Strona główna

IV Bieg Króla - pokaż swoją radość!

14
Napisany dnia: 23.02.2018, 11:43 , Tagi: Brak

W niedzielne popołudnie, 22 kwietnia, ulice naszego miasta po raz kolejny zamienią się w kolorową, biegową paradę! I Liceum Ogólnokształcące, Miasto Jasło oraz Sieć Sklepów MPM zapraszają do kibicowania i wzięcia udziału w czwartym już Biegu Króla na dystansie 5 lub 10 kilometrów (biegnąc lub maszerując z kijami nordic walking) oraz w biegach dziecięcych.

Rok 2018 jest szczególny dla historii naszej społeczności. Trwa Rok Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, na ten czas przypada również 150. rocznica założenia jednej z najstarszych szkół na Podkarpaciu - Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego imienia Króla Stanisława Leszczyńskiego oraz 125-lecie istnienia Kaplicy Gimnazjalnej w Jaśle. W tej długiej historii nasi koledzy - Mieszkańcy Jasła, Nauczyciele i Uczniowie Liceum wnieśli znaczący wkład w naukę, kulturę oraz umacnianie polskiego patriotyzmu.

IV Bieg Króla w Jaśle jest jednym z licznych zaplanowanych na ten rok wydarzeń mających przypominać nam, mieszkańcom Jasła, że obchody te powinny być dla nas powodem do radości - historia przyniosła bowiem nam, Polakom zwycięstwo i upragnioną wolność.

W ramach Biegu Króla odbędą się bezpłatne biegi dziecięce, a dla starszych - bieg na dystansie 5 oraz 10 kilometrów. Gospodarzem miasteczka zawodów, jak co roku, będzie I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle.

Zgłoszenia do biegu głównego już trwają - do czwartku włącznie (1 marca) obowiązuje najniższa opłata startowa, a aż do startu na dodatkowe 50% zniżki mogą liczyć osoby poniżej 18 i powyżej 60 lat. Zgłoszenia do biegów dziecięcych prowadzone będą w dniu startu, w biurze zawodów od 12:00 do 12:45.

Zgłoszenia: https://system.timedo.pl/pl/publiczny/impreza/285/uczestnicy

Regulamin biegu: http://biegkrola.pl/regulamin/

Bieg Króla to druga z organizowanych w Jaśle cyklicznych imprez biegowych dla amatorów. Na 6 października Klub Sportowy SPEED Jasło zaprasza na szóstą już imprezę pod nazwą Run and Rollspeed.

Organizatorzy: Miasto Jasło, I Liceum Ogólnokształcące, Sieć Sklepów MPM
Sponsorzy: Domicela, Paweł Górniak (psycholog-psychoterapeuta)
Partnerzy: Lady Gym, Habys, Jasielska Grupa Biegowa, Medyczno - Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle, Restauracja Impresja

