Strona główna

Amatorska Liga Piłki Siatkowej w Nowym Żmigrodzie zakończona

2
Napisany dnia: 16.01.2019, 10:46 , Tagi: Brak

Żmigrodzka Amatorska Liga Siatkówki w sobotę 5 stycznia zakończyła swoje rozgrywki. Tego dnia w Hali Sportowej w Nowym Żmigrodzie odbył się turniej finałowy oraz podsumowanie pierwszej edycji ligi. Organizatorem ligi była Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie, pod patronatem Wójta Gminy Nowy Żmigród Grzegorza Bary.

W rozgrywkach uczestniczyło 6 drużyn które przez sześć kolejek od 25 listopada do 5 stycznia rywalizowało podczas emocjonujących rozgrywek, wśród licznie zgromadzonej publiczności. Oto wyniki:

1. Miejsce Tagormet Jasło

2. Nienaszów

3. Rozwój Szerzyny

4. Mundurowi

5. Team Jasło

6. Olewers Łysa Góra

Można powiedzieć, że amatorskie rozgrywki siatkarskie dają możliwość sportowej zdrowej rywalizacji w duchu fair play. Po zakończonych spotkaniach Wójt Gminy Grzegorz Bara wręczył puchary i medale zespołom uczestniczącym w lidze.

Nagrodzony został również najlepszy zawodnik ligi, którym został  Karol Tomasik z  Nienaszowa.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w tegorocznej edycji ligi siatkówki oraz gratulujemy zwycięzcom. Wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju składamy podziękowania za wspaniałą grę i wysoki poziom sportowy. Mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych imprezach siatkarskich.

Warto dodać że była to pierwsza w powiecie jasielskim tego typu inicjatywa.

KC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ TB.
dnia 16.01.2019, 19:51. Identyfikator użytkownika: K9CHbqBx1AgP
Ocena
komentarza:
11
Gratuluję wszystkim uczestnikom oraz organizatorom. Miło widzieć znajome twarze siatkarzy mających swoje korzenie w MKS "MOSiR" Jaslo, jek też wójta Grzesia Bary z którym wspólnie spędziliśmy rok w klubie Czarni 1910 Jasło w latach 90-tych...
@ J.G.
dnia 22.01.2019, 14:01. Identyfikator użytkownika: PEZGfnmFHtUu
Ocena
komentarza:
3
W imieniu zespołów gratuluje Stasiowi Z. za zorganizowanie ligi oraz końcowego turnieju, na którym oprócz oprawy sportowej, zdrowej rywalizacji, nie zabrakło ciepłego posiłku. Wszystkie zespoły były bardzo zadowolone.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Adrian stoi przed wielką szansą

  Adrian Bałucki z Jasła przeszedł do finału programu muzycznego drugiej edycji "The Voice Kids" emitowanego w TVP 2, który będziemy mieli okazję oglądać 23 lutego. 15-letni jaślanin od początku zyskał uznanie wśród trenerów, szczególnie Cleo, która jak podkreśliła widzi w nim siebie.

 • Miał świadomość, że pies cierpi

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie oskarżonego Stefana P. z Zarzecza, który w  ubiegłym roku pozostawił swojego psa na kilkustopniowym mrozie i przyczynił się do jego śmierci. Mężczyzna został uznany za winnego.

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105