Strona główna
Hubal - bohater niezłomny
66

„Hubal” to niezwykle barwna postać, która głęboko zakotwiczyła w świadomości Polaków. W tym roku mija 120 lat od chwili, w której Henryk Dobrzański przyszedł na świat.

Napisany dnia: 23.06.2017, 07:30
Przycinka drzew na drodze relacji Jasło- Jodłowa
25

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle informuje, że 23 czerwca br. w godzinach od 7.00-13.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w ciągu drogi powiatowej relacji Jasło-Jodłowa w miejscowości Dąbrówka.

Napisany dnia: 22.06.2017, 13:49
Rośnij w zgodzie ze sobą – warsztaty rozwoju osobistego
0

Jak odkrywać swoje mocne strony? W czym jestem dobry, a co chciałbym jeszcze rozwijać? Czy to, co dla mnie wydaje się być wadą, dla kogoś innego może być zaletą? Z tymi niełatwymi, ale rozwijającymi pytaniami zmierzyli się wolontariusze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle podczas warsztatów rozwoju osobistego „Rośnij w zgodzie ze sobą”.

Napisany dnia: 22.06.2017, 13:44
Wystawa „KL Auschwitz Birkenau” po raz trzeci w ZK Jasło
1

W dniach 16-21.06.2017 r. w związku z projektem edukacyjnym realizowanym przy współpracy z Muzeum Auschwitz Birkenau w Oświęcimiu przez jednostki penitencjarne podległe Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Rzeszowie, Zakład Karny w Jaśle już po raz trzeci prezentował wystawę pt. „Auschwitz - Historia - Edukacja Obywatelska”.

Napisany dnia: 22.06.2017, 13:28
Na podwójnym gazie samochodem znajomego
26

We wtorek w Kątach policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który samochodem znajomego wjechał do rowu. 53-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Napisany dnia: 22.06.2017, 10:00
Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

 

 Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

Napisany dnia: 22.06.2017, 08:42
Tomasz M. jest podejrzany o kolejny nieczysty interes
38

41-letni jaślanin Tomasz M. usłyszał kolejny zarzut w związku z oszustwem. Mężczyzna w czasie przerwy w odbywaniu kary więzienia miał pobierać zaliczki od klientów i nie wywiązywać się z umów.

Napisany dnia: 21.06.2017, 11:33
Michał Szpak wraca do Jasła ze swoim show… i tłumami fanów
189

Jaślanie odliczają już godziny do tegorocznych Dni Jasła. Sobotnią gwiazdą imprezy będzie artysta, którego kariera w ostatnim czasie rozwija się z dużym impetem. Aby zobaczyć za scenie Michała Szpaka do Jasła przyjadą jego fani z całej Polski.

Napisany dnia: 20.06.2017, 21:09
Pierogi ze szpinakiem wracają do "Wojtka"

W barze "Wojtek" znów można delektować się niepowtarzalnym smakiem pierogów ze szpinakiem!

Napisany dnia: 20.06.2017, 17:30
Wyprawa rowerowa „Wokół osobliwości Góry Cieklinki”
2

Druga w tym sezonie wiosenna wyprawa rowerowa zorganizowana przez Klub Kulturalno Turystyczny JDK poprowadziła w okolice osławionej góry. 

Napisany dnia: 20.06.2017, 14:00
R-Revolution nagrodzony na „Roztańczonej Wiośnie"
0

Zespół R-Revolution, działający przy Jasielskim Domu Kultury zdobył III miejsce w XI Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna" w kategorii „formy współczesne”. Konkurs organizowany przez Miejsko – Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim odbył się 18 czerwca br.

Napisany dnia: 20.06.2017, 12:00
XIX Ogólnopolski Festiwal Słowa w Lubaczowie: sukcesy recytatorów z JDK
0

Bardzo dobrze spisali się młodzi recytatorzy związani z Jasielskim Domem Kultury na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Słowa, który odbywał się od 15 do 17 czerwca br. w Lubaczowie. Reprezentanci Jasła zdobyli dwie nagrody i dwa wyróżnienia. Nagrodzona została także ich instruktorka i opiekunka Helena Gołębiowska, zastępca dyrektora JDK.

Napisany dnia: 20.06.2017, 10:02
Młodzież rządzi miastem – Żakinada 2017
6

14 czerwca 2017 r. ulicami miasta Jasła przeszedł barwny korowód jasielskich Żaków. W tym dniu młodzież ze szkół gimnazjalnych oraz gimnazjalnych przejęła klucze do miasta oraz powiatu jasielskiego.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 20.06.2017, 09:45
Sportowy weekend zakończony
7

Ponad 700 osób uczestniczyło w jednej z największych imprez sportowych organizowanych w Jaśle – Międzynarodowym Festiwalu Sportu. Młodzież z 10 państw europejskich rywalizowała w piłce siatkowej, piłce nożnej i w judo.

