Strona główna
Możliwe intensywne opady śniegu
28

Jeszcze dziś możemy spodziewać się wystąpienia intensywnych opadów śniegu. Na ostrzeżenie powinni zwrócić uwagę szczególnie kierowcy. 

Napisany dnia: 08.12.2017, 13:37
Jako w niebie, tak i w Komańczy
1

„Jako w niebie, tak i w Komańczy” to dokument fabularyzowany przedstawiający historię internowania Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Komańczy. 

Napisany dnia: 08.12.2017, 12:06
W Jaśle powstaje nowe boisko wielofunkcyjne
29

Przy ul. Wincentego Pola w Jaśle trwają prace przy przebudowie boiska sportowego będącego na terenie szkoły podstawowej. Powstający kompleks zostanie przeznaczony do gier zespołowych. Koszt zadania opiewa na ponad pół miliona złotych.

Napisany dnia: 08.12.2017, 10:13
Kraksa opla z daewoo
15

Dzisiaj około godziny 17. w Nowym Żmigrodzie na skrzyżowaniu ulic Jasielskiej z Gorlicką doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Napisany dnia: 07.12.2017, 22:58
Spotkanie ze świętym Mikołajem w Szkole Podstawowej w Trzcinicy
4

5 grudnia w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Trzcinicy odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem.

Napisany dnia: 07.12.2017, 20:00
Mieszkańcy obawiają się, że osuwisko się pogłębi
33

Wiosną br. w Myscowej osunęła się duża część ziemi. Zniszczony został fragment drogi powiatowej wraz ze skarpą, która zsunęła się w kierunku rzeki Wisłoki. Co władze powiatu zrobiły w temacie niecierpiącym zwłoki?

Napisany dnia: 07.12.2017, 13:54
Mikołajkowe popołudnie na Ulaszowicach
0

Ponad setka uśmiechniętych dzieciaków i wspaniała rodzinna zabawa. To efekt wizyty św. Mikołaja na jasielskim osiedlu Ulaszowice. 

Napisany dnia: 07.12.2017, 12:51
Kierowca volkswagena miał 3 promile i sądowy zakaz
18

Policjanci ruchu drogowego z Jasła udaremnili dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 53-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego miał 3 promile alkoholu w organizmie. Podczas sprawdzania okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami

Napisany dnia: 07.12.2017, 12:22
Wesoła zabawa z Mikołajem!
3

Dzieci z osiedli Rafineria i Gądki na długo zapamiętają spotkanie ze św. Mikołajem. Były wspólne tańce, śpiewy i konkursy...

Napisany dnia: 07.12.2017, 10:06
MOPS w Jaśle zaprasza do udziału w drugiej edycji projektu „Kierunek – Rodzina”.
4

Projekt adresowany jest do rodzin z dziećmi zamieszkałych na terenie miasta Jasła, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej MOPS w Jaśle lub kwalifikujących się do objęcia wsparciem pomocy społecznej... 

Napisany dnia: 06.12.2017, 15:00
Ciało mężczyzny znaleziono na dnie zbiornika
25

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 43-letniego mieszkańca Krempnej. Ciało zaginionego znaleziono na dnie zbiornika wodnego.

Napisany dnia: 06.12.2017, 12:38
Grupa Nowy Styl TOP Pracodawcą w Polsce 2017
25

Wzorcowe zarządzanie zasobami ludzkimi oraz znaczący wpływ na rozwój gospodarczy regionu i kraju – to główne przesłanki wyboru TOP 10 Pracodawców w Polsce, nagród przyznanych przez Grupę PTWP. Grupa Nowy Styl została jednym z laureatów konkursu.

Napisany dnia: 06.12.2017, 12:00
10 lat Nieformalnej Grupy Plaja
8

Jasielski Dom Kultury zaprasza na wernisaż prac Nieformalnej Grupy Plaja, który odbędzie się w najbliższy piątek, 8 grudnia o godz. 18.00 w Galerii JDK. Okazją do wystawy jest jubileusz 10 – lecia stowarzyszenia.

Napisany dnia: 06.12.2017, 11:18
Nowy wóz strażacki dla OSP w Bączalu Dolnym
34

Ochotnicza Straż Pożarna w Bączalu Dolnym początkiem grudnia otrzymała nowy, lekki samochód ratowniczo-gaśniczy wart blisko 230 tys. zł. Renault Master z 2017 r. zastąpił dotychczasowy samochód bojowy Daewoo Lublin 3. Wjazd samochodu witany był po "królewsku" z fajerwerkami i przejazdem przez szpaler złożony ze strażaków trzymających w rękach race.

Napisany dnia: 06.12.2017, 11:10
Śnieżka w baletkach
1

Urocze widowisko baletowe „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” zakończyło IX Jesienne Spotkania z Teatrem w Jaśle. Do baśniowego świata, w którym niczym nadzwyczajnym nie są krasnale, czarownice, elfy i tańczące zwierzaki, w sobotni wieczór, 2 grudnia br., zabrał widzów Imperial Lviv Ballet.

Napisany dnia: 06.12.2017, 10:33
Jasielskie obserwatorium - zdjęciem roku
2

Zdjęcie obserwatorium I Liceum Ogólnokształcącego wykonane przez Bożenę Janiszewską zdobyło główną nagrodę w konkursie fotograficznym „Jasło FOTOEye”. W sumie w tej edycji konkursu rywalizowało 257 zdjęć.

