Strona główna

Ekonomiczny wariant komórkowy

0
Napisany dnia: 31.10.2017, 07:33 , Tagi: Brak

Stopniowe obniżki stawek przez operatorów w Polsce sprawiły, że dziś w zasadzie każdy za stosunkowo niewielką kwotę zyskuje niemal nieograniczony dostęp do komunikacji ze światem. Czy w gąszczu tak atrakcyjnych ofert możemy znaleźć coś, co wyróżnia się poprzez dodatkowe profity?

Kiedy abonament idzie w odstawkę...

Niewątpliwą domeną naszych czasów jest powszechna niechęć do długoterminowych zobowiązań. Chcemy mieć wybór i niekoniecznie spędzić życie na jednym stanowisku pracy, oglądając dokładnie te same kanały w telewizji, czy być związanym z operatorem komórkowym długą umową, szybko tracącą profity. O ile do niedawna abonament oznaczał dla klienta szereg zysków, o tyle w nieustannej walce o nowych klientów operatorzy uczynili dotychczasowe oferty typu prepaid tak atrakcyjnymi, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.

W zasadzie za mniej niż trzydzieści złotych miesięcznie zyskujemy na ogół nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na telefony stacjonarne, nieograniczone smsy, a do tego także pokaźny pakiet danych. Czego więcej potrzeba nam do szczęścia w tym zakresie? Chyba odpowiedniej liczby znajomych mających czas na komunikowanie z nami, bo dziś nie musimy już skrzętnie kontrolować stanu pakietu dostępnych minut w danym okresie.

Dodatkowe korzyści płynące ze stopniowego zniesienia roamingu w ramach struktur Unii Europejskiej dla wszystkich użytkowników sieci komórkowych niezależnie od sposobu zawartej z operatorem umowy lub jej całkowitego braku powodują, że ciężko znaleźć dla przeciętnego użytkownika smartfona uzasadnienia dla podpisania długoterminowego zobowiązania. Już podczas któregoś zagranicznych wojaży w Europie możemy odczuć pozytywne skutki nowego prawodawstwa nawet jako posiadacze telefonów na kartę.

Konieczność rejestrowania każdego numeru telefonu w praktyce nie okazała się tak uciążliwa, jak można było się spodziewać. Dlatego w żaden sposób nie osłabiło to pozycji ofert typu prepaid. Dziś klienci korzystający z tego rodzaju rozwiązań wciąż mogą liczyć na doładowania w promocji.

Więcej wydajesz, więcej zyskujesz?

Uciążliwości związane z doładowaniem konta w przypadku telefonu na kartę już od dawna nie występują w żadnej postaci, chyba że któryś z użytkowników chciałby usilnie utrudnić sobie życie. Dzisiaj istnieje wiele alternatyw dla dawnych kart zdrapek umożliwiających powiększenie dotychczasowego salda w przeciągu maksymalnie kilku minut. A najlepsze, że wszystko to odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu. Poza niewątpliwą oszczędnością czasu użytkownik numeru może zyskać coś jeszcze, a są to dodatkowe, często niemałe bonusy.

Zważywszy na docierające zewsząd sygnały, a także sam fakt wzrostu znaczenia internetu w dzisiejszym świecie operatorzy sieci komórkowych postanowili uprościć do maksimum proces doładowania telefonu. W sytuacji, kiedy wszystko sprowadza się do kilku kliknięć, ciężko w tym momencie o lepsze rozwiązania.

Na przykładzie specjalnie do tego stworzonej witryny https://doladowania.orange.pl/ dla użytkowników sieci Orange można samemu przekonać się o zaletach tego systemu. W praktyce wszystko sprowadza się do uzupełnienia podstawowych danych, w tym oczywiście numeru telefonu, wyboru jednego z wielu sposobów bezpiecznych płatności i wybrania kwoty zasilenia.

Sieć Orange nieprzypadkowo premiuje swoich klientów bonusami za korzystanie z nowoczesnego rozwiązania. Decydując się na doładowanie w promocji w przypadku wybrania kwoty 200 złotych użytkownik zyskuje 10% wartości zasilenia oraz kolejne 30 złotych do wykorzystania na powiększenie dotychczasowego salda. W przypadku mniejszych kwot każdorazowo można liczyć na 10% bonus, co i tak jest wyjątkowo opłacalnym rozwiązań.

W dobie dostępnych tak prostych i przejrzystych rozwiązań jakim jest doładowanie telefonu komórkowego przez internet oszczędzamy nie tylko swój czas, ale zyskujemy także dodatkowe środki. To sprawia, że oferty typu prepaid nieprzypadkowo stają się jeszcze atrakcyjniejsze dla użytkowników, stając się doskonałą alternatywą dla umów długoterminowych.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105