Strona główna

JSC na „Tropach Żbików” w Komańczy

4
Napisany dnia: 07.08.2018, 14:46 , Tagi: Brak

W dniu 4 sierpnia w Komańczy odbył się XII Maraton MTB Tropami Żbików. Zawody rozgrywane były w ramach „Szprychy – Podkarpackich Maratonów Rowerowych”.

Organizatorem zawodów było stowarzyszenie sportowo-rekreacyjne „Żbik Komańcza” przy współpracy miejscowego koła gospodyń wiejskich oraz koła łowieckiego „Knieja” z Komańczy, którzy zadbali o zawodników na mecie fundując im degustację regionalnych potraw oraz pieczonego dzika.

Zawodników przywitała upalna pogoda i błotniste trasy. Zawodnicy ścigali się na dwóch trasach: hobby (25 km) oraz mega (50 km), które przebiegały po terenach Beskidu Niskiego, poruszając się m.in. szlakiem granicznym i pokonując wzniesienia Średni Garb, Danowa, Pasika, Kanasiówka oraz Hruń.

Dystans hobby (25 km) wybrało 5 zawodników JSC.  W kategorii M1 Piotr Gryzło zajął 2 miejsce, natomiast Sebastian Gryzło – 14 m-ce. W kategorii M3 najlepiej z trasą poradził sobie Jakub Gryzło zajmując 1 miejsce w swojej kategorii i 2 open. W tej kategorii również na podium stanął Rafał Cygan zajmując 3 miejsce, natomiast Sebastian Cyran zajął 6 m-ce.

Dystans mega (50km) wybrało 8 zawodników JSC. W kategorii M3 na podium stanęło 2 zawodników JSC - Jakub Siemiączko (2 m-ce) oraz Tomasz Leśniak (3 m-ce). Należy nadmienić, iż Tomek, kilka kilometrów przed metą miał defekt, w skutek czego stracił kilka pozycji. Również w tej kategorii dobry start zaliczył Mateusz Dachowski zajmując 7 miejsce a Krzysztof Kosiek – 14. W kategorii M4 najlepiej spisał się Jakub Zbiegień zajmując 5 miejsce, Mirek Pawluś zajął 13, Witold Cisło – 14, a Robert Śliwowski – 15 miejsce.

Gratulacje!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Dol
dnia 07.08.2018, 17:05. Identyfikator użytkownika: OmGPd3IHYyCm
Ocena
komentarza:
6
Brawo, brawo, brawo.
@ Rally
dnia 07.08.2018, 23:39. Identyfikator użytkownika: nddjPiaNPo8h
Ocena
komentarza:
3
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Lama !!!
@ Brawo
dnia 08.08.2018, 12:20. Identyfikator użytkownika: rT09f9EFD4Ey
Ocena
komentarza:
4
Brawo,
apropo pojawił się kolejny Gryszu!?
@ do Brawo
dnia 08.08.2018, 13:15. Identyfikator użytkownika: B0wBjmSmnT8T
Ocena
komentarza:
4
Najwyraźniej pińcet plus robi robotę.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105