Strona główna
Bilety za 1 zł wróciły do Jasła
5

Trwa kolejna odsłona promocji, dzięki której pasażerowie w Jaśle mogą podróżować taniej komunikacją miejską. Zaoszczędzić może każdy, kto kupuje bilety telefonem komórkowym przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass. Koszt każdego przejazdu w czasie trwania akcji promocyjnej wynosi zaledwie złotówkę.

 

Napisany dnia: 11.10.2017, 09:19
W Podkarpackiej Szkołe Wyższej zainaugurowano rok akademicki

7 października, po raz siedemnasty, odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 w Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle.

Napisany dnia: 11.10.2017, 09:18
Darmowe szkolenia komputerowe

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

Napisany dnia: 11.10.2017, 08:45
Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego
33

Późnym wieczorem w miejscowości Łajsce doszło do pożaru budynku gospodarczego. Drewniane elementy konstrukcji budynku doszczętnie strawił ogień.

Napisany dnia: 10.10.2017, 23:24
Sport, który łączy pokolenia
23

Minionej soboty już po raz piąty biegacze, rolkarze oraz nartorolkarze pojawili się na ulicach Jasła w ramach imprezy Run & Rollspeed. W zawodach wzięło udział ponad dwustu zawodników z wielu zakątków całej Polski.

Napisany dnia: 10.10.2017, 09:02
Ten zakład miał przestać istnieć. Dziś zatrudnia pracowników
67

Punkt Napraw i Rewizji Wagonów Towarowych w Jaśle znów zatrudnia pracowników. PKP Cargo S.A. widzi w jasielskim zakładzie duży potencjał. Od niedawna realizuje naprawy wagonów na poziomie P4 i P5. O perspektywach rozwoju sekcji rozmawiano wczoraj podczas konferencji zorganizowanej w jej siedzibie. 

Napisany dnia: 10.10.2017, 09:00
Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Napisany dnia: 10.10.2017, 07:30
Nie jesteś pewny? Nie podpisuj umowy od razu!
10

W ostatnim czasie w Jaśle oraz w wielu miejscowościach powiatu jasielskiego przedstawiciele handlowi odwiedzali mieszkania i domy oferując nowe, ich zdaniem korzystniejsze warunki umowy na zakup energii elektrycznej i gazu. O wielu takich sytuacjach jasielską policję powiadomili zaniepokojeni mieszkańcy.

Napisany dnia: 09.10.2017, 16:00
Zderzenie forda z fiatem na ul. Granicznej
31

Na ul. Granicznej doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 09.10.2017, 14:18
Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

Napisany dnia: 09.10.2017, 13:20
Czym jest islam i w co wierzą muzułmanie
60

„Islam – wyzwanie czy przyszłość” to tytuł wykładu wygłoszonego w maju przez dr Marię Szańcę w Jasielskim Domu Kultury. W każdy kolejny poniedziałek października prezentować będziemy państwu jego fragmenty. Dzisiejszy mówi o tym, czym jest islam i w co wierzą muzułmanie.

Napisany dnia: 09.10.2017, 09:30
Wierszobranie i inne smaki życia
0

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach Klubu Powiększania Wyobraźni zaprasza na spotkanie z Barbarą Torą oraz dziećmi z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle.

Napisany dnia: 09.10.2017, 09:13
Maria Kurowska z wizytacją w Zakładzie Karnym w Jaśle
17

Sprawdzenie w praktyce jak wygląda realizacja rządowego programu „Praca dla więźniów”, zapoznanie się ze specyfiką jednostki oraz spotkanie ze skazanymi było celem wizytacji wicemarszałek województwa podkarpackiego - Marii Kurowskiej.

Napisany dnia: 09.10.2017, 08:52
Przełęcz Dukla na kolanach
26

Czarni Jasło pewnie pokonali na własnym boisku drużynę Przełęczy Dukla 4:1. Jaślanie od pierwszej do ostatniej minuty spotkania kontrolowali przebieg gry. Dwoma trafieniami i asystą popisał się Damian Kulig.

Napisany dnia: 07.10.2017, 22:18
Rozpoczęły się prace przy budowie komendy
63

Trwają prace budowlane na działce przy ul. Sroczyńskiego w Jaśle. To właśnie tam stanie nowa siedziba jasielskich policjantów. Budowa komendy ma potrwać trzy lata.

Napisany dnia: 06.10.2017, 16:00
Zatrzymany za posiadanie narkotyków
40

Policjanci wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zatrzymali 31-latka za posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania jego piwnicy, funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie, jeszcze dziś usłyszy zarzut posiadania narkotyków.

