Strona główna
Wypadek w Dębowcu. Kierująca trafiła do szpitala
67

W Dębowcu doszło dziś do groźnego zdarzenia drogowego. Osobowy fiat wjechał do przydrożnego rowu. Poszkodowana w wypadku kobieta trafiła do szpitala.

Napisany dnia: 14.02.2018, 08:40
Darmowe szkolenia komputerowe

Zapraszamy  na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

Napisany dnia: 14.02.2018, 07:00
Pieśni Okudżawy w JDK
3

Piątkowy wieczór (9 lutego), upłynął w Jasielskim Domu Kultury pod znakiem znakomitej poezji i pięknych ballad. Na koncert „Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy”, złożyły się najsłynniejsze utwory rosyjskiego barda, wybrane przez muzyków współtworzących zespół Piramidy.

Napisany dnia: 13.02.2018, 09:27
Ferie pod znakiem zimowego szaleństwa
8

Ferie zimowe dobiegły końca, zakończył się także obóz narciarski organizowany przez koło narciarskie przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle.

Napisany dnia: 13.02.2018, 09:01
Inwestują w oczyszczalnię ścieków i kanalizują gminę
31

W tym roku zakończy się budowa nowego sekwencyjnego reaktora biologicznego oraz modernizacja oczyszczalni ścieków w Nowym Żmigrodzie. W ramach tej inwestycji powstała nowa sieć kanalizacji z przyłączami w Mytarzy, Mytarce i Nowym Żmigrodzie. To jednak nie koniec, bo wkrótce powstanie kolejnych 27 km sieci kanalizacji w Starym Żmigrodzie oraz Nienaszowie.

Napisany dnia: 13.02.2018, 08:49
Atrakcyjna nieruchomość w sercu Beskidu Niskiego

Krempna - wyjątkowa miejscowość w Beskidzie Niskim, zachwycająca krajobrazami i nienaruszoną przyrodą. Siedziba Magurskiego Parku Narodowego, słynna także z z zalewu na rzece Wisłoka a także bezcennych zabytków i pamiątek przeszłości. W tej oto turystycznej miejscowości mamy do sprzedania atrakcyjną działkę o powierzchni około 1,6 hektara położoną w cichej i spokojnej okolicy.

Napisany dnia: 13.02.2018, 07:00
JSC na zimowym, słowackim wyścigu MTB
5

W dniu 10.02.2018r. w słowackich Raslavicach (trasa Bardejov-Presov) odbyły się międzynarodowe zawody w kolarstwie górskim "Cergova Stopa". 

Napisany dnia: 12.02.2018, 14:38
Zatrzymano poszukiwaną listem gończym
13

Brzozowscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi. W 2011 roku Sąd Okręgowy w Krośnie wydał europejski nakaz aresztowania kobiety, ponieważ 47-latka wyjechała z Polski. Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu, skąd została przewieziona do zakładu karnego.

Napisany dnia: 12.02.2018, 14:27
Duże rodziny mogą więcej
26

W ostatnich latach polityka prorodzinna państwa weszła w okres dojrzałości. Przede wszystkim na szczególną opiekę liczyć mogą rodziny, z co najmniej dwójką dzieci oraz wielodzietne. Jednym z programów, którego uruchomienie okazało się sukcesem jest Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Polacy jednak nie zawsze wiedzą jak i gdzie mogą z niej korzystać.

Napisany dnia: 12.02.2018, 13:07
Nowoczesne wnętrza w niepowtarzalnym stylu

Stylowe i nowoczesne wnętrza nie muszą być jedynie marzeniem. Zachwyć nowym trendem, coraz częściej wybieranym przez projektantów. Spraw, aby Twój dom nabrał wyjątkowego charakteru.

Napisany dnia: 12.02.2018, 07:30
Roksana w finale „The Voice Kids”!
74

13-letnia Roksana Węgiel z Jasła przeszła kolejny etap w programie The Voice Kids. W Bitwie pokonała Alicję i Gabrysię, które od początku obawiały się pojedynku z nią na głosy. W Sing off Roksana poradziła sobie znakomicie! Doceniła to Edyta Górniak, która wytypowała ją do finału.

Napisany dnia: 11.02.2018, 15:47
Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku z jasielską policją
1

Na stoku narciarskim "Mareszka" w Świątkowej Wielkiej, w ramach działań "Bezpieczne ferie 2018" policjanci z Jasła i Nowego Żmigrodu informowali o kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Celem kampanii jest promowanie bezpieczeństwa na stokach, poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach, a także upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

Napisany dnia: 09.02.2018, 10:46
Kto stoi za zniszczeniami w gminie Tarnowiec?
92

Mieszkańcy są coraz bardziej zaniepokojeni i oburzeni, tym co w ostatnim czasie dzieje się w gminie Tarnowiec. Obawiają się, że sprawców zniszczeń, które miały miejsce początkiem roku nie uda się ustalić, a dewastacji znaków, budynków i mienia prywatnego nie będzie końca.

