Strona główna

IV Bieg Króla - pokaż swoją radość!

14
Napisany dnia: 23.02.2018, 11:43 , Tagi: Brak

W niedzielne popołudnie, 22 kwietnia, ulice naszego miasta po raz kolejny zamienią się w kolorową, biegową paradę! I Liceum Ogólnokształcące, Miasto Jasło oraz Sieć Sklepów MPM zapraszają do kibicowania i wzięcia udziału w czwartym już Biegu Króla na dystansie 5 lub 10 kilometrów (biegnąc lub maszerując z kijami nordic walking) oraz w biegach dziecięcych.

Rok 2018 jest szczególny dla historii naszej społeczności. Trwa Rok Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, na ten czas przypada również 150. rocznica założenia jednej z najstarszych szkół na Podkarpaciu - Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego imienia Króla Stanisława Leszczyńskiego oraz 125-lecie istnienia Kaplicy Gimnazjalnej w Jaśle. W tej długiej historii nasi koledzy - Mieszkańcy Jasła, Nauczyciele i Uczniowie Liceum wnieśli znaczący wkład w naukę, kulturę oraz umacnianie polskiego patriotyzmu.

IV Bieg Króla w Jaśle jest jednym z licznych zaplanowanych na ten rok wydarzeń mających przypominać nam, mieszkańcom Jasła, że obchody te powinny być dla nas powodem do radości - historia przyniosła bowiem nam, Polakom zwycięstwo i upragnioną wolność.

W ramach Biegu Króla odbędą się bezpłatne biegi dziecięce, a dla starszych - bieg na dystansie 5 oraz 10 kilometrów. Gospodarzem miasteczka zawodów, jak co roku, będzie I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle.

Zgłoszenia do biegu głównego już trwają - do czwartku włącznie (1 marca) obowiązuje najniższa opłata startowa, a aż do startu na dodatkowe 50% zniżki mogą liczyć osoby poniżej 18 i powyżej 60 lat. Zgłoszenia do biegów dziecięcych prowadzone będą w dniu startu, w biurze zawodów od 12:00 do 12:45.

Zgłoszenia: https://system.timedo.pl/pl/publiczny/impreza/285/uczestnicy

Regulamin biegu: http://biegkrola.pl/regulamin/

Bieg Króla to druga z organizowanych w Jaśle cyklicznych imprez biegowych dla amatorów. Na 6 października Klub Sportowy SPEED Jasło zaprasza na szóstą już imprezę pod nazwą Run and Rollspeed.

Organizatorzy: Miasto Jasło, I Liceum Ogólnokształcące, Sieć Sklepów MPM
Sponsorzy: Domicela, Paweł Górniak (psycholog-psychoterapeuta)
Partnerzy: Lady Gym, Habys, Jasielska Grupa Biegowa, Medyczno - Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle, Restauracja Impresja

