Strona główna

Cleo zachwycona talentem Adriana!

9
Napisany dnia: 09.02.2019, 21:34 , Tagi: Brak

Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

fot. www.voicekids.tvp.pl

Zrobił to!

Adrian Bałucki z Jasła wygrał Bitwę na Głosy w swojej grupie. Piosenkę "One Sweet Day" Mariah Carey i Boys II Men zaśpiewał z Jasminą Szymańską i Julią Chmielarską. Był bezkonkurencyjny i powalił trenerkę na kolana. - Adrian, ty masz takie pokłady barw w głosie, że masz malować najpiękniejsze obrazy – powiedziała Cleo tuż po występie.

Stojąc przed ostatecznym wyborem powiedziała - Wśród tych trzech osób jest osoba, w której widzę siebie. Jest to osoba, która jeszcze nie do końca wierzy w siebie, tak jak ja kiedyś. Tym lustrem i tym odbiciem jest Adrian. Pochlebnie występ Adriana ocenili także pozostali trenerzy. - Adrian przez połowę piosenki pokazywał się w liryczny i stonowany sposób. Ty zbudowałeś dla mnie jako jedyny ten utwór od początku, swoją historię aż do jej zakończenia – powiedział Tomson. 

Bartosz Klęba kończy przygodę z The Voice Kids

Piosenkę zespołu Bajm "Piechotą do Lata" 10-letni Bartosz Klęba z Harklowej koło Jasła zaśpiewał wspólnie z 13-letnią Oliwią Walicką i 11-letnią Natalią Tylek. Bitwę na Głosy wygrała jednak Oliwia, która, jak przyznała ich trenerka "najlepiej odrobiła pracę domową". Dawid Kwiatkowki podsumował całą trójkę uczestników mówiąc o ich występie w samych superlatywach. - Za waszymi głosami poszedłbym wszędzie. Przepięknie – skomentował. Z ust Tomsona i Barona nie zabrakło ciepłych słów w kierunku 10-letniego Bartosza. - Bartosz jest wielkim dżentelmenem i widać, że bardzo dobrze się czuje na scenie. Cleo na koniec występu dodała, że z wszystkich jest bardzo dumna.

Zobacz występ Bartosza.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ @ Do zazdrośnika
dnia 10.02.2019, 12:41. Identyfikator użytkownika: RifXWgsW3wVE
Ocena
komentarza:
6
Najlepiej negatywnie komentować wszystkich. Może sam wyjdź i pokaż swój talent. Pewnie wtedy byłaby niezła wiocha...
Cieszmy się, że są w naszym mieście takie perełki, które nie wstydzą się tego skąd pochodzą i rozsławiają Jasło.
@ obserwator 333
dnia 10.02.2019, 17:08. Identyfikator użytkownika: YZXpCuu3RN1g
Ocena
komentarza:
0
Akurat w tym przypadku nie mamy z czego się cieszyć. Chłopak po prostu fałszował co wszyscy jurorzy stwierdzili.a mimo tego go wzięli dalej. Niestety kto inny zasługiwał na miejsce w finale.
@ Indyk
dnia 10.02.2019, 21:03. Identyfikator użytkownika: EwqwPvszrMUd
Ocena
komentarza:
-1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ niki
dnia 11.02.2019, 10:56. Identyfikator użytkownika: mBb4MLrEfoh4
Ocena
komentarza:
9
o tym Bartoszu to chyba jeszcze usłyszymy. On nie nadaje się do śpiewania w trio, to wielki indywidualista
@ Kia
dnia 15.02.2019, 23:15. Identyfikator użytkownika: Ly9XnLrm8X8U
Ocena
komentarza:
2
Osobiście też nie sądzę po jego występach żeby nadawał się wogóle
do VofK. Ta edycja zbiera po Polsce tych niedoborów już na siłę. Kto
miał talent to już był poprzednio. ..Sam bym nie wyszedł i nie
zaśpiewał ale ten chłopak przechodzący mutacje ...hmm daleko mu do
talentu. Dziewczyny niestety górą...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Adrian stoi przed wielką szansą

  Adrian Bałucki z Jasła przeszedł do finału programu muzycznego drugiej edycji "The Voice Kids" emitowanego w TVP 2, który będziemy mieli okazję oglądać 23 lutego. 15-letni jaślanin od początku zyskał uznanie wśród trenerów, szczególnie Cleo, która jak podkreśliła widzi w nim siebie.

 • Miał świadomość, że pies cierpi

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie oskarżonego Stefana P. z Zarzecza, który w  ubiegłym roku pozostawił swojego psa na kilkustopniowym mrozie i przyczynił się do jego śmierci. Mężczyzna został uznany za winnego.

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105