Strona główna
Czas na finał ProvirtualEsport Championship 2017
18

Już dziś rozpocznie się wielki finał ProvirtualEsport Championship 2017. Gracze w ciągu dwóch dni rywalizować będą o trofeum i nagrody rzeczowe. 

Napisany dnia: 27.01.2017, 08:58
Wygraj bilety na Kabaret Smile!

Szkoła ŻAK w Jaśle organizuje konkurs dla osób, które nie były jeszcze słuchaczami szkoły. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na występ kabaretu Smile w Jasielskim Domu Kultury.

Napisany dnia: 26.01.2017, 14:40
O czym dyskutowano na sesji rady powiatu?
31

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1860R Trzcinica – Jareniówka, utworzenie Powiatowo-Gminnego Związku Komunikacyjnego w Powiecie Jasielskim, przyjęcie Statutu tego Związku oraz Stanowiska w sprawie wsparcia działań dotyczących rewitalizacji linii kolejowej nr 108 Stróże – Krościenko i przywrócenia ruchu kolejowego pomiędzy Województwami Małopolskim i Podkarpackim - to jedne z ważniejszych punktów, odbytej w dniu 24 stycznia br., XXXIV Sesji Rady Powiatu w Jaśle.

Napisany dnia: 26.01.2017, 13:56
Ruszył proces pustelnika. Wojciech P. na ławie oskarżonych
73

Przed Sądem Rejonowym w Jaśle ruszył proces 49-letniego Wojciecha P. oskarżonego o seksualne wykorzystanie 14-latka. Sędzia wyłączył jawność rozprawy w całości.

Napisany dnia: 25.01.2017, 14:53
Uwaga na silny mróz
18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym mrozem. W nocy lokalnie temperatura może spaść nawet do -25 stopni Celsjusza.

Napisany dnia: 25.01.2017, 13:22
"Drugie wołanie z połonin". Spotkanie z Edwardem Marszałkiem
0

Jasielski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z Edwardem Marszałkiem, rzecznikiem prasowym Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Spotkanie organizowane w ramach Klubu Kulturalno -Turystycznego JDK odbędzie się 26 stycznia (czwartek) o godz.17.00. Wstęp bezpłatny.

Napisany dnia: 25.01.2017, 13:00
Feryjny Turniej Szachowy w MDK
1

28 stycznia 2017 r. (sobota) w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbędzie się Feryjny Turniej Szachowy, w którym mogą brać udział dzieci urodzone w 1999 roku i młodsze. Startujący płacą wpisowe w wysokości 10zł (dzieci uczęszczające na zajęcia szachowe w MDK są zwolnione z opłaty wpisowego).

Napisany dnia: 25.01.2017, 12:00
Zderzenie czołowe w Wolicy
36

W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe. Do kraksy doszło około godz. 8.30 na łuku drogi w Wolicy. Kobieta kierująca Citroenem C3 została przetransportowana do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 25.01.2017, 09:58
Wystawa jak oścień
0

Wyjątkową wystawę malarstwa można do 23 lutego br. zwiedzać w Galerii Jasielskiego Domu Kultury. Prezentowane na niej prace Igi Brej-Kozon należą do dzieł, obok których nie sposób przejść obojętnie, które wręcz zmuszają do zatrzymania się i zadumy.

Napisany dnia: 24.01.2017, 17:06
Wkrótce wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła
8

Dobiegła końca pierwsza kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła. Nowa MRMJ zostanie wybrana, zgodnie z zapisami nowego statutu, 7 lutego br.

Napisany dnia: 24.01.2017, 16:58
Przedsiębiorcy chcą inwestować w strefie ekonomicznej
36

Władze miasta będą budować drogi w strefie inwestycyjnej w Jaśle. Wartość zadania opiewa na ponad 5 mln zł. Włodarze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, którzy są zainteresowani kupnem działki objętej tarnobrzeską strefą ekonomiczną. Uzbrojenie tego terenu ma sprzyjać ściąganiu przedsiębiorców do Jasła.

Napisany dnia: 24.01.2017, 16:46
DKF Nostromo „Do utraty tchu”
0

Laureat Srebrnego Niedźwiedzia za reżyserię na Berlinale w 1960 roku, wyróżniony przez włoskie i francuskie stowarzyszenie prasy, uznany za arcydzieło francuskiej nowej fali „Do utraty tchu” będzie można zobaczyć już w najbliższy czwartek, 26 stycznia w Kinie JDK „Syrena”.

Napisany dnia: 24.01.2017, 15:00
Zimowisko Hufca Jasło
1

Zimowisko Harcerskie Hufca ZHP w Jaśle zorganizowane zostało w ramach Harcerskiej Akcji Zimowej 2017 w Zespole Szkół w Osobnicy. Dzięki uprzejmości Dyrektora phm. Antoniego Wydry, harcerki i harcerze mogli nieodpłatnie korzystać z terenu szkoły i kosztować wspaniałego wypoczynku w malowniczej scenerii.

Napisany dnia: 24.01.2017, 13:01
Kurator oświaty popiera zmiany
65

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle została przekształcona w szkołę z oddziałami integracyjnymi. Kurator oświaty zgodziła się również na włączenie Przedszkola Miejskiego nr 9 do Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle.

Napisany dnia: 24.01.2017, 12:56
Karnawał z Babcią i Dziadziem
0

Dzień Babci i Dziadka to już tradycja w naszym przedszkolu - to również okazja by wyrabiać u dzieci poczucie więzi rodzinnych, uczyć szacunku dla starszych. Dziadkowie to wyjątkowe osoby, które zawsze mają czas na zabawę ze swoimi wnukami, opowiadanie bajek czy pójście na spacer. Dlatego tak niecierpliwie nasze przedszkolaki czekają, aby złożyć życzenia seniorom rodu.

