Strona główna

Biegowe i rowerowe starty JSC

10
Napisany dnia: 25.07.2018, 10:57 , Tagi: Brak

W Ubiegłym tygodniu starty zawodników JSC rozpoczęły się już w czwartek 19 lipca. O godz. 18.00 w Lądku Zdroju rozpoczął się bowiem start biegu Super Trail, w którym brał udział Mirosław Pawluś.

Bieg rozegrany był w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Trasa biegu, którą wybrał Mirek liczyła 130 km z 3900 m przewyższenia i przebiegała przez Sudety Wschodnie. Zawodnicy na trasie musieli zmagać się z różnymi utrudnieniami, jakie zafundowała im kapryśna pogoda - deszcz, błoto, gęste mgły podczas nocnej części biegu oraz upał podczas drugiego dnia biegu. Mirek jednak poradził sobie z tym wszystkim doskonale i na metę usytuowaną w Kudowej Zdroju dotarł na bardzo dobrym 7 m-cu open (4 w kategorii wiekowej) z czasem 17 h 15 min.

21 lipca odbyła się w Zakliczynie trzecia edycja DARE2b MTB Maraton. Trasa maratonu poprowadzona została przez najpiękniejsze zakątki Pogórza Rożnowskiego a zawodnicy startujący w tym maratonie mieli do wybory trzy trasy o zróżnicowanym stopni długości i trudności (63 km, 47 km, 33 km). W zawodach wzięli udział Jakub i Piotr Gryzło. Obaj panowie zaliczyli bardzo udane starty, ponieważ stanęli na najniższym stopniu podium w swoich kategoriach wiekowych – Piotr na najkrótszej trasie a Jakub na średniej.

22 lipca w Ropczycach odbył się natomiast drugi wyścig z cyklu Szprycha – Podkarpackie Maratony Rowerowe. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy -  Mini (24 km) oraz Mega (43 km). Były to trasy interwałowe z wieloma odcinkami technicznymi. Na trasie Mini Sebastian Cyran zaliczył bardzo dobry start zajmując 2 miejsce w kat. wiekowej. Na dystansie Mega Witold Cisło zajął 23 m-ce w kategorii M4.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Gratki
dnia 25.07.2018, 11:04. Identyfikator użytkownika: rT09f9EFD4Ey
Ocena
komentarza:
6
Gratki dla wszystkich! Ps rośnie konkurencja dla Cyklokarpat
@ Dol
dnia 25.07.2018, 13:19. Identyfikator użytkownika: OmGPd3IHYyCm
Ocena
komentarza:
8
Brawo! Brawo! Brawo! Jsc nie zwalnia tempa.
@ AC/DC
dnia 25.07.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: zE5OnxamRsYE
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje.
@ Rally
dnia 25.07.2018, 19:58. Identyfikator użytkownika: nddjPiaNPo8h
Ocena
komentarza:
5
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
@ Obserwator
dnia 26.07.2018, 07:14. Identyfikator użytkownika: e72hDHXX2y41
Ocena
komentarza:
5
Ten Cyran to sobie co raz lepiej poczyna
@ ssahole
dnia 27.07.2018, 14:49. Identyfikator użytkownika: P4pz5qDJ8qLk
Ocena
komentarza:
-3
Ato ten sam co w piłkę kiedyś grał?
@ Kariusz
dnia 26.07.2018, 07:15. Identyfikator użytkownika: e72hDHXX2y41
Ocena
komentarza:
5
Grysze brawo brawo brawo
@ Czytelnik
dnia 26.07.2018, 12:48. Identyfikator użytkownika: 0YVIzAAgAxcP
Ocena
komentarza:
9
Brawo Mirek Pawluś.
@ wolodia
dnia 27.07.2018, 13:17. Identyfikator użytkownika: 7qpLBYoMHQbE
Ocena
komentarza:
8
Gratulacje dla Wszystkich, Brawo Mirek
@ biegacz
dnia 31.07.2018, 08:57. Identyfikator użytkownika: a5hrlhVmMQps
Ocena
komentarza:
3
Brawo Mirek, pokazałeś kto jest najlepszym ULTRASEM w Jaśle.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Syn i brat Janusza G. odmówili składania wyjaśnień

  Trwa proces w głośnej sprawie przeciwko Januszowi G. oskarżonemu o zabójstwo swojej byłej żony Haliny, pielęgniarki z Jasła. W miniony piątek sąd przesłuchał kolejnych świadków. W sądzie stawili się syn Janusza G. - Bartłomiej i jego brat Andrzej. Obaj skorzystali z odmowy do składania zeznań.

 • Wezbrane wody w rzece Ropie nie spędzą już więcej snu z powiek mieszkańcom

   

  Mieszkańcy Pustej Woli, Siedlisk Sławęcińskich, Przysiek i Trzcinicy, mogą czuć się bezpieczniej. Dzięki budowie lewego obwałowania rzeki Ropy, przy intensywnych opadach deszczu i w obliczu wzbierających wód na rzece Ropie będą spać spokojniej. Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie zadania inwestycyjnego, którego wartość wyniosła blisko 8,4 mln zł.

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Weekendowe granie w Nowym Żmigrodzie

   

  W niedzielę, na stadionie sportowym w Nowym Żmigrodzie odbyły się Dni Ziemi Żmigrodzkiej. Na scenie wystąpili Zbóje, Matusz Mijal oraz gwiazda wieczoru, zespół Weekend.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105