Strona główna

IX Rajd Niepodległości

12
Napisany dnia: 04.11.2009, 07:07 , Tagi: Brak
Ponad 80-kilometrowy odcinek będą mieli do pokonania uczestnicy tegorocznego IX Jasielskiego Samochodowego Rajdu Niepodległości. Wyścig, który tradycyjnie odbędzie się już 11 listopada ma na celu popularyzację  sportów motorowych, podniesienie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, integrację załóg oraz uczczenie Święta Niepodległości.

Rajd jest jednocześnie eliminacją Mistrzostw Okręgu w KJS i szóstą  rundą Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie. Do tej pory udział  w Rajdzie zgłosiło 41 załóg, a regulamin przewiduje 60. W związku z tym Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego za naszym pośrednictwem zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wyścigu. Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: jozef@jkmird.pl. Rajd będzie się odbywał na kilku odcinkach: Jasło, Osiek Jasielski, Nowy Żmigród i Kotań. Dla jego uczestników przygotowano także osiem prób sprawnościowych. Dla załóg, które zajmą miejsca od I do III przewidziano puchary i nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje można uzyskać z biurze przy ul. Piotra Skargi 86/9 w siedzibie JKMiRD pod numerem telefonu 13 44 647 47 lub 602 581 659, mail: jozef@jkmird.pl. W dniu Rajdu siedziba będzie zlokalizowana na terenie Trans-Wiertu przy ul. Przemysłowej 11.


Impreza odbywa się pod patronatem medialnym portalu jaslo4u.


(omega)


Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ghsd
dnia 04.11.2009, 09:14. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
niech jada;p
@ KJS
dnia 04.11.2009, 19:40. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Może ktoś podrzucić, gdzie znajdę plan przejazdów, czyli gdzie i o której godzinie będą jechać ?

Pasuje to zobaczyć, ta impreza istnieje od ponad 10 lat i zawsze jest świetna. W 1998 roku nawet kręcili bączki Oplem Calibrą 4x4 na płycie rynku. Była też znakomita obsada, m.in. lokalni kierowcy z czołówki rajdowej tabeli :)
A i samochody trafiały się takie, jakich już obecnie nie ma na ulicach - Fiat 128 3P, Zastava 1100 Meditaran, Fiat 127p, Trabancik.
@ odrzutowiec
dnia 05.11.2009, 11:02. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
OBY PAWEŁ F. POJECHAŁ!!!!
@ zeniu..
dnia 05.11.2009, 14:40. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
o której to się zaczyna tak mniej więcej i gdzie będą pokazy tego no szybkiego odcinka?
@ JKMiRD
dnia 05.11.2009, 15:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Do KJS strona www.jkmird.pl
@ jus
dnia 05.11.2009, 16:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
do odrzutowiec: Paweł F. jest na liscie zgłoszeń wiec chyba pojedzie
do KJS:link do strony organizatora--
http://jkmird.pl/infos/view/101/IX-Jasielski-Samochodowy-Rajd-Niepodleglosci
@ jus
dnia 05.11.2009, 16:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
do "(omega)": pytanie ---czy to jest RAJD czy WYSCIG????? Bo z tego co wiem to są DWIE RÓZNE rzeczy. Radzę zgłębić wiedzę i wtedy pisać . Pozdrawiam
@ Martex
dnia 05.11.2009, 17:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Wielki mi rajd! Jazda dookoła trzepaka. Niech zrobią kilka fajnych oesów szutrowych. Wtedy można cos pojechac, a nie tylko pachołki. Co to kurs prawa jazdy?
@ KJS
dnia 05.11.2009, 20:01. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Dzięki Ci JKMiRD, pozdrawiam :)

Może kiedyś powróci próba pod mostem na Mickiewicza, na targowicy - tam było widowiskowo.
@ ozi
dnia 06.11.2009, 15:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
dobry i taki rajd
@ JKMiRD
dnia 06.11.2009, 16:23. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Pan Frączek jest zgłoszony.
Do wszystkich, to jest Rajd - 8 odcinków można się wybrac do Kotani odcinek ma 1km i bedzie powtarzany około 3 godz. widowiska dla sympatyków sportów samochodowych a na targowicy to nie ma mozliwości innej jak kury sprzedawac pozdrawiam i zapraszam na odcinki i do zobaczenia.
@ pinkasa street
dnia 10.11.2009, 22:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
może wielmożna redakcja umieściłaby jakieś dane odnośnie miejsc przejazdu itp... bo z chęcią bym obejrzał...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Radni i burmistrz rozpoczęli swoją misję

   

  Dziś odbyła się sesja Rady Miejskiej Jasła, która zainaugurowała nową, pięcioletnią kadencję tego gremium. Radni złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego rady.

 • Dzisiaj pierwsza sesja Rady Miejskiej na żywo

  Dzisiaj o godzinie 16.00 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miejskiej VIII kadencji. Mieszkańcy Jasła od teraz będą mogli oglądać przebieg obrad online.

 • Aleksandra Tocka powaliła swym głosem na kolana!

  „Wielka Dama” Anny Jantar w wykonaniu wokalistki z Jasła – Aleksandry Tockiej zapewnił 21-letniej jaślance udział w drugim odcinku półfinału na żywo. W przyszłą sobotę odbędzie się kolejny etap, w którym widzowie wybiorą finalistów programu „The Voice of Poland”.

 • Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!

   

  Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwo Świata! W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, wczoraj natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105