Strona główna
Doner King zaprasza na lody i szejka!

Zapraszamy na lody i szejki w różnych smakach z naturalnej śmietany! 

Napisany dnia: 28.05.2017, 07:00
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Jaśle najlepsze na Podkarpaciu!

25 maja br. odbył się konkurs na najlepszą na Podkarpaciu rozprawę symulacji karnej, w którym uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce! Finał, wieńczący projekt „Uczeń i prawo”, miał miejsce w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie przy ul. Kustronia 4.

Napisany dnia: 27.05.2017, 09:22
Dachowanie w Krajowicach
23

Kierujący fordem focusem dachował na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 22.

 

 

Napisany dnia: 26.05.2017, 23:04
Przyjdź i zobacz pierwsze w Polsce Muzeum Lizaka
83

Już za kilka dni dzieci i dorośli będą mieli okazję zobaczyć miejsce przypominające o sześćdziesięcioletniej tradycji produkcji słodyczy. Zwiedzający nie tylko zobaczą ciekawe ekspozycje, ale także wykonają swój autorski lizak.

Napisany dnia: 26.05.2017, 14:13
Żywa archeologia w Karpackiej Troi
12

W tym roku w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja rozpocznie się budowa wału na wzór wczesnośredniowiecznego z VIII w., zostanie wytyczony szlak kulturowy z Trzcinicy do Hanuszowic oraz powstanie sektor hodowlany ze zwierzętami. Zadanie to jest możliwe dzięki projektowi wspólnie realizowanemu ze stroną słowacką.

Napisany dnia: 26.05.2017, 09:00
Policjanci eliminowali z ruchu nietrzeźwych kierowców
36

Wczoraj jasielscy policjanci po raz kolejny przeprowadzili działania na drogach powiatu jasielskiego, których głównym celem było eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. W akcję „Trzeźwy poranek” zaangażowanych było 6 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Wśród 468 przebadanych kierujących, trzech kierowców było pod wpływem alkoholu.

Napisany dnia: 25.05.2017, 13:06
Sprawdź, kto ma dostęp do Twoich danych w ZUS
7

Przedsiębiorcy najczęściej nie załatwiają osobiście spraw w urzędach. Wyznaczają do tego pełnomocników - pracowników lub księgową. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina: dane pełnomocników trzeba na bieżąco aktualizować, żeby informacje o firmie nie znalazły się w niepowołanych rękach.

Napisany dnia: 25.05.2017, 10:35
Twórczość Marii Majki Zuzańskiej
0

Jeszcze przez kilka dni (do 2czerwca br.) w Galerii JDK można zwiedzać wystawę malarstwa Marii Majki Zuzańskiej „Wypisać imię złudzeniom”. Jej finisaż odbył się we wtorek, 23 maja br.

 

Napisany dnia: 25.05.2017, 09:15
Feeria barw i historii w Parku Miejskim
3

19 maja br. w Parku Miejskim w Jaśle w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprosiła najmłodszych jaślan do wspólnej zabawy z kolorem, niekończącymi się opowieściami i dobrym humorem.

Napisany dnia: 25.05.2017, 09:12
JEDYNA TAKA NOC W ROKU: MAJOWA NOC Z JDK
0

„Awanturka z leśnego podwórka” dla najmłodszych, hiszpańska corrida dla nieco starszych, pokaz zespołów tanecznych JDK, monodram „Co modna pani powinna wiedzieć”, koncerty: indiańskiego Los Companieros, piosenki francuskiej i Rafał Czarnacki Quartet, to atrakcje, które miały miejsce podczas VII Majowej Nocy z JDK (19 maja br.). Tegoroczne imprezy, podobnie jak w roku ubiegłym, odbyły się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Napisany dnia: 25.05.2017, 09:01
Czarni przegrali z Pruchnikiem i w przyszłym sezonie zagrają w klasie okręgowej
78

Drużyna Czarnych Jasło przegrała swój piąty mecz z rzędu. Tym samym przypieczętowała spadek do klasy okręgowej. Bramkę honorową w meczu ze Startem Pruchnik strzelił Folwarski.

Napisany dnia: 25.05.2017, 08:44
Burzliwe spotkanie z burmistrzem Jasła
69

Przepychanki słowne, krzyki i kłótnie – tak wyglądało spotkanie osiedlowe mieszkańców Górki Klasztornej z władzami miasta. Nerwowa atmosfera udzieliła się wszystkim zgromadzonym na zebraniu.

Napisany dnia: 24.05.2017, 15:24
Rozbudowa drogi krajowej Nr 73 na odcinku Jasło – Pilzno
27

Na zaproszenie Posła na Sejm RP Bogdana Rzońcy i Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia do Starostwa Powiatowego w Jaśle przyjechali przedstawiciele samorządów, przez teren których przechodzić będzie trasa planowanej rozbudowy odcinka drogi krajowej Nr 73 Jasło - Pilzno, aby wypracować wspólne stanowisko w sprawie przebiegu tego odcinka drogi.

