Strona główna

JSC na Cyklokarpatach w Kasinie Wielkiej i na triathlonie w Węgrzech

4
Napisany dnia: 01.08.2018, 14:37 , Tagi: Brak

W sobotę 28 lipca miały miejsce dwa starty zawodników JSC. Pierwszy odbył się w rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk – Kasinie Wielkiej.

To małe miasteczko położone w województwie małopolskim a bazą zawodów była Stacja Narciarska Kasina, Trasa maratonu była trudna kondycyjnie z wieloma technicznymi zjazdami. Tradycyjnie składała się z trzech dystansów:

Hobby – 30 km, 1160 m przewyższenia,

Mega -  50 km, 2035 m przewyższenia,

Giga – 70 km, 3101 m przewyższenia.

Dystans Hobby wybrało tylko dwóch zawodników JSC – Piotr Gryzło, który zaliczył bardzo dobry start zajmując 1 m-ce w swojej kategorii wiekowej oraz Sylwester Dubiel, który w kategorii HM3 zajął 28 m-ce.

Pięciu panów wybrało dystans Mega. W kategorii MM3 Artur Gorczyca zajął 13 m-ce, Krzysztof Kosiek 24 m-ce, Sebastian Cyran 36 m-ce a Jerzy Reczek 43 m-ce. W kategorii MM4 Adam Poniatowski zajął 10 m-ce.

Również pięciu zawodników wybrało dystans Giga. Najlepiej poradził z nim sobie Tomasz Leśniak, który w swojej kategorii GM3 zajął 2 m-ce. W tej samej kategorii Jakub Gryzło zajął 8 m-ce a Jakub Siemiączko 11 m-ce. W kategorii GM4 Jakub Zbiegień zajął 6 m-ce, a w kategorii GM5 Marek Gorczyca uplasował się na drugim stopniu podium.

Drużynowo JSC zajęło 3 miejsce.

W tym samym dniu w Nagyatad na Węgrzech odbyły się zawody triathlonowe extremeMan, w których uczestnicy pokonywali w morderczym upale pełny dystans IronMana, czyli 3,8 km pływania, 180 km roweru oraz 42,2 km biegu. W zawodach po raz 11(!) brał udział zawodnik JSC – Wojtek Walaszczyk, który ukończył zawody z czasem 11h 35min 27s zajmując 24 m-ce w swojej kategorii wiekowej. Należy nadmienić, że Wojtek jest pierwszym Polakiem, który ukończył 11 zawodów extremeMan. Brawo!

Wszystkim  zawodnikom gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ AC/DC
dnia 01.08.2018, 16:24. Identyfikator użytkownika: LBkZel7cv8qI
Ocena
komentarza:
9
Gratulacje dla wszystkich. Brawo Wojtek!
@ OKi
dnia 01.08.2018, 19:17. Identyfikator użytkownika: zE5OnxamRsYE
Ocena
komentarza:
8
Super! Gratulujemy.
@ Slawek
dnia 02.08.2018, 15:36. Identyfikator użytkownika: 2H9P7jeVWcnx
Ocena
komentarza:
5
duży szacun wojtek
@ Rally
dnia 03.08.2018, 01:13. Identyfikator użytkownika: nddjPiaNPo8h
Ocena
komentarza:
3
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105