Strona główna

Bartosz Warchoł zmienił drużynę

3
Napisany dnia: 05.01.2018, 13:39 , Tagi: Brak

Po rocznej przygodzie z Team Hurom Bartosz Warchoł w tegorocznym sezonie kolarskim będzie ścigał się jako kolarz polskiej drużyny Wibatech Merx 7R. 

Bartosz Warchoł

Wybór, jakiego dokonał jaślanin wydaje się ze wszech miar uzasadniony. Drużyna Wiesława Ciasnochy na papierze prezentuje się bowiem okazale. Jeszcze w grudniu grupa poinformowała, iż w 2018 r. w niebiesko-czarnych barwach będzie ścigał się Maciej Paterski, który w latach 2014-2017 był zawodnikiem ekipy CCC Sprandi Polkowice. Doświadczony kolarz ma na swoim koncie również kilka sezonów spędzonych w składach grup World Tour (Cannondale Pro Cycling Team, Liquigas – Cannondale).

O zakontraktowaniu Bartosza Warchoła Wibatech Merx 7R poinformował wczoraj za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu w jednym z portali społecznościowych. „Bartosz to kolarz wszechstronny, ale głównie liczymy, że będzie wzmocnieniem dla pozostałych zawodników jako dobry góral”. – czytamy w opublikowanym kilkanaście godzin temu poście.

Wibatech Merx 7R to czwarta grupa, po Cycling Academy Team, Whirlpool Author oraz Team Hurom, którą w ostatnich czterech latach reprezentował będzie jaślanin. Jak tłumaczy on swoją decyzję o dołączeniu do polskiej drużyny? Losy Team Hurom jeszcze do niedawna nie były znane, a że skończył mi się kontrakt z nimi to postanowiłem nie czekać, zwłaszcza, że Wibatech to najlepsza Polska drużyna z trzeciej dywizji. – wyjaśnia Bartosz Warchoł.

Jaślanin nie jest postacią anonimową w zawodowym peletonie. W ubiegłym roku rywalizację w wyścigu etapowym Bałtyk – Karkonosze zakończył na wysokim 4 miejscu. Dwa lata wcześniej zajął 5 miejsce w generalce Visegrad V4 Race - GP Polski. Wówczas wygrał jeden z wyścigów cyklu, z metą w Jeleniej Górze. Bartosz Warchoł notował także zwycięstwa startując w drużynie Whirlpool Author. W marcu 2016 r. wygrał po samotnej ucieczce wyścig Trofeo Cinelli w Czechach. Czeski triumf jaślanina wciąż można obejrzeć na popularnym portalu YouTube >> https://www.youtube.com/watch?time_continue=2387&v=kFAR-vdXpf4

Nowy rozdział w karierze zawodniczej, który Bartosz Warchoł zdecydował się rozpocząć w styczniu daje nadzieje na przeżywanie wielu radosnych chwil w zbliżającym się sezonie. Wszystko wskazuje na to, że jaślanin może stanowić istotne ogniwo w mechanizmie konstruowanym na zbliżający się sezon przez Wiesława Ciasnochę. Skład drużyny prezentuje się interesująco. Do tej pory z ekipą Wibatech Merx 7R związali się: Maciej Paterski, Jarosław Marycz, Norbert Banaszek, Marceli Bogusławski oraz Bartosz Warchoł.

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ maro
dnia 05.01.2018, 14:31. Identyfikator użytkownika: 9l5NSipGxnSr
Ocena
komentarza:
33
Powodzenia Bartek :)
@ oo
dnia 05.01.2018, 18:30. Identyfikator użytkownika: XYlUILISfVeJ
Ocena
komentarza:
19
Szkoda że to trzecia dywizja, czas chyba żeby poscigać sie gdzies z najlepszymi ale może przyjdzie i na to czas
@ @@@
dnia 07.01.2018, 20:17. Identyfikator użytkownika: 6Nwi3ZwnAPWk
Ocena
komentarza:
18
Będziemy kibicować!!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105