Strona główna

IV Bieg Króla - pokaż swoją radość!

14
Napisany dnia: 23.02.2018, 11:43 , Tagi: Brak

W niedzielne popołudnie, 22 kwietnia, ulice naszego miasta po raz kolejny zamienią się w kolorową, biegową paradę! I Liceum Ogólnokształcące, Miasto Jasło oraz Sieć Sklepów MPM zapraszają do kibicowania i wzięcia udziału w czwartym już Biegu Króla na dystansie 5 lub 10 kilometrów (biegnąc lub maszerując z kijami nordic walking) oraz w biegach dziecięcych.

Rok 2018 jest szczególny dla historii naszej społeczności. Trwa Rok Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, na ten czas przypada również 150. rocznica założenia jednej z najstarszych szkół na Podkarpaciu - Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego imienia Króla Stanisława Leszczyńskiego oraz 125-lecie istnienia Kaplicy Gimnazjalnej w Jaśle. W tej długiej historii nasi koledzy - Mieszkańcy Jasła, Nauczyciele i Uczniowie Liceum wnieśli znaczący wkład w naukę, kulturę oraz umacnianie polskiego patriotyzmu.

IV Bieg Króla w Jaśle jest jednym z licznych zaplanowanych na ten rok wydarzeń mających przypominać nam, mieszkańcom Jasła, że obchody te powinny być dla nas powodem do radości - historia przyniosła bowiem nam, Polakom zwycięstwo i upragnioną wolność.

W ramach Biegu Króla odbędą się bezpłatne biegi dziecięce, a dla starszych - bieg na dystansie 5 oraz 10 kilometrów. Gospodarzem miasteczka zawodów, jak co roku, będzie I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle.

Zgłoszenia do biegu głównego już trwają - do czwartku włącznie (1 marca) obowiązuje najniższa opłata startowa, a aż do startu na dodatkowe 50% zniżki mogą liczyć osoby poniżej 18 i powyżej 60 lat. Zgłoszenia do biegów dziecięcych prowadzone będą w dniu startu, w biurze zawodów od 12:00 do 12:45.

Zgłoszenia: https://system.timedo.pl/pl/publiczny/impreza/285/uczestnicy

Regulamin biegu: http://biegkrola.pl/regulamin/

Bieg Króla to druga z organizowanych w Jaśle cyklicznych imprez biegowych dla amatorów. Na 6 października Klub Sportowy SPEED Jasło zaprasza na szóstą już imprezę pod nazwą Run and Rollspeed.

Organizatorzy: Miasto Jasło, I Liceum Ogólnokształcące, Sieć Sklepów MPM
Sponsorzy: Domicela, Paweł Górniak (psycholog-psychoterapeuta)
Partnerzy: Lady Gym, Habys, Jasielska Grupa Biegowa, Medyczno - Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle, Restauracja Impresja

gp

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Krasula
dnia 24.02.2018, 10:42. Identyfikator użytkownika: qMbyXSoAyb5y
Ocena
komentarza:
2
To za dwa miechy. Ludzie zapomna
@ Komandos
dnia 24.02.2018, 14:41. Identyfikator użytkownika: 4YONwbGC65MB
Ocena
komentarza:
-2
22 kwietnia az strach bedzie przewijać tablice na facebooku i instagramie.
Wszyscy bedą pompować swoje ego ze przebiegli 5 km.
Celebryci biegania.Bosze.
@ do komandos
dnia 24.02.2018, 19:42. Identyfikator użytkownika: 2qcfChsVUceE
Ocena
komentarza:
4
Pewnie dzis siedzisz z browarem przed telewizorem i potrafisz tylko komentowac, smiej sie smiej, ale ty maksymalnie przebiegniesz 10 metrów do lodówki , powodzenia, mam nadzieje ze tez wrzucisz na fb swoj wyczyn, mam tez nadzieje ze jeszcze widzisz czym sikasz hahaha
@ dilu
dnia 25.02.2018, 01:53. Identyfikator użytkownika: 0Q548tj2C5KS
Ocena
komentarza:
-2
Dobrze Komndos piszesz, ciemnogród bedzie latał po ulicach:) Ja bede sobie siedział wygodnie w fotelu i oddawał sie lepszym zajeciom
@ Komandos
dnia 25.02.2018, 10:56. Identyfikator użytkownika: lG5H7brVB4ZS
Ocena
komentarza:
-2
Widzisz kolego.
Czytasz proste zdanie i nic nie potrafisz zrozumiec-znak czasu?
Nikt nie krytykuje biegania...ja krytykuje potrzebe dokumentowania każdej swojej mysli, zajęcia i posiłku na facebooku.
Potem przedstawiciele robotniczej klasy średniej i warstw niższych społeczeństwa wyrastają w przekonaniu ze jak czegos nie wrzucasz na portale społecznościowe to nic nie robisz.
@ do Komandos
dnia 26.02.2018, 09:51. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
6
Ty jako klasa "wyższa" społeczeństwa a tak faktycznie to zwykła oferma kompanijna, to w jakim celu na portale społecznościowe zaglądasz? Chcesz się dowartościować i nie potrafisz? Szkoda takich nieudaczników-komandosów ze tak się męczą w tm ziemskim bycie.
@ Człowiek z lasu
dnia 26.02.2018, 15:07. Identyfikator użytkownika: 3geOQ0J8Hlrx
Ocena
komentarza:
0
Do do komandos. Jeżeli potrafisz dowartościować się na portalach społecznościowych, to wygrałeś swoje życie i nie pastw się nad ludźmi, którzy tego nie potrafiă. Powiem szczerze, że też nie p po trafiłbym wrzucać fotek z medalem przyznanym za przebięgnięcie 10 km w 50 minut, no chyba, że na emeryturze, więc jak widzisz nas przegranych nie brakuje.
@ do Człowiek z lasu
dnia 26.02.2018, 18:09. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
1
Jesteś przegrany. Dużych rzeczy zrobić nie potrafisz, nie dasz rady a małe cie nie cieszą, nie zadowalają. Sukcesem jest wygrywać ze swoimi słabościami a nie z innymi ludźmi, niestety ci, którzy przegrywają życie tego nie zrozumieją.
@ Piston
dnia 28.02.2018, 10:24. Identyfikator użytkownika: KRg9oey2MMJV
Ocena
komentarza:
1
Fajnie...ale nie możecie wygrywać ze swoimi słabościami bez tej całej atencyjnosci w mediach społecznościowych tylko poprostu bardziej dla siebie?
@ malkontent
dnia 03.03.2018, 10:48. Identyfikator użytkownika: kPQWxtO2bt2o
Ocena
komentarza:
2
Myślę, że dragoness weźmie także udział, da w ten sposób dobry przykład młodzieży.
@ dragoness
dnia 03.03.2018, 13:27. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-2
Pod warunkiem, że pan również.
@ malkontent
dnia 03.03.2018, 18:02. Identyfikator użytkownika: kPQWxtO2bt2o
Ocena
komentarza:
-3
Ja już nie muszę dawać młodzieży przykładu, a Pani powinna, ponadto w dresie
sportowym będzie Pani wyglądać przeuroczo.
@ dragoness
dnia 06.03.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
0
Nie muszę odziewać się w dres i biegać, aby dawać przykład młodzieży. Istnieją inne rodzaje aktywności fizycznej.
@ xxx
dnia 08.03.2018, 10:12. Identyfikator użytkownika: kSwlzvYdEh9W
Ocena
komentarza:
5
Do wszystkich krytukąjących bieganie: ja biegam , dużo biegam i przez kilka lat spotykałem na swojej drodze dużo młodszego (ok.10 lat) ,,fana" z piwkiem w ręku który mnie dopingował mówiąc ,,ale żeś h..u głupi". Już się do niego przyzwyczaiłem i pozdrawiałem go biegnąc , ale pewnego razu go nie spotkałem . Spytałem się jego kolegów co się stąło. Oni mi odpowiedzieli, że zmarł.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • „Dziecinada. Nie dorośli do bycia radnymi”

