Strona główna
MKS MOSiR Jasło znów zwycięski
2

W niedzielne popołudnie kolejny mecz o mistrzostwo 4 ligi rozegrali seniorzy jasielskiego MOSiR-u . Ich rywalem był zespół Sokoła Sieniawa.

Napisany dnia: 14.02.2017, 09:57
Ceny rosną coraz szybciej. Inflacja w styczniu wyniosła 1,8 proc.
5

Ceny towarów i usług, licząc rok do roku, wzrosły w styczniu o 1,8 proc. W porównaniu z grudniem '16 ceny wzrosły o 0,4 proc. - podał w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny. Rosły ceny żywności, prądu czy paliw. Spadły z kolei ceny ubrań czy sprzętu informatycznego.

Napisany dnia: 14.02.2017, 09:52
II miejsce UKS 6 Jasło w Międzynarodowym Walentynkowym turnieju Piłki Nożnej
2

W sobotę 11 lutego rocznik 2008 po emocjonującym meczu finałowym z Goalem Nowy Sącz zajął ostatecznie II miejsce w Międzynarodowym Walentynkowym turnieju Piłki Nożnej o Puchar "CENTRUM RUROWEGO" w Jaśle Pana Prezesa Jerzego Pikuły. Najskuteczniejszym strzelcem zostaje Wiktor Kozicki z UKS 6 Jasło.

Napisany dnia: 14.02.2017, 09:06
Lepiej późno niż wcale
67

Władze powiatu jasielskiego zdecydowały się stanowczo zaprotestować przeciwko planowanej budowie łącznicy kolejowej pomiędzy liniami 106 i 108. Czy jednak nie jest już za późno na tego typu zabiegi?

Napisany dnia: 14.02.2017, 08:52
Konkurs Fotograficzny „Jasło - Moje Miasto”
2

W dniu 9 lutego 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury miała miejsce uroczystość podsumowania XXII Konkursu Fotograficznego „ Jasło – Moje Miasto ”. Tematem tej edycji prac fotograficznych był „Widok z okna …”. Organizatorem konkursu było tradycyjnie Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Napisany dnia: 13.02.2017, 21:42
Śmieci z Jasła trafią do Krosna?
59

Miasto Krosno chce przejąć odpady niesegregowane i zielone z terenu miasta Jasła. Zależy im na zawarciu porozumienia międzygminnego na 10 lat. Radni miejscy jutro podejmą decyzję, czy śmieci będą trafiać do najdroższej instalacji na Podkarpaciu, czy skorzystają z bardziej korzystnych warunków i zadbają o finanse mieszkańców Jasła.

Napisany dnia: 13.02.2017, 20:31
Nie opłaca się uciekać
9

Szykują się zmiany w prawie karnym i będą dotyczyć kierowców. Przewidziane dla nich kary będą surowsze. Kierowcy, który nie zatrzyma się do kontroli policji i zmusi ją do pościgu będzie groziło nawet do 5 lat więzienia, a sąd obligatoryjnie zakaże mu prowadzenie pojazdu od roku do 15 lat.

Napisany dnia: 13.02.2017, 14:31
Kolejne obrazy Ignacego Pinkasa trafiły do jasielskiego muzeum
4

Muzeum Regionalne w Jaśle zakupiło właśnie do swoich zbiorów kolejne obrazy pochodzącego z Jasła malarza Ignacego Pinkasa. Wśród trzech zakupionych prac, jedna budzi szczególne emocje muzealników.

Napisany dnia: 13.02.2017, 12:31
Chcą połączyć dwa ronda
81

Zarząd powiatu jasielskiego uzyskał od radnych zielone światło w staraniach o budowę nowej drogi, która miałaby połączyć rondo na osiedlu Żółków z rondem na osiedlu Górka Klasztorna. To szansa na poprawę warunków komunikacyjnych nie tylko w mieście, lecz w całym powiecie jasielskim.

Napisany dnia: 13.02.2017, 09:00
Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

Napisany dnia: 13.02.2017, 07:30
Uchroniony przed wychłodzeniem
19

Jasielscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który leżał na ziemi w rejonie sklepu spożywczego. 47-latek znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Niska temperatura panująca na zewnątrz mogła okazać się dla niego śmiertelnym zagrożeniem.

Napisany dnia: 12.02.2017, 21:33
Jak wykorzystywaliśmy zwolnienia w 2016 roku?
12

W 2016 roku kwota cofniętych lub zmniejszonych świadczeń po kontroli zwolnień lekarskich wyniosła 203,8 mln zł. Rok wcześniej była to kwota o 8 mln zł mniejsza i wyniosła 195,8 mln zł.

Napisany dnia: 10.02.2017, 11:00
Piotr Pilch wicewojewodą podkarpackim
78

Premier Beata Szydło, na wniosek wojewody podkarpackiego Ewy Leniart, powołała na stanowisko wicewojewody podkarpackiego Piotra Pilcha. Zastąpi on na tym stanowisku odwołanego w styczniu Witolda Lechowskiego.

Napisany dnia: 10.02.2017, 10:55
XV Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2017
0

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza uczniów szkół podstawowych klas od IV - VI i gimnazjum powiatu jasielskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu grafiki komputerowej.