gp

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Krasula
dnia 24.02.2018, 10:42. Identyfikator użytkownika: qMbyXSoAyb5y
Ocena
komentarza:
2
To za dwa miechy. Ludzie zapomna
@ Komandos
dnia 24.02.2018, 14:41. Identyfikator użytkownika: 4YONwbGC65MB
Ocena
komentarza:
-2
22 kwietnia az strach bedzie przewijać tablice na facebooku i instagramie.
Wszyscy bedą pompować swoje ego ze przebiegli 5 km.
Celebryci biegania.Bosze.
@ do komandos
dnia 24.02.2018, 19:42. Identyfikator użytkownika: 2qcfChsVUceE
Ocena
komentarza:
4
Pewnie dzis siedzisz z browarem przed telewizorem i potrafisz tylko komentowac, smiej sie smiej, ale ty maksymalnie przebiegniesz 10 metrów do lodówki , powodzenia, mam nadzieje ze tez wrzucisz na fb swoj wyczyn, mam tez nadzieje ze jeszcze widzisz czym sikasz hahaha
@ dilu
dnia 25.02.2018, 01:53. Identyfikator użytkownika: 0Q548tj2C5KS
Ocena
komentarza:
-2
Dobrze Komndos piszesz, ciemnogród bedzie latał po ulicach:) Ja bede sobie siedział wygodnie w fotelu i oddawał sie lepszym zajeciom
@ Komandos
dnia 25.02.2018, 10:56. Identyfikator użytkownika: lG5H7brVB4ZS
Ocena
komentarza:
-2
Widzisz kolego.
Czytasz proste zdanie i nic nie potrafisz zrozumiec-znak czasu?
Nikt nie krytykuje biegania...ja krytykuje potrzebe dokumentowania każdej swojej mysli, zajęcia i posiłku na facebooku.
Potem przedstawiciele robotniczej klasy średniej i warstw niższych społeczeństwa wyrastają w przekonaniu ze jak czegos nie wrzucasz na portale społecznościowe to nic nie robisz.
@ do Komandos
dnia 26.02.2018, 09:51. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
6
Ty jako klasa "wyższa" społeczeństwa a tak faktycznie to zwykła oferma kompanijna, to w jakim celu na portale społecznościowe zaglądasz? Chcesz się dowartościować i nie potrafisz? Szkoda takich nieudaczników-komandosów ze tak się męczą w tm ziemskim bycie.
@ Człowiek z lasu
dnia 26.02.2018, 15:07. Identyfikator użytkownika: 3geOQ0J8Hlrx
Ocena
komentarza:
0
Do do komandos. Jeżeli potrafisz dowartościować się na portalach społecznościowych, to wygrałeś swoje życie i nie pastw się nad ludźmi, którzy tego nie potrafiă. Powiem szczerze, że też nie p po trafiłbym wrzucać fotek z medalem przyznanym za przebięgnięcie 10 km w 50 minut, no chyba, że na emeryturze, więc jak widzisz nas przegranych nie brakuje.
@ do Człowiek z lasu
dnia 26.02.2018, 18:09. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
1
Jesteś przegrany. Dużych rzeczy zrobić nie potrafisz, nie dasz rady a małe cie nie cieszą, nie zadowalają. Sukcesem jest wygrywać ze swoimi słabościami a nie z innymi ludźmi, niestety ci, którzy przegrywają życie tego nie zrozumieją.
@ Piston
dnia 28.02.2018, 10:24. Identyfikator użytkownika: KRg9oey2MMJV
Ocena
komentarza:
1
Fajnie...ale nie możecie wygrywać ze swoimi słabościami bez tej całej atencyjnosci w mediach społecznościowych tylko poprostu bardziej dla siebie?
@ malkontent
dnia 03.03.2018, 10:48. Identyfikator użytkownika: kPQWxtO2bt2o
Ocena
komentarza:
2
Myślę, że dragoness weźmie także udział, da w ten sposób dobry przykład młodzieży.
@ dragoness
dnia 03.03.2018, 13:27. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-2
Pod warunkiem, że pan również.
@ malkontent
dnia 03.03.2018, 18:02. Identyfikator użytkownika: kPQWxtO2bt2o
Ocena
komentarza:
-3
Ja już nie muszę dawać młodzieży przykładu, a Pani powinna, ponadto w dresie
sportowym będzie Pani wyglądać przeuroczo.
@ dragoness
dnia 06.03.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
0
Nie muszę odziewać się w dres i biegać, aby dawać przykład młodzieży. Istnieją inne rodzaje aktywności fizycznej.
@ xxx
dnia 08.03.2018, 10:12. Identyfikator użytkownika: kSwlzvYdEh9W
Ocena
komentarza:
5
Do wszystkich krytukąjących bieganie: ja biegam , dużo biegam i przez kilka lat spotykałem na swojej drodze dużo młodszego (ok.10 lat) ,,fana" z piwkiem w ręku który mnie dopingował mówiąc ,,ale żeś h..u głupi". Już się do niego przyzwyczaiłem i pozdrawiałem go biegnąc , ale pewnego razu go nie spotkałem . Spytałem się jego kolegów co się stąło. Oni mi odpowiedzieli, że zmarł.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105