Strona główna

400 mln zł na badania i rozwój dla przedsiębiorców ze średnich miast – Jasło ma dodatkowe szanse

7
Napisany dnia: 09.08.2017, 09:27 , Tagi: Brak

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła dwa konkursy dla przedsiębiorców w ramach działania „Badania na rynek” Programu Inteligentny Rozwój. Jeden z nich przeznaczony jest wyłącznie dla firm ze średnich miast. Co ważne lokalizacja inwestycji w Jaśle, ma dodatkowe preferencje, gdyż jest jednym z tych 255 miast, dla których dedykowany jest ten nabór.

Agencja oferuje do 20 mln zł dofinansowania na projekt. Wnioski należy składać od 5 września 2017 r. do 28 lutego 2018 r.

Szczegółowe informacje o konkursie, wraz z dokumentacją konkursową znajdują się na stronie Urzędu Marszałkowskiego  znajdziecie <tutaj>

Urząd Miasta w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Kasa
dnia 09.08.2017, 09:35. Identyfikator użytkownika: YtB9ScuB1ffx
Ocena
komentarza:
31
Bardzo potrzebne są te pieniądze na Dni Wina, Winne Klimaty, czyli na rozpijanie mieszkańców miasta w miesiącu trzeźwości.
@ Zdrówko
dnia 09.08.2017, 21:07. Identyfikator użytkownika: E1bHCxx4XkcG
Ocena
komentarza:
-10
Jak nie chcesz pić w sierpniu to nie pij, ale nie zmuszaj innych żeby na trzeźwo czytali twoje komentarze.
@ PREZES
dnia 10.08.2017, 00:45. Identyfikator użytkownika: ghNfTHKlOwqa
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Legolas
dnia 10.08.2017, 09:54. Identyfikator użytkownika: mjBR2O25ivrk
Ocena
komentarza:
-8
Mógłby mi ktoś streścić ten urzędniczy bełkot bo potrzebuje wyrwać trochę kasy na otwarcie nowej pizzerii i nie wiem czy stąd się da.
@ 10
dnia 16.08.2017, 09:26. Identyfikator użytkownika: r2Xa9VdDvOZY
Ocena
komentarza:
3
jak nie masz kasy na rozruch to masz marne szanse .na rynku jest okreslona ilosc pizzeri załozmy ze dziennie jasło potrzebuje1000 plackow i te zakąłdy co sa zapełniaja rynek a mogli by wiecej teraz ty otwierasz i musisz odebrac klientow masz sposob ?puscisz taniej splajtujesz musisz dostarczyc kierowca samochod jabys wydarł 60 dziennie z tej puli plackow to sukces przeogromnya trzeba zarobic jeszcze nie bedziesz robil dla ideii
@ Kierowca
dnia 19.08.2017, 17:25. Identyfikator użytkownika: F9yIHKweTS7n
Ocena
komentarza:
6
Śmieszy mnie dążenie do możliwości rejestrowania i zakładania firm
nawet w ciągu jednego dnia.
Ci zakładający nową firmę najpierw przed jej założeniem niech się
zapoznają, jakie koszty poniosą przy jej likwidacji.
Wiadomości na ten temat niech uzyskają od tych właścicieli,
którzy już przez to przeszli.
Może się uchronią przed tragicznym rozczarowaniem.
@ Właściciel firmy
dnia 21.08.2017, 03:49. Identyfikator użytkownika: gW6gq1v7Ghny
Ocena
komentarza:
2
Od 30 lat prowadzę działalność gospodarczą polecam każdemu hihihi zobaczcie jak to jest fajnie być szefem
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Seat uderzył w kię. Kierowcy trafili do szpitala

  Do wypadku drogowego doszło przed godziną 11-tą w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28 Seat Cordoba zderzył się czołowo z Kią Sportage. Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali kierowcy obu pojazdów.

 • Mieszkańcy mówią o problemach na osiedlach

  Osiedla Górka Klasztorna czeka na odwodnienie ulic Pelczara i Prusa, Sobniów ma problem z piratami drogowymi a Brzyszczki i Hankówka zwracają uwagę na zły stan dróg i chodników...

 • Żegnaj Wiesiu, będzie Cię nam brakowało…

  16 października zmarł dr Wiesław Krajewski, długoletni zastępca ordynatora i starszy asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 • Szpital i powiat triumfują!

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał największą w historii powiatu dotację w kwocie 10 mln zł. Dzisiaj w siedzibie starostwa nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie z RPO WP przez marszałka Władysława Ortyla i dyrektora szpitala Michała Burbelkę.

 • Największy wybór płaszczy i kurtek w Jaśle

   

  Zapraszamy do sklepu Cotton Club na nową jesienno-zimową kolekcję odzieży. Znajdziesz u nas największy w Jaśle wybór płaszczy i kurtek w rozmiarach 34-54 uznanych polskich marek.

 • Program samorządowy PO wielką niewiadomą

   

  Dziś na płycie jasielskiego Rynku z dziennikarzami spotkały się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanka Joanna Frydrych. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wybory samorządowe. Na szczegóły programu samorządowego Platformy Obywatelskiej trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 • „Dni porad” - wybierz odpowiedni materac pod okiem lekarza ortopedy w salonie meblowym Relax

   

  Dlaczego tak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materaca? Jakie tak naprawdę powinniśmy wybrać podłoże aby mieć 100% gwarancję na nocny relaks i regenerację ciała?

 • Budowa lądowiska przy nowej komendzie. Czy to się uda?

  Temat związany z budową lądowiska dla helikopterów w Jaśle ucichł. Obecnie priorytetowym zadaniem dla powiatu jest rozbudowa jasielskiego szpitala. Inwestycji nie da się jednak uniknąć. Szpitalne Oddziały Ratunkowe muszą mieć lądowisko na 1 stycznia 2021 r.

 • SPA dla Twojego samochodu

   

  Każdy samochód zasługuje na to, aby wyglądać pięknie. Auto o lśniącym lakierze, bez zarysowań oraz czystym wnętrzu to wizytówka każdego kierowcy. Warto jednak postawić na doświadczenie profesjonalistów, którzy potrafią podarować każdemu samochodowi drugą młodość.

 • Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

 • Jaślanie wybierają się na pionierską wyprawę górską - 2000 kilometrów przez zimowe Karpaty

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zamierzają jako pionierzy pokonać pieszo całe Karpaty zimą. Drugie największe pasmo górskie w Europie, a zarazem najdziksze zakątki naszego kontynentu.

 • Darmowe szkolenia komputerowe

   

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

   

  Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105