Strona główna

JSC na Pucharze Smoka w Łysej Górze

9
Napisany dnia: 13.07.2018, 14:10 , Tagi: Brak

W dniu 8 lipca odbyły się w Łysej Górze k. Dukli drugie zawody w kolarstwie górskim cyklu Puchar Smoka. Zawodnicy startowali w formule XC, czyli pokonywali pętle liczące 3700 m, a ich ilość zależała od kategorii wiekowej w jakiej startowali.

Na zawody zgłosiła  się liczna grupa zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Startowali oni w czterech kategoriach wiekowych. Najwięcej zawodników JSC startowało w kategorii Weteran (36-45 lat), w której Tomasz Leśniak zajął 1 miejsce. W tej samej kategorii Jakub Zbiegień zajął 4 m-ce, Artur Gorczyca 5 m-ce, Krzysztof Kosiek 8 m-ce a Witold Cisło 9 m-ce. Kategorię Junior (17-19 lat) reprezentowali Piotr Gryzło (4 m-ce) oraz Sebastian Gryzło (8 m-ce). W najstarszej kategorii (powyżej 45 lat) Marek Gorczyca otarł się o podium zajmując 4 m-ce.

Najliczniej obsadzoną kategorią była kategoria Senior (20-35 lat). Zawodnicy tej kategorii mieli do pokonania największą ilość okrążeń i  pewnie dlatego kategoria ta nazywana jest Elitą. W niej najlepiej zaprezentował się Jakub Siemiączko zajmując 8 m-ce, Igor Wiśniewicz 14 m-ce, Sebastian Cyran 15 m-ce a Kamil Zaleśny 18 m-ce.

W tym samym dniu w Radłowie k.Tarnowa odbyły się zawody triathlonowe. W zawodach wziął udział Łukasz Szumiec, który na dystansie ¼ Iron Mana zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulacje!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ w.k.
dnia 13.07.2018, 16:16. Identyfikator użytkownika: iEzLQVBjh7s5
Ocena
komentarza:
6
Brawo. Gratulacje. Tak trzymać.
@ Rally
dnia 13.07.2018, 20:19. Identyfikator użytkownika: UeYjCFSBydr2
Ocena
komentarza:
3
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Lama !!!
@ Graty
dnia 13.07.2018, 21:14. Identyfikator użytkownika: a8bXJMAIgvsP
Ocena
komentarza:
6
Szacunek dla sponsorow, którzy pomagają drużynie JSC, MPM robi robotę.
@ KIBIC
dnia 16.07.2018, 14:10. Identyfikator użytkownika: Of3WBZG8IXoG
Ocena
komentarza:
11
Dokładnie , MPM robi robotę !! MOSIR raczej się nie interesuje , miasto tym bardziej, pieniadze idą gdzie indziej a druzyna jest bardzo mocna , goście wymiatają na wyscigach , wystarczy zobaczyć na ich wyniki ! Tak żę szacunek dla MPM-u .
@ Graty
dnia 16.07.2018, 15:52. Identyfikator użytkownika: Un5GUCDgx3EO
Ocena
komentarza:
6
A zobacz ze chłopaki ( i może panie tez) na rowerach startują co tydzien i reprezentują miasto wkładając w to sporo wysiłku, wyrzeczeń i własnych pieniędzy. Fajnie że są w Jaśle firmy co chcą pomóc zawodnikom i to nie piłkarzom. Też popieram - szacun dla MPMu
@ Fretka
dnia 16.07.2018, 20:35. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
1
Bo za pieniędzmi dla piłkarzy chodzą ludzie i rozmawiają a wielu firmach i ile rozmów odbyli zawodnicy i władze JSC
@ Graty
dnia 18.07.2018, 14:18. Identyfikator użytkownika: fasmFvVIvp0q
Ocena
komentarza:
6
A czy za sponsorami dla piłkarzy chodzą sami piłkarze ??
@ Graty
dnia 16.07.2018, 15:50. Identyfikator użytkownika: Un5GUCDgx3EO
Ocena
komentarza:
7
mosir?? przeciez ich nie obchodzi jasielski sport :( ...
@ jojojo
dnia 24.07.2018, 17:15. Identyfikator użytkownika: JIeq77U9YBJt
Ocena
komentarza:
1
Prawda jest taka, że kolarze i sporty walki w Jaśle coś wartają. Reszta robi mierne wyścigi. Szkoda tylko, że kolarstwo nie jest tak medialnym sportem...jak piłka.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Jaślanie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

   

  Tłumy jaślan odśpiewały dziś na płycie miejskiego rynku hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej. W ten sposób uczczono jubileusz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Patriotyczna wyprawa jaślan na ziemię lwowską

   

  W sobotę i niedzielę 3 - 4 listopada harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle - Hufiec ZHP  w Jaśle im. Rodziny Madejewskich - odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  

 • Jasielska młodzież dla Niepodległej

   

  Młodzi jaślanie i mieszkańcy powiatu jasielskiego pokazali dziś jak wspaniale można obchodzić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwołując się do polskiego dorobku kulturowego godnie uczcili pamięć o wydarzeniach sprzed wieku, kiedy to Rzeczpospolita rodziła się na nowo, powstając niczym mityczny feniks z popiołów po wojennej zawierusze oraz ponad stu latach zaborczej niewoli.

 • Od 20 lat w służbie lokalnej społeczności

   

  W tym roku mija dwadzieścia lat od powstania Samodzielnego Publicznego Miejsko-Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jaśle. Dwie dekady działalności to doskonała okazja do dokonania podsumowań.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Tak Jasło wybijało się na niepodległość

   

  Sto lat temu na oczach tłumu jaślan oraz mieszkańców okolicznych wsi, Karol Polak usunął z fasady budynku ówczesnego starostwa dwugłowego austriackiego orła. Na gmachu zawiesił orła białego w koronie na czerwonym polu. Dziś podczas widowiska plenerowego na jasielskim rynku przypomniano symboliczne wydarzenia z 1 listopada 1918 r.

 • Spłonęły kontenery na osiedlu Gamrat

  W minioną niedzielę przy ul. Mickiewicza w Jaśle spaleniu uległy dwadzieścia dwa pojemniki na odpady. Pożar wybuchł przed godziną drugą w nocy. Nagranie z monitoringu wskazuje jednak na to, że mogło to być celowe podpalenie. Sprawę wyjaśniają policjanci z jasielskiej komendy.

 • Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w rękach specjalistów

   

  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle pełni funkcję wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na terenie powiatu jasielskiego.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105