Strona główna

5 elektronicznych gadżetów dla każdego sportowca!

3
Napisany dnia: 28.06.2018, 08:55 , Tagi: Brak

Sport jest obecnie bardzo modnym sposobem na aktywne spędzanie czasu. Istnieje wiele niezwykle interesujących dziedzin, w jakich każdy może się sprawdzić. Warto umilić sobie czas podczas treningów korzystając z różnych gadżetów elektronicznych. Niektóre z nich nawet uwiecznią Twoje wyczyny przy sportach ekstremalnych. Dowiedz w jakie akcesoria musisz się zaopatrzyć.

Zegarek treningowy

To doskonały gadżet dla biegaczy oraz tych, którzy często korzystają z siłowni. Praktyczne i inteligentne akcesorium posiada funkcję liczenia dystansu, spalonych kalorii oraz precyzyjnie mierzy prędkość. Ponadto pomaga także w kontrolowaniu Twojego zdrowia, gdyż w trakcie treningów pokazuje Ci pomiar pulsu. Dodatkowo razem z nim możesz planować ćwiczenia i dzięki temu osiągnąć zamierzone efekty oraz cel. Zegarek jest niezawodny nawet w nocy, ponieważ posiada funkcję dokładnej analizy snu. Tego typu gadżety są wodoodporne, dlatego też doskonale sprawdza się podczas złych warunków pogodowych i jest niezawodny.

Opaska fitness

Stanowi idealne akcesorium dla tych, którzy chcą osiągać jak najlepsze wyniki w sporcie. Z pewnością ten gadżet docenią biegacze, pływacy oraz rowerzyści. Z pewnością inteligentna opaska przyda się tym, którzy po prostu chcą poprawić jakość oraz styl swojego codziennego życia. Podstawowymi jej funkcjami są liczenie kroków, dystansu oraz spalonych kalorii. Nowoczesne opaski współpracują także ze smartfonami. Dzięki temu możesz swobodnie przesyłać dane z gadżetu do telefonu i porównywać swoje wyniki. Dodatkowo gadżet precyzyjnie określa jakość snu na podstawie aktywności ruchowej.

Bezprzewodowe słuchawki

Muzyka znacznie wpływa na jakość każdego treningu. Nowoczesne słuchawki mają wszystko to, czego potrzebuje dzisiejszy sportowiec. Przede wszystkim te bezprzewodowe możesz zabrać ze sobą wszędzie. Wystarczy, ze wgrasz do nich swoją ulubioną muzykę. Dodatkowo są one wodoodporne więc możesz słuchać utworów podczas pływania na basenie i nurkowania do głębokości 2 m. Ponadto posiadają wysoce odporną baterię, ponieważ pełne ładowanie zapewnia pracę urządzenia nawet do 8 godzin.

Kamera Go Pro

Nieważne jaki sport uprawiasz i czy jest on ekstremalny czy też nie – kamera Go Pro została stworzona by rejestrować twoje sportowe wyczyny w najwyższej jakości. Urządzenie doskonale radzi sobie nawet podczas najbardziej dynamicznych akcji. Dzięki temu sprzętowi nagrasz ciekawe i emocjonujące filmiki. Idealnie nadaje się dla profesjonalistów, ale także zadowoli tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Dodatkowo do kamerki możesz dokupić mnóstwo przydanych akcesoriów takich jak opaska na głowę, dzięki której możesz nagrywać filmiki podczas wspinaczki. Uchwyt nietonący natomiast idealnie sprawdzi się podczas nagrywania wyczynów pod wodą.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ tak jest
dnia 29.06.2018, 01:18. Identyfikator użytkownika: QdYC4job1Dsi
Ocena
komentarza:
1
Prawdziwy sportowiec nie potrzebuje tych gadżetów! Słuchawki są przydatne przy treningu ale reszta to wydawanie w błoto...
@ Kapitan
dnia 03.07.2018, 08:01. Identyfikator użytkownika: aU791cFWpAyM
Ocena
komentarza:
1
Nie mają już o czym pisać xd
@ SPORT
dnia 10.07.2018, 08:51. Identyfikator użytkownika: Rbzg73jtuPz5
Ocena
komentarza:
0
Biegam bez gadżetów, w stroju nie firmowym. Znam jaślankę która nakupiła sobie gadżetów stroje firmowe, rowery, kijki tylko niema kto (znaczy się ona) tyłka ruszyć, to daleko , to ciężko, to góra Grzywacka za wysoka, a masa idzie pupa rośnie !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Jaślanie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

   

  Tłumy jaślan odśpiewały dziś na płycie miejskiego rynku hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej. W ten sposób uczczono jubileusz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Patriotyczna wyprawa jaślan na ziemię lwowską

   

  W sobotę i niedzielę 3 - 4 listopada harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle - Hufiec ZHP  w Jaśle im. Rodziny Madejewskich - odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  

 • Jasielska młodzież dla Niepodległej

   

  Młodzi jaślanie i mieszkańcy powiatu jasielskiego pokazali dziś jak wspaniale można obchodzić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwołując się do polskiego dorobku kulturowego godnie uczcili pamięć o wydarzeniach sprzed wieku, kiedy to Rzeczpospolita rodziła się na nowo, powstając niczym mityczny feniks z popiołów po wojennej zawierusze oraz ponad stu latach zaborczej niewoli.

 • Od 20 lat w służbie lokalnej społeczności

   

  W tym roku mija dwadzieścia lat od powstania Samodzielnego Publicznego Miejsko-Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jaśle. Dwie dekady działalności to doskonała okazja do dokonania podsumowań.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Tak Jasło wybijało się na niepodległość

   

  Sto lat temu na oczach tłumu jaślan oraz mieszkańców okolicznych wsi, Karol Polak usunął z fasady budynku ówczesnego starostwa dwugłowego austriackiego orła. Na gmachu zawiesił orła białego w koronie na czerwonym polu. Dziś podczas widowiska plenerowego na jasielskim rynku przypomniano symboliczne wydarzenia z 1 listopada 1918 r.

 • Spłonęły kontenery na osiedlu Gamrat

  W minioną niedzielę przy ul. Mickiewicza w Jaśle spaleniu uległy dwadzieścia dwa pojemniki na odpady. Pożar wybuchł przed godziną drugą w nocy. Nagranie z monitoringu wskazuje jednak na to, że mogło to być celowe podpalenie. Sprawę wyjaśniają policjanci z jasielskiej komendy.

 • Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w rękach specjalistów

   

  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle pełni funkcję wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na terenie powiatu jasielskiego.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105