Napisany dnia: 06.12.2017, 10:28
Baltic Wood nagrodzony za bezpieczeństwo pracy
3

Zakład produkcji podłóg drewnianych Baltic Wood w Jaśle został nagrodzony przez Państwową Inspekcję Pracy. Wyróżnienie przyznano za wprowadzone rozwiązania techniczne, przestrzeganie przepisów prawa pracy oraz jej organizację, w sposób zapewniający pracownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.

Napisany dnia: 06.12.2017, 10:04
Laur Mistrza Nowoczesnej Edukacji dla Szkoły Podstawowej nr 6 w Jaśle
19

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle, jako jedna z 9 szkół podstawowych w Polsce otrzymała Laur Mistrza Nowoczesnej Edukacji- Innowacyjna Szkoła 2017/2018 w kategorii szkół podstawowych!

Napisany dnia: 06.12.2017, 10:01
Nowy dom pod Jasłem w atrakcyjnej cenie!

Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Jasła. Dom ma powierzchnię 100m2, składa się z kuchni, pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki i wc.

Napisany dnia: 06.12.2017, 08:35
Marszałek Piłsudski na ulicach Jasła
27

Józef Piłsudski, dla Polaków jest postacią iście legendarną, mężem opatrznościowym. Dziś przypada 150 rocznica urodzin marszałka. Z tej okazji w Jaśle zainaugurowano miejskie obchody jubileuszowego roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Napisany dnia: 05.12.2017, 15:21
 • Jasło: W lokalach wyborczych trwa głosowanie

  Dzisiaj od rana trwają wybory uzupełniającego do Rady Miejskiej w Jaśle w okręgu wyborczym nr 19. O mandat radnego ubiega się pięciu kandydatów. Osoby uprawnione do głosowania będą mogły oddać głos do godz. 21.00.

 • Budżetowy impas

  Wczoraj Rada Powiatu w Jaśle miała podjąć uchwałę w sprawie budżetu na 2018 r., do głosowania jednak nie doszło. Na wniosek radnego Janusza Przetacznika została zarządzona przerwa w obradach. To efekt wielu wątpliwości i obaw radnych względem propozycji, które pojawiły się w projekcie budżetu.

 • Soboty nie dla „Hubala”

   

  Jaślanie, przynajmniej na razie mogą zapomnieć o sobotnich podróżach pociągiem do Krakowa. Powodem, dla którego sobotnie połączenie nie wejdzie w najbliższym czasie do rozkładu jazdy, mają być względy techniczne i organizacyjne. Strona małopolska jednak zapewnia, iż będzie przyglądać się sprawie.

 • „Wierzę, że mogę osiągnąć wszystko”

   

  Cukiernictwo to wielka pasja Patrycji Janusz. Niedawno uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle wygrała ogólnopolski konkurs „Bake&Play”. Życie Patrycji i jej plany na przyszłość ściśle związane są ze sztuką cukierniczą. Nie boi się sięgać po swoje. 

 • Wojna o śmietnik

  Kontener, który od wielu lat mieścił się na działce miejskiej stał się kością niezgody między mieszkańcami wspólnot przy ul. Kościuszki w Jaśle a jasielskim magistratem. - Nie zgadzamy się na to, aby przenosić ten śmietnik w inne miejsce. Stoi on tutaj od 60 lat i nikomu do tej pory nie przeszkadzał...

 • Oferta świąteczna sklepu Leddo.pl Jasło

   

  Miło nam Państwa poinformować o nowej ofercie oświetleniowej sklepu Leddo.pl. Na nadchodzące święta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę gadżetów i dekoracji, dzięki którym można pięknie przystroić ogród, dom lub mieszkanie, nadając im magicznego klimatu i tworząc niezapomniany nastrój. Gorąco zapraszamy!

 • „… można odejść na zawsze, by stale być blisko”

   

   

   

 • Wypadek z udziałem TIR-a w Żółkowie

   

  Około godziny 23. na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żołków doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Fiat Seicento zderzył się  z samochodem ciężarowym. 

 • Nowy dom pod Jasłem w atrakcyjnej cenie!

   

  Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Jasła. Dom ma powierzchnię 100m2, składa się z kuchni, pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki i wc.

 • Weekend cudów

   

  Szlachetna Paczka znów łączy ludzi o wielkich sercach. W rejonie Jasło pomoc dotarła do 56 domów. Były łzy, ogromne wzruszenie oraz nieograniczone pokłady pozytywnej energii.

 • Zainwestują w oczyszczalnię ścieków

  Włodarze gmin Kołaczyce i Brzyska podpisali list intencyjny w sprawie współpracy w zakresie gospodarki ściekowej. Inwestycja pozwoli na budowę sieci kanalizacyjnej na części gminy Brzyska oraz na odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Kołaczycach, która zostanie zmodernizowana i rozbudowana..

 • Jednolite pliki kontrolne dla każdego przedsiębiorcy

   

  Od 1 stycznia 2018 roku każdy mikro przedsiębiorca  jest obowiązany do przesyłania jednolitych plików kontrolnych. Mikroprzedsiebiorcą jest  każda jednoosobowa działalność gospodarcza, nawet taka w której nie zatrudnia się pracowników. 

 • Promocji "U Leona" ciąg dalszy!

   

  Wykorzystaj okazję. Skorzystaj z ostatniej chwili na zakup płytek ceramicznych w niższych cenach! W ofercie wyprzedażowej znajdziecie płytki już od 13 zł/m2.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105