Strona główna

Chochołek zwyciężył po raz kolejny! II dzień IX Zlotu Samochodów Terenowych 4x4 „Traper”

8
Napisany dnia: 15.08.2010, 22:11 , Tagi: Brak

Waldemar Chochołek z Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego „Traper” po raz kolejny zwyciężył w IX Zlocie Samochodów Terenowych 4x4 w Woli Dębowieckiej. W klasyfikacji klubowej miejsce I zajął Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego „Traper”. Zawody odbyły się w dniach 14-15 sierpnia br.


<Zapraszamy do fotorelacji>


Chochołek, który od 3 lat jeździ Nissanem Patrolem wygrał w klasyfikacji sportowej i turystycznej. Puchary, które otrzymał w niedzielę z trudem mieściły się mu w rękach. Ale okazuje się, że na półkach również zaczyna brakować miejsca. Recepta na sukces? – Jeździć odważnie i myśleć cały czas.

Zdaniem Józefa Biernackiego wygrywa człowiek wspomagany techniką. - Wygrywa człowiek, bo od jego umiejętności i siły wszystko zależy, ale wygrywa też technika prowadzenia samochodu, która jest uzależniona od człowieka. Nad tym wszystkim czuwa motor, siła energia, którą można wyzwolić spod maski – powiedział po ogłoszeniu wyników Józef Biernacki, prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, organizator Zlotu.

Waldek jeździ seryjnym samochodem, ale gdyby na jego miejscu był inny kierowca, to, zdaniem Biernackiego, pokonywałby tę trasę dwa razy dłużej. Rzeczywiście wśród 21 drużyn duet Waldemar Chochołek (kierowca) i Marcin Trzeciak był bezkonkurencyjny. Przewaga między pierwszym a drugim miejscem wyniosła kilka minut. - Mam strasznie dużą odskocznię od reszty, bo od zawodników z drugiego miejsca odskakuje 2 minuty. Musiałoby coś nie wyjść, żebym nie wygrał – przyznaje zadowolony Waldemar Chochołek.

Wśród licznych prezentów ufundowanych przez hojnych sponsorów oraz gratulacji i podziękowań padła propozycja od samej senator Alicji Zając. - Myślę, że w przyszłym roku kobiety, nawet te w średnim wieku mogłyby jeszcze poczuć adrenalinę i wystartować na takiej trasie, niezwyczajnej dla nas – wyraziła nadzieję senator. Obiecała jednocześnie, że w przyszłym roku sama ufunduje puchar, ale pod warunkiem, że Waldek będzie zasiadał w jury. Z kolei nasz bohater obiecał, że nie będzie już uczestniczył w Zlocie, bo chce dać szansę innym zawodnikom.

 

Katarzyna Pacwa-Wilk
k.pacwa@jaslo4u.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ darek_k
dnia 16.08.2010, 00:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
2
Waldek gratuluje i pozdrawiam
@ ciekawy
dnia 16.08.2010, 07:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
DLACZEGO SAMA PANI SENATOR NIE WYSTARTUJE Z KOBIETAMI ??????????????byłoby ciekawiej.
@ krynio19
dnia 16.08.2010, 10:27. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
-2
chocholek tego nissana i jazde w terenie wyssal z mlekiem matki przeciez jako dziecko pasal tam krowy oral ziemie sadzil ziemniaki,wiec kto jak kto ale on to na "oraniu samochodem ziemi to sie zna"!!!!!
@ nataleczka
dnia 16.08.2010, 15:34. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Ślicznie Marcian:)
@ ewa-blondynka
dnia 17.08.2010, 10:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
3
Impreza była super:) Chętnie pojade z Panią Senator jako kierowca, a sama pojadę jako pilot:) To właśnie ja miałam zaszczyt jako jedyna kobieta spróbować walczyć z takimi facetami jak Waldek. Waldemar jest mocny na swoim terenie - to oczywiste - ale jezdzi tak, ze wszyscy mu zazdroszczą - dlatego czasem zlosliwie komentuja:) Najbardziej zabawne są komentarze kibiców, którzy jeżdżą tylko swoimi ,,bulwarówkami" ;)...i przeważnie...jak to sie mówi w niedziele:) pozdrawiam wszystkich ,,zlotowiczów"
ewa - ,,blondynka"
@ bx
dnia 17.08.2010, 20:44. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
-1
Paranoja. Czyżby nie lepiej te środki od sponsorów przeznaczyć dla poszkodowanych w powodzi, czy dla dzieci z biednych rodzin, których tak mamy wiele w Jaśle. Promocja przed wyborcza i te obiecane kiełbaski z pewnością nie przynoszą pozytywu. Myślę,że wyborcy to ocenią a na to przyjdzie czas.
@ bx
dnia 18.08.2010, 07:54. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
nic nie wolno robić wszystko oddać biednym
@ DO EWA -BLONDYNKA
dnia 18.08.2010, 09:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
WALDEK JEST MOCNY NIE TYLKO U SIEBIE BO TAM GDZIE POJEDZIE POWALCZYĆ TO PRZEWAŻNIE WYGRYWA I NA NIEGO MOŻNA LICZYĆ .WALDEK TO UMIE DAĆ OGNIA W TERENIE .POZDRAWIAM WALDKA I WSZYSTKICH JEGO KIBICÓW.BOLO.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wójt Staniszewski żongluje starymi inwestycjami

  W gazecie samorządowej gminy Dębowiec "Gminne Echa" wójt chwali się osiągnięciami nie tyle sprzed czterech ostatnich lat, co inwestycjami realizowanymi nawet osiem lat temu. Czy dwumiesięcznik został wykorzystany do prowadzenia kampanii wyborczej? Faktem jest, że Zbigniew Staniszewski po raz piąty ubiega się o urząd wójta gminy Dębowiec.

 • Szanowni mieszkańcy Gminy Jasło

   

  Już w niedzielę wspólnie podejmiemy decyzję, kto przez najbliższe pięć lat będzie sprawował zaszczytny, ale i niezwykle zobowiązujący urząd Wójta Gminy Jasło.

 • PZD z nowym sprzętem i zapleczem socjalnym

  Pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez wiele lat nie mieli odpowiedniego zaplecza socjalnego. W ostatnim jednak czasie wybudowany został budynek wraz z siedmiostanowiskowym garażem, który poprawi komfort i warunki ich pracy. Inwestycja ma się zakończyć wiosną przyszłego roku.

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w czwartek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Szanowni Mieszkańcy Jasła!

   

  Podjąłem decyzję o kandydowaniu na burmistrza Jasła ponieważ - podobnie ja Państwo - pragnę, aby nasze piękne Miasto znów stanęło w rzędzie dynamicznie rozwijających się miejscowości Podkarpacia. - Andrzej Czernecki.

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105