Strona główna

Darmowe szkolenia komputerowe

Napisany dnia: 11.10.2017, 08:45 , Tagi: Brak

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

Szkolenie trwa 100 godzin , spotkania odbywają się 2-3 razy w tygodniu po 3 godziny, terminy do uzgodnienia.

 

Uczestnikami szkolenia mogą być osoby z województwa podkarpackiego:

 

• bezrobotne, pracujące, uczące się, emeryci lub renciści,

 

• w wieku 25 lat i więcej posiadające wykształcenie co najwyżej średnie lub osoby w wieku 50 lat i więcej niezależnie od poziomu wykształcenia.

 

Uczestnicy w ramach kursu otrzymują:

 

 • kurs komputerowy –100 godzin,
 • zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dzieckiem lub osobą zależną ( dla osób w szczególnej sytuacji )
 • podręcznik, materiały szkoleniowe, pendrive,
 • egzaminy zewnętrzne (certyfikaty).

 

http://komputerowe.innovopl.ayz.pl/

 

Więcej informacji pod nr tel: 134405080 lub 663 122 330 lub w biurze projektu przy ul. 3-go Maja 13

 

KURSY ZAWODOWE

 

Istnieje jeszcze również możliwość nabycia przez osoby po 50 roku życia oraz kobiety darmowych uprawnień UDT oraz uprawnień energetycznych w zakresie:

 

 • pakiet szkoleń dla magazynierów - obsługa żurawi przenośnych (HDS); kierowca operator wózków jezdniowych podnośnikowych z wymianą butli gazowych,
 • uprawnienia energetyczne (energetyczne, grzewcze i gazowe) G1,G2,G3 – uprawnienia E i D.

 

http://kwalifikacje.innovopl.ayz.pl/

 

KURSY JĘZYKOWE:

 

SZKOLENIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO

 

Uczestnicy w ramach projektu otrzymują kurs języka angielskiego lub niemieckiego w wymiarze 120 lub 180 godzin, podręcznik, niezbędne materiały szkoleniowe, egzamin zewnętrzny (certyfikat o standardzie międzynarodowym np. TOEIC, TELC).

 

Uczestnikami projektu mogą być osoby z województwa podkarpackiego:

 

• niepracujące, emeryci, renciści, stażyści ze środków PUP, rolnicy zarejestrowani w KRUS,

 

• w wieku 25 lat i więcej posiadające wykształcenie co najwyżej średnie lub osoby w wieku 50 lat i więcej nie zależnie od poziomu wykształcenia.

 

http://jezyki.innovopl.ayz.pl/

 

Więcej informacji w biurze projektu: ul. 3-go Maja 13, 38-200 Jasło lub pod numerami telefonów: 13 44 06 081 lub 667 634 178.

 

Artykuł sponsorowany

 • Jasło: W lokalach wyborczych trwa głosowanie

  Dzisiaj od rana trwają wybory uzupełniającego do Rady Miejskiej w Jaśle w okręgu wyborczym nr 19. O mandat radnego ubiega się pięciu kandydatów. Osoby uprawnione do głosowania będą mogły oddać głos do godz. 21.00.

 • Budżetowy impas

  Wczoraj Rada Powiatu w Jaśle miała podjąć uchwałę w sprawie budżetu na 2018 r., do głosowania jednak nie doszło. Na wniosek radnego Janusza Przetacznika została zarządzona przerwa w obradach. To efekt wielu wątpliwości i obaw radnych względem propozycji, które pojawiły się w projekcie budżetu.

 • Soboty nie dla „Hubala”

   

  Jaślanie, przynajmniej na razie mogą zapomnieć o sobotnich podróżach pociągiem do Krakowa. Powodem, dla którego sobotnie połączenie nie wejdzie w najbliższym czasie do rozkładu jazdy, mają być względy techniczne i organizacyjne. Strona małopolska jednak zapewnia, iż będzie przyglądać się sprawie.

 • „Wierzę, że mogę osiągnąć wszystko”

   

  Cukiernictwo to wielka pasja Patrycji Janusz. Niedawno uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle wygrała ogólnopolski konkurs „Bake&Play”. Życie Patrycji i jej plany na przyszłość ściśle związane są ze sztuką cukierniczą. Nie boi się sięgać po swoje. 

 • Wojna o śmietnik

  Kontener, który od wielu lat mieścił się na działce miejskiej stał się kością niezgody między mieszkańcami wspólnot przy ul. Kościuszki w Jaśle a jasielskim magistratem. - Nie zgadzamy się na to, aby przenosić ten śmietnik w inne miejsce. Stoi on tutaj od 60 lat i nikomu do tej pory nie przeszkadzał...

 • Oferta świąteczna sklepu Leddo.pl Jasło

   

  Miło nam Państwa poinformować o nowej ofercie oświetleniowej sklepu Leddo.pl. Na nadchodzące święta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę gadżetów i dekoracji, dzięki którym można pięknie przystroić ogród, dom lub mieszkanie, nadając im magicznego klimatu i tworząc niezapomniany nastrój. Gorąco zapraszamy!

 • „… można odejść na zawsze, by stale być blisko”

   

   

   

 • Wypadek z udziałem TIR-a w Żółkowie

   

  Około godziny 23. na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żołków doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Fiat Seicento zderzył się  z samochodem ciężarowym. 

 • Nowy dom pod Jasłem w atrakcyjnej cenie!

   

  Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Jasła. Dom ma powierzchnię 100m2, składa się z kuchni, pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki i wc.

 • Weekend cudów

   

  Szlachetna Paczka znów łączy ludzi o wielkich sercach. W rejonie Jasło pomoc dotarła do 56 domów. Były łzy, ogromne wzruszenie oraz nieograniczone pokłady pozytywnej energii.

 • Zainwestują w oczyszczalnię ścieków

  Włodarze gmin Kołaczyce i Brzyska podpisali list intencyjny w sprawie współpracy w zakresie gospodarki ściekowej. Inwestycja pozwoli na budowę sieci kanalizacyjnej na części gminy Brzyska oraz na odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Kołaczycach, która zostanie zmodernizowana i rozbudowana..

 • Jednolite pliki kontrolne dla każdego przedsiębiorcy

   

  Od 1 stycznia 2018 roku każdy mikro przedsiębiorca  jest obowiązany do przesyłania jednolitych plików kontrolnych. Mikroprzedsiebiorcą jest  każda jednoosobowa działalność gospodarcza, nawet taka w której nie zatrudnia się pracowników. 

 • Promocji "U Leona" ciąg dalszy!

   

  Wykorzystaj okazję. Skorzystaj z ostatniej chwili na zakup płytek ceramicznych w niższych cenach! W ofercie wyprzedażowej znajdziecie płytki już od 13 zł/m2.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105