Strona główna
Taneczne zakończenie roku w JDK!
0

Serdecznie zapraszamy 2 czerwca o godz. 17.00 na Koncert Tańca zwieńczający zakończenie roku artystycznego w wykonaniu grup tanecznych działających w JDK. Wstęp wolny!

Napisany dnia: 01.06.2017, 11:00
Zbiórka makulatury na budowę kolejnych studni w Czadzie
6

W dniach od 30 maja do 15 czerwca w Jaśle zostanie przeprowadzona zbiórka makulatury, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy studni w Czadzie. Makulaturę można składać do specjalnie przeznaczonego na ten cel konteneru, usytuowanego przy kościele Farnym w Jaśle (plac obok Domu Parafialnego). Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta i okolic do włączenia się w to dzieło.

Napisany dnia: 01.06.2017, 09:29
Udany start judoków ASW w turnieju w Zabierzowie
3

W dniu 27.05.2017 piętnastoosobowa grupa wychowanków ASW Judo Jasło wzięła udział w IV Otwartych Mistrzostwach Zabierzowa w Judo. Nasi zawodnicy zaprezentowali się rewelacyjnie zdobywając 9 złotych medali, 3 srebrne oraz 3 brązowe medale.

Napisany dnia: 01.06.2017, 09:26
O zdobyciu Korony Ziemi opowiadał Zygmunt Berdychowski
1

29 maja 2017 r. Jasielski Dom Kultury w Jaśle odwiedził himalaista, pan Zygmunt Berdychowski. Na spotkanie tłumnie przybyli zaproszeni uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego.

Napisany dnia: 01.06.2017, 09:13
Miasto Jasło przekaże 200 tys. zł Powiatowi Jasielskiemu
22

200 tys. zł przekaże Miasto Jasło ze swojego budżetu na dwie inwestycje, które realizował będzie Powiat Jasielski.

Napisany dnia: 01.06.2017, 09:10
Burmistrz nagrodził 45 sportowców
15

45 osób związanych z jasielskim sportem zostało nagrodzonych przez Burmistrza Miasta Jasła. Ryszard Pabian przyznał nagrody za osiągnięcia sportowe ubiegłego roku: 31 nagród dla sportowców, 9 dla trenerów oraz 5 wyróżnień dla działaczy sportowych. Łączna suma nagród wyniosła 17,5 tys. zł.

Napisany dnia: 01.06.2017, 08:48
Brzozowski Ruch Poetycki „Zgrzyt” w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie
0

29 maja 2017 r. w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie odbyło się Spotkanie autorskie poetów z Ruchu Poetyckiego „Zgrzyt” z Brzozowa.

Napisany dnia: 01.06.2017, 08:45
Na Dniach Jasła wystąpią Szpak i Wilki
161

Przed nami czerwiec! Miesiąc, który od zawsze kojarzy się nam - jaślanom z Dniami Jasła. W tym roku na scenie staną gwiazdy rock'a i popu! Koncerty odbędą się na terenie MOSiR-u w Jaśle.

Napisany dnia: 31.05.2017, 15:36
Wycieczka w pieniński Przełom Dunajca-Szczawnica
0

3 czerwca organizowana jest wycieczka w pieniński Przełom Dunajca - Szczawnica. Zobaczcie jakie atrakcje przygotował organizator.

Napisany dnia: 31.05.2017, 13:32
Chcę poprawić wizerunek Straży Miejskiej w Jaśle
52

Wygląda na to, że komendant Kazimierz Wiśniowski rządzi Strażą Miejską twardą ręką. Dla niego nie ma miejsca na bezczynną pracę. - Wiem, że niektórzy strażnicy już się wypalili i muszą udowodnić, że nadal chcą być funkcjonariuszami oraz wykonywać swoje obowiązki. Jeżeli myślą, że będą się obijać i czekać na emeryturę, to się im nie uda –zapewnia nowy szef SM w Jaśle. Z komendantem rozmawiała Ilona Dziedzic.

Napisany dnia: 31.05.2017, 12:30
Partnerzy z Ukrainy z wizytą w Jaśle
20

Jasielski szpital we współpracy z kliniką we Lwowie aplikują po środki z Programu Polska-Białoruś-Ukraina na lata 2014-2020. Do Jasła przyjechali partnerzy z Ukrainy, aby omówić dalsze prace przy przygotowywaniu pełnego wniosku aplikacyjnego o dofinansowanie projektu pn. „Poprawa i zwiększenie dostępu do opieki zdrowotnej w Powiecie Jasielskim i w Obwodzie Lwowskim”.

Napisany dnia: 31.05.2017, 08:54
Dziś możliwe burze z gradem
1

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed możliwością wystąpienia burz z gradem, którym towarzyszyć może porywisty wiatr.

Napisany dnia: 31.05.2017, 08:42
Nowa Galeria Wnętrz Krosno już otwarta!

Galeria Wnętrz Krosno to pierwszy na Podkarpaciu, innowacyjny projekt dla wszystkich tych, którzy pragną wykończyć swoja inwestycję w przestrzeni: mieszkanie, dom i biznes, zarówno w dobrej jakości, jak i w designerskim stylu.

