Strona główna

JSC na Cyklokarpatach w Kasinie Wielkiej i na triathlonie w Węgrzech

4
Napisany dnia: 01.08.2018, 14:37 , Tagi: Brak

W sobotę 28 lipca miały miejsce dwa starty zawodników JSC. Pierwszy odbył się w rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk – Kasinie Wielkiej.

To małe miasteczko położone w województwie małopolskim a bazą zawodów była Stacja Narciarska Kasina, Trasa maratonu była trudna kondycyjnie z wieloma technicznymi zjazdami. Tradycyjnie składała się z trzech dystansów:

Hobby – 30 km, 1160 m przewyższenia,

Mega -  50 km, 2035 m przewyższenia,

Giga – 70 km, 3101 m przewyższenia.

Dystans Hobby wybrało tylko dwóch zawodników JSC – Piotr Gryzło, który zaliczył bardzo dobry start zajmując 1 m-ce w swojej kategorii wiekowej oraz Sylwester Dubiel, który w kategorii HM3 zajął 28 m-ce.

Pięciu panów wybrało dystans Mega. W kategorii MM3 Artur Gorczyca zajął 13 m-ce, Krzysztof Kosiek 24 m-ce, Sebastian Cyran 36 m-ce a Jerzy Reczek 43 m-ce. W kategorii MM4 Adam Poniatowski zajął 10 m-ce.

Również pięciu zawodników wybrało dystans Giga. Najlepiej poradził z nim sobie Tomasz Leśniak, który w swojej kategorii GM3 zajął 2 m-ce. W tej samej kategorii Jakub Gryzło zajął 8 m-ce a Jakub Siemiączko 11 m-ce. W kategorii GM4 Jakub Zbiegień zajął 6 m-ce, a w kategorii GM5 Marek Gorczyca uplasował się na drugim stopniu podium.

Drużynowo JSC zajęło 3 miejsce.

W tym samym dniu w Nagyatad na Węgrzech odbyły się zawody triathlonowe extremeMan, w których uczestnicy pokonywali w morderczym upale pełny dystans IronMana, czyli 3,8 km pływania, 180 km roweru oraz 42,2 km biegu. W zawodach po raz 11(!) brał udział zawodnik JSC – Wojtek Walaszczyk, który ukończył zawody z czasem 11h 35min 27s zajmując 24 m-ce w swojej kategorii wiekowej. Należy nadmienić, że Wojtek jest pierwszym Polakiem, który ukończył 11 zawodów extremeMan. Brawo!

Wszystkim  zawodnikom gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ AC/DC
dnia 01.08.2018, 16:24. Identyfikator użytkownika: LBkZel7cv8qI
Ocena
komentarza:
9
Gratulacje dla wszystkich. Brawo Wojtek!
@ OKi
dnia 01.08.2018, 19:17. Identyfikator użytkownika: zE5OnxamRsYE
Ocena
komentarza:
8
Super! Gratulujemy.
@ Slawek
dnia 02.08.2018, 15:36. Identyfikator użytkownika: 2H9P7jeVWcnx
Ocena
komentarza:
5
duży szacun wojtek
@ Rally
dnia 03.08.2018, 01:13. Identyfikator użytkownika: nddjPiaNPo8h
Ocena
komentarza:
3
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

 • „U mnie nie będzie politykierstwa”

   

  Decyzję o kandydowaniu motywuję przede wszystkim wewnętrznym sprzeciwem wobec aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. – mówił dziś Antoni Pikul podczas zorganizowanej w Jaśle przez Komitet Obywatelski konferencji prasowej. Były zastępca burmistrza Jasła, jest „jedynką” na liście komitetu w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105