Strona główna
Uciekał przed policjantami, bo nie miał prawa jazdy
44

Jasielscy policjanci prowadzili pościg za 32-letnim kierowcą forda. Mężczyzna pędził w terenie zabudowanym z prędkością 121 km/h. Zignorował sygnał policjanta do zatrzymania się do kontroli i zaczął uciekać....

Napisany dnia: 08.11.2017, 15:19
Pięciu kandydatów powalczy o mandat radnego
92

Znamy nazwiska kandydatów, którzy już w grudniu walczyć będą o mandat radnego w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w okręgu nr 19.  

Napisany dnia: 08.11.2017, 11:35
Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Młodszych – Lublin 2017
2

Dnia 21. 10. 2017 r. w Lublinie odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Open Seniorów Kyokushin oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kyokushin.

Napisany dnia: 08.11.2017, 10:00
Edukacja kulturalna dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Błażkowej
2

W okresie od października 2017 r. do lutego 2018 r. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania„LIWOCZ” z siedzibą w Brzyskach realizuje w Szkole Podstawowej w Błażkowej projekt pt. „Moja przygoda z teatrem”.  

Napisany dnia: 08.11.2017, 08:55
XXXI Mistrzostwa Europy Kyokushin
3

13-14 października 2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ahlbec, Niemcy obok Świnoujścia odbyły się 31. Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 412 zawodników z 24 krajów, walczących w 37 kategoriach wagowych kumite i kata: seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików.

Napisany dnia: 08.11.2017, 08:40
Naturalnie, smacznie i zdrowo

Tłuszcze roślinne stanowią istotny element zbilansowanej diety. Olej jest nam potrzebny ze względu na zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jednak tylko oleje tłoczone na zimno zachowują w pełni swoje wartości odżywcze.

Napisany dnia: 08.11.2017, 08:40
„Żywność tradycyjna a moda”
0

Spotkanie z Jolantą Miklar – propagatorką zdrowego stylu życia, odbędzie się 10 listopada br.(piątek) o godz.17.00 w sali multimedialnej JDK.

Napisany dnia: 08.11.2017, 08:37
Miasto chce walczyć ze smogiem. Co na to mieszkańcy?
98

Władze miasta zamierzają ubiegać się o dofinansowanie z RPO na wymianę kotłów węglowych na gazowe. Wszystko jednak będzie zależało od zainteresowania mieszkańców Jasła. Burmistrz nie wyklucza także partnerstwa z jedną z gmin z powiatu jasielskiego. Czy pomysł zdobędzie uznanie jaślan dowiemy się z ankiet, które zostaną przygotowane i wypełnione do końca br.

Napisany dnia: 07.11.2017, 13:11
Popłyną dla Patryka!
7

Za niespełna dwa tygodnie na krytej pływalni w Jaśle odbędzie się trzecia edycja Nocnego Charytatywnego Pływania. Tym razem, celem akcji będzie zbiórka środków na rehabilitację Patryka Jumuły, który przed kilkoma miesiącami uległ poważnemu wypadkowi.

Napisany dnia: 07.11.2017, 11:23
Kolizja na ul. Lwowskiej w Jaśle
31

Policjanci wyjaśniali okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Wczoraj w Jaśle na ulicy Lwowskiej ciągnik siodłowy z naczepą najechał na tył osobowego opla, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Do szpitala przewieziono pasażerkę opla oraz jej półtoraroczną córkę. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Napisany dnia: 07.11.2017, 09:19
Przełom w terapii nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu to problem, z którym boryka się wielu ludzi. Dotyczy zarówno kobiet jak również mężczyzn.
Z problemem tym można skutecznie walczyć dzięki bezinwazyjnemu systemowi terapii Salus Talent URO.

Napisany dnia: 07.11.2017, 07:30
Zachód wobec zagrożenia islamskiego
31

„Islam – wyzwanie czy przyszłość” to tytuł wykładu wygłoszonego w maju przez 
dr Marię Szańcę w Jasielskim Domu Kultury. W każdy kolejny poniedziałek października prezentowaliśmy państwu jego fragmenty. Dzisiejszy mówi o Zachodu do zagrożenia islamskiego.

Napisany dnia: 06.11.2017, 20:33
Potrącenie pieszej w Siedliskach Sławęcińskich
23

W Siedliskach Sławęcińskich na drodze krajowej 28 doszło dzisiaj do potrącenia pieszej. Kobieta szła poboczem, kiedy potrącił ją samochód osobowy.

Napisany dnia: 06.11.2017, 19:31
Judocy MOSIRu znów wracają z medalami
0

Zawodnicy UKS MOSIR JASŁO, w sobotę 28 października, walczyli na turnieju zorganizowanym przez Akademię Judo Rzeszów z okazji World Judo Day.

Napisany dnia: 06.11.2017, 15:00
V dyktando regionalne w MBP w Jaśle
3

Dużo czytasz? Masz ambicję by zostać regionalnym mistrzem słowa? Nie czekaj! Zgłoś swój udział w V dyktandzie regionalnym „Jasielszczyzna zna polszczyznę!” i sprawdź swoje siły!

Napisany dnia: 06.11.2017, 13:00
„Szlakiem Cmentarzy I Wojny Światowej”
0

Klub Kulturalno-Turystyczny JDK przygotował z okazji Dnia Święta Niepodległości Polski, szóstą w tym roku wyprawę rowerową.

