Strona główna

Czarni się wzmacniają

16
Napisany dnia: 09.03.2019, 10:34 , Tagi: Brak

Runda wiosenna rozgrywek klasy okręgowej zbliża się wielkimi krokami. W kadrze Czarnych Jasło pojawił się nowy zawodnik, którego zadaniem będzie zwiększenie potencjału ofensywnego drużyny.

Zawodnikiem, o którym mowa jest Kacper Szura. Nowy nabytek jasielskiej drużyny urodził się  30 marca 2000 r. Pozyskany został na zasadzie transferu definitywnego z Karpat Krosno. Niespełna dwudziestoletniego ofensywnego pomocnika cechuje przede wszystkim dobre wyszkolenie techniczne. Kacper Szura z powodzeniem może występować na pozycji klasycznej „dziesiątki”. Wraz z Łukaszem Urbanem wiosną stanowić mogą o sile ofensywnej Czarnych, przejmując jednocześnie odpowiedzialność za kreowanie gry.

Z faktu, iż do drużyny dołączył nowy zawodnik z pewnością zadowolony jest Ryszard Skuba, opiekun seniorskiej drużyny Czarnych Jasło. Kacper Szura solidnie pracuje na treningach, nie opuszczając zajęć. Już niebawem okaże się, czy filigranowy pomocnik będzie dla drużyny faktycznym wzmocnieniem. Czarni Jasło pierwszy mecz rundy wiosennej rozegrają już za trzy tygodnie w Ustrzykach Dolnych.    

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Alekeleke
dnia 09.03.2019, 12:46. Identyfikator użytkownika: HVYtKoClXApO
Ocena
komentarza:
15
Powodzenia w biało-czarnych barwach!
@ Mech
dnia 09.03.2019, 14:55. Identyfikator użytkownika: PcvqOvXAMLXu
Ocena
komentarza:
12
Tylko Czarni.Jeszcze jakiś napastnik by się przydał i awans w przyszłym roku pewny na jubileusz.A poseł Rzońca załatwił tego sponsora co obiecywał?
@ lolo79
dnia 09.03.2019, 15:26. Identyfikator użytkownika: Beh5tl7O85NH
Ocena
komentarza:
5
juz niedlugo przyjdzie czlowiek z duzymi pieniedzmi do jasla,i przejmie ten klub,ktory w przyszlosci bedzie na ustach calego podkarpacia,i okolic.
@ rks motor lublin
dnia 09.03.2019, 20:02. Identyfikator użytkownika: HXXSewzIp9oA
Ocena
komentarza:
3
obyś miał rację
@ Igor
dnia 09.03.2019, 21:26. Identyfikator użytkownika: pp98lyByrVt4
Ocena
komentarza:
4
Wzorowa współpraca z Karpatami. Czarni ponad podziałami. Brawo wy!
@ niemoge
dnia 09.03.2019, 22:09. Identyfikator użytkownika: GgevDfJYBVeP
Ocena
komentarza:
9
Nie wiem czy można to nazwać współpracą to po prostu transfer z klubu do klubu normalna rzecz Powodzenia Kacper
@ GHBK
dnia 09.03.2019, 21:42. Identyfikator użytkownika: TemSO3V2rBSe
Ocena
komentarza:
6
I ta współpraca zaowocuje też sponsorem ... brawo.
@ Yogi
dnia 09.03.2019, 22:12. Identyfikator użytkownika: LJI4spbcEEs6
Ocena
komentarza:
-6
Czy doczekamy kiedyś czasów żeby grali przynajmniej w III lidze?
@ teku
dnia 11.03.2019, 07:26. Identyfikator użytkownika: qRpPjNYX9TYS
Ocena
komentarza:
3
To ile ty masz lat dziesięć ze nie pamiętasz ? 7 lat temu była i w Jaśle nie znalazły się pieniądze na ten poziom wiec spadek był z hukiem w atmosferze skandalu. Daj kasę to szybciutko doczekasz 3 ligi a ja dasz duzo wiecej to moze i 2 byc obejrzał. Od Ciebie zalezy.
@ menago
dnia 09.03.2019, 23:03. Identyfikator użytkownika: QXtdiQAnDIfA
Ocena
komentarza:
-6
Ile kosztuje ten transfer? Milion złotych, czy milion euro?
@ elemele
dnia 10.03.2019, 11:07. Identyfikator użytkownika: HXXSewzIp9oA
Ocena
komentarza:
-8
3 miliony rubli
@ iyg
dnia 10.03.2019, 06:56. Identyfikator użytkownika: N4j3qXl3mVvh
Ocena
komentarza:
-4
do lolo79
nie pie...
o sponsorach chyba ze sam kase wylozysz
@ alba
dnia 10.03.2019, 11:29. Identyfikator użytkownika: 0saadh2Tb7hj
Ocena
komentarza:
-3
z całym szacunkiem,ale jeżeli Kacper nie mieścił się w drużynie o podobnych umiejętnościach jak Czarni ,to jakie to wzmocnienie.
@ Rodzic Szostki
dnia 10.03.2019, 12:28. Identyfikator użytkownika: yHUSKhuIIa09
Ocena
komentarza:
8
Warto wspomniec ze Kacper to wychowanek Szóstki Jasło,w dodatku jeden z najlepszych.Mieszka w Wolicy,wiec nie jest przypadkiem ze wraca do Jasła.To na pewno bedzie duze wzmocnienie dla Czarnych.
@ optymista
dnia 10.03.2019, 21:29. Identyfikator użytkownika: YrTcwoN9eEac
Ocena
komentarza:
-12
W tym klubie kariery nikt nie zrobi.
@ Badyl
dnia 16.03.2019, 11:09. Identyfikator użytkownika: RvPim9hee01D
Ocena
komentarza:
4
Przede wszystkim po co awansy na czym mają grać i trenować na cmentarzu komunistycznym .Dziwię się włodarzom miasta czy aby im nie wstyd że Jasło posiada jeden z najgorszych obiektów na Podkarpaciu.Jak można przyciągnąć młodzież do piłki nożnej jeżeli nie stworzą im warunków do trenowania.A jeżeli chodzi o polityków to ich nawet nie wspominajcie oni widzą (STADION) wtedy gdy zbliżają się wybory i tyle w tym temacie prawda panie pośle i pani senator.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Zmarł Józef Biernacki wieloletni prezes JKMiRJ

  We wtorek 12 marca br. zmarł w wieku 70 lat Józef Biernacki, współzałożyciel Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle oraz jego wieloletni prezes. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • Podróżnicy z Jasła wyróżnieni na festiwalu "Kolosy"

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki, którzy w minionym roku zakończyli zimowy trawers Karpat, otrzymali wyróżnienie w kategorii WYCZYN ROKU na 21. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów "Kolosy" w Gdyni...

 • Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Kraków - Jasło

   

  Podróżni, którzy korzystają z oferty połączeń kolejowych Kraków – Jasło – Kraków wkrótce mogą spodziewać się utrudnień w ruchu pociągów. Ich powodem są planowane prace modernizacyjne na linii 108, które mają rozpocząć się już niebawem.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105