Strona główna
Podpalono kontener na odpady we Wrocance
45

W minioną sobotę na terenie Wrocanki strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych interweniowali w sprawie podpalenia kontenera do selektywnej zbiórki odpadów. To jeden z wielu aktów wandalizmu, do których dochodziło w ostatnim miesiącu w gminie Tarnowiec.

Napisany dnia: 15.05.2018, 10:16
Weekendowe starty JSC
12

W dniu 12 mają seria maratonów rowerowych zawitała do Wierchomli, gdzie odbyła się trzecia edycja tego cyklu. Tradycją się stało, że zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wezmą w nim udział. Kolarze do wyboru mieli trzy dystanse: hobby 28 km i 1144m przewyższenia, mega 48 km i 1947 m przewyższenia oraz najdłuższy giga 67 km. i 2650 m przewyższenia.

Napisany dnia: 15.05.2018, 09:03
TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU w Centrum Zdrowia Dr Mastej

Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

Napisany dnia: 15.05.2018, 08:10
Pożar wiaty w Foluszu. MDK rozczarowany
29

Nad ranem pod koniec majowego długiego weekendu w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu stanęła w płomieniach drewniana wiata. – Zniszczenie tego obiektu było dla nas dużym zaskoczeniem i jest nam przykro – powiedziała Grażyna Leńczuk, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

Napisany dnia: 14.05.2018, 12:40
Nowelizacja przepisów o stowarzyszeniach
2

20 maja br. miną dwa lata od wejścia w życie nowelizacji Prawa o stowarzyszeniach. Zatem 20 maja upływa czas na dokonanie zmian w regulaminach stowarzyszeń zwykłych oraz dokonanie wpisu do ewidencji. Stowarzyszenia, które nie wprowadzą zmian zostaną rozwiązane z mocy prawa.

Napisany dnia: 14.05.2018, 09:27
Jasło tańczy dla Jana Pawła II
19

Kochani! Już po raz trzeci, w tym roku 18 maja, spotykamy się na jasielskim Rynku, by  zatańczyć w łączności z całą Polską dla św. Jan Pawła II. Fishmob to ogólnopolska impreza, która gromadzi ludzi, by oddać cześć Bogu za Wielkiego Papieża Polaka.

Napisany dnia: 14.05.2018, 07:07
Motocyklista jechał na podwójnym gazie
38

Motocyklista, który wczoraj wjechał jednośladem w ogrodzenie jednej z posesji na osiedlu Gądki był pijany. Policja prowadzi w tej sprawie czynności wyjaśniające.

Napisany dnia: 13.05.2018, 09:55
Wjechał motocyklem w ogrodzenie
19

Na osiedlu Gądki doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla. Kierujący jednośladem wjechał wprost w ogrodzenie jednej z posesji. Z relacji świadków wynika, że oddalił się on z miejsca wypadku.

Napisany dnia: 12.05.2018, 21:22
67-latek zginął pod kołami wywrotki. Trwa śledztwo
62

Jasielska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 67-letniego Franciszka z Kątów, który końcem kwietnia br. zginął na terenie żwirowiska pod kołami ciężarowej Tatry. Sprawcy wypadku grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisany dnia: 11.05.2018, 13:01
Dzień Dziecka w Karpackiej Troi
0

Z okazji Dnia Dziecka w skansenie przygotowaliśmy dla naszych gości wiele niespodzianek. W niedzielę 27 maja, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji gry terenowej pod tytułem Mali Odkrywcy na tropach skarbu.

Napisany dnia: 11.05.2018, 09:35
Awanse i odznaczenia w Dniu Strażaka
56

W Dzień Strażaka uhonorowano służbę strażacką poprzez nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz wręczenie medali i odznaczeń dla strażaków. To również moment do docenienia ich zmagań, poświęcenia i pracy na rzecz lokalnej społeczności. – Jesteście szanowani i kochani. W rankingach zaufania społecznego macie najwyższe lokaty. Służycie w różnych wydarzeniach losowych i zawsze, gdy się coś złego dzieje to wiemy, że pomożecie – powiedziała wicemarszałek Maria Kurowska.

Napisany dnia: 10.05.2018, 20:12
Mnóstwo atrakcji – Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Jaśle
2

11 i 12 maja Miasto Jasło wspólne ze swoimi jednostkami organizuje Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla każdego. Wśród nich: gry i zabawy w parku linowym, seans kinowy, spektakle teatralne, koncerty, fotobudka, turniej sportowy oraz marsz nordic walking z instruktorem.

Napisany dnia: 10.05.2018, 15:45
Motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa
16

W Dębowcu doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru i samochodu osobowego. Starszy mężczyzna trafił do szpitala.

