Strona główna
Weekend cudów
10

Szlachetna Paczka znów łączy ludzi o wielkich sercach. W rejonie Jasło pomoc dotarła do 56 domów. Były łzy, ogromne wzruszenie oraz nieograniczone pokłady pozytywnej energii.

Napisany dnia: 11.12.2017, 18:00
Warsztaty zdrowego żywienia w MBP w Jaśle
0

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Przyjaciół „Mamy Nadzieję” zapraszają na spotkanie z Justyną Oszkandy, dietetyczką i miłośniczką zdrowego żywienia, która poprowadzi warsztaty pt. „Wpływ żywienia na samopoczucie i stan zdrowia”.

Napisany dnia: 11.12.2017, 17:00
Aktor, pisarz i satyryk – Jacek Fedorowicz
0

Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus” Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, wspólnie z Klubem Seniora przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, gościł Jacka Fedorowicza.

Napisany dnia: 11.12.2017, 15:00
Jaślanka najlepsza
6

Natalia Żegleń, uczennica klasy IIIa Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle wygrała w swojej kategorii (recytacje uczniów z kl. 0 - III) Podkarpacki Konkurs „Literatura i Dzieci” i 14 grudnia br. wystąpi w Gali Laureatów w Rzeszowie.

Napisany dnia: 11.12.2017, 13:00
Powalone drzewa i zamiecie po przejściu wichury
20

W miniony weekend w związku z silnymi podmuchami wiatru i opadami śniegu strażacy interweniowali kilkanaście razy w całym powiecie jasielskim. Najwięcej zdarzeń miało miejsce w okolicy Krempnej i Nowego Żmigrodu.

Napisany dnia: 11.12.2017, 12:40
Godzina Kodowania w MBP w Jaśle
0

Godzina Kodowania to akcja obejmująca cały świat, w której co roku uczestniczą setki tysięcy ludzi. Dzięki tej inicjatywie, zamiast być biernym użytkownikiem gier czy programów komputerowych, możesz zostać ich twórcą. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle również w tym roku przyłączyła się do akcji, organizując 4 grudnia 2017 r. godzinę kodowania dla dzieci w wieku 8-10 lat.

Napisany dnia: 11.12.2017, 12:00
Plebiscyt na najlepszych lekarzy
13

W budynku Urzędu Miasta w Jaśle (parter - informacja) istnieje możliwość oddania głosu w 17 edycji plebiscytu Eskulap, w którym nagradzani są lekarze specjaliści, lekarze rodzinni oraz lekarze stomatolodzy województwa podkarpackiego.

Napisany dnia: 11.12.2017, 11:26
Recytatorzy JDK nagrodzeni
0

Sukcesem zakończył się udział dwóch recytatorów Jasielskiego Domu Kultury w ogólnopolskim konkursie „O Złotą szpilę”, zorganizowanym po raz 20. przez Centrum Kultury w Przemyślu. W turnieju recytacji, w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych Marek Śliwa zajął pierwsze miejsce, a Miłosz Momot był trzeci. „Złota Szpila” tym razem powędrowała do plastyka.

Napisany dnia: 11.12.2017, 11:12
Zainwestują w oczyszczalnię ścieków
21

Włodarze gmin Kołaczyce i Brzyska podpisali list intencyjny w sprawie współpracy w zakresie gospodarki ściekowej. - Wspólna inwestycja pozwoli na budowę sieci kanalizacyjnej na części gminy Brzyska oraz na odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Kołaczycach, która zostanie zmodernizowana i rozbudowana – podkreślił Rafał Papciak, wójt gminy Brzyska.

Napisany dnia: 11.12.2017, 10:58
Jednolite pliki kontrolne dla każdego przedsiębiorcy

Od 1 stycznia 2018 roku każdy mikro przedsiębiorca  jest obowiązany do przesyłania jednolitych plików kontrolnych. Mikroprzedsiebiorcą jest  każda jednoosobowa działalność gospodarcza, nawet taka w której nie zatrudnia się pracowników. 

Napisany dnia: 11.12.2017, 09:03
Pożar drewnianego domu w Dębowcu
34

Wczoraj tuż przed północą w jednym z drewnianych domów w Dębowcu wybuchł pożar. Jedna osoba z podejrzeniem podtrucia tlenkiem węgla trafiła do jasielskiego szpitala. VIDEO

Napisany dnia: 10.12.2017, 02:51
Promocji "U Leona" ciąg dalszy!

Wykorzystaj okazję. Skorzystaj z ostatniej chwili na zakup płytek ceramicznych w niższych cenach! W ofercie wyprzedażowej znajdziecie płytki już od 13 zł/m2.

Napisany dnia: 09.12.2017, 08:05
Możliwe intensywne opady śniegu
28

Jeszcze dziś możemy spodziewać się wystąpienia intensywnych opadów śniegu. Na ostrzeżenie powinni zwrócić uwagę szczególnie kierowcy. 

