Strona główna
Wakacje! Zabawa! Przestrzeń! Młodzieżowa Strefa M2
0

Masz ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu? Znasz osoby, które chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem? Szukasz przestrzeni dla Siebie i przyjaciół? Przyjdź i podziel się swoimi pomysłami. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie, propozycje i rozwiązania. Doradzimy, podpowiemy, wesprzemy. Czekamy na Twoją inicjatywę i pomysłowość.

Napisany dnia: 17.07.2017, 08:53
Krzyczał z bólu. Nie wahali się, aby mu pomóc
62

Policjant wcale nie musi kojarzyć się z mandatem. Przekonał się o tym jeden z mieszkańców Brzysk, któremu w szybkim dotarciu do szpitala pomogli funkcjonariusze drogówki. Oby więcej takich policjantów, którzy spieszą, aby udzielić innym pomocy w nagłych wypadkach – mówi z przejęciem Pan Paweł.

Napisany dnia: 16.07.2017, 08:00
„Żądamy obwodnicy poza miastem”
143

„Nie dla drogi KG2”, „ nie dla tirów przez Jasło” – mówią jaślanie mieszkający w centrum miasta. Grupa blisko 50 mieszkańców ul. Konopnickiej i 17 Stycznia protestowała wobec inwestycji drogowej planowanej w przyszłym roku.

Napisany dnia: 15.07.2017, 15:01
PKP Cargo inwestuje w jasielską lokomotywownię!
47

Dwa lata temu pracownikom Sekcji Utrzymania i Naprawy Taboru w Jaśle w oczy zajrzała groźba utraty pracy. Dzisiaj spółka PKP Cargo chce rozwijać zakład. Powstaną nowe miejsca pracy, hale zostaną wyposażone w nowy sprzęt, a co najważniejsze pracownicy będą mieć pełne ręce roboty.

Napisany dnia: 15.07.2017, 11:19
Kurs walut online – dlaczego jest korzystniejszy?
0

O tym, że kursy walut w internecie są korzystniejsze dla użytkowników nikogo nie trzeba przekonywać. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę każda osoba, która zastanawiała się nad opłacalną wymianą.

Napisany dnia: 14.07.2017, 08:38
Akcja „Z Kujawskim Pomagamy Pszczołom” w Jaśle!
4

Program „Z Kujawskim Pomagamy Pszczołom” od 2011 roku inspiruje lokalne społeczności do podejmowania długofalowych działań na rzecz poprawy warunków życia pszczołowatych, poprzez tworzenie miejsc przyjaznych pszczołom.

Napisany dnia: 13.07.2017, 10:05
Jak zdobyć pieniądze dla dziecka na lepszy start?
2

Wraz z narodzinami dziecka zupełnie zmienia się perspektywa i sposób patrzenia rodziców na świat. Chcą oni zapewnić nowemu członkowi rodziny wszelkie wygody ułatwiające wspólne życie. Ale są to czynności, które przynoszą efekt od razu – a co z przyszłością dziecka? Czy istnieje dobry sposób na zapewnieniu mu podstawy finansowej?

Napisany dnia: 13.07.2017, 09:57
Tłumacz emocji, czyli "Obserwacje" Piotra Betleja w JDK
2

„Obserwacje” to tytuł wystawy Piotra Betleja, która będzie prezentowana w Jasielskim Domu Kultury do 15 sierpnia br. Wernisaż z udziałem artysty odbędzie się w Galerii Jasielskiego Domu Kultury, 14 lipca br. o godz. 18.00.

Napisany dnia: 13.07.2017, 09:41
Spartan Jasło – ASW Judo-Jasło
10

Spartan Jasło – ASW Judo-Jasło rozpoczęło wakacyjny miesiąc lipiec II turniejem Spartan. Turniej rozpoczął się o godzinie 10:30 w PCSW w Jaśle gromadząc wielu sympatyków sportów wali, zarówno po stronie wojowników, jak i kibiców.

Napisany dnia: 13.07.2017, 09:38
Zginął pod kołami ciągnika
34

Dzisiaj po godzinie 6. w Gorzycach doszło do nieszczęśliwego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. 70-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Napisany dnia: 13.07.2017, 08:46
Protest na Rondzie Solidarności przeciwko KG2
237

Mieszkańcy ul. Konopnickiej w Jaśle sprzeciwiają się budowie drogi KG2 łączącej dwie krajówki. Najbliższy ich protest odbędzie się w piątek (14 lipca br.) na Rondzie Solidarności. Utrudnienia w ruchu mogą wystąpić w godzinach popołudniowych.

Napisany dnia: 12.07.2017, 14:47
Wypadek w Starym Żmigrodzie. Zderzenie ciężarówki z motocyklem.
21

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj przed godziną 13. w Starym Żmigrodzie. W wypadku uczestniczyły samochód ciężarowy przewożący drewno oraz motocykl. Do szpitala trafił kierowca oraz pasażerka z jednośladu.

 

Napisany dnia: 12.07.2017, 13:12
Kierowcy mogą korzystać w pełni z mostu!
28

Prace związane z remontem mostu na rzece Wisłoce zmierzają ku końcowi. Od 3 lipca br. kierowcy poruszają się pełnym jego przekrojem.

