Strona główna

Czarni podejmą Start Rymanów

12
Napisany dnia: 30.03.2018, 07:00 , Tagi: Brak

Czarni Jasło rundę wiosenną rozpoczną od starcia ze Startem Rymanów na własnym stadionie. Goście zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli i z pewnością postawią jaślanom trudne warunki. Gospodarze, aby utrzymać kontakt z czołówką muszą celować w zdobycie kompletu punktów.

fot. Archiwum

Pierwszy mecz rundy wiosennej Czarni Jasło rozegrają w już w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Śniadeckich 15. Jaślanie staną przed szansą na zrewanżowanie się rywalom za porażkę w sierpniowym meczu 1 kolejki klasy okręgowej.  Spotkanie rozpocznie się w samo południe. Przed startem rundy wiosennej trudno wyrokować, w jakiej formie są obie drużyny. Odpowiedź na tak postawione pytanie z pewnością da sobotni mecz.

Czarni zajmują w ligowej tabeli piąte miejsce. Na swoim koncie zgromadzili do tej pory 29 punktów. Jeżeli zdołają skompletować 3 punkty w domowym meczu ze Startem Rymanów zbliżą się do swoich rywali na jedno oczko zachowując ścisły kontakt z ligową czołówką. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Podopieczni Tomasza maczugi będą musieli radzić sobie bez kilku kluczowych graczy, przede wszystkim występujących w formacji defensywnej. Prawdopodobnie w składzie na sobotnie spotkanie zabraknie Wojciecha Dziedzica, który zmaga się z chorobą. Stoper jasielskiej drużyny obok Tomasza Dziobka stanowi ważne ogniwo drużyny. Przed trenerem stoi zatem trudne zadanie znalezienia dla niego wartościowego zmiennika.  

Kontuzje leczą Mateusz Kurdziel oraz Michał Borowiec. O ile pierwszy z bocznych obrońców do składu może wrócić już w najbliższy weekend to rozbrat Borowca z murawą z pewnością potrwa dłużej. Dwudziestojednoletni gracz Czarnych zmaga się bowiem z urazem kolana. W formacji obronnej powinien zatem pojawić się na boisku od pierwszej minuty spotkania Artur Wójtowicz.

Biorąc pod uwagę gotowość do gry zawodników ofensywnych sztab trenerski ma mniej zmartwień. W składzie z pewnością nie pojawi się Konrad foryś, który walczy o powrót pełnej sprawności po urazie barku i trzech zabiegach chirurgicznych. Do treningów wrócił Jakub Wyderka. Wydaje się jednak, że jest jeszcze za wcześnie, aby trener mógł posłać go do boju w meczu ligowym. O sile ofensywnej Czarnych decydować będą zapewne Kulig, Munia, Rodak, Szopa oraz Urban.

Najmniej znaków zapytania pojawia się w kontekście obsady pozycji bramkarza. Wzmocnieniem bez wątpienia jest dołączenie do drużyny Wiktora Cyrana. Decyzja o tym, czy znajdzie się w kadrze meczowej miała zapaść po wczorajszym treningu.  

Czarni stawiają sobie ambitne plany. Walka o awans wciąż jest możliwa. Jaślanie do lidera tracą obecnie 8 punktów. Nie ulega wątpliwości, że w kluczowych dla losów sezonu meczach będą musieli wznieść się na wyżyny własnych umiejętności.

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Resovia Rzeszów
dnia 30.03.2018, 07:39. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
21
Powodzenia Czarni Jasło,witajcie w Rodzinie.
@ brygada rr
dnia 30.03.2018, 12:51. Identyfikator użytkownika: K6niJsb68Sdm
Ocena
komentarza:
-7
Rymanów pewnie wygra...no cóż ktoś przegrać musi...jest jeszcze remis ale go nie będzie...
@ Kibic
dnia 31.03.2018, 15:46. Identyfikator użytkownika: cu8bCvQV29gR
Ocena
komentarza:
3
Coś mówiłeś?
@ roni
dnia 30.03.2018, 07:48. Identyfikator użytkownika: vEnw6os7X4LY
Ocena
komentarza:
0
niech celują!
@ Marcin
dnia 31.03.2018, 08:35. Identyfikator użytkownika: 9U2PWoz3r9pb
Ocena
komentarza:
-18
Czarnych rozwiązać, a stadion zaorać!!!
@ Jasło
dnia 31.03.2018, 15:39. Identyfikator użytkownika: GfzGewhKG8Ct
Ocena
komentarza:
4
A ty się rozpędź porządnie i wyceluj w ostry słupek tępą, nikomu niepotrzebną grzywą.
Opisz nam na forum jak było.
Wesołych Świąt !
@ _alibaba
dnia 31.03.2018, 16:17. Identyfikator użytkownika: tupEe3r0bsCk
Ocena
komentarza:
4
Nie rozumiem takiego człowieka, w Jaśle mieszka i psioczy na swój klub. Jakiś psychiczny jesteś!
Jeśli nie interesujesz się piłką ani czymś co jest w naszym mieście to może lepiej się nie odzywaj.
@ czarny
dnia 31.03.2018, 17:22. Identyfikator użytkownika: lwtlRvVqgwWz
Ocena
komentarza:
3
ja tez nie rozumiem.To musi byc antyjaślanin lub trol internetowy.
@ Marzyciel1
dnia 31.03.2018, 12:49. Identyfikator użytkownika: 1ioqd1Hxr2IP
Ocena
komentarza:
-1
Jaki wynik
@ 1312
dnia 31.03.2018, 14:27. Identyfikator użytkownika: OiKcPPASK66o
Ocena
komentarza:
3
1:0 dla czarnych !
@ _jr
dnia 31.03.2018, 16:16. Identyfikator użytkownika: tupEe3r0bsCk
Ocena
komentarza:
6
Brawo chłopaki bravo JKS. Tak trzymać!
@ czarny
dnia 31.03.2018, 17:24. Identyfikator użytkownika: lwtlRvVqgwWz
Ocena
komentarza:
6
Brawo Czarni.Brawo Niemczynski. Czarni ciągle w grze.Następne dwie kolejki moga byc decydujace.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105