Napisany dnia: 08.12.2017, 13:37
Jako w niebie, tak i w Komańczy
1

„Jako w niebie, tak i w Komańczy” to dokument fabularyzowany przedstawiający historię internowania Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Komańczy. 

Napisany dnia: 08.12.2017, 12:06
W Jaśle powstaje nowe boisko wielofunkcyjne
29

Przy ul. Wincentego Pola w Jaśle trwają prace przy przebudowie boiska sportowego będącego na terenie szkoły podstawowej. Powstający kompleks zostanie przeznaczony do gier zespołowych. Koszt zadania opiewa na ponad pół miliona złotych.

Napisany dnia: 08.12.2017, 10:13
Kraksa opla z daewoo
15

Dzisiaj około godziny 17. w Nowym Żmigrodzie na skrzyżowaniu ulic Jasielskiej z Gorlicką doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Napisany dnia: 07.12.2017, 22:58
Spotkanie ze świętym Mikołajem w Szkole Podstawowej w Trzcinicy
4

5 grudnia w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Trzcinicy odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem.

Napisany dnia: 07.12.2017, 20:00
Mieszkańcy obawiają się, że osuwisko się pogłębi
33

Wiosną br. w Myscowej osunęła się duża część ziemi. Zniszczony został fragment drogi powiatowej wraz ze skarpą, która zsunęła się w kierunku rzeki Wisłoki. Co władze powiatu zrobiły w temacie niecierpiącym zwłoki?

Napisany dnia: 07.12.2017, 13:54
Mikołajkowe popołudnie na Ulaszowicach
0

Ponad setka uśmiechniętych dzieciaków i wspaniała rodzinna zabawa. To efekt wizyty św. Mikołaja na jasielskim osiedlu Ulaszowice. 

Napisany dnia: 07.12.2017, 12:51
Kierowca volkswagena miał 3 promile i sądowy zakaz
18

Policjanci ruchu drogowego z Jasła udaremnili dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 53-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego miał 3 promile alkoholu w organizmie. Podczas sprawdzania okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami

Napisany dnia: 07.12.2017, 12:22
 • Bójka na turnieju o puchar burmistrza

  Podczas turnieju halowej piłki nożnej o puchar burmistrza doszło do rękoczynów między grającymi ze sobą drużynami z Kołaczyc i Sobniowa. W ostatnich minutach mecz został przerwany. Piłkarze Ostoi mówią o skandalicznym zachowaniu rywali oraz wycofaniu się z zawodów.

 • Nowoczesne a zarazem proste narzędzie dla biznesu. Program polecany przez Księgowych i użytkowników

   

  sBiznes to innowacyjny oraz intuicyjny program, który zawiera elementy pomocne w  pracy, zarządzaniu, nadzorze i kontroli mikro, małych i średnich firm oraz osób prowadzących Jednoosobową Działalność Gospodarczą (m.in. dzięki obsłudze JPK).

 • Nowe warianty przebiegu obwodnicy Jasła

   

  Trwają spotkania informacyjne w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 73 na odcinku Pilzno – Jasło, podczas których mieszkańcy mogą zapoznać się z projektowanymi wariantami przebiegu trasy, szczególnie planowanych obwodnic, w tym obwodnicy Jasła. Inwestor czeka na opinie i zastrzeżenia.

 • Janusz G. oskarżony o zabójstwo pielęgniarki

  Od tajemniczego zniknięcia Haliny Gorczycy z Jasła minęło już trzy i pół roku. Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa mężowi zaginionej – Januszowi G. Mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień.

 • Ostatnia szansa - nieważne ile masz lat! Technik farmaceutyczny po raz ostatni! W kraju i jasielskim "Medyku"

 • Samochód wjechał wprost w budynek

   

  Na skrzyżowaniu ulicy Szkolnej z ulicą Krasińskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca chevroletem wjechała wprost w pobliski budynek.

 • Darmowy kurs języka angielskiego

   

  Zapraszamy na darmowy kurs języka angielskiego skierowany do osób niepracujących, emerytów, rencistów, stażystów ze środków PUP,  Kurs gwarantuje pozyskanie kompetencji komunikacyjnych oraz certyfikatu dzięki, którym będziesz mógł dostać pracę za granicą!

 • Jak w ranking najlepszych szkół w Polsce wypadły jasielskie szkoły?

  Miesięcznik „Perspektywy” po raz kolejny przygotował ogólnopolski ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. Wśród wyróżnionych szkół znalazły się również technikum i liceum z Jasła. Zobaczcie, które miejsce i jaki tytuł zostały im przyznane.

 • Dobra zmiana, dobre zdrowie – nowa jakość odchudzania w Jaśle

 • Dane pedofilów i gwałcicieli są dostępne w Internecie

  Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się kim są, jak wyglądają i gdzie mieszkają najgroźniejsi gwałciciele i pedofile.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105