Strona główna

Biegowe i rowerowe starty JSC

10
Napisany dnia: 25.07.2018, 10:57 , Tagi: Brak

W Ubiegłym tygodniu starty zawodników JSC rozpoczęły się już w czwartek 19 lipca. O godz. 18.00 w Lądku Zdroju rozpoczął się bowiem start biegu Super Trail, w którym brał udział Mirosław Pawluś.

Bieg rozegrany był w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Trasa biegu, którą wybrał Mirek liczyła 130 km z 3900 m przewyższenia i przebiegała przez Sudety Wschodnie. Zawodnicy na trasie musieli zmagać się z różnymi utrudnieniami, jakie zafundowała im kapryśna pogoda - deszcz, błoto, gęste mgły podczas nocnej części biegu oraz upał podczas drugiego dnia biegu. Mirek jednak poradził sobie z tym wszystkim doskonale i na metę usytuowaną w Kudowej Zdroju dotarł na bardzo dobrym 7 m-cu open (4 w kategorii wiekowej) z czasem 17 h 15 min.

21 lipca odbyła się w Zakliczynie trzecia edycja DARE2b MTB Maraton. Trasa maratonu poprowadzona została przez najpiękniejsze zakątki Pogórza Rożnowskiego a zawodnicy startujący w tym maratonie mieli do wybory trzy trasy o zróżnicowanym stopni długości i trudności (63 km, 47 km, 33 km). W zawodach wzięli udział Jakub i Piotr Gryzło. Obaj panowie zaliczyli bardzo udane starty, ponieważ stanęli na najniższym stopniu podium w swoich kategoriach wiekowych – Piotr na najkrótszej trasie a Jakub na średniej.

22 lipca w Ropczycach odbył się natomiast drugi wyścig z cyklu Szprycha – Podkarpackie Maratony Rowerowe. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy -  Mini (24 km) oraz Mega (43 km). Były to trasy interwałowe z wieloma odcinkami technicznymi. Na trasie Mini Sebastian Cyran zaliczył bardzo dobry start zajmując 2 miejsce w kat. wiekowej. Na dystansie Mega Witold Cisło zajął 23 m-ce w kategorii M4.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Gratki
dnia 25.07.2018, 11:04. Identyfikator użytkownika: rT09f9EFD4Ey
Ocena
komentarza:
6
Gratki dla wszystkich! Ps rośnie konkurencja dla Cyklokarpat
@ Dol
dnia 25.07.2018, 13:19. Identyfikator użytkownika: OmGPd3IHYyCm
Ocena
komentarza:
8
Brawo! Brawo! Brawo! Jsc nie zwalnia tempa.
@ AC/DC
dnia 25.07.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: zE5OnxamRsYE
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje.
@ Rally
dnia 25.07.2018, 19:58. Identyfikator użytkownika: nddjPiaNPo8h
Ocena
komentarza:
5
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
@ Obserwator
dnia 26.07.2018, 07:14. Identyfikator użytkownika: e72hDHXX2y41
Ocena
komentarza:
5
Ten Cyran to sobie co raz lepiej poczyna
@ ssahole
dnia 27.07.2018, 14:49. Identyfikator użytkownika: P4pz5qDJ8qLk
Ocena
komentarza:
-3
Ato ten sam co w piłkę kiedyś grał?
@ Kariusz
dnia 26.07.2018, 07:15. Identyfikator użytkownika: e72hDHXX2y41
Ocena
komentarza:
5
Grysze brawo brawo brawo
@ Czytelnik
dnia 26.07.2018, 12:48. Identyfikator użytkownika: 0YVIzAAgAxcP
Ocena
komentarza:
9
Brawo Mirek Pawluś.
@ wolodia
dnia 27.07.2018, 13:17. Identyfikator użytkownika: 7qpLBYoMHQbE
Ocena
komentarza:
8
Gratulacje dla Wszystkich, Brawo Mirek
@ biegacz
dnia 31.07.2018, 08:57. Identyfikator użytkownika: a5hrlhVmMQps
Ocena
komentarza:
3
Brawo Mirek, pokazałeś kto jest najlepszym ULTRASEM w Jaśle.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105