Strona główna

Ekonomiczny wariant komórkowy

0
Napisany dnia: 31.10.2017, 07:33 , Tagi: Brak

Stopniowe obniżki stawek przez operatorów w Polsce sprawiły, że dziś w zasadzie każdy za stosunkowo niewielką kwotę zyskuje niemal nieograniczony dostęp do komunikacji ze światem. Czy w gąszczu tak atrakcyjnych ofert możemy znaleźć coś, co wyróżnia się poprzez dodatkowe profity?

Kiedy abonament idzie w odstawkę...

Niewątpliwą domeną naszych czasów jest powszechna niechęć do długoterminowych zobowiązań. Chcemy mieć wybór i niekoniecznie spędzić życie na jednym stanowisku pracy, oglądając dokładnie te same kanały w telewizji, czy być związanym z operatorem komórkowym długą umową, szybko tracącą profity. O ile do niedawna abonament oznaczał dla klienta szereg zysków, o tyle w nieustannej walce o nowych klientów operatorzy uczynili dotychczasowe oferty typu prepaid tak atrakcyjnymi, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.

W zasadzie za mniej niż trzydzieści złotych miesięcznie zyskujemy na ogół nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na telefony stacjonarne, nieograniczone smsy, a do tego także pokaźny pakiet danych. Czego więcej potrzeba nam do szczęścia w tym zakresie? Chyba odpowiedniej liczby znajomych mających czas na komunikowanie z nami, bo dziś nie musimy już skrzętnie kontrolować stanu pakietu dostępnych minut w danym okresie.

Dodatkowe korzyści płynące ze stopniowego zniesienia roamingu w ramach struktur Unii Europejskiej dla wszystkich użytkowników sieci komórkowych niezależnie od sposobu zawartej z operatorem umowy lub jej całkowitego braku powodują, że ciężko znaleźć dla przeciętnego użytkownika smartfona uzasadnienia dla podpisania długoterminowego zobowiązania. Już podczas któregoś zagranicznych wojaży w Europie możemy odczuć pozytywne skutki nowego prawodawstwa nawet jako posiadacze telefonów na kartę.

Konieczność rejestrowania każdego numeru telefonu w praktyce nie okazała się tak uciążliwa, jak można było się spodziewać. Dlatego w żaden sposób nie osłabiło to pozycji ofert typu prepaid. Dziś klienci korzystający z tego rodzaju rozwiązań wciąż mogą liczyć na doładowania w promocji.

Więcej wydajesz, więcej zyskujesz?

Uciążliwości związane z doładowaniem konta w przypadku telefonu na kartę już od dawna nie występują w żadnej postaci, chyba że któryś z użytkowników chciałby usilnie utrudnić sobie życie. Dzisiaj istnieje wiele alternatyw dla dawnych kart zdrapek umożliwiających powiększenie dotychczasowego salda w przeciągu maksymalnie kilku minut. A najlepsze, że wszystko to odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu. Poza niewątpliwą oszczędnością czasu użytkownik numeru może zyskać coś jeszcze, a są to dodatkowe, często niemałe bonusy.

Zważywszy na docierające zewsząd sygnały, a także sam fakt wzrostu znaczenia internetu w dzisiejszym świecie operatorzy sieci komórkowych postanowili uprościć do maksimum proces doładowania telefonu. W sytuacji, kiedy wszystko sprowadza się do kilku kliknięć, ciężko w tym momencie o lepsze rozwiązania.

Na przykładzie specjalnie do tego stworzonej witryny https://doladowania.orange.pl/ dla użytkowników sieci Orange można samemu przekonać się o zaletach tego systemu. W praktyce wszystko sprowadza się do uzupełnienia podstawowych danych, w tym oczywiście numeru telefonu, wyboru jednego z wielu sposobów bezpiecznych płatności i wybrania kwoty zasilenia.

Sieć Orange nieprzypadkowo premiuje swoich klientów bonusami za korzystanie z nowoczesnego rozwiązania. Decydując się na doładowanie w promocji w przypadku wybrania kwoty 200 złotych użytkownik zyskuje 10% wartości zasilenia oraz kolejne 30 złotych do wykorzystania na powiększenie dotychczasowego salda. W przypadku mniejszych kwot każdorazowo można liczyć na 10% bonus, co i tak jest wyjątkowo opłacalnym rozwiązań.

