Strona główna
Janusz G. nie przyznał się do zabójstwa byłej żony
89

Przed Sądem Okręgowym w Krośnie rozpoczął się proces w sprawie pozbawienia życia Haliny G. z Jasła. Oskarżony, były mąż kobiety nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. Zdaniem prokuratury motywem działania Janusza G. były pieniądze.

Napisany dnia: 12.03.2018, 21:21
Ruszają zapisy do VII Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Szlakiem Rzeki Wisłok – 2018
1

Fundacja Kajakowa Tołhaj - GDK oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zapraszają
do udziału w "VII Ogólnopolskim Spływie Kajakowym Szlakiem Rzeki Wisłok". Zbliża się sportowy weekend podczas, którego druga co do wielkości rzeka Podkarpacia  będzie tętnić życiem i czarować swoim urokiem.

Napisany dnia: 12.03.2018, 12:46
6 sposobów na zwiększenie swojej motywacji, czyli jak wytrwać na diecie

Nowy rok to nowe cele i nadzieje, że można wszystko zacząć od nowa. Dlatego też wielu z nas robi postanowienia noworoczne np. dotyczące odchudzania. Niestety, jak wskazują statystyki, jedynie 8% osób osiągnie sukces na tym polu. Dowiedz się co zrobić, aby pielęgnować motywację i zrealizować swoje cele

Napisany dnia: 12.03.2018, 07:30
Pojedziemy pociągiem z Jasła do Zagórza
157

Od dziś obowiązuje nowy rozkład pociągów. PKP Intercity S.A. uruchamia połączenie z Jasła do Zagórza jako łącznik do pociągów dalekobieżnych z Gdyni. Tym samym podróżni otrzymają możliwość łatwiejszego dotarcia do Bieszczadów  i odwrotnie.

Napisany dnia: 11.03.2018, 13:32
Otwarto wystawę numizmatyczną
4

8 marca 2018 r. w  Oddziale Banku PEKAO S.A. w Jaśle przy ulicy Staszica 6  na  pierwszym  piętrze została oficjalnie otwarta wystawa, niezwykłych numizmatów i medali, pochodzących ze zbiorów członków Oddziału  Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego im. dr. Stanisława Kadyiego w Jaśle.

Napisany dnia: 10.03.2018, 14:42
Ich głośne krakanie doprowadza nas do szału!
119

Gawrony, które założyły sobie gniazda na drzewach na terenie cmentarza wojennego w Ulaszowicach są gehenną dla mieszkających w jego pobliżu jaślan. Hałasują, paskudzą i nie dają im normalnie żyć. - Głośnym krakaniem zakłócają spokój, wszystkie bramki są brudne, nie mówiąc już jak samochody niszczą. A wszystko przez to, że niedawno wypędzono je z miejskiego parku oraz z terenu szpitala – mówi rozgoryczony Stanisław Landa.

Napisany dnia: 09.03.2018, 14:29
Dachowanie w Trzcinicy
75

Dzisiaj przed godziną 8. w Jareniówce na drodze powiatowej w kierunku Trzcinicy doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Kierująca toyotą yaris została zabrana do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 09.03.2018, 08:52
Młodzi cukiernicy z ZSUiS na Mistrzostwach Polski EXPO SWEET
7

28 lutego 2018 r., w Warszawie, w czasie trwania X Międzynarodowych Targów Cukierniczych EXPO SWEET, rozstrzygnięte zostały VIII Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych. Wśród najlepszych drużyn zakwalifikowanych do ścisłego finału był też zespół z jasielskiego ZSUiS. Uczniowie Technikum kształcący się w zawodzie technik technologii żywności – Patrycja Janusz oraz Bartłomiej Smoleń, godnie reprezentowali szkołę w tym prestiżowym turnieju.

Napisany dnia: 09.03.2018, 08:36
Bułka drożdżowa zawijana z marmoladą
1

Zapraszamy na coś słodkiego, prostego i puszystego!

Napisany dnia: 08.03.2018, 13:58
Areszt dla sprawców włamań do budynków plebanii
46

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzą dwaj 30-latkowie z powiatu jasielskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani, tuż po włamaniu do budynku plebanii w powiecie rzeszowskim. Na trop włamywaczy wpadli jarosławscy policjanci, wyjaśniający okoliczności wcześniejszego włamania do plebanii na terenie naszego powiatu. W realizacji tej sprawy współpracowali z policjantami z Jasła i Rzeszowa.

Napisany dnia: 08.03.2018, 13:40
Jak być dobrą mamą i nie zwariować? - bezpłatne warsztaty dla kobiet
7

Już 15 marca o godzinie 18.00 w Restauracji Keks odbędą się czwarte warsztaty dla pań w ramach projektu Kobiecy Punkt Widzenia.

Napisany dnia: 08.03.2018, 12:35
Są pieniądze na rozbudowę DK 28, ale czy to wystarczy?
40

Rozbudowa drogi krajowej na odcinku Siepietnica-Trzcinica miała rozpocząć się jesienią ubiegłego roku. O inwestycji, pieniądzach i planach mówili wtedy dyrektor rzeszowskiego oddziału GDDKiA oraz poseł Bogdan Rzońca. Do realizacji jednak nie doszło, bo oferty wykonawców znacząco przekraczały kwotę zabezpieczoną na to zadanie. W miniony wtorek odbyło się kolejne otwarcie ofert. Do przetargu zgłosiły się dwie firmy. Czy mieszkańcy doczekają się chodników, o które walczą?

