Strona główna

Chochołek zwyciężył po raz kolejny! II dzień IX Zlotu Samochodów Terenowych 4x4 „Traper”

8
Napisany dnia: 15.08.2010, 22:11 , Tagi: Brak

Waldemar Chochołek z Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego „Traper” po raz kolejny zwyciężył w IX Zlocie Samochodów Terenowych 4x4 w Woli Dębowieckiej. W klasyfikacji klubowej miejsce I zajął Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego „Traper”. Zawody odbyły się w dniach 14-15 sierpnia br.


<Zapraszamy do fotorelacji>


Chochołek, który od 3 lat jeździ Nissanem Patrolem wygrał w klasyfikacji sportowej i turystycznej. Puchary, które otrzymał w niedzielę z trudem mieściły się mu w rękach. Ale okazuje się, że na półkach również zaczyna brakować miejsca. Recepta na sukces? – Jeździć odważnie i myśleć cały czas.

Zdaniem Józefa Biernackiego wygrywa człowiek wspomagany techniką. - Wygrywa człowiek, bo od jego umiejętności i siły wszystko zależy, ale wygrywa też technika prowadzenia samochodu, która jest uzależniona od człowieka. Nad tym wszystkim czuwa motor, siła energia, którą można wyzwolić spod maski – powiedział po ogłoszeniu wyników Józef Biernacki, prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, organizator Zlotu.

Waldek jeździ seryjnym samochodem, ale gdyby na jego miejscu był inny kierowca, to, zdaniem Biernackiego, pokonywałby tę trasę dwa razy dłużej. Rzeczywiście wśród 21 drużyn duet Waldemar Chochołek (kierowca) i Marcin Trzeciak był bezkonkurencyjny. Przewaga między pierwszym a drugim miejscem wyniosła kilka minut. - Mam strasznie dużą odskocznię od reszty, bo od zawodników z drugiego miejsca odskakuje 2 minuty. Musiałoby coś nie wyjść, żebym nie wygrał – przyznaje zadowolony Waldemar Chochołek.

Wśród licznych prezentów ufundowanych przez hojnych sponsorów oraz gratulacji i podziękowań padła propozycja od samej senator Alicji Zając. - Myślę, że w przyszłym roku kobiety, nawet te w średnim wieku mogłyby jeszcze poczuć adrenalinę i wystartować na takiej trasie, niezwyczajnej dla nas – wyraziła nadzieję senator. Obiecała jednocześnie, że w przyszłym roku sama ufunduje puchar, ale pod warunkiem, że Waldek będzie zasiadał w jury. Z kolei nasz bohater obiecał, że nie będzie już uczestniczył w Zlocie, bo chce dać szansę innym zawodnikom.

 

Katarzyna Pacwa-Wilk
k.pacwa@jaslo4u.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ darek_k
dnia 16.08.2010, 00:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
2
Waldek gratuluje i pozdrawiam
@ ciekawy
dnia 16.08.2010, 07:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
DLACZEGO SAMA PANI SENATOR NIE WYSTARTUJE Z KOBIETAMI ??????????????byłoby ciekawiej.
@ krynio19
dnia 16.08.2010, 10:27. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
-2
chocholek tego nissana i jazde w terenie wyssal z mlekiem matki przeciez jako dziecko pasal tam krowy oral ziemie sadzil ziemniaki,wiec kto jak kto ale on to na "oraniu samochodem ziemi to sie zna"!!!!!
@ nataleczka
dnia 16.08.2010, 15:34. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Ślicznie Marcian:)
@ ewa-blondynka
dnia 17.08.2010, 10:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
3
Impreza była super:) Chętnie pojade z Panią Senator jako kierowca, a sama pojadę jako pilot:) To właśnie ja miałam zaszczyt jako jedyna kobieta spróbować walczyć z takimi facetami jak Waldek. Waldemar jest mocny na swoim terenie - to oczywiste - ale jezdzi tak, ze wszyscy mu zazdroszczą - dlatego czasem zlosliwie komentuja:) Najbardziej zabawne są komentarze kibiców, którzy jeżdżą tylko swoimi ,,bulwarówkami" ;)...i przeważnie...jak to sie mówi w niedziele:) pozdrawiam wszystkich ,,zlotowiczów"
ewa - ,,blondynka"
@ bx
dnia 17.08.2010, 20:44. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
-1
Paranoja. Czyżby nie lepiej te środki od sponsorów przeznaczyć dla poszkodowanych w powodzi, czy dla dzieci z biednych rodzin, których tak mamy wiele w Jaśle. Promocja przed wyborcza i te obiecane kiełbaski z pewnością nie przynoszą pozytywu. Myślę,że wyborcy to ocenią a na to przyjdzie czas.
@ bx
dnia 18.08.2010, 07:54. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
nic nie wolno robić wszystko oddać biednym
@ DO EWA -BLONDYNKA
dnia 18.08.2010, 09:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
WALDEK JEST MOCNY NIE TYLKO U SIEBIE BO TAM GDZIE POJEDZIE POWALCZYĆ TO PRZEWAŻNIE WYGRYWA I NA NIEGO MOŻNA LICZYĆ .WALDEK TO UMIE DAĆ OGNIA W TERENIE .POZDRAWIAM WALDKA I WSZYSTKICH JEGO KIBICÓW.BOLO.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105