Strona główna

JSC na „Tropach Żbików” w Komańczy

4
Napisany dnia: 07.08.2018, 14:46 , Tagi: Brak

W dniu 4 sierpnia w Komańczy odbył się XII Maraton MTB Tropami Żbików. Zawody rozgrywane były w ramach „Szprychy – Podkarpackich Maratonów Rowerowych”.

Organizatorem zawodów było stowarzyszenie sportowo-rekreacyjne „Żbik Komańcza” przy współpracy miejscowego koła gospodyń wiejskich oraz koła łowieckiego „Knieja” z Komańczy, którzy zadbali o zawodników na mecie fundując im degustację regionalnych potraw oraz pieczonego dzika.

Zawodników przywitała upalna pogoda i błotniste trasy. Zawodnicy ścigali się na dwóch trasach: hobby (25 km) oraz mega (50 km), które przebiegały po terenach Beskidu Niskiego, poruszając się m.in. szlakiem granicznym i pokonując wzniesienia Średni Garb, Danowa, Pasika, Kanasiówka oraz Hruń.

Dystans hobby (25 km) wybrało 5 zawodników JSC.  W kategorii M1 Piotr Gryzło zajął 2 miejsce, natomiast Sebastian Gryzło – 14 m-ce. W kategorii M3 najlepiej z trasą poradził sobie Jakub Gryzło zajmując 1 miejsce w swojej kategorii i 2 open. W tej kategorii również na podium stanął Rafał Cygan zajmując 3 miejsce, natomiast Sebastian Cyran zajął 6 m-ce.

Dystans mega (50km) wybrało 8 zawodników JSC. W kategorii M3 na podium stanęło 2 zawodników JSC - Jakub Siemiączko (2 m-ce) oraz Tomasz Leśniak (3 m-ce). Należy nadmienić, iż Tomek, kilka kilometrów przed metą miał defekt, w skutek czego stracił kilka pozycji. Również w tej kategorii dobry start zaliczył Mateusz Dachowski zajmując 7 miejsce a Krzysztof Kosiek – 14. W kategorii M4 najlepiej spisał się Jakub Zbiegień zajmując 5 miejsce, Mirek Pawluś zajął 13, Witold Cisło – 14, a Robert Śliwowski – 15 miejsce.

Gratulacje!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Dol
dnia 07.08.2018, 17:05. Identyfikator użytkownika: OmGPd3IHYyCm
Ocena
komentarza:
6
Brawo, brawo, brawo.
@ Rally
dnia 07.08.2018, 23:39. Identyfikator użytkownika: nddjPiaNPo8h
Ocena
komentarza:
3
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Lama !!!
@ Brawo
dnia 08.08.2018, 12:20. Identyfikator użytkownika: rT09f9EFD4Ey
Ocena
komentarza:
4
Brawo,
apropo pojawił się kolejny Gryszu!?
@ do Brawo
dnia 08.08.2018, 13:15. Identyfikator użytkownika: B0wBjmSmnT8T
Ocena
komentarza:
4
Najwyraźniej pińcet plus robi robotę.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

 • „U mnie nie będzie politykierstwa”

   

  Decyzję o kandydowaniu motywuję przede wszystkim wewnętrznym sprzeciwem wobec aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. – mówił dziś Antoni Pikul podczas zorganizowanej w Jaśle przez Komitet Obywatelski konferencji prasowej. Były zastępca burmistrza Jasła, jest „jedynką” na liście komitetu w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105