Strona główna
KRUSHFEST ciągle w formie
19

Było głośno i energicznie. Dziewiąty festiwal KRUSHFEST przeszedł do historii. Przystanek Kwiatowa pękał w szwach podczas koncertów formacji Nocny Kochanek oraz KSU.

Napisany dnia: 10.09.2017, 14:00
Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. 3 Maja
96

Na skrzyżowaniu ulic
3 Maja z 1 Maja doszło do zderzenia się samochodu osobowego z motocyklem. Do szpitala trafił kierowca jednośladu. AKTUALIZACJA.

Napisany dnia: 08.09.2017, 19:50
Narodowe Czytanie „Wesela” w jasielskim Parku Miejskim
10

Dzisiaj, w jasielskim parku już po raz szósty odbyło się Narodowe Czytanie pod honorowym patronatem pary prezydenckiej. Zgromadzeni samorządowcy  oraz uczniowie jasielskich szkół odczytali fragmenty dramatu Stanisława Wyspiańskiego. 

Napisany dnia: 08.09.2017, 14:17
Siłownia w nowej krasie
44

Obecnie trwają prace termomodernizacyjne Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. W ramach tego zadania zostaną zaadaptowane dwa pomieszczenia w celu powiększenia siłowni, które do niedawna były wykorzystywane przez osoby trenujące karate kyokushin.

Napisany dnia: 08.09.2017, 12:42
Najtańsze ubezpieczenie na życie nie zawsze jest najlepsze!
2

Większość Polaków traktuje ubezpieczenie na życie jako produkt, który dobrze jest posiadać dla poczucia spokoju, w dodatku za jak najniższą cenę. Tymczasem warto spojrzeć w szczegóły posiadanej polisy, by przekonać się czy aby nie przepłacamy za ubezpieczenie. Jak to możliwe? Choćby przez źle dobrany zakres ochrony.

Napisany dnia: 08.09.2017, 12:34
Dziecko i muzyka? To musi się udać!

Muzyka towarzyszy nam od najmłodszych lat. To ona sprawia, że możemy poczuć się lepiej, znaleźć inspirację do działania. Muzyka ma szczególnie istotny wpływ na rozwój dziecka kształtując pamięć aktywną, podzielność uwagi, twórczą wyobraźnię oraz kompetencje poznawcze.

Napisany dnia: 08.09.2017, 11:58
Inwestor wycofał się z budowy nowej galerii
109

Firma Tower Investment zrezygnowała z realizacji projektu centrum handlowego Jaśle. Co jest powodem tej decyzji?

Napisany dnia: 08.09.2017, 10:07
Co z OZE w Jaśle?
39

Złożony przez Miasto Jasło projekt „Odnawialne źródła energii w Jaśle. Instalacje w domach prywatnych” uzyskał pozytywną ocenę w konkursie na dofinansowanie ogłoszonym przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.

Napisany dnia: 07.09.2017, 16:57
Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie
16

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim policyjne działania "Bezpieczna droga do szkoły". Troszcząc się o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego, jasielscy policjanci odwiedzają uczniów, by przypomnieć im podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Napisany dnia: 07.09.2017, 13:56
Medalowa nordicowa „Primátorská desiatka”w Popradzie
1

W Popradzie na Słowacji w ramach cyklu zawodów „Tatry v pohybe” odbyła się „Primátorská desiatka” dla miłośników Nordic Walking. Również członkowie Jasielskiego Stowarzyszenia Nordic Walking NW-Team Jasło jako jedyni polscy kijkarze wzięli w niej udział.

Napisany dnia: 07.09.2017, 13:54
Kiedy rozpocznie się rozbudowa szpitala?
80

W miniony poniedziałek został ogłoszony trzeci przetarg na rozbudowę jasielskiego szpitala. Dlaczego? Do pierwszego nie zgłosił się żaden wykonawca, zaś do drugiego przystąpiła tylko jedna firma z ofertą przewyższającą środki przeznaczone na inwestycję.

Napisany dnia: 06.09.2017, 14:11
Wielka afera w Vardarze Skopje, Siergiej Samsonenko cofa wsparcie
2

Vardar Skopje prawdopodobnie niedługo znajdzie się w finansowych tarapatach. Siergiej Samsonenko, jest właścicielem klubu, zdradził, że w przyszłym roku nie będzie już wspierał zwycięzcy Ligi Mistrzów szczypiornistów.

Napisany dnia: 06.09.2017, 11:30
Nowoczesny i komfortowy dom

Do sprzedania piękny, komfortowy i nowoczesny dom o pow. 230 m2 położony w centrum Jasła, w cichej i spokojnej okolicy.

Napisany dnia: 06.09.2017, 11:13
Darmowe wejście na mecz II rundy Pucharu Polski: JKS Czarni 1910 Jasło - Nafta Jedlicze
12

Zarząd JKS Czarni 1910 Jasło zdecydował, iż kibice będą mogli obejrzeć mecz II rundy Pucharu Polski: JKS Czarni 1910 Jasło- Nafta Jedlicze za darmo.

Napisany dnia: 06.09.2017, 11:05
"Skoda Suchego" w Kraju Basków
0

Udało im się! Jola i Krzysiek w "Skodzie Suchego" dotarli do mety tegorocznej edycji akcji Złombol. Nie było to łatwe.