Napisany dnia: 24.01.2017, 11:36
Piosenki nie tylko sprzed lat
0

Kompozytor i piosenkarz Tadeusz Woźniak i jego żona Jolanta Majchrzak-Woźniak wystąpili w sobotni wieczór (21 stycznia br.) w Jasielskim Domu Kultury.

Napisany dnia: 24.01.2017, 10:46
Wybierz nowoczesność i funkcjonalność w Twoim stylu

Polacy chcą dziś mieszkać komfortowo w stylowo aranżowanych domach i mieszkaniach, mając jednocześnie do dyspozycji funkcjonalne ich wyposażenie. Ogromną rolę w osiągnięciu tak nakreślonego celu odgrywają meble. Piękne wnętrza można zapewnić sobie za rozsądną cenę.

Napisany dnia: 24.01.2017, 08:23
W Jaśle powstanie 100 miejsc pracy!
67

Spółka Kronospan zamierza uruchomić w Jaśle na terenie dawnych płyt wiórowych innowacyjną produkcję płyt podłogowych. Inwestycja będzie opiewać na około 35 mln euro, a pracę w niej znajdzie blisko 100 osób.

Napisany dnia: 23.01.2017, 14:28
Umiejętności cenione przez pracodawców!

Umiejętności, kwalifikacje i wykształcenie oddamy za DARMO!
Znajomości i dobrą atmosferę dorzucimy GRATIS!
Wiele atrakcyjnych kierunków czeka na Was w tej rekrutacji!
Dołącz do najlepszej szkoły policealnej na Podkarpaciu!

Napisany dnia: 23.01.2017, 14:00
Zebrano ponad 4 tysiące złotych dla Kacperka!
5

Charytatywny maraton masażu zorganizowany dla Kacpra Sochy z Jasła był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. W ciągu dwóch dni wzięło w nim udział 68 osób i udało się zebrać ponad 4 tysiące złotych. - Ogromną radością dla nas jest myśl, że mamy wokół siebie tylu wspaniałych ludzi! Jesteście wielcy! Z całego serca wszystkim serdecznie dziękujemy – napisali na Facebook'u rodzice Kacperka.

Napisany dnia: 23.01.2017, 10:45
 • Marzą o tym, aby ten koszmar się skończył!

  Cała załoga pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle po wielu latach poniżań, psychicznego terroru i dyskryminacji odważyła się szukać pomocy. O szczegółach sprawy postanowiły poinformować burmistrza Jasła.

 • Włoskie smaki w Doner King!

 • Przewodniczący Dunaj zmienił zdanie

   

  Zaledwie kilka dni temu Stanisław Dunaj zrezygnował z funkcji przewodniczącego rady miejskiej w Kołaczycach. Okazuje się jednak, że zmienił on zdanie. Co zadecydowało o wycofaniu się przewodniczącego z rezygnacji?

 • W Gorzycach Toyota uderzyła w drzewo. Utrudnienia na drodze.

  W miejscowości Gorzyce doszło dziś rano do wypadku z udziałem samochodu osobowego Toyota. Dwie kobiety z obrażeniami ciała przetransportowane zostały do szpitala.

 • Do diabła z dietą. Dzisiaj królują pączki!

  Tłusty Czwartek to wymarzony dzień dla wszystkich łasuchów. Dla Was sprawdziliśmy jak wyglądały przygotowania w Piekarni JW Jan Wątroba Barbara Wątroba z Jasła.

 • Rezygnacja z konfliktem w tle

   

  Stanisław Dunaj zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Kołaczycach. Jego decyzja podyktowana jest napiętą sytuacją w radzie. Sprawę zaostrzył anonimowy list.

 • Dachowanie w Dębowcu

  Do dachowania samochodu marki Fiat Cinquecento doszło po godzinie 7. na drodze powiatowej relacji Dębowiec-Jasło. Do szpitala trafił kierowca pojazdu wraz z pasażerem.

 • Brzyska: Kto płacił za nas podatki?

  Początkiem roku państwo Magudowie przeżyli ogromny szok, kiedy dowiedzieli się, że od 2010 r. mają opłacony podatek rolny i od nieruchomości. - Osłupiałem, gdyż od 2008 r. nikt z nas nie otrzymywał nakazów płatniczych – podkreśla Jan Maguda.

 • ŻAK zrobi z Ciebie fachowca w dziesięć miesięcy!

   

  Jeśli potrzebujesz nowych umiejętności i kwalifikacji, by znaleźć dobrze płatną pracę, możesz zdobyć je w dziesięć miesięcy. Taką możliwość daje Ci ŻAK.  To szkoła, dzięki której szybko zyskasz solidne wykształcenie w atrakcyjnych specjalnościach. Właśnie trwa zimowa rekrutacja w ŻAKU.

 • Nie żyje mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Został przygnieciony przez drzewo

  Dzisiaj po godz. 13 w miejscowości Dębowiec doszło do nieszczęśliwego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do tragedii doszło przy załadunku drzewa.

 • Pożyczki dla zadłużonych

   

  Negatywna historia kredytowa to problem, który dotyka wielu Polaków. W Internecie znajdziemy wiele firm reklamujących się jako pożyczki dla zadłużonych. Jak wybrać najlepszą i bezpieczną ofertę ?

 • Do sprzedania dom w Jaśle - 160000 zł

   

  Jasło. Do sprzedania budynek mieszkalny murowany, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. ok. 100 m 2.

 • Bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych

   

  Firma szkoleniowa PROGRES zaprasza osoby bezrobotne na bezpłatne szkolenia. Zdobądź nowe kwalifikacje i bądź bardziej konkurencyjny na rynku pracy.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105