Strona główna

Adam Słomka w Jaśle

12
Napisany dnia: 23.09.2018, 08:56 , Tagi: Brak

Wolni i Solidarni zapraszają na spotkanie z Adamem Słomką KPN-Niezłomni. Odbędzie się ono 27 września 2018 r. o godz. 17.00 w sali Domu Ludowego Jasło - Sobniów. 

fot. twitter.com/Slomka_KPN

red.

 

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Wikipedia
dnia 23.09.2018, 09:28. Identyfikator użytkownika: kEvnLm2R6yF0
Ocena
komentarza:
8
Słomka będzie tłumaczył skąd wzięły się fałszywe listy poparcia dla partii starego Morawiec kiego.
Z Wikipedii:
W 2006 został tymczasowo aresztowany pod zarzutem kierowania zorganizowaną grupą dokonującą przestępstw przeciwko wyborom, według prokuratora miał kierować procederem fałszowania podpisów pod listami poparcia na potrzeby wyborów w 2005. Polityk nie przyznał się do sprawstwa, został zwolniony po kilkunastu dniach, gdy sąd okręgowy uwzględnił jego zażalenie. Śledztwo w tej sprawie trwało kilka lat, w 2011 przedstawiono mu ponownie zarzuty.
@ jas
dnia 23.09.2018, 11:30. Identyfikator użytkownika: ym2n8eS69bFR
Ocena
komentarza:
1
Dużo krzyku, brak charyzmy
@ hahahha
dnia 23.09.2018, 12:07. Identyfikator użytkownika: UHP9m4qGxyoO
Ocena
komentarza:
-9
zupełnie jak ty.
@ fdf
dnia 23.09.2018, 12:07. Identyfikator użytkownika: TOInpwVeEBaN
Ocena
komentarza:
-1
przyjde jp2 na 100% :):)
@ sobieszczanin
dnia 23.09.2018, 12:59. Identyfikator użytkownika: MixrnARH0LGQ
Ocena
komentarza:
6
Stachurski rozpoczyna kampanię na wójta! Ale aż tak szeroko? Rozumiem za rok wybory do euro i sejmu?Swój swojego zawsze znajdzie!
@ YOZEF
dnia 25.09.2018, 15:29. Identyfikator użytkownika: 7ix7jBHbRv98
Ocena
komentarza:
3
ten czlowiek przeciez rozwalil kpn podobnie jak borowski sld ;;;i o czym tu mowimy
@ Hebel
dnia 25.09.2018, 22:06. Identyfikator użytkownika: BNu9ho5iINx0
Ocena
komentarza:
5
To jest ta partyjka wylizujaca rowa pisowi i mająca w swych szeregach Andruszkiewicza, pseudo Kilometrówka? Aha i mająca zombie na listach poparcia?
@ jasiek
dnia 28.09.2018, 10:54. Identyfikator użytkownika: MMJOP1nf9VsW
Ocena
komentarza:
-3
Panu Słomce przejechało matkę SB w stanie wojennym a on był wielokrotnie aresztowany więc trochę szacunku. I z tego co wiem nie jest w Wolnych i Solidarnych Morawieckiego. Nim skomentujecie trochę poczytajcie to nie boli.
@ Hebel
dnia 28.09.2018, 20:16. Identyfikator użytkownika: BNu9ho5iINx0
Ocena
komentarza:
4
To są jacyś inni wolni i solidarni?
@ gbur
dnia 03.10.2018, 13:47. Identyfikator użytkownika: HFylQ9Rgt5At
Ocena
komentarza:
2
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ thisissparta
dnia 04.10.2018, 13:22. Identyfikator użytkownika: zuAYpO4qJVu7
Ocena
komentarza:
0
Hmm... jakieś konkrety?
@ I
dnia 16.10.2018, 08:53. Identyfikator użytkownika: OOrporzKvEcn
Ocena
komentarza:
0
No i gitara ...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Pies został postrzelony z wiatrówki. Miał 15 śrutów w ciele

  W okolicy osiedla Żółków w Jaśle ktoś znęcał się nad pięcioletnim Tolkiem. Piesek miał w ciele aż 15 śrutów. Właściciele psa zgłosili tę sprawę na policję. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do postrzałów i kto jest za to odpowiedzialny.

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105