Czarni pokonani przez Strumyk

26

Piłkarze Czarnych Jasło nie sprostali rywalom z podrzeszowskiej Malawy. Strumyk wywiózł dziś ze Śniadeckich komplet punktów, wygrywając 2:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Marcin Warchoł.

[FOTORELACJA]

Rezultat meczu otworzyli w 32 minucie przyjezdni, za sprawą Tokarza. Dziewięć minut później nadzieję jasielskim kibicom dał Marcin Warchoł, pokonując bramkarza rywali mocnym strzałem z dystansu. Na przerwę piłkarze obydwu ekip schodzili przy wyniku 0:0.

W drugiej połowie tak jedna, jak i druga drużyna miała swoje sytuacje. Piłka zatrzepotała jednak w siatce tylko raz - w 64 minucie, ponownie za sprawą Tokarza. Czarni nie potrafili już odmienić losów spotkania i zakończyło się ono skromnym zwycięstwem gości, którzy od 85 minuty po czerwonej karce Rusina grali w dziesiątkę, 2:1.

Czarni Jasło - Strumyk Malawa 1:2 (1:1)

Czarni: Tylek - Setlak, Nabożny, Dziedzic, Tusiński (76′ Nawracaj), Podgórski (45′ Żygłowicz), Chrząszcz, Madejczyk (56′ Tłuściak), Warchoł (76′ Borowiec), Szopa, Świątkowski.

Żółte kartki: Madejczyk (53'), Szopa (67'), Świątkowski (79'), Setlak (89'), Nawracaj (90+').

dnia 30.03.2015, 08:42 · Zgłoś
Nie narzekajcie!! Poziom "gry" reprezentacji w meczu z Irlandią gorszy niż na meczu Czarnych.
21
@ ja
dnia 29.03.2015, 19:34 · Zgłoś
Za rok "jasielskie gwiazdy" zagrają w okręgówce i będą wyzywać chłopaków od wieśniaków, ale boisko zweryfikuje umiejętności
23
@ super
dnia 29.03.2015, 18:01 · Zgłoś
kiedys do pierwszego składu przychodzili najlepsi juniorzy...dzis synkowie operatywnych tatusiow...
20
@ fakt
dnia 29.03.2015, 18:09 · Zgłoś
Na siłę chcą zrobić z chłopaków gwiazdy ale boisko na szczęście umiejętności weryfikuje.
16
@ fan
dnia 29.03.2015, 11:36 · Zgłoś
Widać po raz pierwszy pelną mobilizację czarnych w minusowaniu FAKTÓW!!!
dnia 28.03.2015, 21:40 · Zgłoś
Ściągacie zawodników z innych zespołów tylko ciekawy jestem po co jak i tak mecze przegrywacie :(
9
dnia 28.03.2015, 21:38 · Zgłoś
Jeszcze tylko parę meczy i mamy awans do okręgówki tak trzymać panowie oby tak dalej!!!
14
@ Wojtek
dnia 28.03.2015, 21:16 · Zgłoś
Pan Machowski prowadził konkurs i było to bardzo ładnie i starannie prowadzone. Gdzie fotki naszych dzieci. To też wydarzenie piłkarskie. Gratulacje za pomysł i super widowisko przez pana Marka.
22
@ Kiper
dnia 28.03.2015, 19:08 · Zgłoś
Pozwolę sobie skopiować tekst z poprzednie wątku i się powtórzyć bo przez te kilka godzin nabrał jeszcze większej aktualności.
Tyle z tej zbieraniny nieudaczników pożytku, że Gonzo i reszta jasielskich degeneratów ma co robić przez niespełna dwie godziny w sobotnie popołudnia - czyli taka przerwa od stania pod StS-em albo obcierania tyłkiem ławek.
Większego pożytku z tych anty sportowców nie widzę. Przecież Ci zdolniejsi z Czarnych już dawno pouciekali i grają w Karpatach i innych klubach.
W Jaśle natomiast ciągle mamy zabawę imitującą sport.
Niech ktoś to przerwie ostrym cięciem póki nie jest za późno.
dnia 28.03.2015, 18:46 · Zgłoś
Wow?! Jakiś automat od minusowania sie włączył...
dnia 28.03.2015, 17:54 · Zgłoś
Tyle kasy wypompowali z miasta i nic z tego. Trzeba to przerwać, bo dość juz naszycch podatków poszło w błoto. Młodzieżówki przekazać mosirowi tak jak w krośnie, a jak komus się marzy prezesowanie, niech sobie zalatwi sponsora i robi nawet pierwszą lige.
43
@ ACAB
dnia 28.03.2015, 17:14 · Zgłoś
ŻENADA jednym słowem !
Ogrywają Nas wioski które ciężko na mapie znaleźć.
Niestety ale spadek gwarantowany.
-13
@ kierowca
dnia 28.03.2015, 20:14 · Zgłoś
W tych wioskach grają zawosnicy z Rzeszowa i mają za tą gre po 1500zł.miesięcznie a na meczach jest po 300-500 osób.W metropoli Jasło na mecz przychodzi po 100osób a chłopaki grają za 200-300zł na miesiąc.
25
@ kibic
dnia 28.03.2015, 21:54 · Zgłoś
Jak mają myslących Prezesów to i zarabiają. W większości w IV lidze kluby dostają dotację mniejszą jak w Jaśle i nie narzekają !
29
@ Kenek
dnia 28.03.2015, 22:01 · Zgłoś
Czyli jakby Ci sami zawodnicy dostawali 1500 zł to by grali lepiej? Ciekawe podejście do sportu. Inna sprawa to zarządzanie. Jak klub nawet z małej miejscowości ma sponsora i stać go na takie płacenie takich kwot to chwała mu za to.
15
@ mija
dnia 28.03.2015, 22:33 · Zgłoś
W takich klubach prezes jest nie potrzebny.Tam wioska żyje wynikami,wszyscy płacą i pomagają bo to Ich drużyna.W Jaśle kibiców nie ma to i wyniki słabe.W czarnych to kibice narażają klub swoim zachowaniem na straty a inni tylko potrafią zza komputera dopingowac