Strona główna

Dzieci zostały obsypane prezentami

19
Napisany dnia: 04.12.2017, 17:57 , Tagi: Brak

Spotkanie ze Świętym Mikołajem odbyło się w Parku Miejskim przy glorietce w Jaśle. Intensywne opady śniegu nie przeszkodziły w miłym przywitaniu go przez dzieci. Każda pociecha otrzymała prezent i słodycze.

Wczoraj w jasielskim parku dzieci cierpliwie czekały na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Przy glorietce zgromadziło się kilkaset jaślan ze swoimi pociechami. Wszystkie dzieci zostały obdarowane paczkami i słodyczami. Radości najmłodszych nie było końca. Na pamiątkę spotkania z Mikołajem wiele z nich wykonało zdjęcie.

W parku został również rozstrzygnięty konkurs na kartkę świąteczną ogłoszony przez burmistrza Jasła. Główną nagrodę zdobyła Paulina Krygowska. Ponadto wyróżnionych zostało dziesięć prac. Nagrody za to otrzymali: Oliwia Szucio, Ewa Kocimowska, Adam Szopniewski, Zuzanna Bara, Kinga Maksym, Kinga Moskal, Paulina Maziarka, Dominik Koba, Julia Lisowiec oraz Zuzanna Wasilewska.

Dla dzieci zorganizowano konkursy i zabawy. Odbyły się również występy zespołów z JDK oraz Lady Gym. Warto zaznaczyć, że już piąty rok  „Motomikołajki” zorganizowały jasielskie kluby motocyklowe Brave Dogs Polska oraz Orzeł Biały Polska. Z tej okazji odwiedzili oni oddział dziecięcy Szpitala Specjalistycznego w Jaśle robiąc niespodziankę przebywającym na leczeniu dzieciom.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Alefajnie
dnia 04.12.2017, 18:54. Identyfikator użytkownika: x9MeDHaeU9yX
Ocena
komentarza:
2
Myślę, że burmistrz na Mikołaja nadawał się lepiej. Czapeczka na głowę i gotowe
@ podatnik
dnia 04.12.2017, 19:55. Identyfikator użytkownika: qlNHmoDMKvuC
Ocena
komentarza:
3
""Przy glorietce zgromadziło się kilkaset rodzin ze swoimi pociechami""

Ilona przeszła samą siebie x 100!!!
wrzućcie galerie fotek,chcę zobaczyć te tłumy!!!
propaganda prl-owska to był pikuś :D
@ Nazgul Orzel Bialy
dnia 05.12.2017, 14:09. Identyfikator użytkownika: d5ZHkLDA4hrb
Ocena
komentarza:
0
Ty podatnik a masz pojęcie ile zostało rozdanych paczek...???
@ demon
dnia 04.12.2017, 20:11. Identyfikator użytkownika: fBC7eD2nRFAY
Ocena
komentarza:
0
"Nagrody za to otrzymali: Oliwia Szucio, Ewa Kocimowska, Adam Szopniewski, Zuzanna Bara, Kinga Maksym, Kinga Moskal, Paulina Maziarka, Kinga Maksym, Kinga Moskal, Paulina Maziarka, Dominik Koba, Julia Lisowiec oraz Zuzanna Wasilewska." - znaczy w oczach mi się dwoi, czy jak?
@ podatnik
dnia 04.12.2017, 20:20. Identyfikator użytkownika: qlNHmoDMKvuC
Ocena
komentarza:
0
Kingi przyszły po dwie sztuki...czyli cztery?
@ demon
dnia 04.12.2017, 20:22. Identyfikator użytkownika: fBC7eD2nRFAY
Ocena
komentarza:
1
no i Pauliny też dwie...
@ Mama
dnia 04.12.2017, 21:05. Identyfikator użytkownika: 1Pk36Yk2pk6a
Ocena
komentarza:
25
Szkoda tylko, że Mikołaj nie był tak samo miły podczas wręczania maluszkom prezentów jak przy przemówieniach przez mikrofon. Nie wiem czy dziecko widzące Mikołaja cedzącego przez zęby "Szybko bo nie ma czasu" (kiedy trzyletni maluch nie potrafi w biegu odebrać upominku i zejść z drogi) ma pozytywne odczucia po tym spotkaniu. Szkoda... Pomysł fajny, gorzej z wykonaniem.
@ sos
dnia 04.12.2017, 21:27. Identyfikator użytkownika: MpAImsdsuWgM
Ocena
komentarza:
18
Pani Ilono, przy takiej pogodzie raczej nie da się wozić dzieci na motocyklach i ich tam nawet nie było ze względów bezpieczeństwa !!! A poza tym kluby motocyklowe nie włączyły się w akcję tylko po raz 5 ją zorganizowały!!! A miasto się podpina i wychwala jaką to akcję organizuje...
@ @ Jasło
dnia 04.12.2017, 22:46. Identyfikator użytkownika: hHuQQocVR5Sv
Ocena
komentarza:
20
Dokładnie to kluby Motocyklowe zorganizowały całość, a władze miasta tylko się pod to podpinają. Poza tym co to za poroniony pomysł by dzieci musiały w taką pogodę czekać ponad 1,5 godziny na prezent *te starsze od 6 roku) bo JDK chce sobie pośpiewać... jeżeli mają kolędy i pastorałki to niech występują w budynku JDK, a nie dzieci marzły przez nich.
Dodatkowo "brawa" dla grup tanecznych, za opiekę Waszych opiekunów - siadać na śniegu albo występować w samych koszulkach to trzeba nie mieć serca by tak dzieciom kazać.
Występy i wszystko byłoby w porządku gdyby pogoda była inna. Tak to trzeba było maksymalnie skrócić albo przenieść do JDKu. (przynajmniej występy).

