Strona główna

400 mln zł na badania i rozwój dla przedsiębiorców ze średnich miast – Jasło ma dodatkowe szanse

5
Napisany dnia: 09.08.2017, 09:27 , Tagi: Brak

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła dwa konkursy dla przedsiębiorców w ramach działania „Badania na rynek” Programu Inteligentny Rozwój. Jeden z nich przeznaczony jest wyłącznie dla firm ze średnich miast. Co ważne lokalizacja inwestycji w Jaśle, ma dodatkowe preferencje, gdyż jest jednym z tych 255 miast, dla których dedykowany jest ten nabór.

Agencja oferuje do 20 mln zł dofinansowania na projekt. Wnioski należy składać od 5 września 2017 r. do 28 lutego 2018 r.

Szczegółowe informacje o konkursie, wraz z dokumentacją konkursową znajdują się na stronie Urzędu Marszałkowskiego  znajdziecie <tutaj>

Urząd Miasta w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Kasa
dnia 09.08.2017, 09:35. Identyfikator użytkownika: YtB9ScuB1ffx
Ocena
komentarza:
30
Bardzo potrzebne są te pieniądze na Dni Wina, Winne Klimaty, czyli na rozpijanie mieszkańców miasta w miesiącu trzeźwości.
@ Zdrówko
dnia 09.08.2017, 21:07. Identyfikator użytkownika: E1bHCxx4XkcG
Ocena
komentarza:
-13
Jak nie chcesz pić w sierpniu to nie pij, ale nie zmuszaj innych żeby na trzeźwo czytali twoje komentarze.
@ PREZES
dnia 10.08.2017, 00:45. Identyfikator użytkownika: ghNfTHKlOwqa
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Legolas
dnia 10.08.2017, 09:54. Identyfikator użytkownika: mjBR2O25ivrk
Ocena
komentarza:
-9
Mógłby mi ktoś streścić ten urzędniczy bełkot bo potrzebuje wyrwać trochę kasy na otwarcie nowej pizzerii i nie wiem czy stąd się da.
@ 10
dnia 16.08.2017, 09:26. Identyfikator użytkownika: r2Xa9VdDvOZY
Ocena
komentarza:
0
jak nie masz kasy na rozruch to masz marne szanse .na rynku jest okreslona ilosc pizzeri załozmy ze dziennie jasło potrzebuje1000 plackow i te zakąłdy co sa zapełniaja rynek a mogli by wiecej teraz ty otwierasz i musisz odebrac klientow masz sposob ?puscisz taniej splajtujesz musisz dostarczyc kierowca samochod jabys wydarł 60 dziennie z tej puli plackow to sukces przeogromnya trzeba zarobic jeszcze nie bedziesz robil dla ideii
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na promocyjne zakończenie wakacji 2017r.

 • „Munduru nie zdejmę, broni nie złożę…”

   

  W tym roku przypada 120 rocznica urodzin majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Na tak zwanych łąkach hubalowych już po raz kolejny oddano hołd urodzonemu w Jaśle bohaterowi. Tłumy jaślan mogły zobaczyć zapierające dech w piersiach widowisko historyczne.

 • Pojedziemy pociągiem do Krakowa

   

  Od października jaślanie będą mogli podróżować koleją z Jasła do Krakowa i odwrotnie. To dobra wiadomość przede wszystkim dla studentów, którzy uczą się na krakowskich uczelniach. Podróżni za przejazd pociągiem z Krakowa do Jasła zapłacą 16 zł. W taryfie obowiązywać będą  wszystkie ulgi.

 • Policjant wjechał motocyklem w znak drogowy

   Dwaj policjanci poruszający się na motocyklach patrolowali rejon osiedla Gamrat. W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znak drogowy. 

 • Jazda na hulajnodze? Jest szybka, tania i ekologiczna mówią urzędnicy

  Jasło jest pierwszym miastem w Polsce, w którym urzędnicy wykorzystują hulajnogi z napędem elektrycznym do poruszania się w celach służbowych. Pracownicy jasielskiego magistratu wyliczają same zalety tego ekologicznego środka transportu. 

 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Bezpłatne kursy komputerowe w Jaśle

   

  Poszukujesz bezpłatnych kursów? Uważasz, że dzięki szkoleniom poprawisz swoją sytuację na rynku pracy? A może potrzebujesz podnieść swoje umiejętności w posługiwaniu się komputerem? Jeśli poszukujesz informacji na temat dofinansowanych szkoleń zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu – tu znajdziesz odpowiedź gdzie się udać.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105