Strona główna

IV Bieg Króla - pokaż swoją radość!

14
Napisany dnia: 23.02.2018, 11:43 , Tagi: Brak

W niedzielne popołudnie, 22 kwietnia, ulice naszego miasta po raz kolejny zamienią się w kolorową, biegową paradę! I Liceum Ogólnokształcące, Miasto Jasło oraz Sieć Sklepów MPM zapraszają do kibicowania i wzięcia udziału w czwartym już Biegu Króla na dystansie 5 lub 10 kilometrów (biegnąc lub maszerując z kijami nordic walking) oraz w biegach dziecięcych.

Rok 2018 jest szczególny dla historii naszej społeczności. Trwa Rok Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, na ten czas przypada również 150. rocznica założenia jednej z najstarszych szkół na Podkarpaciu - Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego imienia Króla Stanisława Leszczyńskiego oraz 125-lecie istnienia Kaplicy Gimnazjalnej w Jaśle. W tej długiej historii nasi koledzy - Mieszkańcy Jasła, Nauczyciele i Uczniowie Liceum wnieśli znaczący wkład w naukę, kulturę oraz umacnianie polskiego patriotyzmu.

IV Bieg Króla w Jaśle jest jednym z licznych zaplanowanych na ten rok wydarzeń mających przypominać nam, mieszkańcom Jasła, że obchody te powinny być dla nas powodem do radości - historia przyniosła bowiem nam, Polakom zwycięstwo i upragnioną wolność.

W ramach Biegu Króla odbędą się bezpłatne biegi dziecięce, a dla starszych - bieg na dystansie 5 oraz 10 kilometrów. Gospodarzem miasteczka zawodów, jak co roku, będzie I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle.

Zgłoszenia do biegu głównego już trwają - do czwartku włącznie (1 marca) obowiązuje najniższa opłata startowa, a aż do startu na dodatkowe 50% zniżki mogą liczyć osoby poniżej 18 i powyżej 60 lat. Zgłoszenia do biegów dziecięcych prowadzone będą w dniu startu, w biurze zawodów od 12:00 do 12:45.

Zgłoszenia: https://system.timedo.pl/pl/publiczny/impreza/285/uczestnicy

Regulamin biegu: http://biegkrola.pl/regulamin/

Bieg Króla to druga z organizowanych w Jaśle cyklicznych imprez biegowych dla amatorów. Na 6 października Klub Sportowy SPEED Jasło zaprasza na szóstą już imprezę pod nazwą Run and Rollspeed.

Organizatorzy: Miasto Jasło, I Liceum Ogólnokształcące, Sieć Sklepów MPM
Sponsorzy: Domicela, Paweł Górniak (psycholog-psychoterapeuta)
Partnerzy: Lady Gym, Habys, Jasielska Grupa Biegowa, Medyczno - Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle, Restauracja Impresja