Podziękowania dla Klubów Motocyklowych za zapewnienie dzieciom podarunków. BRAWO WY !!!
@ Mikolaj
dnia 05.12.2017, 06:14. Identyfikator użytkownika: tIQPsMRzqBP2
Ocena
komentarza:
9
Hej, informuję ze bez wsparcia finansowego Miasta i innych sponsorow, wsparcia organizacyjnego JDK to nie dalbym rady. Dziękuje, ze się 'podpinacie" :)
@ Jaslanka
dnia 05.12.2017, 07:17. Identyfikator użytkownika: ChlNjIE5qvf5
Ocena
komentarza:
5
A gdzie zdjęcia Mikołaja wjezdzajacego na przepięknych saniach? Taka super atrakcja dla dzieci mogły usiąść na saniach Mikołaja i zrobić siebie zdjęcie. Ale nasi paparazzi tego nie ujeli. Żal
@ Człowiek z lasu
dnia 05.12.2017, 07:20. Identyfikator użytkownika: dbZMbXw9LoGD
Ocena
komentarza:
3
Rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej zasłużonego Mikołaja, odbędzie się po tradycyjnej wymianie zasług na forum internetowym i bitwie na śnieżynki...
@ f
dnia 05.12.2017, 09:05. Identyfikator użytkownika: xr1ROlhsVdK5
Ocena
komentarza:
-20
dlaczego dalej spoleczenstwo nie rozumie ,ze politycy nie maja zadnych swoich pieniedzy:):)

to wy drodzy ludzie daliscie te prezenty innym ludziom :)))

a motory to tylko dodatek,bo najczesciej ludzie ktorzy maja za duzo wolnego czasu i pieniedzy:)
@ emerytka
dnia 05.12.2017, 12:09. Identyfikator użytkownika: ZCgcLOOR1l59
Ocena
komentarza:
-10
Z pewnością Kluby Motocyklowe dostarczyły dzieciom wiele radości,jednak ważne są szczegóły.

Ja przyszłam z wnuczkiem,który był bardzo rozżalony,że nie może wziąć udziału w konkursie,gdyż do udziału zaproszono chłopców z ojcami, a dziewczynki z mamami.
Zapowiedziano też, że wszystkie dzieci,które wzięły udział w miejskim konkursie na kartkę świąteczną otrzymają nagrody.Okazało się,że tylko dzieci wyróżnione.Wnuczek wziął udział w konkursie na kartkę,nie został wyróżniony,ale dopytywało dziecko o nagrodę,bo przecież zapowiadano.
@ Motocyklista
dnia 05.12.2017, 14:30. Identyfikator użytkownika: URroGTqOuRMT
Ocena
komentarza:
-22
Fajnie ze się bawicie i ze wspominacie o tym w gazecie ale wydaje mi się ze to tylko dla reklamy „sponsorów” ktorzy jak to sponsorzy maja na tym jeden cel a mianowicie jest to „zysk” czasem pieniężny czasem chodzi o popularność... Natomiast najstarszy klub motocyklowy w Jasle co roku jeździ do domu dziecka w Wolicy kupując prezenty za własne środki i nie biegają z tym po gazetach ze „byli” !
@ Ja
dnia 05.12.2017, 18:42. Identyfikator użytkownika: L2rbiDnsC2aO
Ocena
komentarza:
10
W tej imprezie glownymi bohaterami nie sa kluby organizujace impreze ani sponsorzy. Spojz na rozesmiane dzieciece buzie - to sa glowni bohaterowie!!!
@ Zdziwiony
dnia 05.12.2017, 14:48. Identyfikator użytkownika: ljcffg0SX7m2
Ocena
komentarza:
23
Nie dogodzi. Każdy ma zawsze jakieś ale... Ale spróbujcie sami zorganizować paczki dla dzieci i taka imprezę jak te dwa kluby motocyklowe. Powodzenia. Czekamy w przyszłym roku.
@ BDP
dnia 05.12.2017, 16:05. Identyfikator użytkownika: MJeAmwbCZ6CS
Ocena
komentarza:
21
Napisze państwu może kilka faktów.
1) Od 5"lat dwa kluby motocyklowe z Jasła organizują Moto Mikołajki z URZĘDEM MIASTA JASŁA I JASIELSKIM DOMEM KULTURY.
2) rozdalismy ok 800 paczek
3) Paczki były rozdawane w pierwszej kolejności dla dziewczynek do lat 5"potem dla chłopców itd. Dlatego żeby nie którzy rodzice nie podchodzili lub nie wysyłali dzieci po kilka razy. A bywało tak rok i dwa lata temu.
4)Czy ktoś z państwa zauważył że 4"lata temu było 300 paczek a teraz mamy ich 1200!!! Pizze to po to żebyście zauważyli właśnie tych sponsorów bo to dzięki nim wasze dzieci dostały prezenty i dzięki urzędów miasta który też oczywiście daje na to pieniądze!!!
5) Czy pan "motocyklista" chce poruszyć ze mną wątek pieniędzy który najstarszy klub w Jaśle przekazuję na Dom Dziecka w Wolicy??? Nie SĄDZĘ. Zresztą nie wiem czy jesteś członkiem tego klubu. A my osobiście bardzo popieramy ich akcje.
6) I jeszcze jedna uwaga do ciebie nikt z nas się nie chwili do gazet i portali internetowych. Sami piszą bo coś się dzieje w Jaśle.
I na koniec życzę państwu Wesołych Świat Bożego Narodzenia.
@ Ja
dnia 05.12.2017, 17:07. Identyfikator użytkownika: L2rbiDnsC2aO
Ocena
komentarza:
18
Serdeczne podziekowania dla Brave Dogs i Orla Bialego za zorganizowanie akcji. BRAWO! A do wszystkich niezadowolonych: sa jeszcze dwa weekendy przed Swietami Bozego Naridzenia wiec moze wy cos zorganizujecie ?
Wesolych Swiat dla Wszystkich!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kisiel i czekoladka mogą być niebezpieczne

