Strona główna

JSC na Pucharze Smoka w Łysej Górze

9
Napisany dnia: 13.07.2018, 14:10 , Tagi: Brak

W dniu 8 lipca odbyły się w Łysej Górze k. Dukli drugie zawody w kolarstwie górskim cyklu Puchar Smoka. Zawodnicy startowali w formule XC, czyli pokonywali pętle liczące 3700 m, a ich ilość zależała od kategorii wiekowej w jakiej startowali.

Na zawody zgłosiła  się liczna grupa zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Startowali oni w czterech kategoriach wiekowych. Najwięcej zawodników JSC startowało w kategorii Weteran (36-45 lat), w której Tomasz Leśniak zajął 1 miejsce. W tej samej kategorii Jakub Zbiegień zajął 4 m-ce, Artur Gorczyca 5 m-ce, Krzysztof Kosiek 8 m-ce a Witold Cisło 9 m-ce. Kategorię Junior (17-19 lat) reprezentowali Piotr Gryzło (4 m-ce) oraz Sebastian Gryzło (8 m-ce). W najstarszej kategorii (powyżej 45 lat) Marek Gorczyca otarł się o podium zajmując 4 m-ce.

Najliczniej obsadzoną kategorią była kategoria Senior (20-35 lat). Zawodnicy tej kategorii mieli do pokonania największą ilość okrążeń i  pewnie dlatego kategoria ta nazywana jest Elitą. W niej najlepiej zaprezentował się Jakub Siemiączko zajmując 8 m-ce, Igor Wiśniewicz 14 m-ce, Sebastian Cyran 15 m-ce a Kamil Zaleśny 18 m-ce.

W tym samym dniu w Radłowie k.Tarnowa odbyły się zawody triathlonowe. W zawodach wziął udział Łukasz Szumiec, który na dystansie ¼ Iron Mana zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulacje!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ w.k.
dnia 13.07.2018, 16:16. Identyfikator użytkownika: iEzLQVBjh7s5
Ocena
komentarza:
6
Brawo. Gratulacje. Tak trzymać.
@ Rally
dnia 13.07.2018, 20:19. Identyfikator użytkownika: UeYjCFSBydr2
Ocena
komentarza:
3
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Lama !!!
@ Graty
dnia 13.07.2018, 21:14. Identyfikator użytkownika: a8bXJMAIgvsP
Ocena
komentarza:
6
Szacunek dla sponsorow, którzy pomagają drużynie JSC, MPM robi robotę.
@ KIBIC
dnia 16.07.2018, 14:10. Identyfikator użytkownika: Of3WBZG8IXoG
Ocena
komentarza:
11
Dokładnie , MPM robi robotę !! MOSIR raczej się nie interesuje , miasto tym bardziej, pieniadze idą gdzie indziej a druzyna jest bardzo mocna , goście wymiatają na wyscigach , wystarczy zobaczyć na ich wyniki ! Tak żę szacunek dla MPM-u .
@ Graty
dnia 16.07.2018, 15:52. Identyfikator użytkownika: Un5GUCDgx3EO
Ocena
komentarza:
6
A zobacz ze chłopaki ( i może panie tez) na rowerach startują co tydzien i reprezentują miasto wkładając w to sporo wysiłku, wyrzeczeń i własnych pieniędzy. Fajnie że są w Jaśle firmy co chcą pomóc zawodnikom i to nie piłkarzom. Też popieram - szacun dla MPMu
@ Fretka
dnia 16.07.2018, 20:35. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
1
Bo za pieniędzmi dla piłkarzy chodzą ludzie i rozmawiają a wielu firmach i ile rozmów odbyli zawodnicy i władze JSC
@ Graty
dnia 18.07.2018, 14:18. Identyfikator użytkownika: fasmFvVIvp0q
Ocena
komentarza:
6
A czy za sponsorami dla piłkarzy chodzą sami piłkarze ??
@ Graty
dnia 16.07.2018, 15:50. Identyfikator użytkownika: Un5GUCDgx3EO
Ocena
komentarza:
7
mosir?? przeciez ich nie obchodzi jasielski sport :( ...
@ jojojo
dnia 24.07.2018, 17:15. Identyfikator użytkownika: JIeq77U9YBJt
Ocena
komentarza:
1
Prawda jest taka, że kolarze i sporty walki w Jaśle coś wartają. Reszta robi mierne wyścigi. Szkoda tylko, że kolarstwo nie jest tak medialnym sportem...jak piłka.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Opozycja pyta o wniosek w sprawie odwołania starosty Pawlusia

  Grupa dziesięciu radnych opozycji w grudniu ubiegłego roku złożyła wniosek o odwołanie Adama Pawlusia z funkcji starosty jasielskiego. Minął już ponad miesiąc, a sprawa ta nadal nie została przegłosowana przez radnych powiatowych.

 • Jaślanin walczy o Oskara branży mobile!

   

  Młodzi i utalentowani jaślanie to bez wątpienia najlepszy towar eksportowy miasta. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Krzysztofa Wróblewskiego, jaślanina, którego specjalna rękawica może już niedługo zrewolucjonizować korzystanie z technologii wirtualnej rzeczywistości. Projekt został nominowany do prestiżowej nagrody i ma szansę na Oskara branży mobile.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105