Napisany dnia: 10.05.2018, 11:01
Najechanie na tył pojazdu powodem wypadku w Zimnej Wodzie
5

W Zimnej Wodzie doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala przewieziono jedną z uczestniczek wypadku, która uskarżała się na ból klatki piersiowej.

Napisany dnia: 10.05.2018, 10:15
Rozbudowa drogi krajowej nr 73 – raporty z akcji informacyjnej
38

Firma Multiconsult Polska sp. z o.o., działając w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, sporządziła raport z akcji informacyjnej (z 20 stycznia br.) dotyczącej przebiegu rozbudowy drogi krajowej nr 73 na terenach gminy Pilzno, Brzyska, Brzostek, Kołaczyce i Jasło.

Napisany dnia: 10.05.2018, 09:39
PO obawia się sfałszowania wyborów samorządowych
193

W ramach Klubu Obywatelskiego w Jaśle gościli wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka, posłanki Kinga Gajewska i Joanna Frydrych. Z jaślanami rozmawiali m.in. na temat reform sądownictwa, edukacji oraz o obawach związanych ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Napisany dnia: 09.05.2018, 16:18
Smart Technologie- otwórz się na nowoczesność
0

Smart City to zaawansowane technologie, których celem, jest zapewnienie komfortu mieszkańcom i ułatwienie im codziennego życia. Oczywiście smart rozwiązania służą także rozwojowi, ochronie środowiska, jak i zwiększeniu przychodów firmom, które je wykorzystują.

Napisany dnia: 09.05.2018, 14:38
Moc atrakcji na Noc Muzeów
1

Moc atrakcji czeka Jaślan z okazji tegorocznej Nocy Muzeów. To europejskie wydarzenie kulturalne polegające na udostępnianiu muzeów, galerii i instytucji kultury nieodpłatnie i do późnych godzin nocnych, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Napisany dnia: 09.05.2018, 07:50
Kronoflooring rośnie w oczach
85

W Jaśle trwają intensywne prace, w związku z budową nowej fabryki Grupy Kronospan. Pierwsze panele podłogowe PVC z linii produkcyjnej mają zejść jeszcze w tym roku. Spółka wyda na uruchomienie jasielskiego zakładu blisko 100 mln euro.

Napisany dnia: 08.05.2018, 14:32
Toyota wypadła z drogi za łukiem w Kołaczycach
25

Do zdarzenia drogowego doszło za łukiem drogi przy ul. Burmistrza Wiejowskiego w Kołaczycach. Kierująca toyotą yaris uderzyła w bariery ochronne i ogrodzenie prywatnej posesji.

 

Napisany dnia: 08.05.2018, 13:54
 • Na krajowej 28 w Zimnej Wodzie spłonęła ciężarówka

   

  Na odcinku drogi krajowej 28 Zimna Woda - Szebnie spłonął samochód ciężarowy. W akcji gaśniczej udział brało kilka zastępów straży pożarnej.

 • Otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki

   

  Już w najbliższą sobotę, 26 maja odbędzie się otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki w Jaśle. Teraz ramki do fotografii, lustra oraz oprawy obrazów będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wszystko w cenach producenta.

 • Kuchnia Twoich marzeń nie musi być droga - leddo.pl podpowiada jak odmienić wnętrze światłem.

   

  Marzysz o pięknej, przestronnej i jasnej aranżacji swojej kuchni? Z leddo.pl to żaden problem. Nie ważne czy Twój kulinarny raj przeszedł właśnie kapitalny remont czy dopiero powstaje projekt. A może jest to tylko mała kuchnia w niewielkim mieszkaniu na poddaszu? Wielkość nie ma znaczenia - liczy się oświetlenie.

 • 50-latek spłonął żywcem

  W jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Kościuszki w Jaśle doszło do tragedii. 50-letni mężczyzna zmarł w wyniku samopodpalenia.

 • Bezpłatne badanie wzroku 28 maja!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Zderzenie poloneza z citroenem na "Pohulance"

   

  Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Wojska Polskiego doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła pasażerka poloneza.

 • Walczyła ze Stasiowską. Teraz musi jej zwrócić pieniądze

  Magdalena Stasiowska złożyła zażalenie na postanowienie sądu I instancji. Małgorzata Salacha prawomocnym postanowieniem Sądu Apelacyjnego musi zwrócić radnej 6537 zł.

 • Myjnia pod oknami to nieporozumienie – mówią mieszkańcy

  Na osiedlu Gamrat w odległości kilkunastu metrów od bloku budowana jest jednostanowiskowa myjnia samochodowa. Mieszkańcy obawiają się hałasu, wzmożonego ruchu, środków chemicznych i oparów wydostających się z myjni. Inwestor zapewnia, że będzie to obiekt zamknięty.

 • Otwórz drzwi Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105