Strona główna

Bawią się i rywalizują. I dzień IX Zlotu Samochodów Terenowych 4x4 „Traper”

8
Napisany dnia: 14.08.2010, 19:32 , Tagi: Brak

Rozpoczął się IX Zlot Samochodów Terenowych 4x4 „Traper”, organizowany przez Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego. Do udziału w tegorocznej imprezie zgłosiło się 21 załóg, które miały do pokonania trzy odcinki. O zwycięstwie zadecyduje jednak niedzielna trasa, którą będą musieli pokonać uczestnicy Zlotu.

 

 

<Zapraszamy do fotorelacji>Zlot ma charakter rekreacyjno - turystyczno – sportowy i odbywa się na terenie dwóch gmin: Osieka Jasielskiego i Dębowca. Impreza adresowana jest do użytkowników i sympatyków sportów samochodów terenowych 4x4. Jej celem jest m. in.: popularyzacja i promocja sportów na samochodach terenowych w trudnych warunkach terenu, współzawodnictwo oparte na zdrowej i wzajemnej sportowej rywalizacji miedzy załogami, wymiana doświadczeń pomiędzy poszczególnymi załogami w tego typu jeździe oraz integracja załóg traperskich. 

 

- Zlot organizowany jest z myślą o właścicielach samochodów terenowych po to, żeby nie jeździli po lasach, miejscach, gdzie nie wolno wjeżdżać i żeby nie niszczyli przyrody – powiedział nam Józef Biernacki, prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego.W tegorocznym Zlocie uczestniczą załogi z Mielca, Jasła, Nowego Sącza i Tarnowa Wśród nich jest także zwycięzca VIII edycji Waldemar Chochołek z Klubu Traper, który bierze udział w Zlocie od pierwszej edycji. - Startuję, bo są dobre odcinki i trudne tory, ale ciężka rywalizacja. To nie jest takie proste stać z boku i krytykować, gorzej to zrobić – mówi Chochołek. Tym razem nie startuje z bratem Markiem, ale liczy na zwycięstwo. O tym czy mu się uda, przekonamy się jutro.


Tegoroczny IX Zlot Samochodów Terenowych 4x4 „Traper” odbywa się przy współudziale OSP Osieka Jasielskiego, Świerchowej, Załęża i Woli Dębowieckiej.


(kp)

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ QilmaxeR/ZivenS
dnia 14.08.2010, 21:08. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ten zlot jakis byl czy bedzie?:) bd wdzieczny za szybka odpowiedzc..6098448
@ rajd
dnia 14.08.2010, 21:48. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jutro w Woli Debowieckiej od 9,30 start
@ GAgatek
dnia 15.08.2010, 00:38. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
No właśnie! Dla czego 'nikt nic nie wie'? Już kilkanaście dni temu szukałem informacji o zlocie i nigdzie nie mogłem znaleźć-kiedy?! Podobnie było rok temu. Czyżby organizatorzy obawiali się zbyt dużej liczby gapiów?....
@ :]
dnia 15.08.2010, 14:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Byłem dzis i wczoraj fajnie było :]
@ ziomal z Woli
dnia 15.08.2010, 23:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
impreza była fajna dziś i wczoraj ,było super ....
ale,Pan Józef Biernacki szef sekcji TRAPER,
ani ,słowa podżękowania za organizacje i zabezpieczenie imprezy
dla Straż Pożarna i Koło Gospodyń w Woli Dębowieckiej.
Bo tutaj od kilku lat organizowane są tego typu zloty 4x4............
@ zeniuxD
dnia 16.08.2010, 01:45. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
było wcześniej napisać że jest takie coś...;/
a tak po fakcie to sobie możecie...;/
aha a jeśli było dodane to mogłobyć w większym obazie
żeby każdy widział
dziękuje dobranoc
@ Kibic.
dnia 16.08.2010, 09:13. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Supcio bylo.
@ Cieklinianka:)
dnia 17.08.2010, 11:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
No proszę,proszę nawet nasi chłopcy:)Pozdrawiam
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wójt Staniszewski żongluje starymi inwestycjami

  W gazecie samorządowej gminy Dębowiec "Gminne Echa" wójt chwali się osiągnięciami nie tyle sprzed czterech ostatnich lat, co inwestycjami realizowanymi nawet osiem lat temu. Czy dwumiesięcznik został wykorzystany do prowadzenia kampanii wyborczej? Faktem jest, że Zbigniew Staniszewski po raz piąty ubiega się o urząd wójta gminy Dębowiec.

 • Szanowni mieszkańcy Gminy Jasło

   

  Już w niedzielę wspólnie podejmiemy decyzję, kto przez najbliższe pięć lat będzie sprawował zaszczytny, ale i niezwykle zobowiązujący urząd Wójta Gminy Jasło.

 • PZD z nowym sprzętem i zapleczem socjalnym

  Pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez wiele lat nie mieli odpowiedniego zaplecza socjalnego. W ostatnim jednak czasie wybudowany został budynek wraz z siedmiostanowiskowym garażem, który poprawi komfort i warunki ich pracy. Inwestycja ma się zakończyć wiosną przyszłego roku.

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w czwartek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Szanowni Mieszkańcy Jasła!

   

  Podjąłem decyzję o kandydowaniu na burmistrza Jasła ponieważ - podobnie ja Państwo - pragnę, aby nasze piękne Miasto znów stanęło w rzędzie dynamicznie rozwijających się miejscowości Podkarpacia. - Andrzej Czernecki.

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105