Strona główna
Kolejny nietrzeźwy za kierownicą
16

Policjanci z jasielskiej drogówki przerwali dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Tym razem 47-letni mężczyzna miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwo czekają go surowe konsekwencje.

Napisany dnia: 07.06.2017, 12:00
Zatańczyli koncertowo
0

Wspaniałe popołudnie, pełne niezapomnianych wrażeń i zachwytów, zafundowali publiczności w piątek, 2 czerwca br., młodzi tancerze z Jasielskiego Domu Kultury, którzy na zakończenie roku artystycznego przygotowali koncert tańca. Wystąpiło 100 tancerzy w 15 choreografiach.

Napisany dnia: 07.06.2017, 11:30
Przez zabawę do bezpieczeństwa
3

Uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w finale akcji „Bezpieczny przejazd”, której celem jest edukacja dzieci w zakresie bezpiecznego pokonywania przejść i przejazdów kolejowych oraz zachowania się na stacjach.

Napisany dnia: 07.06.2017, 11:08
Architektura dawnego Jasła w literaturze i fotografii
4

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Architektura dawnego Jasła w literaturze i fotografii”. Wystawa ma na celu zabranie naszych czytelników w krótką podróż po przedwojennym Jaśle. Zaprezentowano na niej zdjęcia i pocztówki, uzupełnione fragmentami wspomnień.

Napisany dnia: 07.06.2017, 10:30
„Wokół osobliwości Góry Cieklinki” Wyprawa rowerowa
1

Klub Kulturalno Turystyczny JDK organizuje drugą, wiosenną wyprawę rowerową do malowniczych miejsc położonych wokół „Cieklinki.” Około 37 km trasa poprowadzi poprzez atrakcyjne zakątki Brzyścia, Łazów Dębowieckich, Duląbki, Cieklina , Wałaskiego, Józefowa i Dębowca. Wyjazd zaplanowany został na 17 czerwca ( sobota) br. godz.9.00, powrót godz.18.00. Koszt wyprawy 10 zł.

Napisany dnia: 07.06.2017, 09:09
19-latka staranowała dwa ogrodzenia
43

Policjanci interweniowali dzisiejszej nocy w Zarzeczu. 19- letnia mieszkanka Jasła, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, zjechała z jezdni i staranowała ogrodzenia dwóch posesji. Na szczęście nie doznała żadnych obrażeń.

Napisany dnia: 07.06.2017, 08:56
Na jakie udogodnienia możemy liczyć, gdy bierzemy kolejną pożyczkę pozabankową?
2

Atrakcyjnych ofert pożyczek pozabankowych nie brakuje. Możemy z nich korzystać na różnych warunkach, w zależności od tego, z kim podpisujemy umowę. Różnorodność ofert na rynku zachęca nas do zmiany usługodawcy. Jednak czasem warto jest współpracować z jedną firmą przez dłuższy czas.

Napisany dnia: 06.06.2017, 18:00
„Dzieciom czytamy więcej niż samym sobie”
9

Dorota Zawadzka znana z telewizyjnego programu „Superniania”, ambasadorka Fundacji „ABC XXI – Cała Polska czyta dzieciom” gości dzisiaj w Jaśle w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. - Myślę, że książka nie zginie, a plotki o jej śmierci są przesadzone – powiedziała w wywiadzie dla Jaslo4u.pl

Napisany dnia: 06.06.2017, 17:03
Ostrzeżenie o silnych burzach z gradem 6-7 czerwca
3

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że obserwuje się burze z opadami deszczu których wysokość miejscami wynosi 30 mm.

Napisany dnia: 06.06.2017, 15:12
"Superniania" czytała dzieciom!
4

W Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Dorotą Zawadzką znaną z telewizyjnego programu "Superniania" w ramach obchodów XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Organizatorem przedsięwzięcia jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 06.06.2017, 14:22
Przetwory smaczne bo naturalne

Dżemy, powidła oraz inne przetwory smakują najlepiej, kiedy pochodzą wprost z domowej spiżarni. Ważne, aby do ich wyrobu wykorzystać najlepsze owoce oraz naturalną pektynę.

Napisany dnia: 06.06.2017, 14:00
Sprzęt do rejestracji audio za 60 tys. zł
34

Starostwo Powiatowe w Jaśle zakupiło urządzenie do rejestracji audio z przebiegu posiedzeń sesji Rady Powiatu. Nie odsłuchamy jednak nagrań na stronie internetowej urzędu.

Napisany dnia: 06.06.2017, 09:30
Jak wybrać internet bezprzewodowy bez limitu?
4

Internet mobilny to nic innego jak bezprzewodowy dostęp do sieci z poziomu urządzeń przenośnych. Tradycyjna rola telefonu, jako aparatu do wysyłania sms-ów i wykonywania połączeń głosowych, właściwie zanika. Smartfony i tablety wyposażone w internet bezprzewodowy umożliwiają korzystanie z całego wachlarza rozwiązań i w tej chwili zastępują już komputer, portfel i bank.