Napisany dnia: 20.06.2017, 09:40
Ekshumowano ciało Stanisława Zająca
117

Jak podaje serwis informacyjny rmf24.pl dziś w nocy przeprowadzona została ekshumacja ciała senatora Stanisława Zająca.

Napisany dnia: 20.06.2017, 08:02
R-Revolution nagrodzony na „Roztańczonej Wiośnie"
0

Zespół R-Revolution, działający przy Jasielskim Domu Kultury zdobył III miejsce w XI Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna" w kategorii „formy współczesne”. Konkurs organizowany przez Miejsko – Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim odbył się 18 czerwca br.

Napisany dnia: 19.06.2017, 14:35
Gimnazjaliści ukradli książki... w szkole
43

Uczniom liceum ogólnokształcącego w Jaśle podczas lekcji wychowania fizycznego skradziono kilka podręczników. Sprawcami kradzieży są osoby, które nie uczęszczają do tej placówki. Wszystko na to wskazuje, że byli to trzej gimnazjaliści...

Napisany dnia: 19.06.2017, 13:04
Młodzi o przeszłości - II miejsce uczniów z Liceum w Kołaczycach w Konkursie Historycznym, organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej.
25

Młodzież z Liceum w Kołaczycach kolejny raz przekonała się, ile tajemnic kryje jeszcze historia Małej Ojczyzny, a jej odkrywanie może się okazać piękną i wzruszającą lekcją historii i patriotyzmu, także dla młodych ludzi.

Napisany dnia: 19.06.2017, 09:11
Kołaczyce. Zjechał do rowu i uderzył w pniak
32

W Kołaczycach 22 – latek stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Do szpitala trafił pasażer.

Napisany dnia: 19.06.2017, 07:27
Jak oszczędzać kupując w sieci?

Zakupy w Internecie to nie tylko oszczędność czasu, lecz także pieniędzy. Nie ruszając się z miejsca w łatwy sposób znajdziemy w sieci interesujące nas produkty, sprawdzimy opinie o nich  i co najważniejsze porównamy ich ceny. Oszczędzać możemy między innymi dzięki korzystaniu z kodów rabatowych.

Napisany dnia: 19.06.2017, 07:05
 • Bezpłatne badanie wzroku 5 lipca i super promocje w VISIONOPTYK

   

  Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. VISIONOPTYK w Jaśle kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie i higiena wzroku.

 • Będzie upalnie

   

  Czekają nas upalne dni. Temperatura może wzrosnąć nawet do 34 stopni Celsjusza.

 • Lokalne podtopienia efektem oberwania chmury

   

  Zgodnie z wczorajszymi prognozami, nad powiatem jasielskim przechodzą burze z gradem. Intensywny deszcz był powodem lokalnych podtopień.

 • Nowe oblicze "Sepii"

   

  Przestawiamy Państwu zupełnie nowe oblicze Sepii. To miejsce, które cechuje smaczna kuchnia, doskonałe wino i świetna atmosfera.

 • Bezpłatne szkolenia – płatne staże

   

  Fundacja AKME prowadzi nabór uczestników/czek do projektu„Life coaching i job coaching – aktywna integracja osób niepełnosprawnych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w gminach z obszaru powiatów jasielskiego, strzyżowskiego, kolbuszowskiego i brzozowskiego w województwie podkarpackim”.

 • Fenomenalny wieczór Michała Szpaka

   

  Na tegoroczne Dni Jasła czekali wszyscy. Do swojego rodzinnego miasta i wiernych fanów powrócił Michał Szpak. Na deser dla jaślan zagrały z kolei Wilki.

 • 8 powodów, dla których warto studiować Aviation Management lub General Aviation

   

  Chcesz mieć pewność, że tuż po ukończeniu studiów otrzymasz dobrze płatną i fascynującą pracę? Wybierając Zarządzanie lotnictwem (Aviation Management) lub Lotnictwo ogólne (General Aviation) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie możesz mieć taką pewność! Poznaj 8 powodów, dla których absolwenci studiów lotniczych tuż po studiach dostają pracę! Numer 8 Cię zaskoczy!

 • Mieszkańcy dopięli swego. Będzie rozbudowa DK nr 28.

   

  Wieloletnie starania, liczne apele, wnioski oraz protesty mieszkańców wreszcie przyniosły skutek. Jeszcze w tym roku ruszy bowiem rozbudowa drogi krajowej nr 28. Stawką w tej grze było bezpieczeństwo ludzi.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna trzecią edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105