Strona główna

Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

Napisany dnia: 24.05.2018, 15:13 , Tagi: Brak

Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Lokale biurowo-usługowe przy ul. Piotra Skargi

Budynek znajduje się w centrum miasta (obok Galerii Jasło). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking. Obiekt trzykondygnacyjny o powierzchni ok. 900 m2 może zostać zaadaptowany do wszelkiego rodzaju działalności usługowo-handlowej.

Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że obiekt stanowi doskonałe miejsce dla np. przychodni medycznej, gabinetu bądź centrum rehabilitacyjnego. Bez trudu pomieszczenia można także dostosować dla potrzeb przedsiębiorstw prowadzących działalność handlową (np. salony meblowe, hurtownie itd.).

Lokale biurowe i handlowe przy ul. Przemysłowej

Do wynajęcia lokale biurowe i handlowe o łącznej powierzchni ok. 900m2, z możliwością wynajmu jednego, bądź więcej pomieszczeń, w zależności od oczekiwać. Budynek trzykondygnacyjny zlokalizowany przy ul. Przemysłowej w rejonie stacji paliw BP oraz Trans-Wiert. W pobliżu znajduje się droga krajowa nr 28 relacji Jasło – Gorlice.

Warsztaty samochodowe przy ul. Przemysłowej (baza PKS)

Oferujemy wydzierżawienie warsztatów samochodowych wraz z wyposażeniem, przystosowanych do naprawy samochodów osobowych, dostawczych, autobusów oraz samochodów ciężarowych. W kompleksie znajduje się hala wyposażona w podnośniki oraz sprzęt służący wymianie opon oraz powierzchnia magazynowa. Obiekt posiada zaplecze sanitarno-socjalne.

To idealna lokalizacja dla przedsiębiorstwa prowadzącego działalność usługową w zakresie napraw pojazdów. Obiekt znajduje się przy drodze krajowej nr 28 relacji Krosno – Gorlice. W pobliżu znajduje się również stacja paliw.

Istnieje możliwość wydzierżawienia części obiektu o łącznej powierzchni 3000 m2.

Powierzchnie zadaszone przy ul. Dworcowej

Do wydzierżawienia powierzchnie znajdujące się na terenie dworca PKS. Miejsce nadaje się do postawienia, np. mobilnego punktu gastronomicznego (foodtruck) bądź kiosku.

Ceny wynajmu i dzierżawy do uzgodnienia.
Wszelkie informacje pod numerem tel. 501-424-209.

Artykuł sponsorowany

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

 • „U mnie nie będzie politykierstwa”

   

  Decyzję o kandydowaniu motywuję przede wszystkim wewnętrznym sprzeciwem wobec aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. – mówił dziś Antoni Pikul podczas zorganizowanej w Jaśle przez Komitet Obywatelski konferencji prasowej. Były zastępca burmistrza Jasła, jest „jedynką” na liście komitetu w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105