Strona główna
Kopalnianymi korytarzami przebiegli ponad 140 km!
1

Chcieli przebiec, co najmniej 120 km przemierzając korytarze kopalni soli w Bochni. Plan zrealizowali z nawiązką. Dziś zapowiadają poprawienie własnego rekordu już w przyszłym roku.

Napisany dnia: 15.03.2018, 10:44
100. urodziny pani Karoliny Krupy z Jareniówki
4

12 marca 2018 r. pani Karolina Krupa z Jareniówki dołączyła do grona stulatków.

Napisany dnia: 15.03.2018, 10:05
Nie żyje kierowca nissana, który zderzył się z cysterną
123

Na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach doszło do zderzenia się osobowego nissana z samochodem ciężarowym. Kierowcy osobówki mimo reanimacji nie udało się uratować. Droga jest zablokowana. AKTUALIZACJA.

Napisany dnia: 15.03.2018, 07:26
Pomóż Marzenie i jej braciom wrócić do zdrowia
16

Marzenka jest najciężej poszkodowaną ofiarą wypadku spowodowanego przez pijanego kierowcę na ul. Kopernika w Krośnie. Przyjaciele rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, której celem jest pomoc Marzenie i jej braciom. Jeden z nich także odniósł poważne obrażenia.

Napisany dnia: 15.03.2018, 07:11
W Jaśle wygodniej uiścimy opłatę skarbową i podatek
19

Płatności kartą, czy też z użyciem telefonu stają się coraz powszechniejsze. Teraz płatności bezgotówkowych za opłatę skarbową możemy dokonywać m.in. w urzędach, dzięki wdrożeniu programów rządowych. Opłatę możemy realizować w formie bezgotówkowej także w Urzędzie Miasta w Jaśle.

Napisany dnia: 14.03.2018, 14:00
Weź udział w konsultacjach - zmiany statutów osiedli
0

Od dzisiaj (12 marca) do 16 kwietnia trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany statutów osiedli. Konsultacje prowadzone są w formie: elektronicznej (za pośrednictwem Miejskiego Systemu Konsultacji Społecznych) oraz tradycyjnej (poprzez wyrażenie opinii pisemnej w siedzibie poszczególnych Zarządów Osiedli lub w Urzędzie Miasta w Jaśle).

Napisany dnia: 14.03.2018, 11:46
Nienaszów: Ośrodek Zdrowia jak nowy
10

Ponad pół miliona złotych będzie kosztować remont Ośrodka Zdrowia w Nienaszowie. W szczególności znacznie poprawi się dostęp osób niepełnosprawnych do przychodni przeniesionej na parter budynku. Podjęcie tych prac było koniecznością ze względu na dostosowanie budynku do obowiązujących wymogów. Nie spełnienie ich groziłoby zamknięciem ośrodka.

Napisany dnia: 14.03.2018, 11:18
Sztuka wizażu w Bibliotece
1

Jak poprawić swój wizerunek i dobrać makijaż odpowiedni do typu urody, charakteru pracy lub okoliczności. O tym opowie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle na kolejnym spotkaniu z cyklu „Marzec pod znakiem kobiet” Żaneta Augustyn – wizażystka i makijażystka.

Napisany dnia: 14.03.2018, 11:00
Szkoły ponadgimnazjalne promowały swoją ofertę
5

Już niebawem przyszli absolwenci gimnazjów staną przed trudnym wyborem dalszej drogi edukacyjnej. Aby ułatwić im podjęcie decyzji w Jaśle wzorem lat poprzednich zorganizowano dni promocji szkół ponadgimnazjalnych.

Napisany dnia: 14.03.2018, 09:59
Maria Kondrad o poszukiwaniu siebie
0

Jasielski Dom Kultury zaprasza na wystawę prac malarskich Marii Kondrad, absolwentki Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Ludowego we Wzdowie z tytułami: plastyk - jubiler oraz instruktor kulturalno - oświatowy. Wernisaż odbędzie się w Galerii Jasielskiego Domu Kultury, w czwartek 15 marca br. o godz. 17.00. Wystawa będzie czynna do 15 kwietnia br.

Napisany dnia: 14.03.2018, 09:10
Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Karate Kyokushin Seniorów i Juniorów
2

W Krośnie, 11 marca 2018 r odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Karate Kyokushin Seniorów i Juniorów. Na starcie stanęło około 300 zawodników reprezentujących kluby województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Napisany dnia: 14.03.2018, 09:05
Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

Napisany dnia: 14.03.2018, 08:00
Z Żakiem ku lepszej przyszłości

Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

Napisany dnia: 13.03.2018, 10:00
Siatkarze MKS-u wygrali z UKS "Kępa" Dębica
7

11.03.2018 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle swoje
mecze ligowe rozgrywali seniorzy MKS "MOSiR" Jasło.

Napisany dnia: 13.03.2018, 07:22
Janusz G. nie przyznał się do zabójstwa byłej żony
89

Przed Sądem Okręgowym w Krośnie rozpoczął się proces w sprawie pozbawienia życia Haliny G. z Jasła. Oskarżony, były mąż kobiety nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. Zdaniem prokuratury motywem działania Janusza G. były pieniądze.

