Strona główna
Zatańczyli koncertowo
0

Wspaniałe popołudnie, pełne niezapomnianych wrażeń i zachwytów, zafundowali publiczności w piątek, 2 czerwca br., młodzi tancerze z Jasielskiego Domu Kultury, którzy na zakończenie roku artystycznego przygotowali koncert tańca. Wystąpiło 100 tancerzy w 15 choreografiach.

Napisany dnia: 07.06.2017, 11:30
Przez zabawę do bezpieczeństwa
3

Uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w finale akcji „Bezpieczny przejazd”, której celem jest edukacja dzieci w zakresie bezpiecznego pokonywania przejść i przejazdów kolejowych oraz zachowania się na stacjach.

Napisany dnia: 07.06.2017, 11:08
Architektura dawnego Jasła w literaturze i fotografii
4

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Architektura dawnego Jasła w literaturze i fotografii”. Wystawa ma na celu zabranie naszych czytelników w krótką podróż po przedwojennym Jaśle. Zaprezentowano na niej zdjęcia i pocztówki, uzupełnione fragmentami wspomnień.

Napisany dnia: 07.06.2017, 10:30
„Wokół osobliwości Góry Cieklinki” Wyprawa rowerowa
1

Klub Kulturalno Turystyczny JDK organizuje drugą, wiosenną wyprawę rowerową do malowniczych miejsc położonych wokół „Cieklinki.” Około 37 km trasa poprowadzi poprzez atrakcyjne zakątki Brzyścia, Łazów Dębowieckich, Duląbki, Cieklina , Wałaskiego, Józefowa i Dębowca. Wyjazd zaplanowany został na 17 czerwca ( sobota) br. godz.9.00, powrót godz.18.00. Koszt wyprawy 10 zł.

Napisany dnia: 07.06.2017, 09:09
19-latka staranowała dwa ogrodzenia
43

Policjanci interweniowali dzisiejszej nocy w Zarzeczu. 19- letnia mieszkanka Jasła, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, zjechała z jezdni i staranowała ogrodzenia dwóch posesji. Na szczęście nie doznała żadnych obrażeń.

Napisany dnia: 07.06.2017, 08:56
Na jakie udogodnienia możemy liczyć, gdy bierzemy kolejną pożyczkę pozabankową?
2

Atrakcyjnych ofert pożyczek pozabankowych nie brakuje. Możemy z nich korzystać na różnych warunkach, w zależności od tego, z kim podpisujemy umowę. Różnorodność ofert na rynku zachęca nas do zmiany usługodawcy. Jednak czasem warto jest współpracować z jedną firmą przez dłuższy czas.

Napisany dnia: 06.06.2017, 18:00
„Dzieciom czytamy więcej niż samym sobie”
9

Dorota Zawadzka znana z telewizyjnego programu „Superniania”, ambasadorka Fundacji „ABC XXI – Cała Polska czyta dzieciom” gości dzisiaj w Jaśle w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. - Myślę, że książka nie zginie, a plotki o jej śmierci są przesadzone – powiedziała w wywiadzie dla Jaslo4u.pl

Napisany dnia: 06.06.2017, 17:03
Ostrzeżenie o silnych burzach z gradem 6-7 czerwca
3

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że obserwuje się burze z opadami deszczu których wysokość miejscami wynosi 30 mm.

Napisany dnia: 06.06.2017, 15:12
"Superniania" czytała dzieciom!
4

W Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Dorotą Zawadzką znaną z telewizyjnego programu "Superniania" w ramach obchodów XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Organizatorem przedsięwzięcia jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 06.06.2017, 14:22
Przetwory smaczne bo naturalne

Dżemy, powidła oraz inne przetwory smakują najlepiej, kiedy pochodzą wprost z domowej spiżarni. Ważne, aby do ich wyrobu wykorzystać najlepsze owoce oraz naturalną pektynę.

Napisany dnia: 06.06.2017, 14:00
Sprzęt do rejestracji audio za 60 tys. zł
34

Starostwo Powiatowe w Jaśle zakupiło urządzenie do rejestracji audio z przebiegu posiedzeń sesji Rady Powiatu. Nie odsłuchamy jednak nagrań na stronie internetowej urzędu.

Napisany dnia: 06.06.2017, 09:30
Jak wybrać internet bezprzewodowy bez limitu?
4

Internet mobilny to nic innego jak bezprzewodowy dostęp do sieci z poziomu urządzeń przenośnych. Tradycyjna rola telefonu, jako aparatu do wysyłania sms-ów i wykonywania połączeń głosowych, właściwie zanika. Smartfony i tablety wyposażone w internet bezprzewodowy umożliwiają korzystanie z całego wachlarza rozwiązań i w tej chwili zastępują już komputer, portfel i bank.

Napisany dnia: 06.06.2017, 09:21
Piotr Madejczyk z Kołaczyckiego Liceum wśród najzdolniejszej młodzieży podkarpacia
1

Piotr Madejczyk, tegoroczny maturzysta Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, został Laureatem Nagrody Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych „Najzdolniejsza Młodzież Podkarpacia”.

