Strona główna
Chorujemy, ale nie zgłaszamy się do lekarza
54

Czy grozi nam epidemia grypy? Na Podkarpaciu w porównaniu do roku poprzedniego zachorowań na grypę lub choroby grypopodobne jest więcej. W przypadku powiatu jasielskiego od stycznia br. do lekarzy z ich objawami zgłosiło się jedynie 78 osób.

Napisany dnia: 01.02.2017, 11:05
Zimowo i artystycznie w JDK
2

Zakończyły się trwające dwa tygodnie ferie zimowe. Jasielski Dom Kultury, jak co roku przygotował bogatą i atrakcyjną ofertę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach Zimowej Akademii Artystycznej dla dzieci i młodzieży odbyły się: interaktywne warsztaty z języka angielskiego, warsztaty ilustratorskie i teatralne, lepienia w glinie, spotkanie z drukiem 3D oraz zabawa z duetem klaunów Ruphertem i Rico.

Napisany dnia: 01.02.2017, 11:00
Mieszkańcy Jasła wspierają chęcińskie „Cuda pod dachem”!
0

Prawie 10 000 zł ofiarowali mieszkańcy Jasła na ratowanie franciszkańskiego klasztoru w podkieleckich Chęcinach.

Napisany dnia: 01.02.2017, 09:27
Wieczór Odkrywania Talentów
0

28 stycznia publiczność zgromadzona w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury miała okazję podziwiać artystyczne wystąpienia najbardziej utalentowanych młodych artystów podczas konkursu TALENT SHOW.

Napisany dnia: 01.02.2017, 08:52
Prośba do mieszkańców
57

Straż Miejska zwraca się z prośbą do mieszkańców o zwrócenie uwagi na bieżące likwidowanie śliskości na chodnikach wzdłuż swoich posesji,  ze zwróceniem szczególnej uwagi na miejsca w okolicach rynien spustowych.

Napisany dnia: 01.02.2017, 08:43
Bezpłatne badanie wzroku w salonie optycznym VISIONOPTYK

Wzrok jest bardzo ważnym zmysłem, dzięki któremu odbieramy około 80% sygnałów z otaczającego nas świata. Dobry wzrok to warunek naszego dobrego samopoczucia i prawidłowego wykonywania naszych obowiązków.

Napisany dnia: 01.02.2017, 07:30
Brzyska: Wiosną ruszy rozbudowa SP ZOZ-u
62

Wójt gminy szykuje rozbudowę Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Brzyskach. Prace budowlane mają się rozpocząć wiosną, a zakończyć późną jesienią bieżącego roku. Inwestycja opiewa na około 300 tys. zł.

Napisany dnia: 31.01.2017, 10:48
"Nie" do miasta
65

Mieszkańcy Nawsia Kołaczyckiego podzielili się na zwolenników i przeciwników pomysłu włączenia sołectwa do miasta Kołaczyce. Jednak to konsultacje społeczne przeprowadzone w grudniu pozwoliły radzie podjąć ostateczną decyzję. W miniony piątek radni wyrazili negatywną opinię w tej sprawie.

Napisany dnia: 30.01.2017, 17:00
Sądkowa: Podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla.
20

Do stanowiska kierowania KP PSP w Jaśle wpłynęło zgłoszenie o prawdopodobnym zatruciu się tlenkiem węgla w miejscowości Sądkowa. Na miejsce zadysponowano zastęp JRG z Jasła.

Napisany dnia: 30.01.2017, 14:30
Kabaret Smile w nowym programie "To Ci tłumaczę!"
9

"To Ci tłumaczę!" to tytuł najnowszego programu lubelskiego kabaretu Smile. Podczas dwugodzinnego spotkania z publicznością trzej panowie starają się wyjaśnić kilka kwestii związanych z życiem codziennym. Bo te pozornie oczywiste zagadnienia, wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile. Andrzeja Mierzejewskiego, Pawła Szwajgiera oraz Michała Kincela, Jasielski Dom Kultury będzie gościł 2 lutego o godz. 18.00. Bilety w cenie 50 zł można kupić w sekretariacie JDK lub przez system biletowy.

Napisany dnia: 30.01.2017, 13:01
Oświetlenia w Kluczowej nie będzie! Taką decyzję podjęła rada miejska.
24

Rada Miejska w Kołaczycach nadal nieugięta. Podczas głosowania nad przyjęciem budżetu na 2017 r. nie zgodziła się na budowę oświetlenia przy ul. Mickiewicza w przysiółku Kluczowa. 180 tys. zł, które zostały zabezpieczone na ten cel podzielono na inne zadania.

Napisany dnia: 30.01.2017, 12:56
Wirtualna gra, prawdziwe emocje
33

Podczas minionego weekendu Jasło stało się areną zmagań fanów gier komputerowych. Rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca. Najlepsi otrzymali trofeum oraz nagrody rzeczowe.

Napisany dnia: 30.01.2017, 12:40
Seniorzy Czarnych Jasło po pierwszym sparingu
19

Drużyna seniorów Czarnych Jasło w dniu 28.01.2017 r. rozegrała swój pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Jacka Klisiewicza była drużyna Wolania Wola Rzędzińska.

Napisany dnia: 30.01.2017, 10:56
Broda i brzytwa wracają do łask

Wydawałoby się, że profesja golibrody na zawsze odeszła w zapomnienie. Tymczasem barber shopy – miejsca, w których mężczyźni mogą poddać się profesjonalnemu strzyżeniu brody wyrastają niczym grzyby po deszczu. Jasło dołączyło do miast, w których takie miejsca już istnieją i cieszą się rosnącą popularnością.

