Strona główna
Marcin Kydryński w JDK
0

Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, producent, autor piosenek będzie gościem kolejnej Studni Kulturalnej Jasielskiego Domu Kultury. Spotkanie odbędzie się 20 stycznia 2017 r. w JDK o godz. 17.00. Bilety w cenie 10 zł można kupić w sekretariacie JDK lub przez system biletowy.

Napisany dnia: 09.01.2017, 11:00
Policjanci pomagali osobom narażonym na wychłodzenie
32

Duży spadek temperatury i bardzo zimne noce to warunki pogodowe zagrażające życiu. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle w ostatnich dniach zwracali szczególną uwagę na osoby bezdomne oraz potrzebujące pomocy. Wielokrotnie odwiedzali miejsca, w których bezdomni szukali schronienia przed zimnem. Reagowali także na każde zgłoszenie o osobach narażonych na wychłodzenie.

Napisany dnia: 09.01.2017, 10:21
Muzeum zaprasza na wernisaż!
0

Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Społeczność Żydowska w Jaśle", który odbędzie się 25 stycznia o godz. 17.00

Napisany dnia: 09.01.2017, 08:59
Łysa Góra: Pożar kontenera mieszkalnego
7

Dzisiaj po godzinie 8:20 doszło do pożaru kontenera mieszkalnego na "Trzecich Górach " w Łysej Górze. Na miejsce pożaru zostały zadysponowane 3 jednostki Ochotniczej straży Pożarnej: OSP KSRG Łysa Góra, OSP KSRG Skalnik, OSP Nowy Żmigród oraz PSP Jasło.

Napisany dnia: 09.01.2017, 08:15
Który język chcesz poznać w nowym roku?

Teraz możesz nauczyć się ZA DARMO dwóch najpopularniejszych języków świata – angielskiego lub niemieckiego. Rusza projekt unijny skierowany do osób niepracujących, emerytów, rencistów, rolników zarejestrowanych w KRUS. 

Napisany dnia: 09.01.2017, 07:54
Nagroda dla Bajkowego Prywatnego Przedszkola za najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną "Cała Polska czyta dzieciom"

 „Nikt nie rodzi się czytelnikiem, czytelnika trzeba wychować”, w myśl tej zasady w Bajkowym Prywatnym Przedszkolu w Jaśle od lat nauczycielki rozbudzają zainteresowania czytelnicze wśród najmłodszych, stwarzając okazje do kontaktu dziecka z literaturą, tym samym dając szansę na lepszy rozwój.

Napisany dnia: 07.01.2017, 12:18
Trzej Królowie w Jaśle
53

Szóstego dnia stycznia Kościół katolicki odchodzi uroczystość Objawienia Pańskiego.  Na pamiątkę objawienia się Chrystusa człowiekowi tradycyjnie ulicami Jasła przeszedł dziś Orszak Trzech Króli. 

Napisany dnia: 06.01.2017, 13:12
Tomasz M. miał oszukać klientów na dziesiątki tysięcy złotych!
97

Właściciel firmy remontowo-budowlanej z siedzibą w Wolicy został oskarżony o dokonanie oszustw i przywłaszczenie mienia. 41-letni Tomasz M. przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Prokurator wnioskował o wydanie wyroku skazującego bez przeprowadzania rozprawy. Oskarżonemu grożą 2 lat więzienia.

Napisany dnia: 05.01.2017, 17:01
Kierowcy mówią o skandalu
125

Jaślanie skarżą się na bezczynność firm odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie ulic i chodników na terenie miasta. Końcem listopada pojawiły się pierwsze opady śniegu a wraz z nimi problemy z odśnieżaniem. Wiele ulic w mieście było wówczas oblodzonych, podobnie jak chodniki. - Kiedy ktoś zrobi z tym porządek?!- pytają zdenerwowani mieszkańcy Jasła.<<FILM>>

Napisany dnia: 05.01.2017, 11:15
Ferie zimowe w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle
0

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle przygotował propozycje dla dzieci, młodzieży oraz seniorów na spędzenie wolnego czasu podczas nadchodzących ferii zimowych.

Napisany dnia: 05.01.2017, 09:15
Brak Ci perspektyw? Dołuje Cię brak pracy?

A może chciałbyś coś zmienić w swoim życiu zawodowym i prywatnym? Nowy Rok to szansa na nowy start! Z nami Ci się to uda. „Medyk” to może być także i Twoja Szkoła.

Napisany dnia: 05.01.2017, 09:05
Chciał skoczyć z dachu!
40

Interwencja policjantów prawdopodobnie zapobiegła tragedii. 47-letni mężczyzna miał zamiar skoczyć z dachu budynku, w którym mieszka. Funkcjonariusze ściągnęli niedoszłego samobójcę z dachu i wezwali pogotowie ratunkowe.

Napisany dnia: 04.01.2017, 12:47
Ruszyły zgłoszenia do Biegu Króla 2017
13

W minionym roku jednym z ciekawszych kwietniowych wydarzeń sportowych był II Bieg Króla w Jaśle. Bieg w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, poprzedzony treningami z wykwalifikowaną kadrą trenerską, dzięki którym każdy biorący udział był przygotowany w 100% na nowe wyzwanie.

Napisany dnia: 04.01.2017, 10:39
Uwaga na trudne warunki atmosferyczne
12

W związku z prognozowanymi intensywnymi opadami śniegu i gwałtownymi spadkami temperatur w najbliższych dniach, wojewoda podkarpacki apeluje do mieszkańców województwa o zachowanie czujności, a także o wrażliwość i troskę o osoby bezdomne, które nie są w stanie zapewnić sobie odpowiednich warunków do przetrwania trudnego okresu zimowego.

