Strona główna

Ekonomiczny wariant komórkowy

0
Napisany dnia: 31.10.2017, 07:33 , Tagi: Brak

Stopniowe obniżki stawek przez operatorów w Polsce sprawiły, że dziś w zasadzie każdy za stosunkowo niewielką kwotę zyskuje niemal nieograniczony dostęp do komunikacji ze światem. Czy w gąszczu tak atrakcyjnych ofert możemy znaleźć coś, co wyróżnia się poprzez dodatkowe profity?

Kiedy abonament idzie w odstawkę...

Niewątpliwą domeną naszych czasów jest powszechna niechęć do długoterminowych zobowiązań. Chcemy mieć wybór i niekoniecznie spędzić życie na jednym stanowisku pracy, oglądając dokładnie te same kanały w telewizji, czy być związanym z operatorem komórkowym długą umową, szybko tracącą profity. O ile do niedawna abonament oznaczał dla klienta szereg zysków, o tyle w nieustannej walce o nowych klientów operatorzy uczynili dotychczasowe oferty typu prepaid tak atrakcyjnymi, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.

W zasadzie za mniej niż trzydzieści złotych miesięcznie zyskujemy na ogół nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na telefony stacjonarne, nieograniczone smsy, a do tego także pokaźny pakiet danych. Czego więcej potrzeba nam do szczęścia w tym zakresie? Chyba odpowiedniej liczby znajomych mających czas na komunikowanie z nami, bo dziś nie musimy już skrzętnie kontrolować stanu pakietu dostępnych minut w danym okresie.

Dodatkowe korzyści płynące ze stopniowego zniesienia roamingu w ramach struktur Unii Europejskiej dla wszystkich użytkowników sieci komórkowych niezależnie od sposobu zawartej z operatorem umowy lub jej całkowitego braku powodują, że ciężko znaleźć dla przeciętnego użytkownika smartfona uzasadnienia dla podpisania długoterminowego zobowiązania. Już podczas któregoś zagranicznych wojaży w Europie możemy odczuć pozytywne skutki nowego prawodawstwa nawet jako posiadacze telefonów na kartę.

Konieczność rejestrowania każdego numeru telefonu w praktyce nie okazała się tak uciążliwa, jak można było się spodziewać. Dlatego w żaden sposób nie osłabiło to pozycji ofert typu prepaid. Dziś klienci korzystający z tego rodzaju rozwiązań wciąż mogą liczyć na doładowania w promocji.

Więcej wydajesz, więcej zyskujesz?

Uciążliwości związane z doładowaniem konta w przypadku telefonu na kartę już od dawna nie występują w żadnej postaci, chyba że któryś z użytkowników chciałby usilnie utrudnić sobie życie. Dzisiaj istnieje wiele alternatyw dla dawnych kart zdrapek umożliwiających powiększenie dotychczasowego salda w przeciągu maksymalnie kilku minut. A najlepsze, że wszystko to odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu. Poza niewątpliwą oszczędnością czasu użytkownik numeru może zyskać coś jeszcze, a są to dodatkowe, często niemałe bonusy.

Zważywszy na docierające zewsząd sygnały, a także sam fakt wzrostu znaczenia internetu w dzisiejszym świecie operatorzy sieci komórkowych postanowili uprościć do maksimum proces doładowania telefonu. W sytuacji, kiedy wszystko sprowadza się do kilku kliknięć, ciężko w tym momencie o lepsze rozwiązania.

Na przykładzie specjalnie do tego stworzonej witryny https://doladowania.orange.pl/ dla użytkowników sieci Orange można samemu przekonać się o zaletach tego systemu. W praktyce wszystko sprowadza się do uzupełnienia podstawowych danych, w tym oczywiście numeru telefonu, wyboru jednego z wielu sposobów bezpiecznych płatności i wybrania kwoty zasilenia.

