Czarni przegrali z Izolatorem

19

Czarni przegrali kolejny z rzędu mecz w dobiegającym końca sezonie. Tym razem jaślan w pokonanym polu zostawił Izolator Boguchwała.

Gospodarze, tym samym w pełni zrewanżowali się Czarnym za porażkę w meczu rundy jesiennej. Od pierwszych minut Izolator przeważał co rusz stwarzając sobie sytuacji do zdobycia gola. O porażce jaślan po raz kolejny w tym sezonie zadecydowały błędy w środku boiska.

Sytuację do strzelenia bramki dla Czarnych w pierwszej połowie miał Jamuła. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocno uderzył głową, ale jego strzał niestety trafił w słupek. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 4:0 dla gospodarzy.

W 54 minucie drugiej połowy Izolator strzelił z rzutu karnego swoją piątą bramkę pogrążając jaślan. Drużyna trenera Tomasza Maczugi również stwarzał sobie sytuacje bramkowe. Po faulu w polu karnym na Urbanie sędzia zawodów podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Michał Tusiński, który pewnie zamienił jedenastkę na gola. W 88 minucie rzut wolny wykonywał Wojciech Dziedzic. Jego precyzyjne dośrodkowanie wykorzystał Patryk Jamuła strzelając drugą bramkę dla Czarnych.

Izolator Boguchwała – JKS Czarni 1910 Jasło 5:2 (4:0)

Czarni: Niemczyński- Tusiński, Dziobek, Jamuła, Dziedzic – Munia, Stelmach, Nabożny, Urban (70′ Wójtowicz), Kurdziel – Folwarski

Sędziowie: Pych, Bałut, Dzwoniarek (KS Dębica)