Napisany dnia: 12.03.2018, 21:21
Ruszają zapisy do VII Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Szlakiem Rzeki Wisłok – 2018
1

Fundacja Kajakowa Tołhaj - GDK oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zapraszają
do udziału w "VII Ogólnopolskim Spływie Kajakowym Szlakiem Rzeki Wisłok". Zbliża się sportowy weekend podczas, którego druga co do wielkości rzeka Podkarpacia  będzie tętnić życiem i czarować swoim urokiem.

Napisany dnia: 12.03.2018, 12:46
6 sposobów na zwiększenie swojej motywacji, czyli jak wytrwać na diecie

Nowy rok to nowe cele i nadzieje, że można wszystko zacząć od nowa. Dlatego też wielu z nas robi postanowienia noworoczne np. dotyczące odchudzania. Niestety, jak wskazują statystyki, jedynie 8% osób osiągnie sukces na tym polu. Dowiedz się co zrobić, aby pielęgnować motywację i zrealizować swoje cele

Napisany dnia: 12.03.2018, 07:30
Pojedziemy pociągiem z Jasła do Zagórza
161

Od dziś obowiązuje nowy rozkład pociągów. PKP Intercity S.A. uruchamia połączenie z Jasła do Zagórza jako łącznik do pociągów dalekobieżnych z Gdyni. Tym samym podróżni otrzymają możliwość łatwiejszego dotarcia do Bieszczadów  i odwrotnie.

Napisany dnia: 11.03.2018, 13:32
Otwarto wystawę numizmatyczną
4

8 marca 2018 r. w  Oddziale Banku PEKAO S.A. w Jaśle przy ulicy Staszica 6  na  pierwszym  piętrze została oficjalnie otwarta wystawa, niezwykłych numizmatów i medali, pochodzących ze zbiorów członków Oddziału  Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego im. dr. Stanisława Kadyiego w Jaśle.

Napisany dnia: 10.03.2018, 14:42
Ich głośne krakanie doprowadza nas do szału!
119

Gawrony, które założyły sobie gniazda na drzewach na terenie cmentarza wojennego w Ulaszowicach są gehenną dla mieszkających w jego pobliżu jaślan. Hałasują, paskudzą i nie dają im normalnie żyć. - Głośnym krakaniem zakłócają spokój, wszystkie bramki są brudne, nie mówiąc już jak samochody niszczą. A wszystko przez to, że niedawno wypędzono je z miejskiego parku oraz z terenu szpitala – mówi rozgoryczony Stanisław Landa.

Napisany dnia: 09.03.2018, 14:29
 • „Dziecinada. Nie dorośli do bycia radnymi”

  Mogliśmy się spodziewać burzliwej dyskusji, braku poparcia większości radnych dla udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi 992, czy odrzucenie inwestycji w Ożennej, ale nie tego, że większość radnych nie przyjdzie na obrady sesji nadzwyczajnej…

 • Czy wystarczy pieniędzy na przebudowę stadionu w Trzcinicy?

  Początkiem marca powiat ogłosił drugi przetarg na przeprowadzenie modernizacji stadionu sportowego wraz z rozbudową obiektów lekkoatletycznych przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione. Najniższa oferta przewyższała możliwości finansowe samorządu powiatu.

 • Szansa na staże dla osób młodych

   

  W Jaśle rozpoczyna się realizacja projektu „Aktywność edukacyjno – zawodowa – drogą do Twojego sukcesu” skierowanego do  osób młodych w wieku 18-29 lat.

 • Trzy złote medale zdobyte w kickboxingu w Niemczech!

  Zawodnicy Jasielskiego Klubu Sportów Walki prowadzonego przez trenera Jerzego Pilarza i jego asystenta Wojciecha Busia odnieśli duży sukces w Mistrzostwach Makroregionu Baden Niemcy w kickboxingu..

 • Budowa nowego odcinka drogi 992 pod znakiem zapytania

  To ostatni dzwonek dla władz powiatu jasielskiego i miasta Jasła, aby podjąć decyzję w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 między rondem imienia Adama Lazarowicza, a rondem imienia księdza Kazimierza Wojciechowskiego.

 • Radni chcą pełnowymiarowego boiska treningowego

  W Jaśle brakuje pełnowymiarowego boiska treningowego do piłki nożnej. Dzięki poparciu radnych długo oczekiwane zadanie będzie możliwe do realizacji. Czy uda się jednak przystąpić do tego zadania? Wszystko zależeć będzie od tego, czy miasto uzyska dofinansowanie...

 • Wiosna bez Limitów w sieci TELGAM

   

  Nowa wiosenna promocja w sieci Telgam to jedynie 16,90 zł za komórkę miesięcznie i rozmowy bez limitów na telefony komórkowe, stacjonarne oraz nielimitowane SMS -y do wszystkich sieci.

 • Pustelnik z Dębowca skazany na 3 lata więzienia

  Dzisiaj w jasielskim sądzie zapadł wyrok w sprawie Wojciecha P. pustelnika z Dębowca oskarżonego przez prokuraturę o wykorzystanie seksualne 14-letniego chłopca. Proces w tej sprawie odbywał się za zamkniętymi drzwiami.

 • Działkowiec widział podejrzanego mężczyznę niedaleko domu Haliny G.

  W miniony piątek przed krośnieńskim sądem zeznawało kolejnych dziesięć osób w procesie Janusza G. oskarżonego o zabójstwo żony. Proces jest poszlakowy, gdyż nie ma ani ciała ani narzędzia zbrodni.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105