Strona główna
Przyjdź na seminarium z Arkadiuszem Kaszubą!
2

7 października br. o godzinie 12.00 na obiekcie Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbędzie się II Otwarte Seminarium Spartan z jednym najlepszych zawodników w Polsce oraz na świecie kickboxingu w formule K1 oraz Low Kick Arkadiuszem Kaszuba zawodnikiem Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki.

Napisany dnia: 02.10.2017, 10:37
Fala uderzeniowa w Centrum Zdrowia dr Mastej

Terapia falą uderzeniową czyli SWT (Shock Wave Therapy) to nowoczesna metoda leczenia, która polega na stymulacji procesów regeneracyjnych tkanek miękkich, przy użyciu ukierunkowanej energii mechanicznej. Jest to bezpieczna dla zdrowia, nieinwazyjna metoda leczenia o bardzo wysokiej skuteczności sięgającej 80 – 90%.

Napisany dnia: 02.10.2017, 08:33
Policjanci ruszyli z pomocą potrzebującemu koledze
46

Ponad 4000 kilometrów! Ponad 80 miast! Policjanci z całej Polski wsiadają na rowery, aby pomóc Marcinowi, koledze, który zmaga się z chorobą nowotworową. W akcję „Kręcimy dla Marcina” włączyli się również funkcjonariusze jasielskiej policji.

Napisany dnia: 29.09.2017, 13:58
Passatem wjechała w budynek
74

Dziś rano w centrum Jasła doszło do niecodziennego zderzenia drogowego. Kierująca volkswagenem passatem z impetem wjechała w jeden z budynków zlokalizowanych przy deptaku niszcząc jego elewację.

Napisany dnia: 29.09.2017, 09:58
Zderzenie samochodów dostawczych w Czeluśnicy
23

Dzisiaj rano w Czeluśnicy doszło do zderzenia się dwóch samochodów dostawczych. Trzy osoby z obrażeniami trafiły do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 29.09.2017, 09:14
Od gruzińskiej przyrody po pałace monarchów
3

Z okazji Światowego Dnia Turystyki w Klubie Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle 25 września 2017 r. podróżowaliśmy po Gruzji oraz śladami Mozarta.

 

Napisany dnia: 29.09.2017, 09:07
Osadzenie – warsztaty z dr Anną Marchewką
2

27 września br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyły się warsztaty słowa "Jak czytać współczesną poezję", które poprowadziła dr Anna Marchewka – wykładowca akademicki, krytyczka i literaturoznawczyni.

 

Napisany dnia: 29.09.2017, 09:05
Młodzież sprzątała cmentarz żydowski w Jaśle
41

Grupa blisko 50 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Jasła i Tarnowa uporządkowała teren starego cmentarza żydowskiego przy ul. Floriańskiej w Jaśle. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Fundacja Antyschematy 2.<fotogaleria>

Napisany dnia: 28.09.2017, 21:49
CBA zatrzymało byłego szefa Rafinerii Jasło
97

Wczoraj o świcie agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali dwóch menadżerów publicznych spółek. Są nimi Józef F. - były prezes zarządu Rafinerii Jasło oraz Robert B. - prezes zarządu Lotos Infrastruktura.

Napisany dnia: 28.09.2017, 13:22
Dobra wkrętarka – na jakich parametrach się skupić przy wyborze?
9

 

Wśród podstawowych elektronarzędzi, jakie powinny się znaleźć w każdym domu, wymienić można wkrętarkę. To poręczne urządzenie jest niezwykle przydatne, nawet jeśli korzystamy z niej sporadycznie. Warto zatem wiedzieć, jaka wkrętarka sprawdzi się najlepiej.

Napisany dnia: 28.09.2017, 09:03
„Lwów miastem zabytków i kawy”
18

23 września br. wczesnym porankiem, 50 osobowa grupa wyruszyła do urokliwego Lwowa, najpiękniejszego miasta dawnej Galicji,w którym polskie korzenie wpisują się w historię i kulturę tego miasta. Wyjazd został zorganizowany przy współpracy Jasielskiego Domu Kultury wraz z PTTK w Jaśle.

Napisany dnia: 28.09.2017, 08:43
Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski
10

W poniedziałek, 2 października, rozpoczną się roboty na drodze powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże - Osiek Jasielski. Zamknięty zostanie odcinek tej drogi od miejscowości Załęże do miejscowości Osiek Jasielski. Ruch pojazdów odbywał się będzie objazdami.

Napisany dnia: 28.09.2017, 08:39
Kolejny kierujący stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę!
46

Jasielscy policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego osobowym audi, który przekroczył dozwoloną prędkość. W terenie zabudowanym pędził z prędkością 126 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali mu także uprawnienia do kierowania pojazdami.

Napisany dnia: 27.09.2017, 15:27
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle rozpoczyna nowy rok pracy pozaszkolnej
0

W niedzielę 8 października 2017 r. serdecznie zapraszamy całe rodziny na spektakl familijny w konwencji Teatru Maski, Lalki i Aktora pt. „Róża dla Kolombiny”. Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, o godzinie 16.00.

