Strona główna

Ekonomiczny wariant komórkowy

0
Napisany dnia: 31.10.2017, 07:33 , Tagi: Brak

Stopniowe obniżki stawek przez operatorów w Polsce sprawiły, że dziś w zasadzie każdy za stosunkowo niewielką kwotę zyskuje niemal nieograniczony dostęp do komunikacji ze światem. Czy w gąszczu tak atrakcyjnych ofert możemy znaleźć coś, co wyróżnia się poprzez dodatkowe profity?

Kiedy abonament idzie w odstawkę...

Niewątpliwą domeną naszych czasów jest powszechna niechęć do długoterminowych zobowiązań. Chcemy mieć wybór i niekoniecznie spędzić życie na jednym stanowisku pracy, oglądając dokładnie te same kanały w telewizji, czy być związanym z operatorem komórkowym długą umową, szybko tracącą profity. O ile do niedawna abonament oznaczał dla klienta szereg zysków, o tyle w nieustannej walce o nowych klientów operatorzy uczynili dotychczasowe oferty typu prepaid tak atrakcyjnymi, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.

W zasadzie za mniej niż trzydzieści złotych miesięcznie zyskujemy na ogół nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na telefony stacjonarne, nieograniczone smsy, a do tego także pokaźny pakiet danych. Czego więcej potrzeba nam do szczęścia w tym zakresie? Chyba odpowiedniej liczby znajomych mających czas na komunikowanie z nami, bo dziś nie musimy już skrzętnie kontrolować stanu pakietu dostępnych minut w danym okresie.

Dodatkowe korzyści płynące ze stopniowego zniesienia roamingu w ramach struktur Unii Europejskiej dla wszystkich użytkowników sieci komórkowych niezależnie od sposobu zawartej z operatorem umowy lub jej całkowitego braku powodują, że ciężko znaleźć dla przeciętnego użytkownika smartfona uzasadnienia dla podpisania długoterminowego zobowiązania. Już podczas któregoś zagranicznych wojaży w Europie możemy odczuć pozytywne skutki nowego prawodawstwa nawet jako posiadacze telefonów na kartę.

Konieczność rejestrowania każdego numeru telefonu w praktyce nie okazała się tak uciążliwa, jak można było się spodziewać. Dlatego w żaden sposób nie osłabiło to pozycji ofert typu prepaid. Dziś klienci korzystający z tego rodzaju rozwiązań wciąż mogą liczyć na doładowania w promocji.

Więcej wydajesz, więcej zyskujesz?

Uciążliwości związane z doładowaniem konta w przypadku telefonu na kartę już od dawna nie występują w żadnej postaci, chyba że któryś z użytkowników chciałby usilnie utrudnić sobie życie. Dzisiaj istnieje wiele alternatyw dla dawnych kart zdrapek umożliwiających powiększenie dotychczasowego salda w przeciągu maksymalnie kilku minut. A najlepsze, że wszystko to odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu. Poza niewątpliwą oszczędnością czasu użytkownik numeru może zyskać coś jeszcze, a są to dodatkowe, często niemałe bonusy.

Zważywszy na docierające zewsząd sygnały, a także sam fakt wzrostu znaczenia internetu w dzisiejszym świecie operatorzy sieci komórkowych postanowili uprościć do maksimum proces doładowania telefonu. W sytuacji, kiedy wszystko sprowadza się do kilku kliknięć, ciężko w tym momencie o lepsze rozwiązania.

Na przykładzie specjalnie do tego stworzonej witryny https://doladowania.orange.pl/ dla użytkowników sieci Orange można samemu przekonać się o zaletach tego systemu. W praktyce wszystko sprowadza się do uzupełnienia podstawowych danych, w tym oczywiście numeru telefonu, wyboru jednego z wielu sposobów bezpiecznych płatności i wybrania kwoty zasilenia.

Sieć Orange nieprzypadkowo premiuje swoich klientów bonusami za korzystanie z nowoczesnego rozwiązania. Decydując się na doładowanie w promocji w przypadku wybrania kwoty 200 złotych użytkownik zyskuje 10% wartości zasilenia oraz kolejne 30 złotych do wykorzystania na powiększenie dotychczasowego salda. W przypadku mniejszych kwot każdorazowo można liczyć na 10% bonus, co i tak jest wyjątkowo opłacalnym rozwiązań.

W dobie dostępnych tak prostych i przejrzystych rozwiązań jakim jest doładowanie telefonu komórkowego przez internet oszczędzamy nie tylko swój czas, ale zyskujemy także dodatkowe środki. To sprawia, że oferty typu prepaid nieprzypadkowo stają się jeszcze atrakcyjniejsze dla użytkowników, stając się doskonałą alternatywą dla umów długoterminowych.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105