Strona główna

Bawią się i rywalizują. I dzień IX Zlotu Samochodów Terenowych 4x4 „Traper”

8
Napisany dnia: 14.08.2010, 19:32 , Tagi: Brak

Rozpoczął się IX Zlot Samochodów Terenowych 4x4 „Traper”, organizowany przez Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego. Do udziału w tegorocznej imprezie zgłosiło się 21 załóg, które miały do pokonania trzy odcinki. O zwycięstwie zadecyduje jednak niedzielna trasa, którą będą musieli pokonać uczestnicy Zlotu.

 

 

<Zapraszamy do fotorelacji>Zlot ma charakter rekreacyjno - turystyczno – sportowy i odbywa się na terenie dwóch gmin: Osieka Jasielskiego i Dębowca. Impreza adresowana jest do użytkowników i sympatyków sportów samochodów terenowych 4x4. Jej celem jest m. in.: popularyzacja i promocja sportów na samochodach terenowych w trudnych warunkach terenu, współzawodnictwo oparte na zdrowej i wzajemnej sportowej rywalizacji miedzy załogami, wymiana doświadczeń pomiędzy poszczególnymi załogami w tego typu jeździe oraz integracja załóg traperskich. 

 

- Zlot organizowany jest z myślą o właścicielach samochodów terenowych po to, żeby nie jeździli po lasach, miejscach, gdzie nie wolno wjeżdżać i żeby nie niszczyli przyrody – powiedział nam Józef Biernacki, prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego.W tegorocznym Zlocie uczestniczą załogi z Mielca, Jasła, Nowego Sącza i Tarnowa Wśród nich jest także zwycięzca VIII edycji Waldemar Chochołek z Klubu Traper, który bierze udział w Zlocie od pierwszej edycji. - Startuję, bo są dobre odcinki i trudne tory, ale ciężka rywalizacja. To nie jest takie proste stać z boku i krytykować, gorzej to zrobić – mówi Chochołek. Tym razem nie startuje z bratem Markiem, ale liczy na zwycięstwo. O tym czy mu się uda, przekonamy się jutro.


Tegoroczny IX Zlot Samochodów Terenowych 4x4 „Traper” odbywa się przy współudziale OSP Osieka Jasielskiego, Świerchowej, Załęża i Woli Dębowieckiej.


(kp)

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ QilmaxeR/ZivenS
dnia 14.08.2010, 21:08. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ten zlot jakis byl czy bedzie?:) bd wdzieczny za szybka odpowiedzc..6098448
@ rajd
dnia 14.08.2010, 21:48. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jutro w Woli Debowieckiej od 9,30 start
@ GAgatek
dnia 15.08.2010, 00:38. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
No właśnie! Dla czego 'nikt nic nie wie'? Już kilkanaście dni temu szukałem informacji o zlocie i nigdzie nie mogłem znaleźć-kiedy?! Podobnie było rok temu. Czyżby organizatorzy obawiali się zbyt dużej liczby gapiów?....
@ :]
dnia 15.08.2010, 14:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Byłem dzis i wczoraj fajnie było :]
@ ziomal z Woli
dnia 15.08.2010, 23:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
impreza była fajna dziś i wczoraj ,było super ....
ale,Pan Józef Biernacki szef sekcji TRAPER,
ani ,słowa podżękowania za organizacje i zabezpieczenie imprezy
dla Straż Pożarna i Koło Gospodyń w Woli Dębowieckiej.
Bo tutaj od kilku lat organizowane są tego typu zloty 4x4............
@ zeniuxD
dnia 16.08.2010, 01:45. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
było wcześniej napisać że jest takie coś...;/
a tak po fakcie to sobie możecie...;/
aha a jeśli było dodane to mogłobyć w większym obazie
żeby każdy widział
dziękuje dobranoc
@ Kibic.
dnia 16.08.2010, 09:13. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Supcio bylo.
@ Cieklinianka:)
dnia 17.08.2010, 11:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
No proszę,proszę nawet nasi chłopcy:)Pozdrawiam
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wiosenna promocje w punktach nc+ w Jaśle

   

  WIOSENNE PROMOCJE w punktach nc+ w Jaśle - odbierz DEKODER 4K ZA 1 ZŁ MIESIĘCZNIE i ciesz się telewizją w najwyższej jakości!

 • Miasto ma w planach budowę mostu

  Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Zmarł Józef Biernacki wieloletni prezes JKMiRJ

  We wtorek 12 marca br. zmarł w wieku 70 lat Józef Biernacki, współzałożyciel Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle oraz jego wieloletni prezes. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • Podróżnicy z Jasła wyróżnieni na festiwalu "Kolosy"

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki, którzy w minionym roku zakończyli zimowy trawers Karpat, otrzymali wyróżnienie w kategorii WYCZYN ROKU na 21. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów "Kolosy" w Gdyni...

 • Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Kraków - Jasło

   

  Podróżni, którzy korzystają z oferty połączeń kolejowych Kraków – Jasło – Kraków wkrótce mogą spodziewać się utrudnień w ruchu pociągów. Ich powodem są planowane prace modernizacyjne na linii 108, które mają rozpocząć się już niebawem.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105