Strona główna

Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

Napisany dnia: 24.05.2018, 15:13 , Tagi: Brak

Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Lokale biurowo-usługowe przy ul. Piotra Skargi

Budynek znajduje się w centrum miasta (obok Galerii Jasło). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking. Obiekt trzykondygnacyjny o powierzchni ok. 900 m2 może zostać zaadaptowany do wszelkiego rodzaju działalności usługowo-handlowej.

Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że obiekt stanowi doskonałe miejsce dla np. przychodni medycznej, gabinetu bądź centrum rehabilitacyjnego. Bez trudu pomieszczenia można także dostosować dla potrzeb przedsiębiorstw prowadzących działalność handlową (np. salony meblowe, hurtownie itd.).

Lokale biurowe i handlowe przy ul. Przemysłowej

Do wynajęcia lokale biurowe i handlowe o łącznej powierzchni ok. 900m2, z możliwością wynajmu jednego, bądź więcej pomieszczeń, w zależności od oczekiwać. Budynek trzykondygnacyjny zlokalizowany przy ul. Przemysłowej w rejonie stacji paliw BP oraz Trans-Wiert. W pobliżu znajduje się droga krajowa nr 28 relacji Jasło – Gorlice.

Warsztaty samochodowe przy ul. Przemysłowej (baza PKS)

Oferujemy wydzierżawienie warsztatów samochodowych wraz z wyposażeniem, przystosowanych do naprawy samochodów osobowych, dostawczych, autobusów oraz samochodów ciężarowych. W kompleksie znajduje się hala wyposażona w podnośniki oraz sprzęt służący wymianie opon oraz powierzchnia magazynowa. Obiekt posiada zaplecze sanitarno-socjalne.

To idealna lokalizacja dla przedsiębiorstwa prowadzącego działalność usługową w zakresie napraw pojazdów. Obiekt znajduje się przy drodze krajowej nr 28 relacji Krosno – Gorlice. W pobliżu znajduje się również stacja paliw.

Istnieje możliwość wydzierżawienia części obiektu o łącznej powierzchni 3000 m2.

Powierzchnie zadaszone przy ul. Dworcowej

Do wydzierżawienia powierzchnie znajdujące się na terenie dworca PKS. Miejsce nadaje się do postawienia, np. mobilnego punktu gastronomicznego (foodtruck) bądź kiosku.

Ceny wynajmu i dzierżawy do uzgodnienia.
Wszelkie informacje pod numerem tel. 501-424-209.

Artykuł sponsorowany

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105