Strona główna
Strop płyty gipsowej załamał się pod pracownikiem
158

21-latek po upadku z wysokości około ośmiu metrów w szyb windy doznał wielonarządowych obrażeń ciała. Młody mężczyzna trafił do klinicznego szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie.

Napisany dnia: 27.07.2017, 14:56
VII Karpacki Festiwal archeologiczny - zapowiedź
7

Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy zaprasza w dniach od 11 do 13 sierpnia na VII Karpacki Festiwal Archeologiczny. Festiwal zainaugurują pokazy walk i uzbrojenia na Rynku w Jaśle.

Napisany dnia: 27.07.2017, 10:53
Zarzecze: Zdarzenie z udziałem motocyklisty
39

Wczoraj około godziny 16. w Zarzeczu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem 30-latek trafił do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 27.07.2017, 09:32
Mężczyzna utonął w Jasiołce
35

Policjanci po godzinie 16 zostali poinformowani o tym, że z rzeki Jasiołki zostało wyłowione ciało mężczyzny. Na miejscu zdarzenia było już straż pożarna z Jasła oraz pogotowie ratunkowe. 31-letniemu mężczyźnie próbowano przywrócić czynności życiowe, niestety bezskutecznie.

Napisany dnia: 26.07.2017, 17:43
Spadł do szybu windy z wysokości 8 metrów!
54

Podczas prac budowlanych prowadzonych w Urzędzie Miasta w Jaśle doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jeden z pracowników firmy budowlanej wpadł do szybu windy, która znajdowała się na parterze budynku. WIDEO.

Napisany dnia: 26.07.2017, 14:19
Utrudnienia w ruchu
10

W związku z organizacją Targów Miast Partnerskich (28 i 29 lipca) informujemy, że od 27 lipca od godz. 20.00 do 29 lipca do godz. 22.00 nastąpią utrudnienia w ruchu na Placu Żwirki i Wigury.

Napisany dnia: 26.07.2017, 13:06
Terminarz rozgrywek klasy okręgowej
14

OZPN w Krośnie opublikował terminarz rozgrywek klasy okręgowej seniorów na rundę jesienną 2017/2018. W pierwszej serii spotkań Czarni zagrają na wyjeździe w Rymanowie. W Skołyszynie zaś miejscowy LKS podejmie beniaminka – Ostoję Kołaczyce.

Napisany dnia: 26.07.2017, 12:01
Przeleciał nad barierą i dachował
8

Wczoraj przed północą na zakręcie w Zarzeczu doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierujący renault może mówić o dużym szczęściu. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego wyszedł z tego bez szwanku. Nie uniknął jednak kary.

Napisany dnia: 26.07.2017, 11:53
Zlikwidowali nielegalne uprawy konopi
51

Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zlikwidowali nielegalne uprawy konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczyli 54 rośliny. Podczas prowadzonych działań zatrzymali 20-latka podejrzanego o ich uprawę.

Napisany dnia: 26.07.2017, 09:39
Bezpłatne badanie wzroku 3 sierpnia i super promocje w VISIONOPTYK

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. VISIONOPTYK w Jaśle kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie i higiena wzroku.

Napisany dnia: 26.07.2017, 08:52
Wielkie rzeczy rodzą się z prawdziwej wiary
71

Góra Liwocz oraz górujący nad nią krzyż nierozerwalnie związane są z historią gminy Brzyska stanowiąc swoistego rodzaju symbol dla jej mieszkańców. Trzech młodych pasjonatów postanowiło ocalić od zapomnienia dzieje powstania stalowej konstrukcji oraz utworzonego przed laty sanktuarium. Swój zamiar przekuli na czyny, których efektem jest film dokumentalny pt. „Liwocz – Góra Wiary”.

Napisany dnia: 25.07.2017, 13:46
Korowód tańca na jasielskim rynku
3

„Korowód tańca” w wykonaniu Teatru Ulicznego Highlights z Kijowa będzie jednym z wydarzeń kulturalnych towarzyszących Targom Miast Partnerskich, połączonych z otwarciem Centrum Informacji  Turystycznej i Kulturalnej. Parada odbędzie się w najbliższy piątek, 28 lipca o godz. 21.00 na płycie jasielskiego rynku. 

Napisany dnia: 25.07.2017, 11:39
Kręci mnie bezpieczeństwo w powiecie jasielskim
3

Jasielscy policjanci nadal realizują założenia ogólnopolskiej kampanii zainaugurowanej przez Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo". Funkcjonariusze wykorzystują każdą okazję by spotkać się z dziećmi i porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.