Napisany dnia: 06.06.2017, 09:17
Międzynarodowy Festiwal Sportu JASŁO 2017 – siatkówka, piłka nożna, judo
0

Ponad 40 zespołów z reprezentujących państwa europejskie: Niemcy, Rumunia, Czechy, Węgry, Słowacja, Białoruś, Anglia, Albania, Ukraina i Polska w sumie ponad 700 osób weźmie udział w Międzynarodowym Festiwalu Sportu Jasło 2017, który odbędzie się od 16 do 18 czerwca.

Napisany dnia: 06.06.2017, 08:49
Interfeo – innowacje w zasięgu ręki

Prowadzisz własną firmę? Zastanawiasz się, jak skutecznie zbudować wizerunek swojego przedsiębiorstwa i pozyskać nowych klientów? Odpowiedź jest prosta. Postaw na innowacyjne rozwiązania informatyczne. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w dokonaniu wyboru.

Napisany dnia: 06.06.2017, 08:46
Starożytni podróżnicy
2

Zapraszamy do Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy, skąd wyruszymy w kolejną fascynującą podróż w przeszłość. Tym razem naszymi towarzyszami będą starożytni podróżnicy, którzy przemierzali szlaki handlowe we wczesnośredniowiecznej Europie. 

Napisany dnia: 06.06.2017, 08:00
Głośna próba uruchomienia systemów alarmowych
8

W dniach 6 – 8 czerwca br. w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia pk. „RENEGADE – SAREX 17/I", zostanie przeprowadzona na terenie województwa głośna próba uruchomienia systemów alarmowych.

Napisany dnia: 05.06.2017, 20:00
Pożar przy ul. Fabrycznej w Jaśle
14

W hali produkcyjnej jednego z zakładów przy ul. Fabrycznej w Jaśle doszło do pożaru strugarki do drewna. Ze względu na duże zadymienie z pomieszczenia ewakuowano 154 pracowników. Na miejsce zadysponowano 7 zastępów straży pożarnej.

Napisany dnia: 05.06.2017, 12:18
Czytanie zbliża. XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
0

Czy można wygrać bitwę na ... kleksy? Kto ma przyjaciółkę pielęgniarkę? Czym różni się wiersz od piosenki i o czym w dzieciństwie marzył autor słynnej LOKOMOTYWY? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą najmłodsi, biorący udział w wydarzeniach organizowanych w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

Napisany dnia: 05.06.2017, 12:00
Zagłosuj na boisko naszych marzeń!
2

W środę, 7 czerwca rusza głosowanie w konkursie Śnieżki "Kolorowe Boiska". W gronie uczestników jest Publiczna Szkoła Podstawowa w Błażkowej. Zobaczcie film konkursowy nagrany przez uczniów <WIDEO>.

Napisany dnia: 05.06.2017, 11:49
 • Bezpłatne badanie wzroku 5 lipca i super promocje w VISIONOPTYK

   

  Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. VISIONOPTYK w Jaśle kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie i higiena wzroku.

 • Będzie upalnie

   

  Czekają nas upalne dni. Temperatura może wzrosnąć nawet do 34 stopni Celsjusza.

 • Lokalne podtopienia efektem oberwania chmury

   

  Zgodnie z wczorajszymi prognozami, nad powiatem jasielskim przechodzą burze z gradem. Intensywny deszcz był powodem lokalnych podtopień.

 • Nowe oblicze "Sepii"

   

  Przestawiamy Państwu zupełnie nowe oblicze Sepii. To miejsce, które cechuje smaczna kuchnia, doskonałe wino i świetna atmosfera.

 • Bezpłatne szkolenia – płatne staże

   

  Fundacja AKME prowadzi nabór uczestników/czek do projektu„Life coaching i job coaching – aktywna integracja osób niepełnosprawnych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w gminach z obszaru powiatów jasielskiego, strzyżowskiego, kolbuszowskiego i brzozowskiego w województwie podkarpackim”.

 • Fenomenalny wieczór Michała Szpaka

   

  Na tegoroczne Dni Jasła czekali wszyscy. Do swojego rodzinnego miasta i wiernych fanów powrócił Michał Szpak. Na deser dla jaślan zagrały z kolei Wilki.

 • 8 powodów, dla których warto studiować Aviation Management lub General Aviation

   

  Chcesz mieć pewność, że tuż po ukończeniu studiów otrzymasz dobrze płatną i fascynującą pracę? Wybierając Zarządzanie lotnictwem (Aviation Management) lub Lotnictwo ogólne (General Aviation) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie możesz mieć taką pewność! Poznaj 8 powodów, dla których absolwenci studiów lotniczych tuż po studiach dostają pracę! Numer 8 Cię zaskoczy!

 • Mieszkańcy dopięli swego. Będzie rozbudowa DK nr 28.

   

  Wieloletnie starania, liczne apele, wnioski oraz protesty mieszkańców wreszcie przyniosły skutek. Jeszcze w tym roku ruszy bowiem rozbudowa drogi krajowej nr 28. Stawką w tej grze było bezpieczeństwo ludzi.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna trzecią edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105