Czarni Jasło vs Nafta Jedlicze 3:1

0

Pięknie spotkanie rozegrał dzisiaj zespół Czarnych Jasło, który na własnym stadionie pokonał drużynę Nafty Jedlicze 3:1. Mecz nie rozpoczął się jednak po myśli drużyny gospodarzy, od pierwszych minut drużyna Nafty starała się atakować i w pewnym momencie sprawiała wrażenie drużyny o znacznie lepszej od Carnych Jasło co w 12 minucie zamieniło się na prowadzenie 1:0. Po stracie bramki drużyna gospodarzy poprawiła trochę swoją grę, a nadwyraz niezadowolony z prowadzenia spotkania przez arbitra był trener Czarnych Jasło, który w 24 minucie wyjątkowo głośno zaczął wyrażać swoje niezadowolenie związane z prowadzeniem meczu przez sędziego głównego.

W 28 minucie doszło do wyrównania, kiedy to Paweł Kasprzyk strzela pierwszego gola dla Czarnych w tym spotkaniu. Bramka na remis tak uskrzydliła drużynę Czarnych Jasło, że ataki na bramkę Nafty znacznie się nasiliły, a widoczną inicjatywę na boisku przejęli gospodarze. W 38 minucie Czarni po strzale Lachowicza uzyskali prowadzenie, które utrzymali do końca pierwszej połowy.

Druga połowa spotkania to naprzemienne ataki i wymiany akcja za akcję. W tej części spotkania można było zobaczyć kilka dobrych sytuacji i udanych strzałów w wykonaniu obu drużyn.

W 85 minucie Guzik wyjaśnia sytuacje strzelając bramkę po dośrodkowaniu i ustalając wynik spotkania na 3:1.

Przed końcem spotkania Czarni mieli jeszcze jedną bardzo dobrą sytuacje kiedy to sędzia podyktował rzut wolny w odległości 17 metrów od bramki niestety niewykorzystany.

Dzięki portalowi Jaslo4u.pl mogli Państwo śledzić spotkanie na żywo. Zapraszamy także jutro na godzinę 16:00. Portal jaslo4u.pl przeprowadzi relację on-line z meczu Ostoja Kołączyce  - Ustrzyki Dolne