Strona główna

Cyklokarpaty w Rzykach oraz Bieg Beskidnika z udziałem zawodników JSC

3
Napisany dnia: 03.10.2018, 15:06 , Tagi: Brak

W dniu 29.09 w Rzykach- małej miejscowości w  gminie Andrychów, odbyła się ostatnia w tym sezonie edycja maratonów rowerowych Kellys Cyklokarpaty.

Zawodnicy mieli do pokonania trzy trasy, które przebiegały przez tereny Beskidu Małego. Były to tradycyjnie: Hobby – 24 km (881 m przewyższenia), Mega – 40 km (1586 m przewyższenia) oraz Giga – 52 km (2000 m przewyższenia).

Dystans Hobby wybrało trzech zawodników z JSC. Byli to Dominik Szumiec, który w kategorii HM1 zajął 16 m-ce, Piotr Gryzło, który w HM2 zajął 6 m-ce oraz Sylwester Dubiel, który w HM3 zajął 29 m-ce.

Najliczniejsza grupa zawodników JSC wybrała dystans Mega. Najlepiej z tą trasą poradził sobie Łukasz Szumiec, który w kategorii MM4 stanął na najwyższym stopniu podium. Również bardzo dobry start zaliczył Adam Poniatowski, który w tej samej kategorii wiekowej zajął 7 m-ce, a Witold Cisło zajął 35 m-ce. W kategorii MM3 najlepiej wypadł Mateusz Dachowski zajmując 12 m-ce, Artur Gorczyca zajął 14 m-ce, Krzysztof Kosiek – 22 m-ce, a Sebastian Cyran – 47 m-ce. W kategorii MM5 Tomasz Radziejowski zajął 3 m-ce.

Na dystansie Giga najlepszy wynik osiągnął Jakub Gryzło, który w kategorii GM3 zajął 4 m-ce, Jakub Siemiączko w tej samej kategorii zajął 6 m-ce, natomiast Tomasz Leśniak, który pomylił trasę zajął 9 m-ce. W kategorii GM4 Jakub Zbiegień zajął 7 m-ce.

W klasyfikacji drużynowej Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zajęło w Rzykach 2 m-ce.

W niedzielę 30.09 odbyła się w Foluszu kolejna edycja popularnego Biegu Beskidnika. Jest to bieg, który przebiega po pięknych terenach Magurskiego Parku Narodowego. Organizatorem zawodów jest  Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Domem Kultury  i Jasielskim Stowarzyszeniem Cyklistów. Bieg cieszy się coraz większą popularnością i z roku na rok zwiększa się ilość uczestników jego uczestników. W bieżącym roku do zawodów przystąpiło blisko 400 zawodników, którzy rywalizowali na dwóch trasach - 6 km i 21 km.

Zawodnicy JSC nie tylko pomagali w organizacji zawodów, ale również chętnie wzięli udział rywalizacji sportowej. Na dystansie 6 km Łukasz Szumiec zajął 3 m-ce, Dominik Szumiec 5 m-ce, natomiast Janusz Zaleśny 16 m-ce.

Z dystansem półmaratonu najlepiej poradził sobie Łukasz Rak, który z czasem 1h 50 min. zajął 19 m-ce, Jakub Gryzło 43 m-ce, natomiast Wojtek Czubik 69 m-ce. Wśród pań Katarzyna Czepiel-Rak zajęła 11 m-ce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ aaaa
dnia 03.10.2018, 15:27. Identyfikator użytkownika: TgDB1vyYYzMK
Ocena
komentarza:
11
Super. Gratki dla JSC!
@ AC/DC
dnia 03.10.2018, 17:50. Identyfikator użytkownika: gjNVHByt9nZq
Ocena
komentarza:
9
Brawo. Gratulacje.
@ Rally
dnia 12.10.2018, 20:39. Identyfikator użytkownika: ZCBR5fJ9dDcl
Ocena
komentarza:
0
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105