Strona główna
Awanse i odznaczenia w Dniu Strażaka
56

W Dzień Strażaka uhonorowano służbę strażacką poprzez nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz wręczenie medali i odznaczeń dla strażaków. To również moment do docenienia ich zmagań, poświęcenia i pracy na rzecz lokalnej społeczności. – Jesteście szanowani i kochani. W rankingach zaufania społecznego macie najwyższe lokaty. Służycie w różnych wydarzeniach losowych i zawsze, gdy się coś złego dzieje to wiemy, że pomożecie – powiedziała wicemarszałek Maria Kurowska.

Napisany dnia: 10.05.2018, 20:12
Mnóstwo atrakcji – Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Jaśle
2

11 i 12 maja Miasto Jasło wspólne ze swoimi jednostkami organizuje Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla każdego. Wśród nich: gry i zabawy w parku linowym, seans kinowy, spektakle teatralne, koncerty, fotobudka, turniej sportowy oraz marsz nordic walking z instruktorem.

Napisany dnia: 10.05.2018, 15:45
Motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa
16

W Dębowcu doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru i samochodu osobowego. Starszy mężczyzna trafił do szpitala.

Napisany dnia: 10.05.2018, 11:01
Najechanie na tył pojazdu powodem wypadku w Zimnej Wodzie
5

W Zimnej Wodzie doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala przewieziono jedną z uczestniczek wypadku, która uskarżała się na ból klatki piersiowej.

Napisany dnia: 10.05.2018, 10:15
Rozbudowa drogi krajowej nr 73 – raporty z akcji informacyjnej
38

Firma Multiconsult Polska sp. z o.o., działając w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, sporządziła raport z akcji informacyjnej (z 20 stycznia br.) dotyczącej przebiegu rozbudowy drogi krajowej nr 73 na terenach gminy Pilzno, Brzyska, Brzostek, Kołaczyce i Jasło.

Napisany dnia: 10.05.2018, 09:39
PO obawia się sfałszowania wyborów samorządowych
193

W ramach Klubu Obywatelskiego w Jaśle gościli wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka, posłanki Kinga Gajewska i Joanna Frydrych. Z jaślanami rozmawiali m.in. na temat reform sądownictwa, edukacji oraz o obawach związanych ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Napisany dnia: 09.05.2018, 16:18
Smart Technologie- otwórz się na nowoczesność
0

Smart City to zaawansowane technologie, których celem, jest zapewnienie komfortu mieszkańcom i ułatwienie im codziennego życia. Oczywiście smart rozwiązania służą także rozwojowi, ochronie środowiska, jak i zwiększeniu przychodów firmom, które je wykorzystują.

Napisany dnia: 09.05.2018, 14:38
Moc atrakcji na Noc Muzeów
1

Moc atrakcji czeka Jaślan z okazji tegorocznej Nocy Muzeów. To europejskie wydarzenie kulturalne polegające na udostępnianiu muzeów, galerii i instytucji kultury nieodpłatnie i do późnych godzin nocnych, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Napisany dnia: 09.05.2018, 07:50
Kronoflooring rośnie w oczach
85

W Jaśle trwają intensywne prace, w związku z budową nowej fabryki Grupy Kronospan. Pierwsze panele podłogowe PVC z linii produkcyjnej mają zejść jeszcze w tym roku. Spółka wyda na uruchomienie jasielskiego zakładu blisko 100 mln euro.

Napisany dnia: 08.05.2018, 14:32
Toyota wypadła z drogi za łukiem w Kołaczycach
25

Do zdarzenia drogowego doszło za łukiem drogi przy ul. Burmistrza Wiejowskiego w Kołaczycach. Kierująca toyotą yaris uderzyła w bariery ochronne i ogrodzenie prywatnej posesji.

 

Napisany dnia: 08.05.2018, 13:54
Systematyczność i ciężka praca przyniosły im triumf
14

Uczniowie Liceum w Kołaczycach na sukces w Olimpiadzie Wiedzy Policyjnej w Szczytnie pracowali ciężko przez pół roku. Uwieńczeniem ich starań było zdobycie podium i siedmiu indeksów do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. O przygotowaniach, atmosferze, wyrzeczeniach i marzeniach rozmawialiśmy z Maciejem Karpem oraz Dariuszem Szczepanikiem, którzy pomogli im w osiągnięciu zamierzonego celu. Jak podkreślają wszyscy tworzą Team Spirit.