Napisany dnia: 09.02.2018, 10:36
Zapraszamy na warsztaty pt. ,,Kobiecy punkt widzenia’’
1

W długie zimowe wieczory, kiedy wiele z nas szuka kreatywnych form spędzania czasu, warto skorzystać z bezpłatnych warsztatów zorganizowane z myślą o ambitnych kobietach pt. „Kobiecy punkt widzenia”.

Napisany dnia: 08.02.2018, 20:00
Malarstwo Anny Lewińskiej w Galerii JDK
0

„W poszukiwaniu znaczeń” to tytuł wystawy prac malarskich Anny Lewińskiej, które można oglądać od 8 lutego do 2 marca br. w Galerii Jasielskiego Domu Kultury...

Napisany dnia: 08.02.2018, 14:01
Zmiany w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowego - szkolenie
0

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu na temat zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowego, którego gościem będą przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. Szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, a także pracowników prowadzących sprawy kadrowe i księgowe.

Napisany dnia: 08.02.2018, 13:16
Od pół wieku wspólnie dzielą radości i troski
0

Ponad trzydzieści par małżeńskich z gminy Jasło uroczyście obchodziło wczoraj jubileusz „Złotych Godów”. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zaproszonym wręczył wójt.

Napisany dnia: 08.02.2018, 09:34
Nad rzeką Wisłoką znaleziono ciało 55-latka
14

Dzisiaj około godz. 17 spacerowicze natknęli się na zwłoki mężczyzny leżące nad brzegiem Wisłoki. Okazało się, że był to mieszkaniec Jasła, które zaginięcie zgłosiła dzisiaj rodzina.

Napisany dnia: 07.02.2018, 20:12
Czy ławeczka „Dudusia” pojawi się na jasielskim rynku?
102

Rok temu zrodził się pomysł, aby w Jaśle powstała ławeczka z wizerunkiem Jerzego ”Dudusia” Matuszkiewicza, znanego kompozytora muzyki do filmów i seriali z czasów PRL-u urodzonego w naszym mieście. Temat ten ponownie powrócił na sesji Rady Miejskiej Jasła.

Napisany dnia: 07.02.2018, 13:37
Przyjdź i pokaż nam swój talent
0

Jak co roku, podczas ferii zimowych, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle organizuje konkurs dziecięcych talentów – Talent Show, do którego serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat.

Napisany dnia: 07.02.2018, 12:00
 • „Dziecinada. Nie dorośli do bycia radnymi”

  Mogliśmy się spodziewać burzliwej dyskusji, braku poparcia większości radnych dla udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi 992, czy odrzucenie inwestycji w Ożennej, ale nie tego, że większość radnych nie przyjdzie na obrady sesji nadzwyczajnej…

 • Czy wystarczy pieniędzy na przebudowę stadionu w Trzcinicy?

  Początkiem marca powiat ogłosił drugi przetarg na przeprowadzenie modernizacji stadionu sportowego wraz z rozbudową obiektów lekkoatletycznych przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione. Najniższa oferta przewyższała możliwości finansowe samorządu powiatu.

 • Szansa na staże dla osób młodych

   

  W Jaśle rozpoczyna się realizacja projektu „Aktywność edukacyjno – zawodowa – drogą do Twojego sukcesu” skierowanego do  osób młodych w wieku 18-29 lat.

 • Trzy złote medale zdobyte w kickboxingu w Niemczech!

  Zawodnicy Jasielskiego Klubu Sportów Walki prowadzonego przez trenera Jerzego Pilarza i jego asystenta Wojciecha Busia odnieśli duży sukces w Mistrzostwach Makroregionu Baden Niemcy w kickboxingu..

 • Budowa nowego odcinka drogi 992 pod znakiem zapytania

  To ostatni dzwonek dla władz powiatu jasielskiego i miasta Jasła, aby podjąć decyzję w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 między rondem imienia Adama Lazarowicza, a rondem imienia księdza Kazimierza Wojciechowskiego.

 • Radni chcą pełnowymiarowego boiska treningowego

  W Jaśle brakuje pełnowymiarowego boiska treningowego do piłki nożnej. Dzięki poparciu radnych długo oczekiwane zadanie będzie możliwe do realizacji. Czy uda się jednak przystąpić do tego zadania? Wszystko zależeć będzie od tego, czy miasto uzyska dofinansowanie...

 • Wiosna bez Limitów w sieci TELGAM

   

  Nowa wiosenna promocja w sieci Telgam to jedynie 16,90 zł za komórkę miesięcznie i rozmowy bez limitów na telefony komórkowe, stacjonarne oraz nielimitowane SMS -y do wszystkich sieci.

 • Pustelnik z Dębowca skazany na 3 lata więzienia

  Dzisiaj w jasielskim sądzie zapadł wyrok w sprawie Wojciecha P. pustelnika z Dębowca oskarżonego przez prokuraturę o wykorzystanie seksualne 14-letniego chłopca. Proces w tej sprawie odbywał się za zamkniętymi drzwiami.

 • Działkowiec widział podejrzanego mężczyznę niedaleko domu Haliny G.

  W miniony piątek przed krośnieńskim sądem zeznawało kolejnych dziesięć osób w procesie Janusza G. oskarżonego o zabójstwo żony. Proces jest poszlakowy, gdyż nie ma ani ciała ani narzędzia zbrodni.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105