gp

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Krasula
dnia 24.02.2018, 10:42. Identyfikator użytkownika: qMbyXSoAyb5y
Ocena
komentarza:
2
To za dwa miechy. Ludzie zapomna
@ Komandos
dnia 24.02.2018, 14:41. Identyfikator użytkownika: 4YONwbGC65MB
Ocena
komentarza:
-2
22 kwietnia az strach bedzie przewijać tablice na facebooku i instagramie.
Wszyscy bedą pompować swoje ego ze przebiegli 5 km.
Celebryci biegania.Bosze.
@ do komandos
dnia 24.02.2018, 19:42. Identyfikator użytkownika: 2qcfChsVUceE
Ocena
komentarza:
4
Pewnie dzis siedzisz z browarem przed telewizorem i potrafisz tylko komentowac, smiej sie smiej, ale ty maksymalnie przebiegniesz 10 metrów do lodówki , powodzenia, mam nadzieje ze tez wrzucisz na fb swoj wyczyn, mam tez nadzieje ze jeszcze widzisz czym sikasz hahaha
@ dilu
dnia 25.02.2018, 01:53. Identyfikator użytkownika: 0Q548tj2C5KS
Ocena
komentarza:
-2
Dobrze Komndos piszesz, ciemnogród bedzie latał po ulicach:) Ja bede sobie siedział wygodnie w fotelu i oddawał sie lepszym zajeciom
@ Komandos
dnia 25.02.2018, 10:56. Identyfikator użytkownika: lG5H7brVB4ZS
Ocena
komentarza:
-2
Widzisz kolego.
Czytasz proste zdanie i nic nie potrafisz zrozumiec-znak czasu?
Nikt nie krytykuje biegania...ja krytykuje potrzebe dokumentowania każdej swojej mysli, zajęcia i posiłku na facebooku.
Potem przedstawiciele robotniczej klasy średniej i warstw niższych społeczeństwa wyrastają w przekonaniu ze jak czegos nie wrzucasz na portale społecznościowe to nic nie robisz.
@ do Komandos
dnia 26.02.2018, 09:51. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
6
Ty jako klasa "wyższa" społeczeństwa a tak faktycznie to zwykła oferma kompanijna, to w jakim celu na portale społecznościowe zaglądasz? Chcesz się dowartościować i nie potrafisz? Szkoda takich nieudaczników-komandosów ze tak się męczą w tm ziemskim bycie.
@ Człowiek z lasu
dnia 26.02.2018, 15:07. Identyfikator użytkownika: 3geOQ0J8Hlrx
Ocena
komentarza:
0
Do do komandos. Jeżeli potrafisz dowartościować się na portalach społecznościowych, to wygrałeś swoje życie i nie pastw się nad ludźmi, którzy tego nie potrafiă. Powiem szczerze, że też nie p po trafiłbym wrzucać fotek z medalem przyznanym za przebięgnięcie 10 km w 50 minut, no chyba, że na emeryturze, więc jak widzisz nas przegranych nie brakuje.
@ do Człowiek z lasu
dnia 26.02.2018, 18:09. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
1
Jesteś przegrany. Dużych rzeczy zrobić nie potrafisz, nie dasz rady a małe cie nie cieszą, nie zadowalają. Sukcesem jest wygrywać ze swoimi słabościami a nie z innymi ludźmi, niestety ci, którzy przegrywają życie tego nie zrozumieją.
@ Piston
dnia 28.02.2018, 10:24. Identyfikator użytkownika: KRg9oey2MMJV
Ocena
komentarza:
1
Fajnie...ale nie możecie wygrywać ze swoimi słabościami bez tej całej atencyjnosci w mediach społecznościowych tylko poprostu bardziej dla siebie?
@ malkontent
dnia 03.03.2018, 10:48. Identyfikator użytkownika: kPQWxtO2bt2o
Ocena
komentarza:
2
Myślę, że dragoness weźmie także udział, da w ten sposób dobry przykład młodzieży.
@ dragoness
dnia 03.03.2018, 13:27. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-2
Pod warunkiem, że pan również.
@ malkontent
dnia 03.03.2018, 18:02. Identyfikator użytkownika: kPQWxtO2bt2o
Ocena
komentarza:
-3
Ja już nie muszę dawać młodzieży przykładu, a Pani powinna, ponadto w dresie
sportowym będzie Pani wyglądać przeuroczo.
@ dragoness
dnia 06.03.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
0
Nie muszę odziewać się w dres i biegać, aby dawać przykład młodzieży. Istnieją inne rodzaje aktywności fizycznej.
@ xxx
dnia 08.03.2018, 10:12. Identyfikator użytkownika: kSwlzvYdEh9W
Ocena
komentarza:
5
Do wszystkich krytukąjących bieganie: ja biegam , dużo biegam i przez kilka lat spotykałem na swojej drodze dużo młodszego (ok.10 lat) ,,fana" z piwkiem w ręku który mnie dopingował mówiąc ,,ale żeś h..u głupi". Już się do niego przyzwyczaiłem i pozdrawiałem go biegnąc , ale pewnego razu go nie spotkałem . Spytałem się jego kolegów co się stąło. Oni mi odpowiedzieli, że zmarł.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grudzień miesiącem promocji!

   

  W ofercie naszego salonu Visionoptyk mamy dla Państwa wiele ciekawych promocji. Zapraszamy także na bezpłatne badanie wzroku, które odbędzie się  18.12.2018 r.

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105