Napisany dnia: 25.07.2017, 11:33
Jasło sprzeciwia się zmianom w sądownictwie
327

Mieszkańcy powiatu jasielskiego przez pięć dni gromadzili się przed jasielskim sądem, aby zaprotestować przeciwko łamaniu prawa i Konstytucji. Śpiewali hymn oraz skandowali "wolność", "równość", "demokracja".

Napisany dnia: 25.07.2017, 11:09
Hyundaiem uderzył w drzewo
19

Do wypadku doszło przed godziną 10. w przysiółku Kluczowa. Kierujący hyundaiem zjechał z pasa jezdni i uderzył w drzewo. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Napisany dnia: 25.07.2017, 10:15
Przełom w terapii nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu to problem, z którym boryka się wielu ludzi. Dotyczy zarówno kobiet jak również mężczyzn.
Z problemem tym można skutecznie walczyć dzięki bezinwazyjnemu systemowi terapii Salus Talent URO.

Napisany dnia: 25.07.2017, 08:45
Nowy kierownik w DPS w Foluszu
56

Euzebiusz Pykosz był zastępcą komendanta Straży Miejskiej w Jaśle. Po zmianach kadrowych zarządzonych przez burmistrza stracił dotychczasowe stanowisko stając się szeregowym pracownikiem SM. Nie na długo, bo jeszcze w czerwcu rozpoczął pracę na nowo utworzonym w marcu kierowniczym stanowisku w Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

Napisany dnia: 24.07.2017, 17:00
Spowodował kolizję i uciekł przed policjantami
16

Wczoraj funkcjonariusze z Posterunku Policji w Skołyszynie zatrzymali pijanego kierowcę. 62-letni mężczyzna, siedząc za kierownicą osobowego volkswagena, uderzył w zaparkowany przy sklepie samochód. Widząc policyjny radiowóz, zignorował sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Napisany dnia: 24.07.2017, 14:00
Ponowny pogrzeb senatora Stanisława Zająca
83

W minioną sobotę na cmentarzu komunalnym przy ul. Mickiewicza w Jaśle odbył się ponowny pochówek Stanisława Zająca, który siedem lat temu zginął w katastrofie smoleńskiej. Uroczystość pogrzebowa odbyła się w gronie rodziny, przyjaciół i najbliższych znajomych.

Napisany dnia: 24.07.2017, 12:40
Świat iluzji na osiedlach Żółków i Brzyszczki
0

Teatr Wyobraźni, gry i zabawy sprawnościowe dla najmłodszych i tych starszych, iluzjonistyczne sztuczki, chodzenie na szczudłach i żonglerka talerzami – to atrakcje kolejnych lipcowych, Wakacyjnych Spotkań Artystycznych, spędzanych z czarodziejem Maciejem Dudą „Damatusem” i jego asystentkami, którzy odwiedzili jasielskie osiedla Żółków i Brzyszczki. Tegoroczne imprezy prowadzą animatorzy ze Studia Magic ART wraz z instruktorami z JDK.

Napisany dnia: 24.07.2017, 11:00
 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na promocyjne zakończenie wakacji 2017r.

 • „Munduru nie zdejmę, broni nie złożę…”

   

  W tym roku przypada 120 rocznica urodzin majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Na tak zwanych łąkach hubalowych już po raz kolejny oddano hołd urodzonemu w Jaśle bohaterowi. Tłumy jaślan mogły zobaczyć zapierające dech w piersiach widowisko historyczne.

 • Pojedziemy pociągiem do Krakowa

   

  Od października jaślanie będą mogli podróżować koleją z Jasła do Krakowa i odwrotnie. To dobra wiadomość przede wszystkim dla studentów, którzy uczą się na krakowskich uczelniach. Podróżni za przejazd pociągiem z Krakowa do Jasła zapłacą 16 zł. W taryfie obowiązywać będą  wszystkie ulgi.

 • Policjant wjechał motocyklem w znak drogowy

   Dwaj policjanci poruszający się na motocyklach patrolowali rejon osiedla Gamrat. W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znak drogowy. 

 • Jazda na hulajnodze? Jest szybka, tania i ekologiczna mówią urzędnicy

  Jasło jest pierwszym miastem w Polsce, w którym urzędnicy wykorzystują hulajnogi z napędem elektrycznym do poruszania się w celach służbowych. Pracownicy jasielskiego magistratu wyliczają same zalety tego ekologicznego środka transportu. 

 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Bezpłatne kursy komputerowe w Jaśle

   

  Poszukujesz bezpłatnych kursów? Uważasz, że dzięki szkoleniom poprawisz swoją sytuację na rynku pracy? A może potrzebujesz podnieść swoje umiejętności w posługiwaniu się komputerem? Jeśli poszukujesz informacji na temat dofinansowanych szkoleń zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu – tu znajdziesz odpowiedź gdzie się udać.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105