I miejsce UKS 6 Jasło rocznik 2006 w Nowym Sączu

2
W dniu 27 czerwca rocznik 2006 wyjechał do Nowego Sącz na turniej Kids Summer Cup 2016 organizowany przez MUKS Dunajec. W całym turnieju przegrywamy tylko jeden mecz i ostatecznie przywozimy do Jasła I miejsce oraz statuetkę najskuteczniejszego strzelca, którym zostaje Karol Potera.

Mecze grupowe przedstawiały się następująco:

MUKS Dunajec II - UKS 6 Jasło 0:6

MUKS Dunajec III - UKS 6 Jasło 1:0

Grunwald Budziwój - UKS 6 Jasło 3:5

Akademia Sandecja - UKS 6 Jasło 1:2

Zajmując II miejsce w grupie spotykamy się w półfinale z MUKS Dunajec I, drużyną która po ostatnim pobycie w Jaśle na turnieju halowym fetowała zwycięstwo zajmując I miejsce. Obie drużyny grają bardzo ofensywnie i po regulaminowym czasie mecz kończy się remisem 2:2. Rzuty karne to zawsze egzamin dla strzelających i bramkarzy. Wytypowani przez trenera do karnych: Potera, Bilski, Praskowicz oraz Szot perfekcyjnymi, technicznymi strzałami pokonują bramkarza z Dunajca, bilansem bramek 4:3 zapewniamy sobie grę w finale. Do finału podchodzimy skoncentrowani i przez pierwsze 6 minut Sokoliki Stary Sącz praktycznie nie wychodzą ze swojej połowy. W siódmej minucie strzelamy pierwszą bramkę i po kolejnych trzech minutach podwyższamy wynik na 2:0. W końcówce meczu ustalamy wynik na 3:0 i tak też kończy się mecz finałowy. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Skład Złotej drużyny: Karol Potera, Dominik Bilski, Wiktor Fara, Mateusz Szot, Maciek Leśniak, Szczepan Baradziej, Igor Muzyka, Janek Łopatkiewicz, bramkarze - Maciek Dziedzic oraz Bartosz Praskowicz.