Strona główna

Ferie pod znakiem zimowego szaleństwa

8
Napisany dnia: 13.02.2018, 09:01 , Tagi: Brak
Ferie zimowe dobiegły końca, zakończył się także obóz narciarski organizowany przez koło narciarskie przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle.

Ponad 30 młodych osób aktywnie spędzało czas na Stoku "Mareszka" w Świątkowej Wielkiej doskonaląc swoje umiejętności pod bacznym okiem instruktorów. W ośrodku w Kotani wraz z animatorami uczestnicy odpoczywali bawiąc się na śniegu i jeżdżąc konno. Pięć dni w Beskidzie Niskim dostarczyło im nie tylko nowej wiedzy i umiejętności, ale również niezapomnianych przygód: dzielnie zmagali się z brakiem prądu spowodowanym obfitymi opadami śniegu.

 
Organizator, Ksiądz Zbigniew Pałka mimo przeciwności losu zawsze znajdował jakieś rozwiązanie, aby w czwartkowe południe, każdy zawodnik był jak najlepiej przygotowany do III Międzynarodowych Zawodów W Narciarstwie Alpejskim O Puchar Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle. Udało się! Wszyscy dokonali najtrudniejszego - pokonali siebie. W zawodach startowali nie tylko narciarze, można było podziwiać także snowboardzistów. Na końcu trasy na zawodników czekali niezawodni kibice, którzy dopingowali każdego uczestnika indywidualnym wierszykiem lub piosenką.

 
Gorącej atmosfery nie oziębił nawet padający śnieg, który w drugim zjeździe przeszkadzał zawodnikom, oni jednak dzięki nabytym umiejętnościom (podczas treningów na obozie i tych, trwających przez cały rok przy parafii) zjechali na medal! Gdyby nie poświęcenie osób, które zaangażowały się w pomoc organizatorom zimowisko nie byłoby tak wyjątkowe. Dziękujemy!
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku na linii startu stanie jeszcze więcej zawodników, nie tylko z Polski i Wielkiej Brytanii. Miłośników innych sportów lub zajęć manualnych zapraszamy do wspólnego trenowania i doskonalenia swoich umiejętności w parafialnej świetlicy.
 
fot. Natalia Daniło

Koło narciarskie przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ parafianin
dnia 13.02.2018, 11:38. Identyfikator użytkownika: 6bmqWXHFJVS4
Ocena
komentarza:
40
Takiego Proboszcza mieć to skarb. Niech mu tylko Bóg daje jak najwięcej zdrowia.
@ Natalia
dnia 13.02.2018, 13:31. Identyfikator użytkownika: 9V8ee6cgbYz5
Ocena
komentarza:
36
Ks.Znigmiew jest najlepszy !!!
@ GOŚĆ W WASZEJ PARAFII
dnia 13.02.2018, 21:14. Identyfikator użytkownika: hHhTZB436u36
Ocena
komentarza:
27
no napewno niejedna parafia wam zazdrości takiego proboszcza. módlcie się tylko żeby u was jak najdłużej został. kazania ks. zbigniewa mistrzostwo, mogę stać 2 godz. i słuchać z zaciekawieniem, niestety gdzie indziej 15 min. "bełkot" to katorga.
@ niestety nie z tej parafii...
dnia 13.02.2018, 22:36. Identyfikator użytkownika: WEylYcUrjK2F
Ocena
komentarza:
24
Gratulacje super pomysłu na sposób spędzenia ferii - przede wszystkim Księdzu Proboszczowi! Na zdjęciach w Galerii widać jak dobrze wszyscy się bawili! Z podziwem patrzę (i nie ukrywam że troche z zazdrością - uppsss... a to chyba grzech ;-) ) na zaangażowanie Ks. Zbigniewa w organizację przeróżnych atrakcji dla Młodzieży ze swojej Parafii. Taki Ks. Proboszcz to prawdziwy skarb i mam nadzieję, że parafianie to doceniają! Życzę uczestnikom i organizatorom dużo zdrówka i jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE!!!
@ Hej
dnia 14.02.2018, 00:17. Identyfikator użytkownika: UCfxZbixiyzL
Ocena
komentarza:
20
Ksiądz Zbigniew jest wspaniałym, ciepłym człowiekiem! Jedyny taki ksiądz na Ziemii, prawdziwy dar. Jakiekolwiek hejty wylewane na niego są tylko z czystej zazdrości.
@ @ parafialny tubylec
dnia 14.02.2018, 19:22. Identyfikator użytkownika: kTD0t6hQaPqk
Ocena
komentarza:
16
Muszę przyznać, że często zdarza mi się przebywać w moim kościele parafialnym, tj. Kościół pw. Miłosierdzia Bożego w Jaśle. Wszystko co dzieje sie na terenie tej parafi jest wspaniałym dziełem księdza proboszcza Zbigniewa oraz parafian. Trzecia edycja obozu narciarskiego to idealny wypoczynek dla dzieci, zarówno dobry czas na modlitwę jak i zabawę. Szczególne gratulacje na ręce księdza proboszcza oraz księdza Wojciecha jak i duże podziękowania dla animatorów Szymona i Wiktorii za opiekę i zapewnianie rozrywki!
@ Parafianka
dnia 15.02.2018, 21:49. Identyfikator użytkownika: rBcuPe5ihqQI
Ocena
komentarza:
9
Nic dodać nic ująć, nasza wspólnota rządzi :)
@ Ktoś ze Skalnika
dnia 21.02.2018, 00:04. Identyfikator użytkownika: gbbMNOLcqGUx
Ocena
komentarza:
4
Bardzo żałuję, że ks. Zbigniew odszedł ze Skalnika. Takiego proboszcza można tylko pozazdrościć. Niech Bóg księdzu błogosławi i strzeże :)
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki

   

  Już w najbliższą sobotę, 26 maja odbędzie się otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki w Jaśle. Teraz ramki do fotografii, lustra oraz oprawy obrazów będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wszystko w cenach producenta.

 • Kuchnia Twoich marzeń nie musi być droga - leddo.pl podpowiada jak odmienić wnętrze światłem.

   

  Marzysz o pięknej, przestronnej i jasnej aranżacji swojej kuchni? Z leddo.pl to żaden problem. Nie ważne czy Twój kulinarny raj przeszedł właśnie kapitalny remont czy dopiero powstaje projekt. A może jest to tylko mała kuchnia w niewielkim mieszkaniu na poddaszu? Wielkość nie ma znaczenia - liczy się oświetlenie.

 • 50-latek spłonął żywcem

  W jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Kościuszki w Jaśle doszło do tragedii. 50-letni mężczyzna zmarł w wyniku samopodpalenia.

 • Bezpłatne badanie wzroku 28 maja!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Zderzenie poloneza z citroenem na "Pohulance"

   

  Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Wojska Polskiego doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła pasażerka poloneza.

 • Walczyła ze Stasiowską. Teraz musi jej zwrócić pieniądze

  Magdalena Stasiowska złożyła zażalenie na postanowienie sądu I instancji. Małgorzata Salacha prawomocnym postanowieniem Sądu Apelacyjnego musi zwrócić radnej 6537 zł.

 • Myjnia pod oknami to nieporozumienie – mówią mieszkańcy

  Na osiedlu Gamrat w odległości kilkunastu metrów od bloku budowana jest jednostanowiskowa myjnia samochodowa. Mieszkańcy obawiają się hałasu, wzmożonego ruchu, środków chemicznych i oparów wydostających się z myjni. Inwestor zapewnia, że będzie to obiekt zamknięty.

 • Otwórz drzwi Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105