Strona główna

Jasielski "Medyk" w w ogólnopolskim konkursie Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

2
Napisany dnia: 12.06.2018, 10:20 , Tagi: Brak

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle zostało uhonorowane dyplomem Dobrej Praktyki w obszarze „Rozwój szkoły” w ogólnopolskim konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości 2018”.

Była to już trzecia edycja konkursu. Wzięły w niej udział aż 133 szkoły zawodowe z całej Polski.

Celem konkursu było zebranie i promowanie przykładów dobrych praktyk w zakresie zapewniania jakości w szkołach zawodowych i promowanie kształcenia zawodowego. Organizatorem konkursu jest Fundacja Fundusz Współpracy, przy współudziale Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Ośrodka Rozwoju Edukacji i Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dyrektor szkoły, Barbara Józefowicz, podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 czerwca br. w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, odebrała dyplom, który Kapituła Konkursu przyznała Medyczno-Społecznemu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle.

Kształcenie zawodowe na najwyższym poziomie, jakie oferuje jasielski Medyk, zapewnia uczniom, którzy podjęli tę atrakcyjną ścieżkę zawodową,  umiejętności i kompetencje, które pomagają im w wejściu na rynek pracy.

Gratulujemy szkole i życzymy dalszych sukcesów.

Medyczno - Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Ja
dnia 12.06.2018, 10:32. Identyfikator użytkownika: KLLbvBqvC4F8
Ocena
komentarza:
2
Jasielski medyk to szkoła z wysokim poziomem nauczania. Po jej ukończeniu poszedłem na studia . Przez 2 lata nic nowego się nie dowiedziałem. Cała wiedzę miałem już z Medyka. Chociaż zmiana pantofli i wywiadówki zawsze mnie smieszyly tak jak i apele itd to do jakości przekazywania wiedzy medyk przewyższa państwowe studia na PWSZ
@ Warez
dnia 12.06.2018, 11:03. Identyfikator użytkownika: XAV4d9pE9Btb
Ocena
komentarza:
1
Dokładnie - masz rację. Profesjonalny przekaz wiedzy.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

 • „U mnie nie będzie politykierstwa”

   

  Decyzję o kandydowaniu motywuję przede wszystkim wewnętrznym sprzeciwem wobec aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. – mówił dziś Antoni Pikul podczas zorganizowanej w Jaśle przez Komitet Obywatelski konferencji prasowej. Były zastępca burmistrza Jasła, jest „jedynką” na liście komitetu w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105