gp

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Krasula
dnia 24.02.2018, 10:42. Identyfikator użytkownika: qMbyXSoAyb5y
Ocena
komentarza:
2
To za dwa miechy. Ludzie zapomna
@ Komandos
dnia 24.02.2018, 14:41. Identyfikator użytkownika: 4YONwbGC65MB
Ocena
komentarza:
-2
22 kwietnia az strach bedzie przewijać tablice na facebooku i instagramie.
Wszyscy bedą pompować swoje ego ze przebiegli 5 km.
Celebryci biegania.Bosze.
@ do komandos
dnia 24.02.2018, 19:42. Identyfikator użytkownika: 2qcfChsVUceE
Ocena
komentarza:
4
Pewnie dzis siedzisz z browarem przed telewizorem i potrafisz tylko komentowac, smiej sie smiej, ale ty maksymalnie przebiegniesz 10 metrów do lodówki , powodzenia, mam nadzieje ze tez wrzucisz na fb swoj wyczyn, mam tez nadzieje ze jeszcze widzisz czym sikasz hahaha
@ dilu
dnia 25.02.2018, 01:53. Identyfikator użytkownika: 0Q548tj2C5KS
Ocena
komentarza:
-2
Dobrze Komndos piszesz, ciemnogród bedzie latał po ulicach:) Ja bede sobie siedział wygodnie w fotelu i oddawał sie lepszym zajeciom
@ Komandos
dnia 25.02.2018, 10:56. Identyfikator użytkownika: lG5H7brVB4ZS
Ocena
komentarza:
-2
Widzisz kolego.
Czytasz proste zdanie i nic nie potrafisz zrozumiec-znak czasu?
Nikt nie krytykuje biegania...ja krytykuje potrzebe dokumentowania każdej swojej mysli, zajęcia i posiłku na facebooku.
Potem przedstawiciele robotniczej klasy średniej i warstw niższych społeczeństwa wyrastają w przekonaniu ze jak czegos nie wrzucasz na portale społecznościowe to nic nie robisz.
@ do Komandos
dnia 26.02.2018, 09:51. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
6
Ty jako klasa "wyższa" społeczeństwa a tak faktycznie to zwykła oferma kompanijna, to w jakim celu na portale społecznościowe zaglądasz? Chcesz się dowartościować i nie potrafisz? Szkoda takich nieudaczników-komandosów ze tak się męczą w tm ziemskim bycie.
@ Człowiek z lasu
dnia 26.02.2018, 15:07. Identyfikator użytkownika: 3geOQ0J8Hlrx
Ocena
komentarza:
0
Do do komandos. Jeżeli potrafisz dowartościować się na portalach społecznościowych, to wygrałeś swoje życie i nie pastw się nad ludźmi, którzy tego nie potrafiă. Powiem szczerze, że też nie p po trafiłbym wrzucać fotek z medalem przyznanym za przebięgnięcie 10 km w 50 minut, no chyba, że na emeryturze, więc jak widzisz nas przegranych nie brakuje.
@ do Człowiek z lasu
dnia 26.02.2018, 18:09. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
1
Jesteś przegrany. Dużych rzeczy zrobić nie potrafisz, nie dasz rady a małe cie nie cieszą, nie zadowalają. Sukcesem jest wygrywać ze swoimi słabościami a nie z innymi ludźmi, niestety ci, którzy przegrywają życie tego nie zrozumieją.
@ Piston
dnia 28.02.2018, 10:24. Identyfikator użytkownika: KRg9oey2MMJV
Ocena
komentarza:
1
Fajnie...ale nie możecie wygrywać ze swoimi słabościami bez tej całej atencyjnosci w mediach społecznościowych tylko poprostu bardziej dla siebie?
@ malkontent
dnia 03.03.2018, 10:48. Identyfikator użytkownika: kPQWxtO2bt2o
Ocena
komentarza:
2
Myślę, że dragoness weźmie także udział, da w ten sposób dobry przykład młodzieży.
@ dragoness
dnia 03.03.2018, 13:27. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-2
Pod warunkiem, że pan również.
@ malkontent
dnia 03.03.2018, 18:02. Identyfikator użytkownika: kPQWxtO2bt2o
Ocena
komentarza:
-3
Ja już nie muszę dawać młodzieży przykładu, a Pani powinna, ponadto w dresie
sportowym będzie Pani wyglądać przeuroczo.
@ dragoness
dnia 06.03.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
0
Nie muszę odziewać się w dres i biegać, aby dawać przykład młodzieży. Istnieją inne rodzaje aktywności fizycznej.
@ xxx
dnia 08.03.2018, 10:12. Identyfikator użytkownika: kSwlzvYdEh9W
Ocena
komentarza:
5
Do wszystkich krytukąjących bieganie: ja biegam , dużo biegam i przez kilka lat spotykałem na swojej drodze dużo młodszego (ok.10 lat) ,,fana" z piwkiem w ręku który mnie dopingował mówiąc ,,ale żeś h..u głupi". Już się do niego przyzwyczaiłem i pozdrawiałem go biegnąc , ale pewnego razu go nie spotkałem . Spytałem się jego kolegów co się stąło. Oni mi odpowiedzieli, że zmarł.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105