Strona główna

Bawią się i rywalizują. I dzień IX Zlotu Samochodów Terenowych 4x4 „Traper”

8
Napisany dnia: 14.08.2010, 19:32 , Tagi: Brak

Rozpoczął się IX Zlot Samochodów Terenowych 4x4 „Traper”, organizowany przez Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego. Do udziału w tegorocznej imprezie zgłosiło się 21 załóg, które miały do pokonania trzy odcinki. O zwycięstwie zadecyduje jednak niedzielna trasa, którą będą musieli pokonać uczestnicy Zlotu.

 

 

<Zapraszamy do fotorelacji>Zlot ma charakter rekreacyjno - turystyczno – sportowy i odbywa się na terenie dwóch gmin: Osieka Jasielskiego i Dębowca. Impreza adresowana jest do użytkowników i sympatyków sportów samochodów terenowych 4x4. Jej celem jest m. in.: popularyzacja i promocja sportów na samochodach terenowych w trudnych warunkach terenu, współzawodnictwo oparte na zdrowej i wzajemnej sportowej rywalizacji miedzy załogami, wymiana doświadczeń pomiędzy poszczególnymi załogami w tego typu jeździe oraz integracja załóg traperskich. 

 

- Zlot organizowany jest z myślą o właścicielach samochodów terenowych po to, żeby nie jeździli po lasach, miejscach, gdzie nie wolno wjeżdżać i żeby nie niszczyli przyrody – powiedział nam Józef Biernacki, prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego.W tegorocznym Zlocie uczestniczą załogi z Mielca, Jasła, Nowego Sącza i Tarnowa Wśród nich jest także zwycięzca VIII edycji Waldemar Chochołek z Klubu Traper, który bierze udział w Zlocie od pierwszej edycji. - Startuję, bo są dobre odcinki i trudne tory, ale ciężka rywalizacja. To nie jest takie proste stać z boku i krytykować, gorzej to zrobić – mówi Chochołek. Tym razem nie startuje z bratem Markiem, ale liczy na zwycięstwo. O tym czy mu się uda, przekonamy się jutro.


Tegoroczny IX Zlot Samochodów Terenowych 4x4 „Traper” odbywa się przy współudziale OSP Osieka Jasielskiego, Świerchowej, Załęża i Woli Dębowieckiej.


(kp)

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ QilmaxeR/ZivenS
dnia 14.08.2010, 21:08. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ten zlot jakis byl czy bedzie?:) bd wdzieczny za szybka odpowiedzc..6098448
@ rajd
dnia 14.08.2010, 21:48. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jutro w Woli Debowieckiej od 9,30 start
@ GAgatek
dnia 15.08.2010, 00:38. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
No właśnie! Dla czego 'nikt nic nie wie'? Już kilkanaście dni temu szukałem informacji o zlocie i nigdzie nie mogłem znaleźć-kiedy?! Podobnie było rok temu. Czyżby organizatorzy obawiali się zbyt dużej liczby gapiów?....
@ :]
dnia 15.08.2010, 14:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Byłem dzis i wczoraj fajnie było :]
@ ziomal z Woli
dnia 15.08.2010, 23:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
impreza była fajna dziś i wczoraj ,było super ....
ale,Pan Józef Biernacki szef sekcji TRAPER,
ani ,słowa podżękowania za organizacje i zabezpieczenie imprezy
dla Straż Pożarna i Koło Gospodyń w Woli Dębowieckiej.
Bo tutaj od kilku lat organizowane są tego typu zloty 4x4............
@ zeniuxD
dnia 16.08.2010, 01:45. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
było wcześniej napisać że jest takie coś...;/
a tak po fakcie to sobie możecie...;/
aha a jeśli było dodane to mogłobyć w większym obazie
żeby każdy widział
dziękuje dobranoc
@ Kibic.
dnia 16.08.2010, 09:13. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Supcio bylo.
@ Cieklinianka:)
dnia 17.08.2010, 11:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
No proszę,proszę nawet nasi chłopcy:)Pozdrawiam
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105