Strona główna

Biegowe i rowerowe starty JSC

10
Napisany dnia: 25.07.2018, 10:57 , Tagi: Brak

W Ubiegłym tygodniu starty zawodników JSC rozpoczęły się już w czwartek 19 lipca. O godz. 18.00 w Lądku Zdroju rozpoczął się bowiem start biegu Super Trail, w którym brał udział Mirosław Pawluś.

Bieg rozegrany był w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Trasa biegu, którą wybrał Mirek liczyła 130 km z 3900 m przewyższenia i przebiegała przez Sudety Wschodnie. Zawodnicy na trasie musieli zmagać się z różnymi utrudnieniami, jakie zafundowała im kapryśna pogoda - deszcz, błoto, gęste mgły podczas nocnej części biegu oraz upał podczas drugiego dnia biegu. Mirek jednak poradził sobie z tym wszystkim doskonale i na metę usytuowaną w Kudowej Zdroju dotarł na bardzo dobrym 7 m-cu open (4 w kategorii wiekowej) z czasem 17 h 15 min.

21 lipca odbyła się w Zakliczynie trzecia edycja DARE2b MTB Maraton. Trasa maratonu poprowadzona została przez najpiękniejsze zakątki Pogórza Rożnowskiego a zawodnicy startujący w tym maratonie mieli do wybory trzy trasy o zróżnicowanym stopni długości i trudności (63 km, 47 km, 33 km). W zawodach wzięli udział Jakub i Piotr Gryzło. Obaj panowie zaliczyli bardzo udane starty, ponieważ stanęli na najniższym stopniu podium w swoich kategoriach wiekowych – Piotr na najkrótszej trasie a Jakub na średniej.

22 lipca w Ropczycach odbył się natomiast drugi wyścig z cyklu Szprycha – Podkarpackie Maratony Rowerowe. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy -  Mini (24 km) oraz Mega (43 km). Były to trasy interwałowe z wieloma odcinkami technicznymi. Na trasie Mini Sebastian Cyran zaliczył bardzo dobry start zajmując 2 miejsce w kat. wiekowej. Na dystansie Mega Witold Cisło zajął 23 m-ce w kategorii M4.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Gratki
dnia 25.07.2018, 11:04. Identyfikator użytkownika: rT09f9EFD4Ey
Ocena
komentarza:
6
Gratki dla wszystkich! Ps rośnie konkurencja dla Cyklokarpat
@ Dol
dnia 25.07.2018, 13:19. Identyfikator użytkownika: OmGPd3IHYyCm
Ocena
komentarza:
8
Brawo! Brawo! Brawo! Jsc nie zwalnia tempa.
@ AC/DC
dnia 25.07.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: zE5OnxamRsYE
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje.
@ Rally
dnia 25.07.2018, 19:58. Identyfikator użytkownika: nddjPiaNPo8h
Ocena
komentarza:
5
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
@ Obserwator
dnia 26.07.2018, 07:14. Identyfikator użytkownika: e72hDHXX2y41
Ocena
komentarza:
5
Ten Cyran to sobie co raz lepiej poczyna
@ ssahole
dnia 27.07.2018, 14:49. Identyfikator użytkownika: P4pz5qDJ8qLk
Ocena
komentarza:
-3
Ato ten sam co w piłkę kiedyś grał?
@ Kariusz
dnia 26.07.2018, 07:15. Identyfikator użytkownika: e72hDHXX2y41
Ocena
komentarza:
5
Grysze brawo brawo brawo
@ Czytelnik
dnia 26.07.2018, 12:48. Identyfikator użytkownika: 0YVIzAAgAxcP
Ocena
komentarza:
9
Brawo Mirek Pawluś.
@ wolodia
dnia 27.07.2018, 13:17. Identyfikator użytkownika: 7qpLBYoMHQbE
Ocena
komentarza:
8
Gratulacje dla Wszystkich, Brawo Mirek
@ biegacz
dnia 31.07.2018, 08:57. Identyfikator użytkownika: a5hrlhVmMQps
Ocena
komentarza:
3
Brawo Mirek, pokazałeś kto jest najlepszym ULTRASEM w Jaśle.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pies został postrzelony z wiatrówki. Miał 15 śrutów w ciele

  W okolicy osiedla Żółków w Jaśle ktoś znęcał się nad pięcioletnim Tolkiem. Piesek miał w ciele aż 15 śrutów. Właściciele psa zgłosili tę sprawę na policję. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do postrzałów i kto jest za to odpowiedzialny.

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Opozycja pyta o wniosek w sprawie odwołania starosty Pawlusia

  Grupa dziesięciu radnych opozycji w grudniu ubiegłego roku złożyła wniosek o odwołanie Adama Pawlusia z funkcji starosty jasielskiego. Minął już ponad miesiąc, a sprawa ta nadal nie została przegłosowana przez radnych powiatowych.

 • Jaślanin walczy o Oskara branży mobile!

   

  Młodzi i utalentowani jaślanie to bez wątpienia najlepszy towar eksportowy miasta. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Krzysztofa Wróblewskiego, jaślanina, którego specjalna rękawica może już niedługo zrewolucjonizować korzystanie z technologii wirtualnej rzeczywistości. Projekt został nominowany do prestiżowej nagrody i ma szansę na Oskara branży mobile.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105