  Do 21 komend na Podkarpaciu trafiły edukacyjne walizki narkotykowe. Policjanci z Jasła od września przeprowadzają szkolenia wśród rodziców, nauczycieli i pedagogów, aby wzbudzić u dorosłych czujność i wspólnie przeciwdziałać uzależnieniom, a także zapobiegać przestępczości nieletnich.

 • Jasło: W lokalach wyborczych trwa głosowanie

  Dzisiaj od rana trwają wybory uzupełniającego do Rady Miejskiej w Jaśle w okręgu wyborczym nr 19. O mandat radnego ubiega się pięciu kandydatów. Osoby uprawnione do głosowania będą mogły oddać głos do godz. 21.00.

 • Budżetowy impas

  Wczoraj Rada Powiatu w Jaśle miała podjąć uchwałę w sprawie budżetu na 2018 r., do głosowania jednak nie doszło. Na wniosek radnego Janusza Przetacznika została zarządzona przerwa w obradach. To efekt wielu wątpliwości i obaw radnych względem propozycji, które pojawiły się w projekcie budżetu.

 • Soboty nie dla „Hubala”

   

  Jaślanie, przynajmniej na razie mogą zapomnieć o sobotnich podróżach pociągiem do Krakowa. Powodem, dla którego sobotnie połączenie nie wejdzie w najbliższym czasie do rozkładu jazdy, mają być względy techniczne i organizacyjne. Strona małopolska jednak zapewnia, iż będzie przyglądać się sprawie.

 • Nowy dom pod Jasłem w atrakcyjnej cenie!

   

  Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Jasła. Dom ma powierzchnię 100m2, składa się z kuchni, pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki i wc.

 • „Wierzę, że mogę osiągnąć wszystko”

   

  Cukiernictwo to wielka pasja Patrycji Janusz. Niedawno uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle wygrała ogólnopolski konkurs „Bake&Play”. Życie Patrycji i jej plany na przyszłość ściśle związane są ze sztuką cukierniczą. Nie boi się sięgać po swoje. 

 • Wojna o śmietnik

  Kontener, który od wielu lat mieścił się na działce miejskiej stał się kością niezgody między mieszkańcami wspólnot przy ul. Kościuszki w Jaśle a jasielskim magistratem. - Nie zgadzamy się na to, aby przenosić ten śmietnik w inne miejsce. Stoi on tutaj od 60 lat i nikomu do tej pory nie przeszkadzał...

 • Oferta świąteczna sklepu Leddo.pl Jasło

   

  Miło nam Państwa poinformować o nowej ofercie oświetleniowej sklepu Leddo.pl. Na nadchodzące święta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę gadżetów i dekoracji, dzięki którym można pięknie przystroić ogród, dom lub mieszkanie, nadając im magicznego klimatu i tworząc niezapomniany nastrój. Gorąco zapraszamy!

 • Wypadek z udziałem TIR-a w Żółkowie

   

  Około godziny 23. na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żołków doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Fiat Seicento zderzył się  z samochodem ciężarowym. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105