Napisany dnia: 30.01.2017, 07:30
Witold Lechowski odwołany!
185

Witold Lechowski nie jest już Wicewojewodą Podkarpackim. Ze stanowiska odwołała go premier Beata Szydło.

Napisany dnia: 27.01.2017, 16:27
Kolędowy wieczór w JDK
9

Jasielski Dom Kultury i Koła Gospodyń Wiejskich Powiatu Jasielskiego zapraszają na „Kolędowy Wieczór”.

Napisany dnia: 27.01.2017, 11:02
Wiedza zdobyta, dyplomy rozdane
10

28 osób ukończyło roczne Studium Praktycznego Winiarstwa 2016 i uzyskało dyplom Podkarpackiej Akademii Wina. - To był bardzo udany rok - podsumowali zgodnie akademicy, wykładowcy i organizatorzy.

Napisany dnia: 27.01.2017, 10:36
Ławeczka z "Dudusiem". Nowy pomysł na promocję Jasła!
102

Jest szansa, że Jasło będzie mieć nową atrakcję turystyczną. Symboliczna ławeczka z wizerunkiem Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza i jego muzyką np. z filmu "Janosik", "Wojna domowa", czy "Czterdziestolatek" ma się pojawić na płycie jasielskiego rynku. Czy przedsięwzięcie zakończy się jego realizacją?

Napisany dnia: 27.01.2017, 10:10
Ford Transit - nowoczesny samochód dostawczy do zadań specjalnych
5

Każdy, kto posiada własną firmę lub wykorzystuje samochód w codziennej pracy wie doskonale, że to jakim pojazdem poruszamy się na co dzień ma ogromne znaczenie. Szczególnie jeśli chodzi o samochody dostawcze.

Napisany dnia: 27.01.2017, 09:52
Jaślanie na zimowej Triadzie
7

Śnieg, śnieg i trzy pasma górskie. Cóż to może być??Bieg górski o nazwie Zimowa Triada, która odbyła się w Krościenku nad Dunajcem w dniach 21-22 styczeń 2017 r. Składała się z ogólnego dystansu 66 km podzielonego na 3 etapy.

Napisany dnia: 27.01.2017, 09:24
 • Marzą o tym, aby ten koszmar się skończył!

  Cała załoga pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle po wielu latach poniżań, psychicznego terroru i dyskryminacji odważyła się szukać pomocy. O szczegółach sprawy postanowiły poinformować burmistrza Jasła.

 • Włoskie smaki w Doner King!

 • Przewodniczący Dunaj zmienił zdanie

   

  Zaledwie kilka dni temu Stanisław Dunaj zrezygnował z funkcji przewodniczącego rady miejskiej w Kołaczycach. Okazuje się jednak, że zmienił on zdanie. Co zadecydowało o wycofaniu się przewodniczącego z rezygnacji?

 • W Gorzycach Toyota uderzyła w drzewo. Utrudnienia na drodze.

  W miejscowości Gorzyce doszło dziś rano do wypadku z udziałem samochodu osobowego Toyota. Dwie kobiety z obrażeniami ciała przetransportowane zostały do szpitala.

 • Do diabła z dietą. Dzisiaj królują pączki!

  Tłusty Czwartek to wymarzony dzień dla wszystkich łasuchów. Dla Was sprawdziliśmy jak wyglądały przygotowania w Piekarni JW Jan Wątroba Barbara Wątroba z Jasła.

 • Rezygnacja z konfliktem w tle

   

  Stanisław Dunaj zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Kołaczycach. Jego decyzja podyktowana jest napiętą sytuacją w radzie. Sprawę zaostrzył anonimowy list.

 • Dachowanie w Dębowcu

  Do dachowania samochodu marki Fiat Cinquecento doszło po godzinie 7. na drodze powiatowej relacji Dębowiec-Jasło. Do szpitala trafił kierowca pojazdu wraz z pasażerem.

 • Brzyska: Kto płacił za nas podatki?

  Początkiem roku państwo Magudowie przeżyli ogromny szok, kiedy dowiedzieli się, że od 2010 r. mają opłacony podatek rolny i od nieruchomości. - Osłupiałem, gdyż od 2008 r. nikt z nas nie otrzymywał nakazów płatniczych – podkreśla Jan Maguda.

 • ŻAK zrobi z Ciebie fachowca w dziesięć miesięcy!

   

  Jeśli potrzebujesz nowych umiejętności i kwalifikacji, by znaleźć dobrze płatną pracę, możesz zdobyć je w dziesięć miesięcy. Taką możliwość daje Ci ŻAK.  To szkoła, dzięki której szybko zyskasz solidne wykształcenie w atrakcyjnych specjalnościach. Właśnie trwa zimowa rekrutacja w ŻAKU.

 • Nie żyje mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Został przygnieciony przez drzewo

  Dzisiaj po godz. 13 w miejscowości Dębowiec doszło do nieszczęśliwego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do tragedii doszło przy załadunku drzewa.

 • Pożyczki dla zadłużonych

   

  Negatywna historia kredytowa to problem, który dotyka wielu Polaków. W Internecie znajdziemy wiele firm reklamujących się jako pożyczki dla zadłużonych. Jak wybrać najlepszą i bezpieczną ofertę ?

 • Do sprzedania dom w Jaśle - 160000 zł

   

  Jasło. Do sprzedania budynek mieszkalny murowany, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. ok. 100 m 2.

 • Bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych

   

  Firma szkoleniowa PROGRES zaprasza osoby bezrobotne na bezpłatne szkolenia. Zdobądź nowe kwalifikacje i bądź bardziej konkurencyjny na rynku pracy.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105