Strona główna

Dzień Otwarty w ILO

25
Napisany dnia: 18.04.2009, 21:48 , Tagi: Brak
W I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle po raz kolejny zorganizowano Dzień Otwarty dla gimnazjalistów. Młodzież mogła zapoznać się z bogatą ofertą szkoły, zobaczyć jak wyglądają lekcje w „ogólniaku” i uzyskać odpowiedzi na wiele pytań czy wątpliwości.

Zapraszamy do <Fotorelacji> .
I Liceum Ogólnokształcące im. króla Stanisława Leszczyńskiego to szkoła z bogatymi tradycjami, którą ukończyło wielu znanych ludzi. Jako jedyna szkoła średnia w mieście raz do roku otwiera swoje drzwi dla młodzieży gimnazjalnej. - W trakcie Dni Otwartych prowadzone są tzw. lekcje pokazowe z większości przedmiotów. Chcemy w ten sposób przybliżyć naszym przyszłym uczniom to, czego się tutaj uczymy. W tym roku szkolnym sześciu naszych uczniów doszło do olimpiady na etapie centralnym, co nie zdarzyło się od wielu lat. Jednak naszym głównym zadaniem jest dobre przygotowanie młodzieży do egzaminów maturalnych i ułatwienie im startu na studiach. W naszej ofercie jest również szereg zajęć pozalekcyjnych - mamy wspaniały chór Solideo, który często koncertuje, mamy znany w Polsce teatr ArtExpress, aktywnie działające sekcje sportowe – wylicza Kazimierz Poniatowski, wicedyrektor i nauczyciel matematyki w ILO.


Dzień Otwarty był także okazją podsumowania działalności sportowej szkoły i wręczenia dyplomów uczestnikom poszczególnych dyscyplin.


(omega)

