Strona główna

Gabriela Kwaśny druga w Pucharze Czech w Ostrawie

11
Napisany dnia: 28.02.2019, 10:31 , Tagi: Brak

Gabriela Kwaśny wychowanka klubu UKS MOSIR JASŁO a obecnie reprezentująca barwy klubu ASW JUDO JASŁO wywalczyła dzisiaj srebrny medal na zawodach w czeskiej Ostrawie. Gabrysia jedynie w walce finałowej musiał uznać wyższość swojej przeciwniczki, wcześniej walki eliminacyjne rozstrzygnęła na swoją korzyść wygrywając przed czasem. Gabrysia niedawno startowała w Pucharze Europy kadetów w Hiszpanii a już niedługo weźmie kolejny raz udział w tak prestiżowej imprezie sportowej w grupie kadetów, tym raz w Zagrzebiu (Chorwacja).

Drugą zawodniczką, która reprezentowała nasz klubu była Natalia Nocula, która po raz pierwszy próbowała swoich sił w kategorii wagowej do 63 kg i niestety nie przeszła walk eliminacyjnych ale doświadczenie zdobyte podczas tych zawodów na pewno zaprocentuje w kolejnych startach.

Turniej zgromadził ponad 1500 zawodników z wielu krajów i klubów, tym bardziej sukces Gabrysi jest wartościowy.

UKS ASW Judo Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Henry
dnia 28.02.2019, 15:14. Identyfikator użytkownika: Gos1aRoSrTr2
Ocena
komentarza:
6
Gratulacje sporty walki w Jaśle wymiatają
@ Kafel
dnia 28.02.2019, 16:43. Identyfikator użytkownika: F9eAm6cPxMW7
Ocena
komentarza:
-7
Ilu olimpijczyków czy mistrzów świata bądź Europy w kategorii seniorów mamy z tych klubów, mających najlepsze w Polsce chyba warunki do trenowania? Ile osób w Polsce zna Gabrielę Kwaśną a ile Cholewiaka,Bernackiego,Muchę,Pykosz?
@ do kafel
dnia 28.02.2019, 17:11. Identyfikator użytkownika: XPTSZLAYPGJI
Ocena
komentarza:
3
No i po co już hejtujesz!!! po co zaczynasz wylewać swoją chorą zazdrość na łamach portali??? kto zna takiego Kafla jak ty??? trola internetowego. Zrób wszystko żeby twoje dyscypliny miały lepiej a nam daj spokojnie pracować. Każdy sport ma prawo funkcjonować. A jakbyś się zagłębił to był poznał naszych mistrzów!
Życzę sukcesów w realnym życiu!!!
@ runaldo
dnia 28.02.2019, 21:34. Identyfikator użytkownika: EpEIYWgyAcuA
Ocena
komentarza:
11
Nie wszyscy na świecie interesują się tylko piłką nożną. Nie wiem kto to Cholewiak, Kafel i Ci inni. Ale życzę im wszystkiego dobrego w ich dyscyplinie. Brawo Gabriela!
@ ambiient
dnia 04.03.2019, 21:17. Identyfikator użytkownika: dBC5Uwol8K2k
Ocena
komentarza:
1
A kto to ten Cholewiak, Pykosz i dwóch pozostałych?
@ dragoness
dnia 05.03.2019, 10:22. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-1
"Cholewiak,Bernacki,Mucha, Pykosz" - kim oni są?
@ Płytkarz
dnia 28.02.2019, 18:07. Identyfikator użytkownika: S7F1zwzMU4Ps
Ocena
komentarza:
5
Gratulację!
@ Judo
dnia 28.02.2019, 20:25. Identyfikator użytkownika: Gos1aRoSrTr2
Ocena
komentarza:
6
Akademia Sportów Walki Jasło to już nie tylko Judo ale i Kickboxing, Boks (Spartan) oraz Akrobatyka.
Fajnie widzieć jak to wszytko sie rozwija
@ bodek
dnia 01.03.2019, 19:28. Identyfikator użytkownika: 7dCHETH6lFPR
Ocena
komentarza:
6
Warunki do treningu trzeba sobie wywalczyć - to insynuacja do Kafela. Zawodnicy sportów walki mają wspaniałych trenerów którzy kochają ten sport i oddają mu czas i serce. Oni potrafią oszlifować perełki i zamienić je w diamenciki. To czy te diamenty zostaną mistrzami Świata czy Europy ZALEŻY OD WIELU CZYNNIKÓW np. czy w dalszej karierze trafią do tak samo wspaniałych klubów i doświadczonych trenerów. Jeśli tak się stanie to na pewno Europa i Świat o nich usłyszy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
@ niekibic
dnia 05.03.2019, 09:50. Identyfikator użytkownika: EpEIYWgyAcuA
Ocena
komentarza:
1
Właśnie walczą- bazgrając swoje miasto i okoliczne miejscowości swoimi "autografami"
@ Super
dnia 05.03.2019, 16:43. Identyfikator użytkownika: HFmHaK3NpIpS
Ocena
komentarza:
5
Gratuluję Gabrysiu :)
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Zmarł Józef Biernacki wieloletni prezes JKMiRJ

  We wtorek 12 marca br. zmarł w wieku 70 lat Józef Biernacki, współzałożyciel Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle oraz jego wieloletni prezes. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • Podróżnicy z Jasła wyróżnieni na festiwalu "Kolosy"

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki, którzy w minionym roku zakończyli zimowy trawers Karpat, otrzymali wyróżnienie w kategorii WYCZYN ROKU na 21. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów "Kolosy" w Gdyni...

 • Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Kraków - Jasło

   

  Podróżni, którzy korzystają z oferty połączeń kolejowych Kraków – Jasło – Kraków wkrótce mogą spodziewać się utrudnień w ruchu pociągów. Ich powodem są planowane prace modernizacyjne na linii 108, które mają rozpocząć się już niebawem.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105