Napisany dnia: 04.01.2017, 10:32
Pijany kierowca TIR-a uciekał przed policjantami
32

Jasielscy policjanci wspólnie z policjantami powiatu dębickiego, zatrzymali 43-letniego kierowcę TIR-a, który dzisiaj w nocy nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Badanie wykazało, że mężczyzna był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. 43 -latek trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Napisany dnia: 04.01.2017, 08:50
Opinia kurator nie przekonuje władz miasta
96

Władze miasta nie zgadzają się z uzasadnieniem kurator oświaty. - Teraz musimy ponieść konsekwencje takiej, a nie innej opinii – zaznaczył Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Napisany dnia: 04.01.2017, 08:00
Bezpłatne badanie wzroku w salonie optycznym VISIONOPTYK

Wzrok jest bardzo ważnym zmysłem, dzięki któremu odbieramy około 80% sygnałów z otaczającego nas świata. Dobry wzrok to warunek naszego dobrego samopoczucia i prawidłowego wykonywania naszych obowiązków.

Napisany dnia: 04.01.2017, 07:20
Pożar budynku w Trzcinicy
19

Strażacy walczą z pożarem budynku gospodarczego, do którego doszło dziś wieczorem w Trzcinicy. W akcji bierze udział 9 zastępów straży pożarnej. WIDEO

Napisany dnia: 03.01.2017, 21:03
Podsekretarz stanu z wizytą w jasielskim starostwie
38

Na zaproszenie Adama Pawlusia, starosty jasielskiego do Starostwa Powiatowego w Jaśle przyjechał Andrzej Szweda – Lewandowski, podsekretarz stanu, główny konserwator przyrody. Głównym tematem spotkania był zrównoważony rozwój powiatu jasielskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Beskidu Niskiego.

Napisany dnia: 03.01.2017, 17:00
W powiecie krośnieńskim stwierdzono ptasią grypę!
16

W związku ze stwierdzeniem w dniu 31.12.2016 r., w godzinach popołudniowych drugiego w województwie podkarpackim (Krosno, powiat krośnieński) ogniska grypy ptaków (podtyp H5N8), poza dotychczasowym obszarem zwalczania choroby w pierwszym ognisku, służby wojewody podjęły niezwłocznie działania niezbędne dla zwalczania tej choroby.

Napisany dnia: 03.01.2017, 13:36
 • Czy to koniec prywatnych folwarków wójtów?

  Jarosław Kaczyński zapowiedział zmiany w ordynacji wyborczej. Najważniejsza z nich ma dotyczyć wprowadzenia kadencyjności urzędów wójta, burmistrza i prezydenta miasta. Najbliższe wybory samorządowe mogą okazać się początkiem końca władzy dzierżonej od wielu lat przez niektórych z wójtów gmin powiatu jasielskiego.

 • Jasło w czwartej setce rankingu gmin!

  Miasto Jasło znalazło się na liście rankingowej gmin 2017 najwyżej spośród wszystkich samorządów w powiecie jasielskim. Na 2478 miejsc zajęło 436 pozycję.

 • Pij soki, będziesz zdrowy

   

  We wszystkich owocach oraz sokach z nich wyciskanych znajdziemy bogactwo witamin i minerałów. Naturalny sok jabłkowy wspomaga ogólną odporność organizmu. Taka bomba witaminowa jest niezbędna szczególnie w zimie.

 • Bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych

  Firma szkoleniowa PROGRES zaprasza osoby bezrobotne na bezpłatne szkolenia. Zdobądź nowe kwalifikacje i bądź bardziej konkurencyjny na rynku pracy.

 • 76 746,30 zł! - Mieszkańcy Jasła i okolic o wielkich sercach

  Za nami 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i kolejny rekord! Mieszkańcy powiatu jasielskiego hojnie wsparli akcję, podobnie Polacy w całej Polsce. Jurek Owsiak ogłosił, że zebrano ponad 62 mln zł. Pomimo nagonki na akcję WOŚP z roku na rok coraz więcej pieniędzy trafia do puszek.

 • Poszukiwania zaginionego Pawła Bogusza

   

  Paweł Bogusz, mieszkaniec Krosna zaginął 13 stycznia. W miniony piątek wyszedł z domu. Od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną.

 • Coraz więcej jaślanek rodzi za granicą!

  W 2016 r. padł rekord w liczbie zgonów. Choć statystyki wskazują, że urodzeń jest więcej w stosunku do 2015 r., to ponad 100 dzieci zostało urodzonych za granicą a zarejestrowanych w jasielskim Urzędzie Stanu Cywilnego.

 • Chcesz pomóc Kacperkowi? Weź udział w charytatywnym maratonie masażu!

  W dniach 20 - 21.01.2017 r.  w murach Pałacu Sroczyńskich odbędzie się „maraton masażu”, którego celem będzie zebranie środków pieniężnych na leczenie i rehabilitację ciężko chorego dziecka z powiatu jasielskiego – Kacpra Sochy.

 • Praca dla osób z "lekkim piórem" w Kampanie SEO

   

  Agencja reklamowa Kampanie SEO - jedyny Certyfikowany Partner Google w regionie - poszukuje copywriterów, których zadaniem będzie pisanie tekstów.

 • Potrącenie na ul. 3 Maja w Jaśle

   

  Po godzinie 13.00 na ul. 3 Maja w Jaśle w pobliżu kościoła oo. Franciszkanów doszło do potrącenia pieszego przez osobowego mercedesa. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do jasielskiego szpitala.

   

   

 • Weź udział w konkursie i wygraj książkę

   

  Interesujesz się szeroko rozumianą polityką i lubisz czytać? W takim razie ten konkurs jest dla Ciebie. Napisz tekst pt. „Polityk, którego cenię” i wygraj książkę Andrzeja Piaseckiego i Ryszarda Michalaka.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105