Strona główna
Mnóstwo atrakcji – Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Jaśle
2

11 i 12 maja Miasto Jasło wspólne ze swoimi jednostkami organizuje Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla każdego. Wśród nich: gry i zabawy w parku linowym, seans kinowy, spektakle teatralne, koncerty, fotobudka, turniej sportowy oraz marsz nordic walking z instruktorem.

Napisany dnia: 10.05.2018, 15:45
Motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa
16

W Dębowcu doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru i samochodu osobowego. Starszy mężczyzna trafił do szpitala.

Napisany dnia: 10.05.2018, 11:01
Najechanie na tył pojazdu powodem wypadku w Zimnej Wodzie
5

W Zimnej Wodzie doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala przewieziono jedną z uczestniczek wypadku, która uskarżała się na ból klatki piersiowej.

Napisany dnia: 10.05.2018, 10:15
Rozbudowa drogi krajowej nr 73 – raporty z akcji informacyjnej
38

Firma Multiconsult Polska sp. z o.o., działając w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, sporządziła raport z akcji informacyjnej (z 20 stycznia br.) dotyczącej przebiegu rozbudowy drogi krajowej nr 73 na terenach gminy Pilzno, Brzyska, Brzostek, Kołaczyce i Jasło.

Napisany dnia: 10.05.2018, 09:39
PO obawia się sfałszowania wyborów samorządowych
193

W ramach Klubu Obywatelskiego w Jaśle gościli wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka, posłanki Kinga Gajewska i Joanna Frydrych. Z jaślanami rozmawiali m.in. na temat reform sądownictwa, edukacji oraz o obawach związanych ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Napisany dnia: 09.05.2018, 16:18
Smart Technologie- otwórz się na nowoczesność
0

Smart City to zaawansowane technologie, których celem, jest zapewnienie komfortu mieszkańcom i ułatwienie im codziennego życia. Oczywiście smart rozwiązania służą także rozwojowi, ochronie środowiska, jak i zwiększeniu przychodów firmom, które je wykorzystują.

Napisany dnia: 09.05.2018, 14:38
Moc atrakcji na Noc Muzeów
1

Moc atrakcji czeka Jaślan z okazji tegorocznej Nocy Muzeów. To europejskie wydarzenie kulturalne polegające na udostępnianiu muzeów, galerii i instytucji kultury nieodpłatnie i do późnych godzin nocnych, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Napisany dnia: 09.05.2018, 07:50
Kronoflooring rośnie w oczach
85

W Jaśle trwają intensywne prace, w związku z budową nowej fabryki Grupy Kronospan. Pierwsze panele podłogowe PVC z linii produkcyjnej mają zejść jeszcze w tym roku. Spółka wyda na uruchomienie jasielskiego zakładu blisko 100 mln euro.

Napisany dnia: 08.05.2018, 14:32
Toyota wypadła z drogi za łukiem w Kołaczycach
25

Do zdarzenia drogowego doszło za łukiem drogi przy ul. Burmistrza Wiejowskiego w Kołaczycach. Kierująca toyotą yaris uderzyła w bariery ochronne i ogrodzenie prywatnej posesji.

 

Napisany dnia: 08.05.2018, 13:54
Systematyczność i ciężka praca przyniosły im triumf
14

Uczniowie Liceum w Kołaczycach na sukces w Olimpiadzie Wiedzy Policyjnej w Szczytnie pracowali ciężko przez pół roku. Uwieńczeniem ich starań było zdobycie podium i siedmiu indeksów do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. O przygotowaniach, atmosferze, wyrzeczeniach i marzeniach rozmawialiśmy z Maciejem Karpem oraz Dariuszem Szczepanikiem, którzy pomogli im w osiągnięciu zamierzonego celu. Jak podkreślają wszyscy tworzą Team Spirit.

Napisany dnia: 08.05.2018, 09:19
Wymarzone przyjęcie tylko w SEPII

Organizując przyjęcie, bez względu na to, z jakiej okazji, chcemy, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik. Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i odpowiednia atmosfera stanowią klucz udanej imprezy. Teraz to wszystko znajdziecie w jednym miejscu.

Napisany dnia: 08.05.2018, 07:30
Młodzi twórcy w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej Filia w Jaśle
0

25 kwietnia 2018 r. w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej  w Krośnie odbył się XI Wieczór Twórczości Młodych. W tym roku świętujemy jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Napisany dnia: 08.05.2018, 07:01
126 nietrzeźwych kierowców zatrzymano w majowy weekend
24

Zakończył się tegoroczny majowy weekend i związane z nim policyjne działania. Podczas wydłużonego weekendu, na podkarpackich drogach doszło do 46 wypadków, jedna osoba zginęła, a 59 zostało rannych. Policjanci udaremnili dalszą jazdę 126 nietrzeźwym kierowcom.

