Strona główna
Wnoszę o odwołanie wiceburmistrz!
219

- Panie burmistrzu nie ma już czasu i pieniędzy na naukę Pani Elwiry. Wnoszę do Pana o odwołanie najgorszego zastępcy burmistrza w historii jasielskiego samorządu. Apeluję o odwołanie z tej funkcji Pani Elwiry Musiałowicz-Czech – grzmiał podczas wczorajszych obrad sesji radny Krzysztof Czeluśniak.

Napisany dnia: 13.06.2017, 08:59
Bezpłatne badanie wzroku 21 czerwca i super promocje w VISIONOPTYK

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. VISIONOPTYK w Jaśle kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie i higiena wzroku.

Napisany dnia: 13.06.2017, 07:07
11- letni rowerzysta ranny w wypadku
45

W Gliniczku rowerzysta wjechał wprost pod samochód ciężarowy. Chłopiec z obrażeniami ciała trafił do jasielskiego szpitala.  

Napisany dnia: 12.06.2017, 21:12
Rozwijamy współpracę z Chinami!

Studenci Filologii angielskiej (ze specjalizacją tłumaczeniową z języka chińskiego) z coraz szerszymi możliwościami zdobywania praktycznych umiejętności, poszerzania wiedzy i zdobywania tak ważnego dzisiaj doświadczenia zawodowego!

Napisany dnia: 12.06.2017, 18:00
Miasto promuje się w Onecie!
102

Władze Jasła zainwestowały pieniądze w film promocyjny w ogólnopolskim portalu. O decyzji urzędników zaważyć miała niska cena i duży zasięg, jaki gwarantuje Onet. Produkcja kosztowała miasto ponad 6 tys. zł.

Napisany dnia: 12.06.2017, 11:54
Znaleziono pieniądze
8

W środę około godziny 16, do napotkanego na terenie miasta Jasła patrolu Policji zgłosiła się 42-letnia mieszkanka gminy Dębowiec. Kobieta przekazała funkcjonariuszom znalezione banknoty. Jak oświadczyła pieniądze znalazła w okolicach Jasielskiego Domu Kultury.

Napisany dnia: 12.06.2017, 11:26
To była zacięta rywalizacja!
2

Na krytej pływalni w Jaśle odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Jasła w Pływaniu. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży szkolnej oraz klubów sportowych.<FOTORELACJA>

Napisany dnia: 12.06.2017, 10:35
Porażka Czarnych na zakończenie sezonu
15

Sobotnia porażka Czarnych Jasło w meczu przeciwko Głogovii Głogów Małopolski stanowiła podsumowanie słabej w wykonaniu jaślan rundy wiosennej. Czarni żegnają się z IV ligą.

Napisany dnia: 12.06.2017, 10:29
Wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia
14

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę w Trzcinicy, na drodze krajowej nr 28. Kierujący osobową mazdą jadąc z Jasła w kierunku Gorlic, stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu uderzając w betonowy przepust. Siłą uderzenia pojazd zatrzymał się w pozycji pionowej. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia.

Napisany dnia: 12.06.2017, 10:20
Pies wygryzł 8-letniej Paulince kawałek policzka!
189

Tragiczny finał poprawin miał miejsce w minioną niedzielę na jednej z prywatnej posesji w Jaśle. 8-letnia dziewczynka miała na oczach gości zostać pogryziona przez psa. Paulinka w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Krakowie-Prokocimiu, w którym czeka na przeszczep i rekonstrukcję twarzy.

Napisany dnia: 09.06.2017, 13:44
Motorowerzysta wjechał w drzewo na ul. Czackiego
36

W rejonie skrzyżowania ulicy Czackiego z ul. Sokoła motorowerzysta zjechał z jedni wprost w drzewo. Mężczyzna został przetransportowany karetką pogotowia do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 09.06.2017, 12:54
Ile zarabiają nasi parlamentarzyści?
173

Sprawdzamy majątki posła Bogdana Rzońcy i senator Alicji Zając za 2016 r.

Napisany dnia: 08.06.2017, 13:46
Bezpłatne czipowanie psów
27

Na terenie Miasta Jasła trwa akcja bezpłatnego czipowania psów. Prowadzona jest ona w ramach realizacji Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta.

Napisany dnia: 08.06.2017, 12:00
Trwają zapisy do turnieju tenisowego
0

W sobotę i niedzielę 10-11 czerwca na 5 jasielskich kortach odbędzie się XIII Turniej Tenisa o Puchar
Burmistrza Miasta Jasła. Zapisy potrwają do jutra.

