Strona główna
Szczęśliwy finał poszukiwań
18

W niedzielę kilkunastu policjantów wraz z psem tropiącym oraz strażaków ochotniczych straży pożarnych z Trzcinicy i Osobnicy prowadziło poszukiwania za 20-letnim mężczyzną, który zaginął na terenie miejscowości Trzcinica. Po kilkugodzinnej akcji zaginiony został odnaleziony. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Napisany dnia: 23.01.2017, 09:44
Koncert Beaty i Bajm - musisz tam być!
6

Historia grupy Bajm zaczęła się w marcu 1978. Wokalista Andrzej Pietras zaproponował wówczas rodzeństwu Kozidraków: wokalistce Beacie oraz śpiewającemu gitarzyście Jarosławowi po ich występie na scenie lubelskiego Domu Kultury „Medyk”, stworzenie wspólnego zespołu.

Napisany dnia: 23.01.2017, 09:19
Rusza V edycja konkursu "Wszystko dla Kobiet"
0

Konkurs organizowany jest z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet i kierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych powiatu jasielskiego oraz uczniów ZSUiS w Jaśle.

Napisany dnia: 23.01.2017, 09:15
Skuteczna metoda odchudzania

Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.

Napisany dnia: 23.01.2017, 07:00
Premierowe zwycięstwo jaślanek we własnej hali
5

Siatkarki UKS MOSiR Jasło wygrały pierwszy mecz w sezonie we własnej hali. W sobotnie popołudnie pokonały drużynę KS Marba Sędziszów Małopolski 3:1. Po raz pierwszy jasielskiej publiczności zaprezentowała się Svetlana Khomenko. 

Napisany dnia: 21.01.2017, 21:42
Zarzuty za posiadanie i udzielanie dopalaczy
32

Są efekty dochodzenia prowadzonego przez policjantów ze Skołyszyna dotyczącego posiadania i udzielania niedozwolonych środków psychoaktywnych. Policjanci przedstawili 19-letniemu mieszkańcowi gminy Skołyszyn zarzut posiadania "dopalaczy" oraz udostępnienia tego środka innej osobie, narażając ją na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Podejrzany przyznał się do zarzucanych czynów.

Napisany dnia: 20.01.2017, 14:00
Powiat jasielski może mieć swojego RIPOK-a
38

Początkiem stycznia radni Sejmiku Województwa Podkarpackiego uchwalili Plan Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego 2022. W aktualizacji planu z 2012 r. znalazł się zapis dający szansę powiatowi jasielskiemu na utworzenie instalacji do przetwarzania odpadów. Na to liczyło środowisko jasielskie.

Napisany dnia: 20.01.2017, 11:41
Umowa na budowę obwodnicy Strzyżowa podpisana
22

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Strzyżowa. Powstanie do końca października 2019 r., będzie miała ponad 6 km długości, a wartość inwestycji to niemal 99 mln zł.

Napisany dnia: 20.01.2017, 11:00
Gdzie ryzyko, tam kontrola
5

Kontrole prowadzone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych u płatników składek będą ukierunkowane na nieprawidłowości. ZUS będzie je prowadził w oparciu o przeprowadzoną analizę ryzyka.  

Napisany dnia: 20.01.2017, 10:19
Wpadł, bo przekroczył prędkość
15

Jasielscy policjanci zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierującego. 48-letni mieszkaniec Siedlec miał promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, musi liczyć się także z dotkliwą karą finansową.

Napisany dnia: 20.01.2017, 09:08
Rompey chce być jak Zenek!
67

O muzyce disco polo znów głośno. Zespół Rompey pochodzący z  Jasła wychodzi na coraz to wyższe stopnie w muzyce disco. Mimo, iż grupa funkcjonuje od niespełna dwóch lat, ich teledyski obejrzano ponad 20 milionów razy.

Napisany dnia: 19.01.2017, 18:00
Historia śpiewem pisana
8

Śpiew chórzystów pozwala na wyjątkowe przeżywanie muzycznych uniesień. Piękno tego rodzaju muzycznej ekspresji już od czterdziestu lat prezentuje jasielski Chór Antonianum. To wielka rodzina, którą od kilku dekad nierozerwalnie łączy miłość do śpiewu.

Napisany dnia: 19.01.2017, 12:40
IX Wieczornica Bożonarodzeniowa w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie
1

11 stycznia 2017 roku mieszkańcy Jasła i okolic uczestniczyli w jasielskiej Filii w IX Wieczornicy Bożonarodzeniowej.  Przygotowana została ona we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im. ppłk. J. Modrzejewskiego w Jaśle.

Napisany dnia: 19.01.2017, 08:51
Ranny koziołek
18

W miniony poniedziałek, 16 stycznia do dyżurnego Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie, iż na ul. Niegłowickiej znajduje się koziołek, który prawdopodobnie jest ranny. Strażnicy pospieszyli na pomoc.

Napisany dnia: 18.01.2017, 14:46
Wyprawy do Krainy Olbrzymów 2011-2015 w MBP w Jaśle
0

20 stycznia br. o godz. 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z Agnieszką Kępską – podróżniczką od ponad 12 lat eksplorująca Skandynawię.

