Strona główna
Centrum nauki w „Dwójce”
10

Miasto Jasło planuje utworzenie nowoczesnego centrum nauki w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Koralewskiego. Obecnie trwają konsultacje z mieszkańcami na temat planowanego Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle w odniesieniu do jego koncepcji.

Napisany dnia: 03.04.2018, 10:59
Pogorzelcy z Dąbrówki mają tymczasowy dom
19

Kiedy dom państwa Zwolińskich stanął w płomieniach, życie trzyosobowej rodziny wywróciło się do góry nogami. Gdyby nie pomoc gminy pozostaliby bez dachu nad głową. Dzisiaj Ewelina i Leszek Zwolińscy oraz ich córka Dominika mają zapewniony tymczasowy lokal mieszkalny.

Napisany dnia: 03.04.2018, 10:16
Z Feat Meat Box odchudzanie staje się łatwiejsze!

Starania o smukłą sylwetkę nie muszą być jedynie pobożnym życzeniem. Choć ogrom codziennych obowiązków często stanowi barierę dla prowadzenia zdrowego trybu życia i właściwego odżywiania, przeszkodę tę z łatwością można przezwyciężyć. Wystarczy postawić na sprawdzone rozwiązanie, przygotowane przez fachowców w dziedzinie żywienia.

Napisany dnia: 03.04.2018, 07:33
Wypadek na skrzyżowaniu ulic Czackiego i Kołłątaja
34

Na skrzyżowaniu ulic  Czackiego z Kołłątaja doszło do zderzenia się volkswagena z saabem. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. AKTUALIZACJA

Napisany dnia: 02.04.2018, 22:13
Kulig dał zwycięstwo Czarnym
23

Czarni Jasło ograli Start Rymanów w meczu szesnastej kolejki klasy okręgowej. Skromne, bo jednobramkowe zwycięstwo jaślanie zawdzięczają trafieniu Damiana Kuliga.  

Napisany dnia: 31.03.2018, 17:47
Wykorzystali wyjątkową szansę i osiągnęli sukces!
4

Na przełomie lutego i marca 2018 roku grupa 22 uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle kształcąca się w zawodach kelner oraz technik logistyk odbywała dwutygodniową praktykę zawodową we Włoszech pod opieką dwóch nauczycieli tej szkoły.

Napisany dnia: 30.03.2018, 19:32
Potrącenie rowerzysty w Samoklęskach
57

W miejscowości Samoklęski doszło dziś do wypadku, w którym ucierpiał rowerzysta. Do potrąconego mężczyzny zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Napisany dnia: 30.03.2018, 12:17
Miasto Jasło uruchomiło portal podatkowy
15

Klienci Miasta Jasła mogą regulować należności wobec urzędu za pomocą platformy płatniczej – PLIP. Platforma zawiera informacje o należnościach podatkowych mieszkańców i umożliwia, w łatwy i szybki sposób, ich uregulowanie.

Napisany dnia: 30.03.2018, 11:04
Jak zabezpieczyć telefon i znajdujące się na nim dane przed kradzieżą?
0

Korzystasz z telefonu? Na pewno. Smartfony stały się urządzeniami, których używamy codziennie. Jadąc do pracy, w autobusie, wpatrujemy się w ekran telefonu. Zdecydowanie ułatwiają życie i dają wiele możliwości. Niestety, wiąże się z tym też duże ryzyko.

Napisany dnia: 30.03.2018, 08:50
Czarni podejmą Start Rymanów
12

Czarni Jasło rundę wiosenną rozpoczną od starcia ze Startem Rymanów na własnym stadionie. Goście zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli i z pewnością postawią jaślanom trudne warunki. Gospodarze, aby utrzymać kontakt z czołówką muszą celować w zdobycie kompletu punktów.

Napisany dnia: 30.03.2018, 07:00
Janusz G. bał się spotkania z detektywem Rutkowkim?
57

W Sądzie Okręgowym w Krośnie przesłuchiwani byli kolejni świadkowie w procesie Janusza G., oskarżonego o zabójstwo byłej żony. W tej sprawie zeznawali m.in. sąsiedzi Haliny, działkowcy oraz współwięzień Janusza . G., z którym dzielił celę w areszcie śledczym.

Napisany dnia: 29.03.2018, 14:08
Są jeszcze wolne miejsca w miejskich przedszkolach publicznych
23

W związku z dużym zainteresowaniem edukacją dzieci w przedszkolach miejskich, Miasto Jasło informuje, że na dzieci w wieku od 3 do 6 lat czekają jeszcze wolne miejsca w kilku placówkach.

