Strona główna

JSC na Cyklokarpatach w Kasinie Wielkiej i na triathlonie w Węgrzech

4
Napisany dnia: 01.08.2018, 14:37 , Tagi: Brak

W sobotę 28 lipca miały miejsce dwa starty zawodników JSC. Pierwszy odbył się w rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk – Kasinie Wielkiej.

To małe miasteczko położone w województwie małopolskim a bazą zawodów była Stacja Narciarska Kasina, Trasa maratonu była trudna kondycyjnie z wieloma technicznymi zjazdami. Tradycyjnie składała się z trzech dystansów:

Hobby – 30 km, 1160 m przewyższenia,

Mega -  50 km, 2035 m przewyższenia,

Giga – 70 km, 3101 m przewyższenia.

Dystans Hobby wybrało tylko dwóch zawodników JSC – Piotr Gryzło, który zaliczył bardzo dobry start zajmując 1 m-ce w swojej kategorii wiekowej oraz Sylwester Dubiel, który w kategorii HM3 zajął 28 m-ce.

Pięciu panów wybrało dystans Mega. W kategorii MM3 Artur Gorczyca zajął 13 m-ce, Krzysztof Kosiek 24 m-ce, Sebastian Cyran 36 m-ce a Jerzy Reczek 43 m-ce. W kategorii MM4 Adam Poniatowski zajął 10 m-ce.

Również pięciu zawodników wybrało dystans Giga. Najlepiej poradził z nim sobie Tomasz Leśniak, który w swojej kategorii GM3 zajął 2 m-ce. W tej samej kategorii Jakub Gryzło zajął 8 m-ce a Jakub Siemiączko 11 m-ce. W kategorii GM4 Jakub Zbiegień zajął 6 m-ce, a w kategorii GM5 Marek Gorczyca uplasował się na drugim stopniu podium.

Drużynowo JSC zajęło 3 miejsce.

W tym samym dniu w Nagyatad na Węgrzech odbyły się zawody triathlonowe extremeMan, w których uczestnicy pokonywali w morderczym upale pełny dystans IronMana, czyli 3,8 km pływania, 180 km roweru oraz 42,2 km biegu. W zawodach po raz 11(!) brał udział zawodnik JSC – Wojtek Walaszczyk, który ukończył zawody z czasem 11h 35min 27s zajmując 24 m-ce w swojej kategorii wiekowej. Należy nadmienić, że Wojtek jest pierwszym Polakiem, który ukończył 11 zawodów extremeMan. Brawo!

Wszystkim  zawodnikom gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ AC/DC
dnia 01.08.2018, 16:24. Identyfikator użytkownika: LBkZel7cv8qI
Ocena
komentarza:
9
Gratulacje dla wszystkich. Brawo Wojtek!
@ OKi
dnia 01.08.2018, 19:17. Identyfikator użytkownika: zE5OnxamRsYE
Ocena
komentarza:
8
Super! Gratulujemy.
@ Slawek
dnia 02.08.2018, 15:36. Identyfikator użytkownika: 2H9P7jeVWcnx
Ocena
komentarza:
5
duży szacun wojtek
@ Rally
dnia 03.08.2018, 01:13. Identyfikator użytkownika: nddjPiaNPo8h
Ocena
komentarza:
3
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Syn i brat Janusza G. odmówili składania wyjaśnień

  Trwa proces w głośnej sprawie przeciwko Januszowi G. oskarżonemu o zabójstwo swojej byłej żony Haliny, pielęgniarki z Jasła. W miniony piątek sąd przesłuchał kolejnych świadków. W sądzie stawili się syn Janusza G. - Bartłomiej i jego brat Andrzej. Obaj skorzystali z odmowy do składania zeznań.

 • Wezbrane wody w rzece Ropie nie spędzą już więcej snu z powiek mieszkańcom

   

  Mieszkańcy Pustej Woli, Siedlisk Sławęcińskich, Przysiek i Trzcinicy, mogą czuć się bezpieczniej. Dzięki budowie lewego obwałowania rzeki Ropy, przy intensywnych opadach deszczu i w obliczu wzbierających wód na rzece Ropie będą spać spokojniej. Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie zadania inwestycyjnego, którego wartość wyniosła blisko 8,4 mln zł.

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Weekendowe granie w Nowym Żmigrodzie

   

  W niedzielę, na stadionie sportowym w Nowym Żmigrodzie odbyły się Dni Ziemi Żmigrodzkiej. Na scenie wystąpili Zbóje, Matusz Mijal oraz gwiazda wieczoru, zespół Weekend.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105