Strona główna

Diana Dereniowska prezentuje pierwszy, autorski singiel!

3
Napisany dnia: 08.01.2019, 08:40 , Tagi: Brak

Jednym z największych muzycznych marzeń artystki było wydanie własnego singla. Diana, która od najmłodszych lat zgłębia tajniki śpiewu, biorąc udział w wielu muzycznych projektach, spełniła je dzięki współpracy z pierwszym w Polsce inkubatorem artystycznym dla wokalistów, wytwórnią muzyczną Delphy Records.

Jestem osobą wrażliwą i jednocześnie bardzo profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy i pasji. Współpraca z wytwórnią dźwięku Delphy Records to był strzał w dziesiątkę! Oczekiwałam profesjonalizmu a także zrozumienia mojej artystycznej duszy i muzycznych zapędów i bingo! – wspomina Diana. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Delphy Records –  trafili w moje serce bezbłędnie! Najbardziej niesamowitym doświadczeniem było usłyszenie mojego pierwszego demo a także usłyszenie efektu końcowego już po rejestracji wokalu w studio! – dodaje.

„Call it a fate” to utwór z pogranicza muzyki pop, wybrzmiewający jednak z nutką romantycznego klimatu retro, lat 20-stych. To połączenie współczesnych brzmień syntezatorowych, mocnego basu i subtelnego fortepianu, całość dopełnia ciepła barwa głosu wokalistki. Inspiracją do stworzenia utworu była muzyka Charliego Putha, Rity Ory czy Eda Sheerana.

Premiera teledysku do utworu odbyła się w minioną niedzielę.

Tekst utworu opowiada o nieoczekiwanym uczuciu – mówi Diana. To uczucie, które w moim życiu zdarzyło się niespodziewanie i zawładnęło moim sercem na dłużej. To połączenie dwóch dusz z pozornie całkowicie różnych światów. Jak mówi fragment utworu „we have to call it a fate” – tłum: nazwaliśmy to przeznaczeniem. To uczucie napędza mnie do wielu działań w moim muzycznym życiu i chciałam o tym opowiedzieć słuchaczom! To mój pierwszy singiel, który pozwolił mi uwierzyć, że o marzenia warto walczyć! – mówi wokalistka, która na co dzień jest nauczycielką w Szkole Muzycznej YAMAHA w Jaśle.

                              Utwór „Call it a fate” dostępny jest w dystrybucji cyfrowej na platformach:

- globalnych: www.delphy.pl/DianaCallItAFate_WW

- polskich: www.delphy.pl/DianaCallItAFate_PL

Diana Dereniowska pochodzi z małego miasteczka Dukla w województwie podkarpackim, od roku 2018 mieszka w powiecie brzozowskim. Muzyką interesowała się od najmłodszych lat i wiązała z nią przyszłość co zaowocowało stworzeniem własnego studia śpiewu Centrum Rozwoju Głosu „FLOW”. Artystka jest otwarta na nowe wyzwania i chętnie podejmie się nowych muzycznych projektów w przyszłości.

KONTAKT:

Email: diana.dereniowska@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/dianadmusic/

Tel: 796 658 516

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ wsiur
dnia 10.01.2019, 08:45. Identyfikator użytkownika: DwVh8Ztoe3Pe
Ocena
komentarza:
-3
po polskiemu to juz nie laska??? Nie wszyscy robia na zmywaku w Anglii...
@ xmen
dnia 13.01.2019, 18:22. Identyfikator użytkownika: 5bioDkf2XB0u
Ocena
komentarza:
3
Dobry kierunek
@ Mieczysław
dnia 20.01.2019, 12:56. Identyfikator użytkownika: asOjXgCZM9Kw
Ocena
komentarza:
2
Bardzo dobre wykonanie...Gratulacje dla Diany...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Konkurs na dyrektora szpitala coraz bliżej

  Rada Powiatu w Jaśle wybrała dziś skład komisji, której zadaniem będzie przeprowadzenie postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. To nie Zarząd Powiatu zatem, jak liczyły na to władze powiatowe zdecyduje o tym, kto zasiądzie w komisji. Wojewoda podkarpacki uchyliła uchwałę w tej materii podjętą przez radę w lutym.

 • Miasto ma w planach budowę mostu

  Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105