Napisany dnia: 08.06.2017, 09:51
Starożytni podróżnicy w Karpackiej Troi
0

Zapraszamy do Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy, skąd wyruszymy w kolejną fascynującą podróż w przeszłość. Tym razem naszymi towarzyszami będą starożytni podróżnicy, którzy przemierzali szlaki handlowe we wczesnośredniowiecznej Europie.

Napisany dnia: 08.06.2017, 09:30
Malowanie stanowisk postojowych
7

8 czerwca w godz. 17.00 – 23.00 przewidywane jest malowanie stanowisk postojowych na terenie płatnych stref parkowania na terenie Miasta Jasła.

Napisany dnia: 08.06.2017, 09:00
Turystyka i rekreacja w krośnieńskiej PWSZ wśród najlepszych uczelni w kraju

Najpierw Geokarpaty, a teraz Golesz koło Jasła. Tak w jednym zdaniu można podsumować aktywność studentów Turystyki i rekreacji PWSZ w Krośnie. W ostatnich latach uczestniczyli oni w realizacji międzynarodowego projektu naukowego, którego efektem było opracowanie i wyznaczenie szlaku geokarpackiego na terenie polskiej i ukraińskiej części Karpat.

Napisany dnia: 08.06.2017, 08:42
Nabór do Młodzieżowej Orkiestry
1

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle ogłasza nabór do nowo tworzonej Młodzieżowej Orkiestry. Od kandydatów wymagana jest umiejętność grania na jednym z wymienionych instrumentów: flet poprzeczny, klarnet, saksofon (altowy, tenerowy), trąbka, puzon, tuba, gitara basowa, instrumenty perkusyjne. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Napisany dnia: 07.06.2017, 14:00
Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Nr 1850R Jasło-Łajsce-Zręcin.
9

W miejscowości Umieszcz na odcinku od skrzyżowania przy cmentarzu w Czeluśnicy do skrzyżowania w Umieszczu kierunek na Wrocankę - mają miejsce roboty drogowe. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień.

Napisany dnia: 07.06.2017, 13:22
„Obrazy z mojego życia” w Galerii JDK
0

Jasielski Dom Kultury zaprasza na wystawę prac malarskich Slavo Čupila „Obrazy z mojego życia”. Wernisaż z udziałem artysty odbędzie się 8 czerwca br. o godz. 18.00 w Galerii JDK.

Napisany dnia: 07.06.2017, 13:00
 • Hubal - bohater niezłomny

   

  „Hubal” to niezwykle barwna postać, która głęboko zakotwiczyła
  w świadomości Polaków. W tym roku mija 120 lat od chwili, w której Henryk Dobrzański przyszedł na świat.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

 • Michał Szpak wraca do Jasła ze swoim show… i tłumami fanów

   

  Jaślanie odliczają już godziny do tegorocznych Dni Jasła. Sobotnią gwiazdą imprezy będzie artysta, którego kariera w ostatnim czasie rozwija się z dużym impetem. Aby zobaczyć za scenie Michała Szpaka do Jasła przyjadą jego fani z całej Polski.

 • Pierogi ze szpinakiem wracają do "Wojtka"

   

  W barze "Wojtek" znów można delektować się niepowtarzalnym smakiem pierogów ze szpinakiem!

 • Ekshumowano ciało Stanisława Zająca

  Jak podaje serwis informacyjny rmf24.pl dziś w nocy przeprowadzona została ekshumacja ciała senatora Stanisława Zająca.

 • Jak oszczędzać kupując w sieci?

   

  Zakupy w Internecie to nie tylko oszczędność czasu, lecz także pieniędzy. Nie ruszając się z miejsca w łatwy sposób znajdziemy w sieci interesujące nas produkty, sprawdzimy opinie o nich  i co najważniejsze porównamy ich ceny. Oszczędzać możemy między innymi dzięki korzystaniu z kodów rabatowych.

 • Michał Szpak jurorem w „The Voice of Poland”!

  Michał Szpak zostanie trenerem i jurorem w ósmej edycji programu „The Voice of Poland”do czego przyznał się oficjalnie na swoim oficjalnym profilu facebook'owym. Piosenkarz zastąpi Natalię Kukulską. 

 • Uważajcie na błędy agentów!

  Wystarczy dwóch Piotrów Kędziorów mieszkających w jednej miejscowości, ubezpieczających pojazdy u tego samego ubezpieczyciela, aby mieć do czynienia z błędem, który może spędzać sen z powiek. 

 • Na Dniach Jasła wystąpią Szpak i Wilki

  Przed nami czerwiec! Miesiąc, który od zawsze kojarzy się nam - jaślanom z Dniami Jasła. W tym roku na scenie staną gwiazdy rock'a i popu! Sprawdź jakie jeszcze atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy tej dwudniowej imprezy.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105