Napisany dnia: 24.05.2017, 13:33
KONCERT TAŃCA w wykonaniu uczestników sekcji MDK
4

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na koncert tańca, który odbędzie się 31.05.2017 r. (środa) o godz. 18:00. Dzięki uprzejmości i dobrej współpracy z dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury w Jaśle, panem Januszem Szewczykiem, mamy zaszczyt zaprezentować się na scenie JDK.

Napisany dnia: 24.05.2017, 13:30
Weekend pośród jezior - co robić na Mazurach?
2

Maj to okres pierwszych ciepłych wyjazdów. Czas najwyższy obrać wymarzony kierunek. Wszystkim, którzy szukają alternatywy dla morza czy gór polecamy wyjazd na Mazury. Czeka tam mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, sprawdźcie sami.

Napisany dnia: 24.05.2017, 10:58
Pożar garażu w Harklowej
9

Dzisiaj tuż przed godziną 8 w Harklowej wybuchł pożar w garażu domu jednorodzinnego. Do zdarzenia zadysponowano sześć zastępów z Jasła oraz okolicznych miejscowości.

Napisany dnia: 24.05.2017, 10:49
Nie ustąpił pierwszeństwa na stopie
18

Do zdarzenia drogowego doszło po godzinie 9 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki z Dworcową. W wyniku zderzenia się dwóch samochodów pasażer podróżujący oplem trafił do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 24.05.2017, 10:24
Majowa WYPRZEDAŻ u „Leona”

Czyszczenie magazynów U „Leona”. Rabaty do -15% w wyprzedaży stanów magazynowych. Odwiedź nas i sprawdź sam!

Napisany dnia: 24.05.2017, 09:02
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka
2

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Urząd Miasta Jasła serdecznie zapraszają dzieci wraz z  całymi rodzinami na świętowanie Międzynarodowego Dnia Dziecka 2017. Tegoroczne wydarzenie połączone jest z obchodami 45 – lecia Ogródka Jordanowskiego.

Napisany dnia: 24.05.2017, 08:52
Maturzyści z Jasła! To musicie wiedzieć o wyborze studiów

Jesteś maturzystą z Jasła lub okolic? Czekasz na wyniki z matury? Wykorzystaj ten czas na znalezienie dobrych studiów! Jak to zrobić? Oto 5 rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, by wybór studiów okazał się trafny.

Napisany dnia: 23.05.2017, 18:00
 • Bezpłatne badanie wzroku 5 lipca i super promocje w VISIONOPTYK

   

  Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. VISIONOPTYK w Jaśle kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie i higiena wzroku.

 • Będzie upalnie

   

  Czekają nas upalne dni. Temperatura może wzrosnąć nawet do 34 stopni Celsjusza.

 • Lokalne podtopienia efektem oberwania chmury

   

  Zgodnie z wczorajszymi prognozami, nad powiatem jasielskim przechodzą burze z gradem. Intensywny deszcz był powodem lokalnych podtopień.

 • Nowe oblicze "Sepii"

   

  Przestawiamy Państwu zupełnie nowe oblicze Sepii. To miejsce, które cechuje smaczna kuchnia, doskonałe wino i świetna atmosfera.

 • Bezpłatne szkolenia – płatne staże

   

  Fundacja AKME prowadzi nabór uczestników/czek do projektu„Life coaching i job coaching – aktywna integracja osób niepełnosprawnych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w gminach z obszaru powiatów jasielskiego, strzyżowskiego, kolbuszowskiego i brzozowskiego w województwie podkarpackim”.

 • Fenomenalny wieczór Michała Szpaka

   

  Na tegoroczne Dni Jasła czekali wszyscy. Do swojego rodzinnego miasta i wiernych fanów powrócił Michał Szpak. Na deser dla jaślan zagrały z kolei Wilki.

 • 8 powodów, dla których warto studiować Aviation Management lub General Aviation

   

  Chcesz mieć pewność, że tuż po ukończeniu studiów otrzymasz dobrze płatną i fascynującą pracę? Wybierając Zarządzanie lotnictwem (Aviation Management) lub Lotnictwo ogólne (General Aviation) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie możesz mieć taką pewność! Poznaj 8 powodów, dla których absolwenci studiów lotniczych tuż po studiach dostają pracę! Numer 8 Cię zaskoczy!

 • Mieszkańcy dopięli swego. Będzie rozbudowa DK nr 28.

   

  Wieloletnie starania, liczne apele, wnioski oraz protesty mieszkańców wreszcie przyniosły skutek. Jeszcze w tym roku ruszy bowiem rozbudowa drogi krajowej nr 28. Stawką w tej grze było bezpieczeństwo ludzi.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna trzecią edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Hubal - bohater niezłomny

   

  „Hubal” to niezwykle barwna postać, która głęboko zakotwiczyła
  w świadomości Polaków. W tym roku mija 120 lat od chwili, w której Henryk Dobrzański przyszedł na świat.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105