Napisany dnia: 18.01.2017, 14:31
Roman Ż. skazany na 2 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności
108

Zapadł wyrok w sprawie byłego właściciela zakładu masarskiego w Jaśle. Sąd wyznaczył mu karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności za oszukanie dostawców na 2,5 mln zł.

Napisany dnia: 18.01.2017, 13:00
Zmasakrowany pekińczyk trafi na stół operacyjny
69

W zeszłym tygodniu znaleziono błąkającego się po okolicy Jasła pekińczyka. Mały piesek ze złamaną szczęką trafił do domu tymczasowego. W pierwszej chwili wydawało się, że zwierze jest po wypadku, jednak obrażenia wskazują na bestialskie zachowanie człowieka wobec małego pieska.

Napisany dnia: 18.01.2017, 09:55
Wypadek w Szebniach. Samochód ciężarowy zderzył się z Nissanem.
22

W Szebniach doszło dziś do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego Nissana. W zdarzeniu ucierpiał kierowca Volvo.

Napisany dnia: 17.01.2017, 16:43
Ogłoszono alert smogowy!
32

Na stacji pomiarowej w Jaśle przy ul. Sikorskiego stężenie pyłu PM10 przekroczyło wartość 300 µg/m3. Norma została przekroczona sześciokrotnie. W takiej sytuacji należy bezwzględnie ograniczyć przebywanie na powietrzu, w szczególności osoby chore.

Napisany dnia: 17.01.2017, 14:31
Czy to koniec prywatnych folwarków wójtów?
115

Jarosław Kaczyński zapowiedział zmiany w ordynacji wyborczej. Najważniejsza z nich ma dotyczyć wprowadzenia kadencyjności urzędów wójta, burmistrza i prezydenta miasta. Najbliższe wybory samorządowe mogą okazać się początkiem końca władzy dzierżonej od wielu lat przez niektórych z wójtów gmin powiatu jasielskiego.

Napisany dnia: 17.01.2017, 14:19
 • Marzą o tym, aby ten koszmar się skończył!

  Cała załoga pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle po wielu latach poniżań, psychicznego terroru i dyskryminacji odważyła się szukać pomocy. O szczegółach sprawy postanowiły poinformować burmistrza Jasła.

 • Włoskie smaki w Doner King!

 • Przewodniczący Dunaj zmienił zdanie

   

  Zaledwie kilka dni temu Stanisław Dunaj zrezygnował z funkcji przewodniczącego rady miejskiej w Kołaczycach. Okazuje się jednak, że zmienił on zdanie. Co zadecydowało o wycofaniu się przewodniczącego z rezygnacji?

 • W Gorzycach Toyota uderzyła w drzewo. Utrudnienia na drodze.

  W miejscowości Gorzyce doszło dziś rano do wypadku z udziałem samochodu osobowego Toyota. Dwie kobiety z obrażeniami ciała przetransportowane zostały do szpitala.

 • Do diabła z dietą. Dzisiaj królują pączki!

  Tłusty Czwartek to wymarzony dzień dla wszystkich łasuchów. Dla Was sprawdziliśmy jak wyglądały przygotowania w Piekarni JW Jan Wątroba Barbara Wątroba z Jasła.

 • Rezygnacja z konfliktem w tle

   

  Stanisław Dunaj zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Kołaczycach. Jego decyzja podyktowana jest napiętą sytuacją w radzie. Sprawę zaostrzył anonimowy list.

 • Dachowanie w Dębowcu

  Do dachowania samochodu marki Fiat Cinquecento doszło po godzinie 7. na drodze powiatowej relacji Dębowiec-Jasło. Do szpitala trafił kierowca pojazdu wraz z pasażerem.

 • Brzyska: Kto płacił za nas podatki?

  Początkiem roku państwo Magudowie przeżyli ogromny szok, kiedy dowiedzieli się, że od 2010 r. mają opłacony podatek rolny i od nieruchomości. - Osłupiałem, gdyż od 2008 r. nikt z nas nie otrzymywał nakazów płatniczych – podkreśla Jan Maguda.

 • ŻAK zrobi z Ciebie fachowca w dziesięć miesięcy!

   

  Jeśli potrzebujesz nowych umiejętności i kwalifikacji, by znaleźć dobrze płatną pracę, możesz zdobyć je w dziesięć miesięcy. Taką możliwość daje Ci ŻAK.  To szkoła, dzięki której szybko zyskasz solidne wykształcenie w atrakcyjnych specjalnościach. Właśnie trwa zimowa rekrutacja w ŻAKU.

 • Nie żyje mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Został przygnieciony przez drzewo

  Dzisiaj po godz. 13 w miejscowości Dębowiec doszło do nieszczęśliwego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do tragedii doszło przy załadunku drzewa.

 • Pożyczki dla zadłużonych

   

  Negatywna historia kredytowa to problem, który dotyka wielu Polaków. W Internecie znajdziemy wiele firm reklamujących się jako pożyczki dla zadłużonych. Jak wybrać najlepszą i bezpieczną ofertę ?

 • Do sprzedania dom w Jaśle - 160000 zł

   

  Jasło. Do sprzedania budynek mieszkalny murowany, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. ok. 100 m 2.

 • Bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych

   

  Firma szkoleniowa PROGRES zaprasza osoby bezrobotne na bezpłatne szkolenia. Zdobądź nowe kwalifikacje i bądź bardziej konkurencyjny na rynku pracy.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105