Napisany dnia: 10.02.2017, 09:24
Połączenie kolejowe Jasło – Biecz – Gorlice - Kraków. Wypełnij ankietę i wyraź swoją opinię.
23

Jesienią w rozkładzie jazdy pociągów może pojawić się połączenie kolejowego Jasło – Biecz – Gorlice – Kraków. Już dziś jednak pragniemy poznać opinię mieszkańców na temat jego uruchomienia. Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

Napisany dnia: 09.02.2017, 16:41
W powiecie jasielskim liczono osoby bezdomne
49

Minionej nocy odbyło się liczenie osób bezdomnych. W ogólnopolskiej akcji organizowanej co dwa lata wzięli udział policjanci, strażnicy miejscy oraz przedstawiciele jasielskich instytucji.

Napisany dnia: 09.02.2017, 09:23
Jasło na bocznym torze
98

Wiadomo już, który z wariantów przebiegu tzw. łącznicy kolejowej Jedlicze-Szebnie został przyjęty do realizacji. Czy inwestycja skutkować będzie odstawieniem Jasła na przysłowiowy boczny tor?

Napisany dnia: 09.02.2017, 08:40
Dzielnicowy ma być widoczny i rozpoznawalny
41

Zgodnie z założeniami programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Dzielnicowy bliżej nas", policjanci pracujący w rewirze dzielnicowych, wraz z początkiem roku odciążeni zostali od pracy biurowej. Dzięki temu będą mogli częściej spotykać się ze społeczeństwem, poznawać ich problemy i pomagać je rozwiązać.

Napisany dnia: 08.02.2017, 15:04
Bezpłatne kursy i staże w atrakcyjnych zawodach

Jeśli chcesz zwiększyć swoje  szanse na rynku pracy , zdobyć nowe umiejętności i konkretne kwalifikacje zawodowe oraz  zatrudnienie dajemy Ci taką możliwość poprzez uczestnictwo w projekcie: „Aktywność moją szansą”.

Napisany dnia: 08.02.2017, 13:46
Prowadził samochód bez uprawnień z blisko 3 promilami
31

Dzisiaj około godz. 9 dyżurny jasielskiej policji otrzymał zgłoszenie o prawdopodobnie nietrzeźwym kierowcy jadącym w kierunku Krajowic. Po przeprowadzonym badaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że mężczyzna miał blisko 3 promile.

Napisany dnia: 08.02.2017, 11:10
 • Przewodniczący Dunaj zmienił zdanie

   

  Zaledwie kilka dni temu Stanisław Dunaj zrezygnował z funkcji przewodniczącego rady miejskiej w Kołaczycach. Okazuje się jednak, że zmienił on zdanie. Co zadecydowało o wycofaniu się przewodniczącego z rezygnacji?

 • W Gorzycach Toyota uderzyła w drzewo. Utrudnienia na drodze.

  W miejscowości Gorzyce doszło dziś rano do wypadku z udziałem samochodu osobowego Toyota. Dwie kobiety z obrażeniami ciała przetransportowane zostały do szpitala.

 • Do diabła z dietą. Dzisiaj królują pączki!

  Tłusty Czwartek to wymarzony dzień dla wszystkich łasuchów. Dla Was sprawdziliśmy jak wyglądały przygotowania w Piekarni JW Jan Wątroba Barbara Wątroba z Jasła.

 • Rezygnacja z konfliktem w tle

   

  Stanisław Dunaj zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Kołaczycach. Jego decyzja podyktowana jest napiętą sytuacją w radzie. Sprawę zaostrzył anonimowy list.

 • Dachowanie w Dębowcu

  Do dachowania samochodu marki Fiat Cinquecento doszło po godzinie 7. na drodze powiatowej relacji Dębowiec-Jasło. Do szpitala trafił kierowca pojazdu wraz z pasażerem.

 • Brzyska: Kto płacił za nas podatki?

  Początkiem roku państwo Magudowie przeżyli ogromny szok, kiedy dowiedzieli się, że od 2010 r. mają opłacony podatek rolny i od nieruchomości. - Osłupiałem, gdyż od 2008 r. nikt z nas nie otrzymywał nakazów płatniczych – podkreśla Jan Maguda.

 • ŻAK zrobi z Ciebie fachowca w dziesięć miesięcy!

   

  Jeśli potrzebujesz nowych umiejętności i kwalifikacji, by znaleźć dobrze płatną pracę, możesz zdobyć je w dziesięć miesięcy. Taką możliwość daje Ci ŻAK.  To szkoła, dzięki której szybko zyskasz solidne wykształcenie w atrakcyjnych specjalnościach. Właśnie trwa zimowa rekrutacja w ŻAKU.

 • Nie żyje mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Został przygnieciony przez drzewo

  Dzisiaj po godz. 13 w miejscowości Dębowiec doszło do nieszczęśliwego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do tragedii doszło przy załadunku drzewa.

 • Pożyczki dla zadłużonych

   

  Negatywna historia kredytowa to problem, który dotyka wielu Polaków. W Internecie znajdziemy wiele firm reklamujących się jako pożyczki dla zadłużonych. Jak wybrać najlepszą i bezpieczną ofertę ?

 • Do sprzedania dom w Jaśle - 160000 zł

   

  Jasło. Do sprzedania budynek mieszkalny murowany, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. ok. 100 m 2.

 • Bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych

   

  Firma szkoleniowa PROGRES zaprasza osoby bezrobotne na bezpłatne szkolenia. Zdobądź nowe kwalifikacje i bądź bardziej konkurencyjny na rynku pracy.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105