Strona główna

IX Rajd Niepodległości

12
Napisany dnia: 04.11.2009, 07:07 , Tagi: Brak
Ponad 80-kilometrowy odcinek będą mieli do pokonania uczestnicy tegorocznego IX Jasielskiego Samochodowego Rajdu Niepodległości. Wyścig, który tradycyjnie odbędzie się już 11 listopada ma na celu popularyzację  sportów motorowych, podniesienie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, integrację załóg oraz uczczenie Święta Niepodległości.

Rajd jest jednocześnie eliminacją Mistrzostw Okręgu w KJS i szóstą  rundą Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie. Do tej pory udział  w Rajdzie zgłosiło 41 załóg, a regulamin przewiduje 60. W związku z tym Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego za naszym pośrednictwem zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wyścigu. Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: jozef@jkmird.pl. Rajd będzie się odbywał na kilku odcinkach: Jasło, Osiek Jasielski, Nowy Żmigród i Kotań. Dla jego uczestników przygotowano także osiem prób sprawnościowych. Dla załóg, które zajmą miejsca od I do III przewidziano puchary i nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje można uzyskać z biurze przy ul. Piotra Skargi 86/9 w siedzibie JKMiRD pod numerem telefonu 13 44 647 47 lub 602 581 659, mail: jozef@jkmird.pl. W dniu Rajdu siedziba będzie zlokalizowana na terenie Trans-Wiertu przy ul. Przemysłowej 11.


Impreza odbywa się pod patronatem medialnym portalu jaslo4u.


(omega)


Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ghsd
dnia 04.11.2009, 09:14. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
niech jada;p
@ KJS
dnia 04.11.2009, 19:40. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Może ktoś podrzucić, gdzie znajdę plan przejazdów, czyli gdzie i o której godzinie będą jechać ?

Pasuje to zobaczyć, ta impreza istnieje od ponad 10 lat i zawsze jest świetna. W 1998 roku nawet kręcili bączki Oplem Calibrą 4x4 na płycie rynku. Była też znakomita obsada, m.in. lokalni kierowcy z czołówki rajdowej tabeli :)
A i samochody trafiały się takie, jakich już obecnie nie ma na ulicach - Fiat 128 3P, Zastava 1100 Meditaran, Fiat 127p, Trabancik.
@ odrzutowiec
dnia 05.11.2009, 11:02. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
OBY PAWEŁ F. POJECHAŁ!!!!
@ zeniu..
dnia 05.11.2009, 14:40. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
o której to się zaczyna tak mniej więcej i gdzie będą pokazy tego no szybkiego odcinka?
@ JKMiRD
dnia 05.11.2009, 15:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Do KJS strona www.jkmird.pl
@ jus
dnia 05.11.2009, 16:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
do odrzutowiec: Paweł F. jest na liscie zgłoszeń wiec chyba pojedzie
do KJS:link do strony organizatora--
http://jkmird.pl/infos/view/101/IX-Jasielski-Samochodowy-Rajd-Niepodleglosci
@ jus
dnia 05.11.2009, 16:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
do "(omega)": pytanie ---czy to jest RAJD czy WYSCIG????? Bo z tego co wiem to są DWIE RÓZNE rzeczy. Radzę zgłębić wiedzę i wtedy pisać . Pozdrawiam
@ Martex
dnia 05.11.2009, 17:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Wielki mi rajd! Jazda dookoła trzepaka. Niech zrobią kilka fajnych oesów szutrowych. Wtedy można cos pojechac, a nie tylko pachołki. Co to kurs prawa jazdy?
@ KJS
dnia 05.11.2009, 20:01. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Dzięki Ci JKMiRD, pozdrawiam :)

Może kiedyś powróci próba pod mostem na Mickiewicza, na targowicy - tam było widowiskowo.
@ ozi
dnia 06.11.2009, 15:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
dobry i taki rajd
@ JKMiRD
dnia 06.11.2009, 16:23. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Pan Frączek jest zgłoszony.
Do wszystkich, to jest Rajd - 8 odcinków można się wybrac do Kotani odcinek ma 1km i bedzie powtarzany około 3 godz. widowiska dla sympatyków sportów samochodowych a na targowicy to nie ma mozliwości innej jak kury sprzedawac pozdrawiam i zapraszam na odcinki i do zobaczenia.
@ pinkasa street
dnia 10.11.2009, 22:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
może wielmożna redakcja umieściłaby jakieś dane odnośnie miejsc przejazdu itp... bo z chęcią bym obejrzał...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105