Napisany dnia: 29.03.2018, 12:28
Przystanek autobusowy na górnym parkingu przy nowym cmentarzu
3

Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle informuje, że w dni powszednie kursować będzie autobus, który zatrzymywać się będzie na górnym parkingu przy cmentarzu znajdującym się przy ul. Mickiewicza w Jaśle. 

Napisany dnia: 29.03.2018, 12:00
W Wielki Piątek placówki ZUS będą czynne, ale w ograniczonym zakresie
2

30 marca (Wielki Piątek) wszystkie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w województwie podkarpackim będą czynne, ale w ograniczonym zakresie.

Napisany dnia: 29.03.2018, 08:47
„Ekonomik” kształci zawodowo w nowych pracowniach
26

Szkolnictwo zawodowe zdaje się przeżywać swoistego rodzaju renesans. Trend przejawiający się w dążeniu do przywrócenia kształceniu zawodowemu należnego mu miejsca widoczny jest także w jasielskich szkołach ponadgimnazjalnych, w tym również w popularnym „Ekonomiku”.

Napisany dnia: 28.03.2018, 14:21
Wiosenne cięcie za nami
1

Akademicy PAW przycięli miejską winnicę w Jaśle. W części teoretycznej dowiedzieli się, jak można zarobić na polskim winie. Przeanalizowali także prawne aspekty funkcjonowania gospodarstwa winiarskiego.

Napisany dnia: 28.03.2018, 14:00
Konsultacje społeczne - Komitet Rewitalizacji
0

Burmistrz Miasta Jasła zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej Jasła w sprawie określenia zasad: wyznaczania składu i działania Komitetu Rewitalizacji. Konsultacje prowadzone będą od 29 marca do 30 kwietnia.

Napisany dnia: 28.03.2018, 11:12
Chcą odwołać przewodniczącego Roberta Snocha!
110

Wczoraj, tuż po sesji nadzwyczajnej radnych powiatowych wpłynął wniosek o odwołanie radnego Roberta Snocha z funkcji przewodniczącego Rady Powiatu w Jaśle. Pod nim podpisało się dziesięciu radnych.

Napisany dnia: 28.03.2018, 10:52
Zadbamy o Twój dom i ogród

Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

Napisany dnia: 28.03.2018, 07:25
Nie zgadzają się na taką formę dyskusji!
55

Rada Powiatu w Jaśle jednogłośnie podjęła uchwałę intencyjną o pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na realizację budowy nowego odcinka drogi 992 w Jaśle. Nie było zgody natomiast na podjęcie uchwały budżetowej, w której po raz kolejny próbowano przeforsować inwestycję w Ożennej, czy zwiększyć pieniądze na przebudowę stadionu w Trzcinicy.

Napisany dnia: 27.03.2018, 20:05
 • Otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki

   

  Już w najbliższą sobotę, 26 maja odbędzie się otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki w Jaśle. Teraz ramki do fotografii, lustra oraz oprawy obrazów będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wszystko w cenach producenta.

 • Kuchnia Twoich marzeń nie musi być droga - leddo.pl podpowiada jak odmienić wnętrze światłem.

   

  Marzysz o pięknej, przestronnej i jasnej aranżacji swojej kuchni? Z leddo.pl to żaden problem. Nie ważne czy Twój kulinarny raj przeszedł właśnie kapitalny remont czy dopiero powstaje projekt. A może jest to tylko mała kuchnia w niewielkim mieszkaniu na poddaszu? Wielkość nie ma znaczenia - liczy się oświetlenie.

 • 50-latek spłonął żywcem

  W jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Kościuszki w Jaśle doszło do tragedii. 50-letni mężczyzna zmarł w wyniku samopodpalenia.

 • Bezpłatne badanie wzroku 28 maja!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Zderzenie poloneza z citroenem na "Pohulance"

   

  Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Wojska Polskiego doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła pasażerka poloneza.

 • Walczyła ze Stasiowską. Teraz musi jej zwrócić pieniądze

  Magdalena Stasiowska złożyła zażalenie na postanowienie sądu I instancji. Małgorzata Salacha prawomocnym postanowieniem Sądu Apelacyjnego musi zwrócić radnej 6537 zł.

 • Myjnia pod oknami to nieporozumienie – mówią mieszkańcy

  Na osiedlu Gamrat w odległości kilkunastu metrów od bloku budowana jest jednostanowiskowa myjnia samochodowa. Mieszkańcy obawiają się hałasu, wzmożonego ruchu, środków chemicznych i oparów wydostających się z myjni. Inwestor zapewnia, że będzie to obiekt zamknięty.

 • Otwórz drzwi Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105