Strona główna
Aktywna piana robi różnicę!

Kierowcy najczęściej wybierają dziś myjnie bezdotykowe. Myjnie EHRLE dzięki zastosowaniu technologii aktywnej piany dają gwarancję najwyższej jakości mycia samochodu. Nawet zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych nie wystarczy jednak, aby osiągnąć najlepszy efekt. Ważny jest również sposób mycia. EHRLE wyjaśnia, jak robić to umiejętnie.

Napisany dnia: 06.10.2017, 08:25
Przeżyli razem 50 lat i więcej
6

Dwadzieścia cztery pary z Jasła obchodziły w środę złote gody. Jubilaci, którzy w związku małżeńskim przeżyli wspólnie pół wieku otrzymali medale przyznane przez Prezydenta Andrzeja Dudę oraz kwiaty i drobne upominki.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 05.10.2017, 13:52
Deptak dla pieszych, czy dla dostawców?
75

To nie pierwszy raz, kiedy dostawcy samochodami blokują przejście przez deptak w centrum miasta. Krzyczą na przechodniów, przeganiają ich klaksonami. Przejście wózkiem z dzieckiem? Nie ma takiej możliwości. Dostawcy czują się panami sytuacji.

Napisany dnia: 05.10.2017, 10:49
Uwaga! Dzisiaj pojawią się silne podmuchy wiatru!
10

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że od 2017-10- 05 od godz.
21:00:00 do 2017-10- 06 do godz. 06:00:00 przewiduje się wystąpienie silnego wiatru
o średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w porywach do 100 km/h, początkowo południowo-
zachodni, skręcający na zachodni.

Napisany dnia: 05.10.2017, 08:50
II Bieg Beskidnika - udany powrót na beskidzkie ścieżki
8

Dogodne warunki atmosferyczne, piękna trasa, przyjazna atmosfera i wysoka frekwencja – to wszystko sprawiło, że II Bieg Beskidnika możemy uznać za bardzo udaną imprezę biegową.

Napisany dnia: 05.10.2017, 08:42
Ale się działo! Event sportowy ,,Razem przekroczymy bariery"
2

Pod takim hasłem, a zarazem tytułem projektu realizowanego przez Dom Pomocy Społecznej w Foluszu, w sobotę 30 września 2017 r., w Cieklinie odbył się rajd nordic walking.

Napisany dnia: 04.10.2017, 14:44
Koszt sali ślubnej na przykładzie ofert z Jasła i okolic
3

Zaręczyny są niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdej pary. Stanowią początek planowania wspólnego życia i podejmowania ważnych decyzji. Do takich niewątpliwie należy organizacja ceremonii zaślubin oraz ewentualnego przyjęcia weselnego. Jedną z kluczowych spraw jest znalezienie odpowiedniej sali weselnej. Nie daj się zwariować i wybierz najkorzystniejszą dla Was opcję.

Napisany dnia: 04.10.2017, 12:40
15 lat Telewizji OBIEKTYW
4

Telewizja OBIEKTYW obchodzi 15-lecie swego istnienia. Dokładnie 2 października 2002 roku o godz. 17:15 wyemitowany został pierwszy serwis informacyjny z logiem lokalnej telewizji, założonej przez Bogdana Miszczaka.

Napisany dnia: 04.10.2017, 11:00
Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski
7

W związku z układaniem nawierzchni bitumicznej na drodze powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże - Osiek Jasielski w km 0+020 – 3+730, 4+680 – 5+140, w dniach 6 i 7 października, nastąpi zmiana organizacji ruchu. Ruch pojazdów odbywał się będzie objazdami.

Napisany dnia: 04.10.2017, 09:14
Jasielski Dzień Seniora
17

Po raz pierwszy w Jaśle zorganizowany został Dzień Seniora. Inicjatorem uroczystości była Rada Seniorów Miasta Jasła.

Napisany dnia: 04.10.2017, 08:51
Wrzesień na drogach powiatu jasielskiego
13

Jasielscy policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach we wrześniu. W ubiegłym miesiącu doszło do 68 kolizji drogowych i 7 wypadków. Mundurowi zatrzymali 18 kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd będąc pod wpływem alkoholu.

Napisany dnia: 04.10.2017, 08:47
Przedszkolaki odwiedziły policjantów
1

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 w Jaśle odwiedziły jasielską komendę Policji. Mundurowi przygotowali dla nich wiele atrakcji. Mali goście mieli okazję zwiedzić budynek komendy i poznać ciekawostki policyjnej służby. Przy tej okazji dowiedzieli się także jak bezpiecznie poruszać się po drogach, a na zakończenie otrzymali odblaskowe gadżety.

Napisany dnia: 04.10.2017, 08:44
Akademickie wina fermentują, a winiarska pasja słuchaczy dojrzewa
4

Słuchacze Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle kontynuowali winobranie i nastawianie dyplomowych win. Uczyli się także rozpoznawania i radzenia sobie z wadami win.

Napisany dnia: 03.10.2017, 14:14
Niebezpieczna rudera w środku miasta!
98

Opuszczony kompleks budynków stał się doskonałym miejscem do libacji alkoholowych. Przychodzą tam dzieci i bezdomni. Mieszkańcy osiedla interweniują, bo obawiają się, że któregoś dnia może tam dojść do tragedii.

