Strona główna

JSC na Pucharze Smoka w Łysej Górze

9
Napisany dnia: 13.07.2018, 14:10 , Tagi: Brak

W dniu 8 lipca odbyły się w Łysej Górze k. Dukli drugie zawody w kolarstwie górskim cyklu Puchar Smoka. Zawodnicy startowali w formule XC, czyli pokonywali pętle liczące 3700 m, a ich ilość zależała od kategorii wiekowej w jakiej startowali.

Na zawody zgłosiła  się liczna grupa zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Startowali oni w czterech kategoriach wiekowych. Najwięcej zawodników JSC startowało w kategorii Weteran (36-45 lat), w której Tomasz Leśniak zajął 1 miejsce. W tej samej kategorii Jakub Zbiegień zajął 4 m-ce, Artur Gorczyca 5 m-ce, Krzysztof Kosiek 8 m-ce a Witold Cisło 9 m-ce. Kategorię Junior (17-19 lat) reprezentowali Piotr Gryzło (4 m-ce) oraz Sebastian Gryzło (8 m-ce). W najstarszej kategorii (powyżej 45 lat) Marek Gorczyca otarł się o podium zajmując 4 m-ce.

Najliczniej obsadzoną kategorią była kategoria Senior (20-35 lat). Zawodnicy tej kategorii mieli do pokonania największą ilość okrążeń i  pewnie dlatego kategoria ta nazywana jest Elitą. W niej najlepiej zaprezentował się Jakub Siemiączko zajmując 8 m-ce, Igor Wiśniewicz 14 m-ce, Sebastian Cyran 15 m-ce a Kamil Zaleśny 18 m-ce.

W tym samym dniu w Radłowie k.Tarnowa odbyły się zawody triathlonowe. W zawodach wziął udział Łukasz Szumiec, który na dystansie ¼ Iron Mana zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulacje!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ w.k.
dnia 13.07.2018, 16:16. Identyfikator użytkownika: iEzLQVBjh7s5
Ocena
komentarza:
6
Brawo. Gratulacje. Tak trzymać.
@ Rally
dnia 13.07.2018, 20:19. Identyfikator użytkownika: UeYjCFSBydr2
Ocena
komentarza:
3
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Lama !!!
@ Graty
dnia 13.07.2018, 21:14. Identyfikator użytkownika: a8bXJMAIgvsP
Ocena
komentarza:
6
Szacunek dla sponsorow, którzy pomagają drużynie JSC, MPM robi robotę.
@ KIBIC
dnia 16.07.2018, 14:10. Identyfikator użytkownika: Of3WBZG8IXoG
Ocena
komentarza:
11
Dokładnie , MPM robi robotę !! MOSIR raczej się nie interesuje , miasto tym bardziej, pieniadze idą gdzie indziej a druzyna jest bardzo mocna , goście wymiatają na wyscigach , wystarczy zobaczyć na ich wyniki ! Tak żę szacunek dla MPM-u .
@ Graty
dnia 16.07.2018, 15:52. Identyfikator użytkownika: Un5GUCDgx3EO
Ocena
komentarza:
6
A zobacz ze chłopaki ( i może panie tez) na rowerach startują co tydzien i reprezentują miasto wkładając w to sporo wysiłku, wyrzeczeń i własnych pieniędzy. Fajnie że są w Jaśle firmy co chcą pomóc zawodnikom i to nie piłkarzom. Też popieram - szacun dla MPMu
@ Fretka
dnia 16.07.2018, 20:35. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
1
Bo za pieniędzmi dla piłkarzy chodzą ludzie i rozmawiają a wielu firmach i ile rozmów odbyli zawodnicy i władze JSC
@ Graty
dnia 18.07.2018, 14:18. Identyfikator użytkownika: fasmFvVIvp0q
Ocena
komentarza:
6
A czy za sponsorami dla piłkarzy chodzą sami piłkarze ??
@ Graty
dnia 16.07.2018, 15:50. Identyfikator użytkownika: Un5GUCDgx3EO
Ocena
komentarza:
7
mosir?? przeciez ich nie obchodzi jasielski sport :( ...
@ jojojo
dnia 24.07.2018, 17:15. Identyfikator użytkownika: JIeq77U9YBJt
Ocena
komentarza:
1
Prawda jest taka, że kolarze i sporty walki w Jaśle coś wartają. Reszta robi mierne wyścigi. Szkoda tylko, że kolarstwo nie jest tak medialnym sportem...jak piłka.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105