Napisany dnia: 06.11.2017, 11:30
PSZOK będzie rozbudowany i zmodernizowany
23

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Jaśle to alternatywne miejsce do nieodpłatnego oddawania odpadów komunalnych wytwarzanych w domach nieregularnie. W przyszłym roku planowana jest jego rozbudowa i modernizacja. Inwestycja opiewa na około 4 mln zł.

Napisany dnia: 06.11.2017, 11:26
Pracowity weekend judoków
2

Judocy klubu UKS ASW JUDO JASŁO wystąpili w zawodach w Rzeszowie i Gliwicach. Wychowankowie Przemysława Czarneckiego zdobyli 19 medali!

Napisany dnia: 06.11.2017, 11:12
Niepodległe Jasło 1918-2018 – zaprojektuj baner i wygraj
11

Miasto Jasło ogłasza konkurs na projekt miejskiego baneru promocyjnego w ramach jubileuszu 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs jest pierwszym działaniem jakie miasto podejmuje w związku z ogłoszonym w przyszłym roku jubileuszem odzyskania wolności.

Napisany dnia: 06.11.2017, 10:56
Kreuj, pisz, publikuj! w Lirycznym Jaśle
0

Piszesz opowiadania lub wiersze? Weź udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”. Na prace czekamy do 29 stycznia 2018 r.

Napisany dnia: 06.11.2017, 10:52
 • Jasło: W lokalach wyborczych trwa głosowanie

  Dzisiaj od rana trwają wybory uzupełniającego do Rady Miejskiej w Jaśle w okręgu wyborczym nr 19. O mandat radnego ubiega się pięciu kandydatów. Osoby uprawnione do głosowania będą mogły oddać głos do godz. 21.00.

 • Budżetowy impas

  Wczoraj Rada Powiatu w Jaśle miała podjąć uchwałę w sprawie budżetu na 2018 r., do głosowania jednak nie doszło. Na wniosek radnego Janusza Przetacznika została zarządzona przerwa w obradach. To efekt wielu wątpliwości i obaw radnych względem propozycji, które pojawiły się w projekcie budżetu.

 • Soboty nie dla „Hubala”

   

  Jaślanie, przynajmniej na razie mogą zapomnieć o sobotnich podróżach pociągiem do Krakowa. Powodem, dla którego sobotnie połączenie nie wejdzie w najbliższym czasie do rozkładu jazdy, mają być względy techniczne i organizacyjne. Strona małopolska jednak zapewnia, iż będzie przyglądać się sprawie.

 • „Wierzę, że mogę osiągnąć wszystko”

   

  Cukiernictwo to wielka pasja Patrycji Janusz. Niedawno uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle wygrała ogólnopolski konkurs „Bake&Play”. Życie Patrycji i jej plany na przyszłość ściśle związane są ze sztuką cukierniczą. Nie boi się sięgać po swoje. 

 • Wojna o śmietnik

  Kontener, który od wielu lat mieścił się na działce miejskiej stał się kością niezgody między mieszkańcami wspólnot przy ul. Kościuszki w Jaśle a jasielskim magistratem. - Nie zgadzamy się na to, aby przenosić ten śmietnik w inne miejsce. Stoi on tutaj od 60 lat i nikomu do tej pory nie przeszkadzał...

 • Oferta świąteczna sklepu Leddo.pl Jasło

   

  Miło nam Państwa poinformować o nowej ofercie oświetleniowej sklepu Leddo.pl. Na nadchodzące święta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę gadżetów i dekoracji, dzięki którym można pięknie przystroić ogród, dom lub mieszkanie, nadając im magicznego klimatu i tworząc niezapomniany nastrój. Gorąco zapraszamy!

 • „… można odejść na zawsze, by stale być blisko”

   

   

   

 • Wypadek z udziałem TIR-a w Żółkowie

   

  Około godziny 23. na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żołków doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Fiat Seicento zderzył się  z samochodem ciężarowym. 

 • Nowy dom pod Jasłem w atrakcyjnej cenie!

   

  Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Jasła. Dom ma powierzchnię 100m2, składa się z kuchni, pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki i wc.

 • Weekend cudów

   

  Szlachetna Paczka znów łączy ludzi o wielkich sercach. W rejonie Jasło pomoc dotarła do 56 domów. Były łzy, ogromne wzruszenie oraz nieograniczone pokłady pozytywnej energii.

 • Zainwestują w oczyszczalnię ścieków

  Włodarze gmin Kołaczyce i Brzyska podpisali list intencyjny w sprawie współpracy w zakresie gospodarki ściekowej. Inwestycja pozwoli na budowę sieci kanalizacyjnej na części gminy Brzyska oraz na odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Kołaczycach, która zostanie zmodernizowana i rozbudowana..

 • Jednolite pliki kontrolne dla każdego przedsiębiorcy

   

  Od 1 stycznia 2018 roku każdy mikro przedsiębiorca  jest obowiązany do przesyłania jednolitych plików kontrolnych. Mikroprzedsiebiorcą jest  każda jednoosobowa działalność gospodarcza, nawet taka w której nie zatrudnia się pracowników. 

 • Promocji "U Leona" ciąg dalszy!

   

  Wykorzystaj okazję. Skorzystaj z ostatniej chwili na zakup płytek ceramicznych w niższych cenach! W ofercie wyprzedażowej znajdziecie płytki już od 13 zł/m2.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105