Napisany dnia: 08.03.2018, 12:02
Chcą przebiec ponad 100 kilometrów i to pod ziemią
5

Panowie, Włodzimierz, Marek, Janusz i Mieczysław swoim metrykom śmieją się w twarz. Stając w szranki z biegaczami, którzy mogliby być ich synami,  już w sobotę przystąpią do morderczego 12-godzinnego Podziemnego Biegu Sztafetowego w Bochni.

Napisany dnia: 08.03.2018, 11:42
Groźny wypadek w Brzyskach
62

Przed godziną 7 rano w Brzyskach doszło dziś do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Poszkodowana została jedna osoba.

Napisany dnia: 08.03.2018, 09:07
Jak notować, żeby mieć z tego korzyści
3

Dzisiejszy świat daje nam wiele możliwości zdobywania informacji. Nie zawsze jednak wiemy, jak w pełni wykorzystać ich potencjał. Problem sprawia nam zwłaszcza robienie notatek. Dotyczy to nie tylko uczniów i studentów, ale także ludzi aktywnych zawodowo. Skuteczne wykorzystywanie notesu może znacznie ułatwić codzienną pracę. Jak notować, by mieć z tego jak najwięcej korzyści?

Napisany dnia: 08.03.2018, 08:06
Konkurs "Niepodległa, Niepokorna"
1

Jasielski Dom Kultury, w 100-lecie odzyskania niepodległości organizuje konkurs poezji i pieśni patriotycznej "Niepodległa, Niepokorna". Jest on adresowany do młodzieży szkolnej w wieku od 11 do 18 lat. Zgłoszenia należy przesyłać do 5 kwietnia br. na adres Jasielskiego Domu Kultury. Przesłuchania konkursowe odbędą się 12 kwietnia br. o godz.9.00 w JDK.

Napisany dnia: 07.03.2018, 13:56
Szkoła w Sieklówce im. Marii i Lecha Kaczyńskich
123

Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce będzie drugą placówką oświatową w Polsce, której patronami zostanie zmarła w katastrofie smoleńskiej para prezydencka – Lech i Maria Kaczyńscy. - Ta straszna katastrofa wciąż jest otwartą, bolącą i nie nadającą się zagoić raną, ale takie akty pamięci przynoszą swego rodzaju ulgę i dają poczucie, że ta ofiara nie była nadaremna – napisał w liście Jarosław Kaczyński prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Napisany dnia: 07.03.2018, 11:54
Oferta Bajkowego Prywatnego Przedszkola dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle przedstawia ofertę na rok szkolny 2018/2019 dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Napisany dnia: 07.03.2018, 07:36
„Kto odpowie za to, jeśli się ta droga osunie?”
39

Osuwisko w Myscowej na drodze powiatowej powstało wiosną ubiegłego roku. Od tamtej pory nic się nie zmieniło. Z jednej strony ziemia przestała się osuwać, z drugiej zaś nie podjęto żadnych prac celem jego zabezpieczenia. Jak się okazało, głównym problemem są pieniądze.

Napisany dnia: 06.03.2018, 13:23
Fala uderzeniowa w Centrum Zdrowia dr Mastej

Terapia falą uderzeniową czyli SWT (Shock Wave Therapy) to nowoczesna metoda leczenia, która polega na
stymulacji procesów regeneracyjnych tkanek miękkich, przy użyciu ukierunkowanej energii mechanicznej. Jest to bezpieczna dla zdrowia, nieinwazyjna metoda leczenia o bardzo wysokiej skuteczności sięgającej 70 – 90%.

Napisany dnia: 06.03.2018, 13:00
 • Strach tutaj mieszkać - mówią pogorzelcy z Dąbrówki

  Los nie rozpieszcza rodziny Zwolińskich. Jeszcze do niedawna ich strapieniem był zalany dom po ubiegłorocznej ulewie, a dzisiaj ich jedyny dach nad głową stanął w płomieniach. To drugi w ostatnim czasie dramat rodziny z powiatu jasielskiego, której z pomocą przychodzą władze gminy.

 • Większość rady nie chce ośrodka w Ożennej

  Burzliwą dyskusję stoczyli dzisiaj radni powiatowi. Duże kontrowersje budziła inwestycja związana z powstaniem Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej, o której od dawna marzył starosta Adam Pawluś. Radni podzieli się na za i przeciw realizacji tego przedsięwzięcia...

 • Nie żyje kierowca nissana, który zderzył się z cysterną

   

  Na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach doszło do zderzenia się osobowego nissana z samochodem ciężarowym. Kierowcy osobówki mimo reanimacji nie udało się uratować. Droga jest zablokowana. AKTUALIZACJA.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

 • Z Żakiem ku lepszej przyszłości

   

  Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

 • Janusz G. nie przyznał się do zabójstwa byłej żony

  Przed Sądem Okręgowym w Krośnie rozpoczął się proces w sprawie pozbawienia życia Haliny G. z Jasła. Oskarżony, były mąż kobiety nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. Zdaniem prokuratury motywem działania Janusza G. były pieniądze.

 • 6 sposobów na zwiększenie swojej motywacji, czyli jak wytrwać na diecie

 • Pojedziemy pociągiem z Jasła do Zagórza

   

  Od dziś obowiązuje nowy rozkład pociągów. PKP Intercity S.A. uruchamia połączenie z Jasła do Zagórza jako łącznik do pociągów dalekobieżnych z Gdyni. Tym samym podróżni otrzymają możliwość łatwiejszego dotarcia do Bieszczadów  i odwrotnie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105