Sieć Orange nieprzypadkowo premiuje swoich klientów bonusami za korzystanie z nowoczesnego rozwiązania. Decydując się na doładowanie w promocji w przypadku wybrania kwoty 200 złotych użytkownik zyskuje 10% wartości zasilenia oraz kolejne 30 złotych do wykorzystania na powiększenie dotychczasowego salda. W przypadku mniejszych kwot każdorazowo można liczyć na 10% bonus, co i tak jest wyjątkowo opłacalnym rozwiązań.

W dobie dostępnych tak prostych i przejrzystych rozwiązań jakim jest doładowanie telefonu komórkowego przez internet oszczędzamy nie tylko swój czas, ale zyskujemy także dodatkowe środki. To sprawia, że oferty typu prepaid nieprzypadkowo stają się jeszcze atrakcyjniejsze dla użytkowników, stając się doskonałą alternatywą dla umów długoterminowych.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wicestarosta jasielski aniołem stróżem

  Szpitale muszą dbać o sprzęt niezbędny do wykonywania diagnostyki na wysokim poziomie, jak również innych urządzeń przydatnych w poradniach. Do tego potrzebne są także dobre dusze, które pomogą w osiągnięciu celu...

 • Czy komendant Krzyżak odejdzie ze służby?

  Komendant jasielskiej policji zwrócił się do swojego przełożonego z prośbą o zwolnienie go ze służby w związku z nabyciem praw emerytalnych. Decyzję w tej sprawie podejmie szef Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma na to trzy miesiące.

 • Nowy sprzęt pozwoli dostrzec najmniejsze zmiany chorobowe!

  Od niedawna w Pracowni Endoskopii jasielskiego szpitala wykonywane są badania na nowym urządzeniu najnowszej generacji. To kolejny sprzęt zakupiony w ostatnich latach, dzięki któremu skuteczniej będzie można diagnozować pacjentów.

 • Czołowe zderzenie toyoty z chevroletem w Wolicy

   

  W Wolicy doszło dziś rano do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Wśród poszkodowanych jest dziecko.

 • Czarni postawieni pod ścianą

  Władze Jasła przyznały dotację na realizację przedsięwzięć sportowych w bieżącym roku. Największe kontrowersje wzbudziła kwota 150 tys. zł dla Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło. Okazuje się, że to za mało, aby mogli dokończyć sezon w rozgrywkach wiosennych. Zarząd Czarnych walczy o klub, a wspierają go w tym jego sympatycy, przedsiębiorcy i byli zawodnicy.

 •  

  Zapraszamy  na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Inwestują w oczyszczalnię ścieków i kanalizują gminę

  W tym roku zakończy się budowa nowego sekwencyjnego reaktora biologicznego oraz modernizacja oczyszczalni ścieków w Nowym Żmigrodzie. W ramach tej inwestycji powstała nowa sieć kanalizacji z przyłączami w Mytarzy, Mytarce i Nowym Żmigrodzie...

 • Atrakcyjna nieruchomość w sercu Beskidu Niskiego

   

  Krempna - wyjątkowa miejscowość w Beskidzie Niskim, zachwycająca krajobrazami i nienaruszoną przyrodą. Siedziba Magurskiego Parku Narodowego, słynna także z z zalewu na rzece Wisłoka a także bezcennych zabytków i pamiątek przeszłości. W tej oto turystycznej miejscowości mamy do sprzedania atrakcyjną działkę o powierzchni około 1,6 hektara położoną w cichej i spokojnej okolicy.

 • Duże rodziny mogą więcej

   

  W ostatnich latach polityka prorodzinna państwa weszła w okres dojrzałości. Przede wszystkim na szczególną opiekę liczyć mogą rodziny, z co najmniej dwójką dzieci oraz wielodzietne. Jednym z programów, którego uruchomienie okazało się sukcesem jest Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Polacy jednak nie zawsze wiedzą jak i gdzie mogą z niej korzystać.

 • Nowoczesne wnętrza w niepowtarzalnym stylu

   

  Stylowe i nowoczesne wnętrza nie muszą być jedynie marzeniem. Zachwyć nowym trendem, coraz częściej wybieranym przez projektantów. Spraw, aby Twój dom nabrał wyjątkowego charakteru.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105