Napisany dnia: 06.06.2017, 09:21
Piotr Madejczyk z Kołaczyckiego Liceum wśród najzdolniejszej młodzieży podkarpacia
1

Piotr Madejczyk, tegoroczny maturzysta Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, został Laureatem Nagrody Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych „Najzdolniejsza Młodzież Podkarpacia”.

Napisany dnia: 06.06.2017, 09:17
Międzynarodowy Festiwal Sportu JASŁO 2017 – siatkówka, piłka nożna, judo
0

Ponad 40 zespołów z reprezentujących państwa europejskie: Niemcy, Rumunia, Czechy, Węgry, Słowacja, Białoruś, Anglia, Albania, Ukraina i Polska w sumie ponad 700 osób weźmie udział w Międzynarodowym Festiwalu Sportu Jasło 2017, który odbędzie się od 16 do 18 czerwca.

Napisany dnia: 06.06.2017, 08:49
Interfeo – innowacje w zasięgu ręki

Prowadzisz własną firmę? Zastanawiasz się, jak skutecznie zbudować wizerunek swojego przedsiębiorstwa i pozyskać nowych klientów? Odpowiedź jest prosta. Postaw na innowacyjne rozwiązania informatyczne. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w dokonaniu wyboru.

Napisany dnia: 06.06.2017, 08:46
Starożytni podróżnicy
2

Zapraszamy do Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy, skąd wyruszymy w kolejną fascynującą podróż w przeszłość. Tym razem naszymi towarzyszami będą starożytni podróżnicy, którzy przemierzali szlaki handlowe we wczesnośredniowiecznej Europie. 

Napisany dnia: 06.06.2017, 08:00
Głośna próba uruchomienia systemów alarmowych
8

W dniach 6 – 8 czerwca br. w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia pk. „RENEGADE – SAREX 17/I", zostanie przeprowadzona na terenie województwa głośna próba uruchomienia systemów alarmowych.

Napisany dnia: 05.06.2017, 20:00
Pożar przy ul. Fabrycznej w Jaśle
14

W hali produkcyjnej jednego z zakładów przy ul. Fabrycznej w Jaśle doszło do pożaru strugarki do drewna. Ze względu na duże zadymienie z pomieszczenia ewakuowano 154 pracowników. Na miejsce zadysponowano 7 zastępów straży pożarnej.

Napisany dnia: 05.06.2017, 12:18
Czytanie zbliża. XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
0

Czy można wygrać bitwę na ... kleksy? Kto ma przyjaciółkę pielęgniarkę? Czym różni się wiersz od piosenki i o czym w dzieciństwie marzył autor słynnej LOKOMOTYWY? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą najmłodsi, biorący udział w wydarzeniach organizowanych w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

Napisany dnia: 05.06.2017, 12:00
 • Hubal - bohater niezłomny

   

  „Hubal” to niezwykle barwna postać, która głęboko zakotwiczyła
  w świadomości Polaków. W tym roku mija 120 lat od chwili, w której Henryk Dobrzański przyszedł na świat.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

 • Michał Szpak wraca do Jasła ze swoim show… i tłumami fanów

   

  Jaślanie odliczają już godziny do tegorocznych Dni Jasła. Sobotnią gwiazdą imprezy będzie artysta, którego kariera w ostatnim czasie rozwija się z dużym impetem. Aby zobaczyć za scenie Michała Szpaka do Jasła przyjadą jego fani z całej Polski.

 • Pierogi ze szpinakiem wracają do "Wojtka"

   

  W barze "Wojtek" znów można delektować się niepowtarzalnym smakiem pierogów ze szpinakiem!

 • Ekshumowano ciało Stanisława Zająca

  Jak podaje serwis informacyjny rmf24.pl dziś w nocy przeprowadzona została ekshumacja ciała senatora Stanisława Zająca.

 • Jak oszczędzać kupując w sieci?

   

  Zakupy w Internecie to nie tylko oszczędność czasu, lecz także pieniędzy. Nie ruszając się z miejsca w łatwy sposób znajdziemy w sieci interesujące nas produkty, sprawdzimy opinie o nich  i co najważniejsze porównamy ich ceny. Oszczędzać możemy między innymi dzięki korzystaniu z kodów rabatowych.

 • Michał Szpak jurorem w „The Voice of Poland”!

  Michał Szpak zostanie trenerem i jurorem w ósmej edycji programu „The Voice of Poland”do czego przyznał się oficjalnie na swoim oficjalnym profilu facebook'owym. Piosenkarz zastąpi Natalię Kukulską. 

 • Uważajcie na błędy agentów!

  Wystarczy dwóch Piotrów Kędziorów mieszkających w jednej miejscowości, ubezpieczających pojazdy u tego samego ubezpieczyciela, aby mieć do czynienia z błędem, który może spędzać sen z powiek. 

 • Na Dniach Jasła wystąpią Szpak i Wilki

  Przed nami czerwiec! Miesiąc, który od zawsze kojarzy się nam - jaślanom z Dniami Jasła. W tym roku na scenie staną gwiazdy rock'a i popu! Sprawdź jakie jeszcze atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy tej dwudniowej imprezy.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105