Napisany dnia: 31.05.2017, 08:10
Szósta z rzędu porażka Czarnych
19

Czarni Jasło przegrali w niedzielnym starciu z Igloopolem Dębica 2:3. Po raz kolejny jaślanom nie udało się dowieźć prowadzenia do końcowego gwizdka, choć na przerwę do szatni schodzili z jednobramkową nawiązką.

Napisany dnia: 30.05.2017, 13:26
Pijany wybrał się motorowerem po alkohol. Wjechał w ogrodzenie
11

Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który w minioną sobotę wjechał motorowerem w ogrodzenie prywatnej posesji w Kołaczycach. 38-letni mieszkaniec gminy Brzyska miał w organizmie 2 promile alkoholu. Niebawem o jego losie zadecyduje sąd.

Napisany dnia: 30.05.2017, 12:42
Strażacy usunęli plamę oleju
11

Strażacy otrzymali zgłoszenie o plamie oleju w rejonie ronda gen. Józefa Hallera w Jaśle. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zalegała ona na długości około 40 metrów. W miejscu zdarzenia trwają utrudnienia.<<FOTOGALERIA>>

Napisany dnia: 30.05.2017, 10:09
Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

Napisany dnia: 30.05.2017, 08:54
Chcemy, aby nas w końcu doceniono!
60

Ratownicy medyczni protestują w całej Polsce. Chcą zwrócić uwagę na problemy środowiska, które nawarstwiają się od lat. Przede wszystkim domagają się podwyżki wynagrodzenia - Chcielibyśmy jedynie równego traktowania zwłaszcza, że jesteśmy jedną z trzech służb strategicznych. Pierwszą wymienianą w kolejności, ale ostatnią braną pod uwagę – podkreśla Andrzej Głodziak, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Ratownictwa Medycznego w Jaśle.

Napisany dnia: 29.05.2017, 17:30
Zderzenie dwóch aut na Ujejskiego
18

Na skrzyżowaniu ul. Ujejskiego z ul. Chopina doszło do zderzenia się dwóch samochodów. Pasażerka peugeota trafiła do szpitala.

Napisany dnia: 29.05.2017, 14:09
Liga Mistrzów kończy się 3 czerwca – zobacz co czeka nas w Finale!
1

Finał Ligi Mistrzów idzie wielkimi krokami. Już za kilka tygodni przekonamy się, kto podniesie puchar najważniejszych rozgrywek piłkarskich, które prowadzone są na całym świecie. Będzie to świetna opcja ku temu, aby podziwiać najlepsze piłkarskie emocje, jakie towarzyszą tym rozgrywkom!

Napisany dnia: 29.05.2017, 12:30
 • Bezpłatne badanie wzroku 5 lipca i super promocje w VISIONOPTYK

   

  Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. VISIONOPTYK w Jaśle kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie i higiena wzroku.

 • Będzie upalnie

   

  Czekają nas upalne dni. Temperatura może wzrosnąć nawet do 34 stopni Celsjusza.

 • Lokalne podtopienia efektem oberwania chmury

   

  Zgodnie z wczorajszymi prognozami, nad powiatem jasielskim przechodzą burze z gradem. Intensywny deszcz był powodem lokalnych podtopień.

 • Nowe oblicze "Sepii"

   

  Przestawiamy Państwu zupełnie nowe oblicze Sepii. To miejsce, które cechuje smaczna kuchnia, doskonałe wino i świetna atmosfera.

 • Bezpłatne szkolenia – płatne staże

   

  Fundacja AKME prowadzi nabór uczestników/czek do projektu„Life coaching i job coaching – aktywna integracja osób niepełnosprawnych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w gminach z obszaru powiatów jasielskiego, strzyżowskiego, kolbuszowskiego i brzozowskiego w województwie podkarpackim”.

 • Fenomenalny wieczór Michała Szpaka

   

  Na tegoroczne Dni Jasła czekali wszyscy. Do swojego rodzinnego miasta i wiernych fanów powrócił Michał Szpak. Na deser dla jaślan zagrały z kolei Wilki.

 • 8 powodów, dla których warto studiować Aviation Management lub General Aviation

   

  Chcesz mieć pewność, że tuż po ukończeniu studiów otrzymasz dobrze płatną i fascynującą pracę? Wybierając Zarządzanie lotnictwem (Aviation Management) lub Lotnictwo ogólne (General Aviation) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie możesz mieć taką pewność! Poznaj 8 powodów, dla których absolwenci studiów lotniczych tuż po studiach dostają pracę! Numer 8 Cię zaskoczy!

 • Mieszkańcy dopięli swego. Będzie rozbudowa DK nr 28.

   

  Wieloletnie starania, liczne apele, wnioski oraz protesty mieszkańców wreszcie przyniosły skutek. Jeszcze w tym roku ruszy bowiem rozbudowa drogi krajowej nr 28. Stawką w tej grze było bezpieczeństwo ludzi.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna trzecią edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105