Napisany dnia: 03.10.2017, 13:49
Będziesz ze mną chodzić?

Tylko w STUDIO IVONA FITNESS & SAUNA nowa forma zajęć fitness. INDOOR WALKING to absolutna nowość w Jaśle.

Napisany dnia: 03.10.2017, 08:37
Marzenia są ważne
3

Każdy pisarz ma inny pomysł na pisanie i inną motywację pisarską. Dla Agnieszki Grzelak pisanie to spełnienie marzeń i sposób wyrażania siebie. Autorka opowiedziała o swoich inspiracjach i planach  podczas spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle 21 września 2017 r.

Napisany dnia: 03.10.2017, 08:36
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w grudniu
18

W niedzielę 17 grudnia br. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Jasła w okręgu wyborczym nr 19. Do głosowania przystąpią mieszkańcy osiedla Kopernika.

Napisany dnia: 02.10.2017, 14:00
Jasło w obiektywie - najlepsze zdjęcie sierpnia
1

39 zdjęć brało udział w sierpniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye. Do sierpniowego etapu konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye zgłoszono 39 zdjęć, ale tylko dwa z nich zostaną nagrodzone. Nagrodę miesiąca (100 zł) w konkursie na „Zdjęcie sierpnia” otrzymuje Anna Czekaj, autorka zdjęcia „Dni Jasła 2017”.

Napisany dnia: 02.10.2017, 12:00
Pociąg Jasło-Kraków ruszył w premierowy przejazd
100

Tłumy jaślan obserwowały pierwszy odjazd pociągu, który od października kursować będzie na linii Jasło-Kraków. Skład dosłownie pękał w szwach. Z okazji uruchomienia nowego połączenia na stacji kolejowej w Jaśle odbył się okolicznościowy piknik.

Napisany dnia: 02.10.2017, 10:59
Premiera spektaklu „ Piotruś Pan i piraci”
2

Spektakl wyreżyserowany przez nauczycielki z naszej szkoły: Panią Teresę Korecką, Panią Renatę Samborską i Panią Renatę Stelmach - Rączkę miał swoja premierę na deskach sceny Jasielskiego Domu Kultury 27 września br. Przedstawienie wystawiono dwukrotnie dla mieszkańców Jasła i okolicznych miejscowości.

Napisany dnia: 02.10.2017, 10:42
 • Seat uderzył w kię. Kierowcy trafili do szpitala

  Do wypadku drogowego doszło przed godziną 11-tą w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28 Seat Cordoba zderzył się czołowo z Kią Sportage. Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali kierowcy obu pojazdów.

 • Mieszkańcy mówią o problemach na osiedlach

  Osiedla Górka Klasztorna czeka na odwodnienie ulic Pelczara i Prusa, Sobniów ma problem z piratami drogowymi a Brzyszczki i Hankówka zwracają uwagę na zły stan dróg i chodników...

 • Żegnaj Wiesiu, będzie Cię nam brakowało…

  16 października zmarł dr Wiesław Krajewski, długoletni zastępca ordynatora i starszy asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 • Szpital i powiat triumfują!

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał największą w historii powiatu dotację w kwocie 10 mln zł. Dzisiaj w siedzibie starostwa nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie z RPO WP przez marszałka Władysława Ortyla i dyrektora szpitala Michała Burbelkę.

 • Największy wybór płaszczy i kurtek w Jaśle

   

  Zapraszamy do sklepu Cotton Club na nową jesienno-zimową kolekcję odzieży. Znajdziesz u nas największy w Jaśle wybór płaszczy i kurtek w rozmiarach 34-54 uznanych polskich marek.

 • Program samorządowy PO wielką niewiadomą

   

  Dziś na płycie jasielskiego Rynku z dziennikarzami spotkały się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanka Joanna Frydrych. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wybory samorządowe. Na szczegóły programu samorządowego Platformy Obywatelskiej trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 • „Dni porad” - wybierz odpowiedni materac pod okiem lekarza ortopedy w salonie meblowym Relax

   

  Dlaczego tak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materaca? Jakie tak naprawdę powinniśmy wybrać podłoże aby mieć 100% gwarancję na nocny relaks i regenerację ciała?

 • Budowa lądowiska przy nowej komendzie. Czy to się uda?

  Temat związany z budową lądowiska dla helikopterów w Jaśle ucichł. Obecnie priorytetowym zadaniem dla powiatu jest rozbudowa jasielskiego szpitala. Inwestycji nie da się jednak uniknąć. Szpitalne Oddziały Ratunkowe muszą mieć lądowisko na 1 stycznia 2021 r.

 • SPA dla Twojego samochodu

   

  Każdy samochód zasługuje na to, aby wyglądać pięknie. Auto o lśniącym lakierze, bez zarysowań oraz czystym wnętrzu to wizytówka każdego kierowcy. Warto jednak postawić na doświadczenie profesjonalistów, którzy potrafią podarować każdemu samochodowi drugą młodość.

 • Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

 • Jaślanie wybierają się na pionierską wyprawę górską - 2000 kilometrów przez zimowe Karpaty

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zamierzają jako pionierzy pokonać pieszo całe Karpaty zimą. Drugie największe pasmo górskie w Europie, a zarazem najdziksze zakątki naszego kontynentu.

 • Darmowe szkolenia komputerowe

   

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

   

  Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105