Honorowy patronat Burmistrza Jasła nadal pozytywnie służy jasielskim siatkarzom

9

Drużyna seniorów rozegrała kolejny, wyjazdowy mecz ligowy w III podkarpackiej lidze. Przeciwnikiem naszych chłopców był zespół Brzozovi Brzozów. Do pierwszego seta jaślanie wyszli bardzo skoncentrowani, i po dobrej solidne grze wygrali 25:20.

Drugiego seta rozpoczęli zupełnie rozkojarzeni, co zakończyło się szybko sromotną porażką do 13. W trzecim secie jasielscy zawodnicy MKS wzięli srogi rewanż demolując przeciwnika 25:13. Czwarty set przebiegał do półmetka remisowo, jednak końcówka należała zdecydowanie do jaślan, którzy wygrali seta do 20, a cały mecz 3:1 w setach do 20, -15, 13, 20.

Trener Bartosz Kilar dysponował składem w osobach: Kumor M, Pawlik B, Gliwa M, Nikiel P, Hołodniak T, Michalec M, Dedo Br, Waśko K, Gwóźdź P, Kmiecik D, Półchłopek M.