Napisany dnia: 08.05.2018, 09:19
Wymarzone przyjęcie tylko w SEPII

Organizując przyjęcie, bez względu na to, z jakiej okazji, chcemy, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik. Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i odpowiednia atmosfera stanowią klucz udanej imprezy. Teraz to wszystko znajdziecie w jednym miejscu.

Napisany dnia: 08.05.2018, 07:30
Młodzi twórcy w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej Filia w Jaśle
0

25 kwietnia 2018 r. w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej  w Krośnie odbył się XI Wieczór Twórczości Młodych. W tym roku świętujemy jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Napisany dnia: 08.05.2018, 07:01
126 nietrzeźwych kierowców zatrzymano w majowy weekend
24

Zakończył się tegoroczny majowy weekend i związane z nim policyjne działania. Podczas wydłużonego weekendu, na podkarpackich drogach doszło do 46 wypadków, jedna osoba zginęła, a 59 zostało rannych. Policjanci udaremnili dalszą jazdę 126 nietrzeźwym kierowcom.

Napisany dnia: 07.05.2018, 11:25
Zawodnicy JSC na Dukla Wolf Race i innych
8

W długi weekend majowy odbyło się w naszym regionie mnóstwo imprez sportowych. Nie mogło na nich zabraknąć zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Napisany dnia: 07.05.2018, 07:00
Czarni posłali Gaudium na deski
38

Jaślanie rozprawili się wczoraj z drużyną Gaudium Łężyny, wygrywając na własnym stadionie 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali: Urban, Rodak i Wójtowicz.

Napisany dnia: 06.05.2018, 08:32
Czy miasto sprzeda część udziałów MPGK?
129

Władze miasta zamierzają pozyskać 20 mln zł na rzecz uzbrajania terenów w Warzycach i na Gamracie. Warunkiem jest zawarcie umowy z Polskim Funduszem Rozwoju i zbycie części udziałów miasta w jednoosobowej spółce miejskiej.

Napisany dnia: 04.05.2018, 14:10
W tym dniu możemy poczuć się dumni
87

W Jaśle obchodzono dziś Święto Narodowe Konstytucji 3-go Maja. Ulicami miasta przybranymi w narodowe barwy przeszedł pochód uczestników uroczystości, demonstrujących przywiązanie do narodowej tradycji.

Napisany dnia: 03.05.2018, 14:43
Pożar pustostanu w Przysiekach
22

Wczoraj, późnym wieczorem strażacy interweniowali w miejscowości Przysieki, w związku z pożarem drewnianego budynku. <VIDEO>.

Napisany dnia: 03.05.2018, 08:13
Zderzenie na skrzyżowaniu w Szebniach
23

W Szebniach doszło dziś wieczorem do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Napisany dnia: 02.05.2018, 23:08
 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Kibicuj Polakom w strefie kibica!

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • „Czwórka” ma nowoczesne boisko do gier zespołowych

  Przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu sportowego sfinansowanego w całości z budżetu miasta. Przebudowa wielofunkcyjnego boiska wyniosła ponad pół miliona złotych. - Mam nadzieje, że boisko przez wiele lat będzie służyło obecnym i przyszłym pokoleniom – powiedziała Anna Kamińska-Grzesiak, dyrektor SP nr 4 w Jaśle.<FOTOGALERIA>

 • Dni Jasła „nie” dla OTOZ Animals

  Za pasem jedna z największych imprez w Jaśle, na której chcieli pojawić się działacze z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt „Animals” istniejący od niemal roku na terenie naszego miasta. Ich entuzjazm ostudził jednak dyrektor JDK-u. Uważa, on bowiem, że to wydarzenie nie jest miejscem dla takich organizacji.

 • Mniej pijanych kierowców a więcej reakcji

  W Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyła się II Konferencja "Przeciw Pijanym Kierowcom", w której uczestniczyli przede wszystkim pracownicy służb mundurowych, którzy na co dzień stykają się z tym problemem, ale również młodzież szkolna...

 • Muzyczna i taneczna uczta na jasielskim rynku

   

  Tłum jaślan z zapartym tchem podziwiał wczoraj występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Plac jasielskiego rynku dosłownie pękał w szwach, a każdy element wspaniałego widowiska, w wykonaniu ponad stu artystów zespołu nagradzany był przez publiczność gromkimi brawami.

 • Wracają pociągi z Jasła do Rzeszowa

   

  Na trasę Jasło-Rzeszów już wkrótce powrócą pociągi. Końca dobiega, bowiem modernizacja linii kolejowej 106 na odcinku Boguchwała-Czudec, w ramach, której powstaną nowe przystanki, w tym Jasło Fabryczna.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105