Napisany dnia: 06.09.2017, 10:04
XII Jasielski Festiwal Literacki i Regionalny w MBP w Jaśle
0

Od 18 września do 6 października br. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w XII Jasielskim Festiwalu Literackim i Regionalnym. Przed nami kolejna odsłona niepowtarzalnych spotkań z udziałem współczesnych twórców literatury polskiej oraz osób związanych z naszym regionem. Nie może Cię zabraknąć!

Napisany dnia: 06.09.2017, 08:52
„Bronowicka chata gościom rada” - Jasielskie Narodowe Czytanie 2017
14

8 września 2017 r. po raz szósty zapraszamy mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego do udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, która ma na celu nie tylko promowanie czytelnictwa, ale również kształtowanie poczucia naszej tożsamości narodowej poprzez kontakt z wybitnymi dziełami polskiej literatury.

Napisany dnia: 06.09.2017, 08:47
Bezpieczna droga do szkoły ze Strażą Miejską
1

Nowy rok szkolny rok już rozpoczęty! Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży uczęszczających do jasielskich szkół jest jednym z priorytetowych zadań Straży Miejskiej. Coroczne działania funkcjonariuszy, zaczynają się jeszcze w czasie przerwy wakacyjnej, aby w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, uczniowie mogli bezpiecznie dotrzeć do swoich placówek.

Napisany dnia: 06.09.2017, 08:44
Miasto Jasło wspiera gminę poszkodowaną podczas sierpniowej wichury
12

Radni Rady Miejskiej Jasła wyrazili zgodę na przekazanie 20 tys. zł dla gminy Sępólno Krajeńskie, w której podczas sierpniowej wichury uszkodzonych zostało ok. 200 budynków mieszkalnych i ok. 320 gospodarskich. Uchwała dotyczy pomocy finansowej z przeznaczeniem na infrastrukturę drogową.

Napisany dnia: 06.09.2017, 08:36
Nagrody dla dyrektorów muzeum i domu kultury
43

Januszowi Szewczykowi oraz Alfredowi Sepiołowi przyznano nagrodę roczną w wysokości 5 tysięcy złotych za realizację powierzonych ich zadań i celów. Władze miasta uznały, że zasługują oni na uznanie za pracę wykonaną w ubiegłym roku.

 

Napisany dnia: 05.09.2017, 14:59
 • Seat uderzył w kię. Kierowcy trafili do szpitala

  Do wypadku drogowego doszło przed godziną 11-tą w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28 Seat Cordoba zderzył się czołowo z Kią Sportage. Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali kierowcy obu pojazdów.

 • Mieszkańcy mówią o problemach na osiedlach

  Osiedla Górka Klasztorna czeka na odwodnienie ulic Pelczara i Prusa, Sobniów ma problem z piratami drogowymi a Brzyszczki i Hankówka zwracają uwagę na zły stan dróg i chodników...

 • Żegnaj Wiesiu, będzie Cię nam brakowało…

  16 października zmarł dr Wiesław Krajewski, długoletni zastępca ordynatora i starszy asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 • Szpital i powiat triumfują!

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał największą w historii powiatu dotację w kwocie 10 mln zł. Dzisiaj w siedzibie starostwa nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie z RPO WP przez marszałka Władysława Ortyla i dyrektora szpitala Michała Burbelkę.

 • Największy wybór płaszczy i kurtek w Jaśle

   

  Zapraszamy do sklepu Cotton Club na nową jesienno-zimową kolekcję odzieży. Znajdziesz u nas największy w Jaśle wybór płaszczy i kurtek w rozmiarach 34-54 uznanych polskich marek.

 • Program samorządowy PO wielką niewiadomą

   

  Dziś na płycie jasielskiego Rynku z dziennikarzami spotkały się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanka Joanna Frydrych. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wybory samorządowe. Na szczegóły programu samorządowego Platformy Obywatelskiej trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 • „Dni porad” - wybierz odpowiedni materac pod okiem lekarza ortopedy w salonie meblowym Relax

   

  Dlaczego tak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materaca? Jakie tak naprawdę powinniśmy wybrać podłoże aby mieć 100% gwarancję na nocny relaks i regenerację ciała?

 • Budowa lądowiska przy nowej komendzie. Czy to się uda?

  Temat związany z budową lądowiska dla helikopterów w Jaśle ucichł. Obecnie priorytetowym zadaniem dla powiatu jest rozbudowa jasielskiego szpitala. Inwestycji nie da się jednak uniknąć. Szpitalne Oddziały Ratunkowe muszą mieć lądowisko na 1 stycznia 2021 r.

 • SPA dla Twojego samochodu

   

  Każdy samochód zasługuje na to, aby wyglądać pięknie. Auto o lśniącym lakierze, bez zarysowań oraz czystym wnętrzu to wizytówka każdego kierowcy. Warto jednak postawić na doświadczenie profesjonalistów, którzy potrafią podarować każdemu samochodowi drugą młodość.

 • Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

 • Jaślanie wybierają się na pionierską wyprawę górską - 2000 kilometrów przez zimowe Karpaty

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zamierzają jako pionierzy pokonać pieszo całe Karpaty zimą. Drugie największe pasmo górskie w Europie, a zarazem najdziksze zakątki naszego kontynentu.

 • Darmowe szkolenia komputerowe

   

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

   

  Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105