Napisany dnia: 07.05.2018, 11:25
Zawodnicy JSC na Dukla Wolf Race i innych
8

W długi weekend majowy odbyło się w naszym regionie mnóstwo imprez sportowych. Nie mogło na nich zabraknąć zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Napisany dnia: 07.05.2018, 07:00
Czarni posłali Gaudium na deski
38

Jaślanie rozprawili się wczoraj z drużyną Gaudium Łężyny, wygrywając na własnym stadionie 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali: Urban, Rodak i Wójtowicz.

Napisany dnia: 06.05.2018, 08:32
Czy miasto sprzeda część udziałów MPGK?
128

Władze miasta zamierzają pozyskać 20 mln zł na rzecz uzbrajania terenów w Warzycach i na Gamracie. Warunkiem jest zawarcie umowy z Polskim Funduszem Rozwoju i zbycie części udziałów miasta w jednoosobowej spółce miejskiej.

Napisany dnia: 04.05.2018, 14:10
W tym dniu możemy poczuć się dumni
87

W Jaśle obchodzono dziś Święto Narodowe Konstytucji 3-go Maja. Ulicami miasta przybranymi w narodowe barwy przeszedł pochód uczestników uroczystości, demonstrujących przywiązanie do narodowej tradycji.

Napisany dnia: 03.05.2018, 14:43
Pożar pustostanu w Przysiekach
22

Wczoraj, późnym wieczorem strażacy interweniowali w miejscowości Przysieki, w związku z pożarem drewnianego budynku. <VIDEO>.

Napisany dnia: 03.05.2018, 08:13
Zderzenie na skrzyżowaniu w Szebniach
23

W Szebniach doszło dziś wieczorem do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Napisany dnia: 02.05.2018, 23:08
Wypadek w Szebniach. DK 28 zablokowana
2

W Szebniach doszło do wypadku drogowego. DK 28 w kierunku Krosna jest całkowicie zablokowana.

Napisany dnia: 02.05.2018, 22:49
 • Rada zatwierdziła sprawozdanie finansowe szpitala

  Jasielski szpital wykazał na koniec 2017 r. stratę w wysokości blisko 1 mln 300 tys. zł. - Gdyby NFZ zapłacił nadwykonania w takiej wysokości jak za 2016 r. to strata byłaby na poziomie 700 tys. zł co jak na szpital powiatowy w naszym województwie jest bardzo dobrym wynikiem – wyjaśniał Michał Burbelka, dyrektor jasielskiego szpitala.

 • Oferta edukacyjna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle

   

  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka to jedyna tego typu placówka w Jaśle. Ośrodek obejmuje kształceniem dzieci i młodzież posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Specjalizujemy się w kształceniu dzieci niepełnosprawnych intelektualnie oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

 • Nowotwór rozwija się po cichutku

  Lekarze apelują do kobiet, szczególnie tych będących w największej grupie ryzyka zachorowania na raka piersi, aby nie zapominały o badaniach profilaktycznych i nie odkładały ich na potem. Konsekwencje mogą być groźne...

 • Na krajowej 28 w Zimnej Wodzie spłonęła ciężarówka

   

  Na odcinku drogi krajowej 28 Zimna Woda - Szebnie spłonął samochód ciężarowy. W akcji gaśniczej udział brało kilka zastępów straży pożarnej.

 • Otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki

   

  Już w najbliższą sobotę, 26 maja odbędzie się otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki w Jaśle. Teraz ramki do fotografii, lustra oraz oprawy obrazów będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wszystko w cenach producenta.

 • Kuchnia Twoich marzeń nie musi być droga - leddo.pl podpowiada jak odmienić wnętrze światłem.

   

  Marzysz o pięknej, przestronnej i jasnej aranżacji swojej kuchni? Z leddo.pl to żaden problem. Nie ważne czy Twój kulinarny raj przeszedł właśnie kapitalny remont czy dopiero powstaje projekt. A może jest to tylko mała kuchnia w niewielkim mieszkaniu na poddaszu? Wielkość nie ma znaczenia - liczy się oświetlenie.

 • 50-latek spłonął żywcem

  W jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Kościuszki w Jaśle doszło do tragedii. 50-letni mężczyzna zmarł w wyniku samopodpalenia.

 • Bezpłatne badanie wzroku 28 maja!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Zderzenie poloneza z citroenem na "Pohulance"

   

  Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Wojska Polskiego doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła pasażerka poloneza.

 • Walczyła ze Stasiowską. Teraz musi jej zwrócić pieniądze

  Magdalena Stasiowska złożyła zażalenie na postanowienie sądu I instancji. Małgorzata Salacha prawomocnym postanowieniem Sądu Apelacyjnego musi zwrócić radnej 6537 zł.

 • Otwórz drzwi Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105