  Mogliśmy się spodziewać burzliwej dyskusji, braku poparcia większości radnych dla udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi 992, czy odrzucenie inwestycji w Ożennej, ale nie tego, że większość radnych nie przyjdzie na obrady sesji nadzwyczajnej…

 • Czy wystarczy pieniędzy na przebudowę stadionu w Trzcinicy?

  Początkiem marca powiat ogłosił drugi przetarg na przeprowadzenie modernizacji stadionu sportowego wraz z rozbudową obiektów lekkoatletycznych przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione. Najniższa oferta przewyższała możliwości finansowe samorządu powiatu.

 • Szansa na staże dla osób młodych

   

  W Jaśle rozpoczyna się realizacja projektu „Aktywność edukacyjno – zawodowa – drogą do Twojego sukcesu” skierowanego do  osób młodych w wieku 18-29 lat.

 • Trzy złote medale zdobyte w kickboxingu w Niemczech!

  Zawodnicy Jasielskiego Klubu Sportów Walki prowadzonego przez trenera Jerzego Pilarza i jego asystenta Wojciecha Busia odnieśli duży sukces w Mistrzostwach Makroregionu Baden Niemcy w kickboxingu..

 • Budowa nowego odcinka drogi 992 pod znakiem zapytania

  To ostatni dzwonek dla władz powiatu jasielskiego i miasta Jasła, aby podjąć decyzję w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 między rondem imienia Adama Lazarowicza, a rondem imienia księdza Kazimierza Wojciechowskiego.

 • Radni chcą pełnowymiarowego boiska treningowego

  W Jaśle brakuje pełnowymiarowego boiska treningowego do piłki nożnej. Dzięki poparciu radnych długo oczekiwane zadanie będzie możliwe do realizacji. Czy uda się jednak przystąpić do tego zadania? Wszystko zależeć będzie od tego, czy miasto uzyska dofinansowanie...

 • Wiosna bez Limitów w sieci TELGAM

   

  Nowa wiosenna promocja w sieci Telgam to jedynie 16,90 zł za komórkę miesięcznie i rozmowy bez limitów na telefony komórkowe, stacjonarne oraz nielimitowane SMS -y do wszystkich sieci.

 • Pustelnik z Dębowca skazany na 3 lata więzienia

  Dzisiaj w jasielskim sądzie zapadł wyrok w sprawie Wojciecha P. pustelnika z Dębowca oskarżonego przez prokuraturę o wykorzystanie seksualne 14-letniego chłopca. Proces w tej sprawie odbywał się za zamkniętymi drzwiami.

 • Działkowiec widział podejrzanego mężczyznę niedaleko domu Haliny G.

  W miniony piątek przed krośnieńskim sądem zeznawało kolejnych dziesięć osób w procesie Janusza G. oskarżonego o zabójstwo żony. Proces jest poszlakowy, gdyż nie ma ani ciała ani narzędzia zbrodni.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105