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Lolek
dnia 19.04.2009, 10:19. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Do administratora strony z zapytaniem dlaczego opisujecie tylko takie wydarzenia jak dziań otwarty w LO - kto do Europarlamentu i takie podobne wydarzenia a niema nic o kolizjach wypadkach jak wcześniej ???B)B)B)
@ dragoness
dnia 19.04.2009, 11:08. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Kuźnia olimpijczyków! Szkoda, że pozostali uczniowie muszą chodzić na "korki", żeby umieć cokolwiek, bo nauczyciel zajmuje się tylko wybranymi...
@ ....
dnia 19.04.2009, 11:28. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Pacu jakiś taki wczorajszy :D
@ Xd
dnia 19.04.2009, 14:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jest łapa na ostatnim zdjeciu :D
@ emmmaaaaaaaa
dnia 19.04.2009, 22:30. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
po co chodzić do dudy lepiej is do roboty
@ LordMateusz
dnia 20.04.2009, 00:09. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Do 1351 Nikt nie musi chodzic na korki. Ja skonczylem to liceum i nie bylo najmniejszej potrzeby lekcji dodadkowych Nauczyciel zajmuje sie "tylko wybranymi" na zajeciach pozalekcyjnych. Napisz który z nauczycieli Ciebie tak rani, ze nic nie wiesz i musisz chodzic na korki??
@ karaś xD
dnia 20.04.2009, 15:22. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
oooo te dwa ostatnie zdjęcia hahah znam tą dwójkę haha xD :D
@ NM
dnia 20.04.2009, 15:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Haah Becla w bialej czapce xDD
aaa PAszu dumnie reprezentuje NM :D
noi dobre :DB)B)
@ kłodawa
dnia 20.04.2009, 20:23. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Radziu biedny Radziu, kiedy gips zdejmą <lol> :D Cieszyrad
@ absolwent
dnia 20.04.2009, 21:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
do LordMateusz ; a próbowałeś zdawać maturę rozszerzoną z przedmiotu ,którego prowadzący widział w tobie tylko kandydata do powtarzania roku? a spowodowane byłoby to tylko tym .,że miałeś normalnych znajomych ,imprezowałeś i od czasu do czasu zdarzyło Ci się zaspać
@ Lolek dobrze pisze!
dnia 21.04.2009, 08:27. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Lolek dobrze pisze! Najbardziej ciekawe są właśnie taki informacje! Fotki osób którym zostało zabrane prawko za jazde po pijaku itp. !!!
@ ...
dnia 21.04.2009, 09:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
lata świetności ILO mineły jakieś 20-15 lat temu.... wystarczy sprawdzić jacy nauczyciele teraz tam pracują...żenada
@ bzdury
dnia 21.04.2009, 18:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
że jacy niby tam pracują??
nie słuchajcie plotek, najlepsza kadra nauczycieli jest w 1 LO
@ Absolwentka.
dnia 21.04.2009, 18:42. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
To prawda, że 1LO było RENOMOWANĄ szkołą kilkanaście lat temu. A szkoły nie polecam ludziom o słabych nierwach. Psychika może siąść :]. Świetni nauczyciele? Może wiedzę mają, ale nie wszyscy potrafią ją przekazać młodej osobie. I nie wszyscy są sprawiedliwi. Ktoś mi zarzuci że nie ma sprawiedliwości na tym świecie? Otóż większość z nich nie jest nawet SUBIEKTYWNA a co dopiero o obiektywności mówić. A jeśli chodzi o nauczycieli którzy teraz tam pracują to oni przecież kiedyś też staną się legendą tej szkoły ;-) Miłoego dnia wszystkim!!
@ ←pseudo
dnia 21.04.2009, 18:58. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
najgłupsza szkoła w powiecie jasielskim... (wiem bo tam chodziłem)
@ BUAHAHHAHAHAHAHAHAHA
dnia 21.04.2009, 20:06. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
KACEPR SZ. TEZ Z 1 LO :D nie macie uzdolnionych uczniów to z 2 Lo bierzecie ! Gratulujemy 1 LO :D
@ gienek
dnia 22.04.2009, 08:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
I LO kuźnią olimpijczyków.. hahahahah... czas umierać..
@ JA
dnia 22.04.2009, 14:10. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jak ktoś sie chce uczyć i cos w życiu osiągnąć to może chodzić do innej szkoły i też da sobie radę na studiach,tutaj za dużo reklamy i chwalenia się!
@ absolwent
dnia 22.04.2009, 14:38. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Bardzo miło wspominam ta szkołe, bo to w końcu była moja młodość:_)) mam teraz juz 32,5 lat!:-))Co do stresu w niej, to pewnie zależało od tego, kto nas uczył i jacy bylismy z danego przedmiotu. Ale nie przeginałbym z tym stresem tam, bo to w końcu jednak normalna szkoła.
@ absolwent
dnia 22.04.2009, 18:52. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Według mnie to najlepsza szkoła średnia w jaśle, to znaczy taka, która daje jakieś perspektywy na przyszłość (dobre studia). Co prawda trzeba od czasu do czasu się uczyć... A że nauczyciel ocenia subiektywnie, obiektywnie czy jeszcze jakoś ktywnie to chyba atrybut wszystkich szkół... Pokaż mi taką w której 100% kadry nauczycielskiej ocenia sprawiedliwie...
@ uczeń I LO
dnia 22.04.2009, 18:52. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
ej no ludzie bez przesady ja chodzę do tej szkoły i wcale fenomenem nie jestem ;D wręcz przeciwnie ledwie co wyrabiam na pozytywy, prawda jest ciężko i nauczyciele są tu oryginalni ale z tego co wiem to grono pedagogiczne nie różni się wiele od innych szkół są nauczyciele spoko i są tacy których uczniowie nie ciepią, ale prawda jest taka że wolę chodzić do szkoły gdzie jest spoko atmosfera i gdzie znam mnóstwo ludzi bo większość (nie tylko kujonów) idzie własnie do I LO, i jechać na dopach i trójach przez 3 lata ale za to później być pewnym że zdam maturę, i wcale nie jest tak że ktoś w tej szkole jedzie na prochach haha to mnie rozśmieszyło :D uczniowie w I LO są tacy sami jak w innych szkołach ;D ci co tu piszą coś o tym że I LO jest do bani to chyba zazdroszczą tego że się po prostu tam nie dostali :) i pewnie składali tam podanie ale się nie udało i mamy małą zemstę :D I LO to szkoła na poziomie :D w ekonomie mamy idiotyczne noszenie legitymacji na szyi jak w zakładzie poprawczym, w II LO idiotyczne noszenie halówek z rynku :) a w chemiku co druga panna kręci pornosa :) no to ja wolę zdecydowanie I LO :D pozdro.
@ jyhuj
dnia 22.04.2009, 19:04. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
do BUAHAHHAHAHAHAHAHAHA:
to że Kacper gra razem z I LO to tylko i wyłącznie jego wybór;/ zawsze i wszędzie jest podkreślane, że on jest z II LO;/
@ ddd
dnia 23.04.2009, 14:06. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
:(:@ooooooo:D
@ absolwent
dnia 24.04.2009, 14:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Siadzie psychika?? to idz na studia np na agh czy polibude w krk to zobaczysz co robia z ludzmi :P
@ niufna
dnia 14.06.2009, 16:32. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
postarzales sie kazimierzu,kolezanka ze studiow
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105