Napisany dnia: 12.07.2017, 10:56
Zjedz pysznie w SEPII

Jedzenie to jedna z największych przyjemności, jakie możemy sobie zafundować. Smak i sposób podania są kwestiami decydującymi o zadowoleniu klienta. Dlatego, też przywiązujemy do nich tak dużą wagę.

Napisany dnia: 12.07.2017, 08:32
57-latka odpowie za kradzież portfela
43

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali 57-latkę podejrzaną o kradzież portfela w jednej z aptek. Kobieta wykorzystując okazję, ukradła pozostawiony na ladzie portfel z pieniędzmi i kartą bankomatową. W ubiegłym tygodniu usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisany dnia: 11.07.2017, 10:30
UWAGA. Dzisiaj możliwe burze z gradem
4

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed możliwością wystąpienia burz z gradem. Ostrzeżenie obowiązuje dzisiaj do godzin wieczornych.

Napisany dnia: 11.07.2017, 10:28
Karpacki Grajek trafił do Nowego Sącza
2

W niedzielę, 9 lipca,  w Trzcinicy odbył się XIV Międzynarodowy Festiwal Folkloru Karpat. Osiem kapel z Polski, Ukrainy, Rumunii i Słowacji stanęło do konkursu o statuetkę Karpackiego Grajka.

Napisany dnia: 11.07.2017, 10:16
Skarbiec naturalnych kosmetyków w Zakątku Piękna

Kosmetyki nie tylko mają sprawić, aby kobieta była piękna. Ważne, aby były one bezpieczne dla skóry i kondycji organizmu. Znajdziesz je w sklepie Zakątek Piękna.

Napisany dnia: 11.07.2017, 09:13
Techniki motywacyjne, które pomogą Ci odnieść sukces

Niezależnie od tego, jak definiujemy sukces i co zamierzamy w życiu osiągnąć, bez motywacji się nie obejdzie.Kiedy ubiegamy się o awans, planujemy poprawić wyniki w sporcie, a nawet gdy bezskutecznie próbujemy wygrać w Totka na Lottoland – niemal zawsze siłą napędową do działania będzie dawka motywacji.

Napisany dnia: 10.07.2017, 22:32
Pijana postawiła wszystkie służby na nogi!
88

„Ratujcie mnie, potrzebuję pomocy!” - te słowa w słuchawce telefonu usłyszał dyżurny jasielskiej komendy policji. 34-letnia kobieta nie powiedziała gdzie jest ani co się dzieje. Zaraz po tym rozłączyła się, a służby rozpoczęły poszukiwania.

Napisany dnia: 10.07.2017, 10:04
 • Przyspieszają prace związane z rozbudową krajowej 73

   

  Rozbudowa drogi krajowej 73 na odcinku pomiędzy Jasłem a Pilznem stanowi ważną z punktu widzenia interesu mieszkańców inwestycję. W ramach budowy nowych odcinków drogi ma powstać m.in. obwodnica Jasła. Dzięki zabezpieczeniu dodatkowych środków na uzyskanie decyzji środowiskowej prace skrócą się nawet o 12 miesięcy.

 • Powiat jasielski pomoże poszkodowanym na Pomorzu?

  Tydzień temu, z piątku na sobotę wiele z gmin województw północnej Polski nawiedziły nawałnice. Do dziś mieszkańcy zmagają się ze skutkami, jakie spowodował niszczycielski żywioł. Zarząd Powiatu Jasielskiego będzie wnioskował do rady o udzielenie pomocy poszkodowanym.

 • Pożar stodoły w Opaciu

   

  Dziś około południa w miejscowości Opacie wybuchł pożar stodoły. Budynek niemal całkowicie został strawiony przez ogień. Z pożarem walczyło 10 zastępów straży pożarnej.

 • Plac zabaw z usterkami

  Powyrywane druty, wystające gwoździe. Stan placu zabaw na Ogródku Jordanowskim w porównaniu z ubiegłym rokiem wygląda tragicznie - mówił rozgoryczony radny Czeluśniak.

 • Rusza przetarg na rozbudowę drogi krajowej 28

   

  W czerwcu resort infrastruktury i budownictwa zatwierdził program inwestycji pod nazwą „Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Siepietnica – Trzcinica”. Pod koniec przyszłego miesiąca ma dojść do otwarcia ofert przetargowych. Możliwe, że jeszcze w tym roku rozpoczną się prace remontowe przy już istniejących chodnikach.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na promocyjne zakończenie wakacji 2017r.

 • „Munduru nie zdejmę, broni nie złożę…”

   

  W tym roku przypada 120 rocznica urodzin majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Na tak zwanych łąkach hubalowych już po raz kolejny oddano hołd urodzonemu w Jaśle bohaterowi. Tłumy jaślan mogły zobaczyć zapierające dech w piersiach widowisko historyczne.

 • Pojedziemy pociągiem do Krakowa

   

  Od października jaślanie będą mogli podróżować koleją z Jasła do Krakowa i odwrotnie. To dobra wiadomość przede wszystkim dla studentów, którzy uczą się na krakowskich uczelniach. Podróżni za przejazd pociągiem z Krakowa do Jasła zapłacą 16 zł. W taryfie obowiązywać będą  wszystkie ulgi.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105