Strona główna

Diana Dereniowska prezentuje pierwszy, autorski singiel!

2
Napisany dnia: 08.01.2019, 08:40 , Tagi: Brak

Jednym z największych muzycznych marzeń artystki było wydanie własnego singla. Diana, która od najmłodszych lat zgłębia tajniki śpiewu, biorąc udział w wielu muzycznych projektach, spełniła je dzięki współpracy z pierwszym w Polsce inkubatorem artystycznym dla wokalistów, wytwórnią muzyczną Delphy Records.

Jestem osobą wrażliwą i jednocześnie bardzo profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy i pasji. Współpraca z wytwórnią dźwięku Delphy Records to był strzał w dziesiątkę! Oczekiwałam profesjonalizmu a także zrozumienia mojej artystycznej duszy i muzycznych zapędów i bingo! – wspomina Diana. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Delphy Records –  trafili w moje serce bezbłędnie! Najbardziej niesamowitym doświadczeniem było usłyszenie mojego pierwszego demo a także usłyszenie efektu końcowego już po rejestracji wokalu w studio! – dodaje.

„Call it a fate” to utwór z pogranicza muzyki pop, wybrzmiewający jednak z nutką romantycznego klimatu retro, lat 20-stych. To połączenie współczesnych brzmień syntezatorowych, mocnego basu i subtelnego fortepianu, całość dopełnia ciepła barwa głosu wokalistki. Inspiracją do stworzenia utworu była muzyka Charliego Putha, Rity Ory czy Eda Sheerana.

Premiera teledysku do utworu odbyła się w minioną niedzielę.

Tekst utworu opowiada o nieoczekiwanym uczuciu – mówi Diana. To uczucie, które w moim życiu zdarzyło się niespodziewanie i zawładnęło moim sercem na dłużej. To połączenie dwóch dusz z pozornie całkowicie różnych światów. Jak mówi fragment utworu „we have to call it a fate” – tłum: nazwaliśmy to przeznaczeniem. To uczucie napędza mnie do wielu działań w moim muzycznym życiu i chciałam o tym opowiedzieć słuchaczom! To mój pierwszy singiel, który pozwolił mi uwierzyć, że o marzenia warto walczyć! – mówi wokalistka, która na co dzień jest nauczycielką w Szkole Muzycznej YAMAHA w Jaśle.

                              Utwór „Call it a fate” dostępny jest w dystrybucji cyfrowej na platformach:

- globalnych: www.delphy.pl/DianaCallItAFate_WW

- polskich: www.delphy.pl/DianaCallItAFate_PL

Diana Dereniowska pochodzi z małego miasteczka Dukla w województwie podkarpackim, od roku 2018 mieszka w powiecie brzozowskim. Muzyką interesowała się od najmłodszych lat i wiązała z nią przyszłość co zaowocowało stworzeniem własnego studia śpiewu Centrum Rozwoju Głosu „FLOW”. Artystka jest otwarta na nowe wyzwania i chętnie podejmie się nowych muzycznych projektów w przyszłości.

KONTAKT:

Email: diana.dereniowska@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/dianadmusic/

Tel: 796 658 516

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ wsiur
dnia 10.01.2019, 08:45. Identyfikator użytkownika: DwVh8Ztoe3Pe
Ocena
komentarza:
-2
po polskiemu to juz nie laska??? Nie wszyscy robia na zmywaku w Anglii...
@ xmen
dnia 13.01.2019, 18:22. Identyfikator użytkownika: 5bioDkf2XB0u
Ocena
komentarza:
3
Dobry kierunek
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105