Napisany dnia: 06.10.2017, 11:57
Silny wiatr powalił drzewa i słup telefoniczny
15

Nad Polską przeszedł orkan Ksawery. Wichura, która pojawiła się w powiecie jasielskim powaliła drzewa, przewróciła słup telefoniczny. Strażacy minionej nocy zostali zadysponowani do dziewięciu interwencji.

 

Napisany dnia: 06.10.2017, 10:43
Spotkania osiedlowe
5

Od 11 do 25 października br. na szesnastu jasielskich osiedlach odbędą się spotkania konsultacyjne z mieszkańcami na temat założeń programowych i finansowych oraz polityki społeczno-gospodarczej Miasta na 2018 rok.

Napisany dnia: 06.10.2017, 09:02
Na skrzydłach przyjaźni – 16 nagród dla jasielskich uczniów
0

16 uczniów z jasielskich szkół zostało nagrodzonych w konkursie plastyczno-literackim zorganizowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Spośród kilku tysięcy prac wyróżniono również Sandrę Gozdecką z Gimnazjum nr 1, która otrzymała nagrodę główną.

Napisany dnia: 06.10.2017, 08:51
V Festiwal Nauki w Jaśle
7

Jasielski Dom Kultury i Miasto Jasło zapraszają do udziału w V edycji Festiwalu Nauki, który odbędzie się 13 – 14 października br. w JDK. Odwiedzający w tym czasie naszą placówkę, będą mieli okazję uczestniczyć w ciekawych eksperymentach i pokazach.

Napisany dnia: 06.10.2017, 08:33
 • Seat uderzył w kię. Kierowcy trafili do szpitala

  Do wypadku drogowego doszło przed godziną 11-tą w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28 Seat Cordoba zderzył się czołowo z Kią Sportage. Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali kierowcy obu pojazdów.

 • Mieszkańcy mówią o problemach na osiedlach

  Osiedla Górka Klasztorna czeka na odwodnienie ulic Pelczara i Prusa, Sobniów ma problem z piratami drogowymi a Brzyszczki i Hankówka zwracają uwagę na zły stan dróg i chodników...

 • Żegnaj Wiesiu, będzie Cię nam brakowało…

  16 października zmarł dr Wiesław Krajewski, długoletni zastępca ordynatora i starszy asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 • Szpital i powiat triumfują!

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał największą w historii powiatu dotację w kwocie 10 mln zł. Dzisiaj w siedzibie starostwa nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie z RPO WP przez marszałka Władysława Ortyla i dyrektora szpitala Michała Burbelkę.

 • Największy wybór płaszczy i kurtek w Jaśle

   

  Zapraszamy do sklepu Cotton Club na nową jesienno-zimową kolekcję odzieży. Znajdziesz u nas największy w Jaśle wybór płaszczy i kurtek w rozmiarach 34-54 uznanych polskich marek.

 • Program samorządowy PO wielką niewiadomą

   

  Dziś na płycie jasielskiego Rynku z dziennikarzami spotkały się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanka Joanna Frydrych. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wybory samorządowe. Na szczegóły programu samorządowego Platformy Obywatelskiej trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 • „Dni porad” - wybierz odpowiedni materac pod okiem lekarza ortopedy w salonie meblowym Relax

   

  Dlaczego tak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materaca? Jakie tak naprawdę powinniśmy wybrać podłoże aby mieć 100% gwarancję na nocny relaks i regenerację ciała?

 • Budowa lądowiska przy nowej komendzie. Czy to się uda?

  Temat związany z budową lądowiska dla helikopterów w Jaśle ucichł. Obecnie priorytetowym zadaniem dla powiatu jest rozbudowa jasielskiego szpitala. Inwestycji nie da się jednak uniknąć. Szpitalne Oddziały Ratunkowe muszą mieć lądowisko na 1 stycznia 2021 r.

 • SPA dla Twojego samochodu

   

  Każdy samochód zasługuje na to, aby wyglądać pięknie. Auto o lśniącym lakierze, bez zarysowań oraz czystym wnętrzu to wizytówka każdego kierowcy. Warto jednak postawić na doświadczenie profesjonalistów, którzy potrafią podarować każdemu samochodowi drugą młodość.

 • Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

 • Jaślanie wybierają się na pionierską wyprawę górską - 2000 kilometrów przez zimowe Karpaty

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zamierzają jako pionierzy pokonać pieszo całe Karpaty zimą. Drugie największe pasmo górskie w Europie, a zarazem najdziksze zakątki naszego kontynentu.

 • Darmowe szkolenia komputerowe

   

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

   

  Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105