W dobie dostępnych tak prostych i przejrzystych rozwiązań jakim jest doładowanie telefonu komórkowego przez internet oszczędzamy nie tylko swój czas, ale zyskujemy także dodatkowe środki. To sprawia, że oferty typu prepaid nieprzypadkowo stają się jeszcze atrakcyjniejsze dla użytkowników, stając się doskonałą alternatywą dla umów długoterminowych.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zalewa im działki, a powiat nic z tym nie robi

  Plac targowy i pobliskie posesje na osiedlu Kaczorowy są stale zalewane przez wody deszczowe. Mieszkańcy od kilku lat zabiegają o dokończenie budowy ofosowania w kierunku rzeki Wisłoki. Do chwili obecnej jednak bezskutecznie...

 • Zadbaj o swój wzrok! Bezpłatne badanie wzroku 30.11.2017

   

  Suchość i zaczerwienienie oczu, a także pogorszenie ostrości widzenia to objawy cyfrowego zmęczenia wzroku. Przy wielogodzinnym wpatrywaniu się w ekrany zapominamy o tym, że prawidłowe ich nawilżenie można utrzymać dzięki częstemu mruganiu – od 15 do 20 razy na minutę.

 • Burmistrz musi mieć „grubą skórę”. Wypowiedź radnej uznana za dopuszczalną.

  Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł nieprawomocny wyrok w sprawie naruszenia dóbr osobistych burmistrz Małgorzaty Salachy przez radną Magdalenę Stasiowską. Sąd oddalił w całości pozew włodarza gminy Kołaczyce, a jednocześnie odstąpił od obciążania jej kosztami postępowania sądowego, o które wnosiła pozwana.

 • Poznaj bogate portfolio żarówek Philips LED - Najlepsza cena w sklepie Leddo.pl w Jaśle

 • Kiedy powstanie most?

  Mieszkańcy Jasła coraz częściej pytają o zapowiadaną przez burmistrza inwestycję mostową, która ma połączyć ul. Szopena z ul. Gądki w Jaśle...

 • Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

 • Rekord został pobity! Popłynęli dla Patryka.

   

  Tegoroczne Nocne Charytatywne Pływanie w Jaśle zapamiętane zostanie jako noc rekordów. Uczestnicy imprezy przepłynęli łącznie 434 kilometry i 125 metrów. Pływacy bili również rekordy indywidualne. Najważniejszy jest jednak cel morderczego wysiłku, którym była pomoc dla Patryka Jamuły.

 • Stanisław Zając został członkiem Zarządu Powiatu w Jaśle

  Dzisiaj na sesji nadzwyczajnej rady powiatu w Jaśle przyjęto rezygnację radnego Mateusza Lechwara z członkostwa w Zarządzie Powiatu. Starosta jasielski Adam Pawluś rekomendował na jego miejsce Stanisława Zająca, dotychczasowego wiceprzewodniczącego rady. Radni większością głosów poparli tę kandydaturę.

 • W Jaśle powstaje obelisk

  W centrum miasta rozpoczęły się prace związane z budową obelisku poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom podziemia antykomunistycznego. Obiekt został zaprojektowany przez światowej sławy Andrzeja Pityńskiego, autora rzeźb monumentalnych o tematyce patriotycznej i martyrologicznej.

 • Jeśli jesteś mieszkańcem Jasła lub okolic, koniecznie przeczytaj!

   

  Medyczno Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle przygotowało na semestr zimowy (od stycznia 2018) ofertę edukacyjną przemyślaną tak, aby skutecznie sprostać oczekiwaniom rynku pracy. 

 • 22-latek zginął od ciosu nożem

  Do tragedii doszło w niedzielę w Bedburgu. Jak poinformowały media ogólnopolskie i regionalne 22-letni mieszkaniec Nowego Glinika został śmiertelnie ugodzony nożem w klatkę piersiową. Podejrzanym o zabójstwo jest 39-letni Polak. Obaj pochodzą z powiatu jasielskiego.

 • Proces przeciwko radnej z Kołaczyc zmierza ku końcowi

  Burmistrz Małgorzata Salacha wystąpiła przeciwko radnej na drogę sądową za naruszenie dóbr osobistych. Od Magdaleny Stasiowskiej żąda przeprosin i 12 tys. zł zadośćuczynienia. W minioną środę odbyła się ostatnia rozprawa w procesie z powództwa cywilnego.

 • Eyelinery, które pokocha każda kobieta – TOP 3

   

  Zgrabnie podkreślone oczy potrafią całkowicie odmienić damski wizerunek. Masz ochotę przejść błyskawiczną metamorfozę w zaledwie kilka minut? Te eyelinery zagwarantują Ci perfekcyjne wykończenie make-upu, a nie kosztują więcej niż 30 zł!

 • Jasło świętuje 11 listopada

   

  W całym kraju odbywają się dziś obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rocznicowe tradycyjnie odbyły się również w Jaśle. Zapoczątkowała je Msza św. w intencji Ojczyzny. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105