Napisany dnia: 27.09.2017, 12:57
II Bieg Beskidnika
0

Starosta Jasielski, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zapraszają na II Bieg Beskidnika.

Napisany dnia: 27.09.2017, 12:49
„Jeziorka Duszatyńskie w jesiennej odsłonie”
3

„Jeziorka Duszatyńskie w jesiennej odsłonie”pod przewodnictwem Tadeusza Wójcika. Wyjazd autokarowy 07 października 2017 ( sobota). Wyjazd z Jasła godz. 7.00.

Napisany dnia: 27.09.2017, 12:36
Od 50 lat pomagają sobie w trudach życia codziennego
5

Powiatowe Koło Polskiego Związku Niewidomych w Jaśle obchodziło 50-lecie swojej działalności. Od początku wspiera i pomaga rozwiązywać problemy osób z dysfunkcją wzroku.

Napisany dnia: 27.09.2017, 12:14
Dachowanie w Opaciu
40

O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy wczorajszego zdarzenia drogowego w Opaciu. Około godziny 15, osobowy peugeot wypadł z drogi i dachował. Kierujący oraz dwie pasażerki zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń.

Napisany dnia: 27.09.2017, 09:57
Dziesięć powodów,dla których warto wybrać studia w Sanoku

Ponoć mieszkańców naszego miasta z roku na rok ubywa. A jednak w sondzie przeprowadzonej przez redakcję esanok.pl młodzi ludzie, wypowiadając się na temat swojej przyszłości, mówili między innymi, że „miejsce jest nieważne, ważne jest, co bym robił i ile zarabiał”. 

Napisany dnia: 27.09.2017, 07:48
"Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny"
1

W ramach prowadzonej akcji "Bezpieczna droga do szkoły", a także realizując założenia nowej inicjatywy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny", jasielscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży systematycznie odwiedzają szkoły i spotykają się z uczniami przypominając o zasadach bezpieczeństwa w domu, szkole i na drodze.

Napisany dnia: 26.09.2017, 12:00
 • Seat uderzył w kię. Kierowcy trafili do szpitala

  Do wypadku drogowego doszło przed godziną 11-tą w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28 Seat Cordoba zderzył się czołowo z Kią Sportage. Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali kierowcy obu pojazdów.

 • Mieszkańcy mówią o problemach na osiedlach

  Osiedla Górka Klasztorna czeka na odwodnienie ulic Pelczara i Prusa, Sobniów ma problem z piratami drogowymi a Brzyszczki i Hankówka zwracają uwagę na zły stan dróg i chodników...

 • Żegnaj Wiesiu, będzie Cię nam brakowało…

  16 października zmarł dr Wiesław Krajewski, długoletni zastępca ordynatora i starszy asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 • Szpital i powiat triumfują!

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał największą w historii powiatu dotację w kwocie 10 mln zł. Dzisiaj w siedzibie starostwa nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie z RPO WP przez marszałka Władysława Ortyla i dyrektora szpitala Michała Burbelkę.

 • Największy wybór płaszczy i kurtek w Jaśle

   

  Zapraszamy do sklepu Cotton Club na nową jesienno-zimową kolekcję odzieży. Znajdziesz u nas największy w Jaśle wybór płaszczy i kurtek w rozmiarach 34-54 uznanych polskich marek.

 • Program samorządowy PO wielką niewiadomą

   

  Dziś na płycie jasielskiego Rynku z dziennikarzami spotkały się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanka Joanna Frydrych. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wybory samorządowe. Na szczegóły programu samorządowego Platformy Obywatelskiej trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 • „Dni porad” - wybierz odpowiedni materac pod okiem lekarza ortopedy w salonie meblowym Relax

   

  Dlaczego tak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materaca? Jakie tak naprawdę powinniśmy wybrać podłoże aby mieć 100% gwarancję na nocny relaks i regenerację ciała?

 • Budowa lądowiska przy nowej komendzie. Czy to się uda?

  Temat związany z budową lądowiska dla helikopterów w Jaśle ucichł. Obecnie priorytetowym zadaniem dla powiatu jest rozbudowa jasielskiego szpitala. Inwestycji nie da się jednak uniknąć. Szpitalne Oddziały Ratunkowe muszą mieć lądowisko na 1 stycznia 2021 r.

 • SPA dla Twojego samochodu

   

  Każdy samochód zasługuje na to, aby wyglądać pięknie. Auto o lśniącym lakierze, bez zarysowań oraz czystym wnętrzu to wizytówka każdego kierowcy. Warto jednak postawić na doświadczenie profesjonalistów, którzy potrafią podarować każdemu samochodowi drugą młodość.

 • Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

 • Jaślanie wybierają się na pionierską wyprawę górską - 2000 kilometrów przez zimowe Karpaty

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zamierzają jako pionierzy pokonać pieszo całe Karpaty zimą. Drugie największe pasmo górskie w Europie, a zarazem najdziksze zakątki naszego kontynentu.

 • Darmowe szkolenia komputerowe

   

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

   

  Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105