Strona główna

JSC na zawodach Kellys Cyklokarpaty w Przemyślu

4
Napisany dnia: 02.05.2018, 13:48 , Tagi: Brak

W minioną sobotę w Przemyślu odbyły się drugie zawody cyklu Kellys Cyklokarpaty. Wyjątkowo (jak na Zawody w Przemyślu) piękna pogoda, jak również ciekawa trasa przyciągnęły na start blisko 650 zawodników.

Organizatorzy przygotowali dla startujących trzy dystanse:

Hobby: 31,7 km – 846 m przewyższenia

Mega: 38,7 km – 1117 m przewyższenia

Giga: 65,7 km 1917 m przewyższenia

Na zawodach w Przemyślu rywalizowało aż 17-tu zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Dystans Hobby wybrało 5 osób. Najmłodsza kategorię HM1 reprezentował Dominik Szumiec, zajmując w niej 12 m-ce. W kategorii HM2 Piotr Gryzło zajął 6 m-ce, natomiast w kategorii HM3 Jakub Siemiączko zajął bardzo dobre 2 m-ce, Sebastian Cyran 12 m-ce, a Krzysztof Kosiek 45 m-ce.

Dystans Mega wybrało 7 zawodników, którzy startowali w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii MM3 najlepiej wypadł Tomasz Leśniak, który zajął 6 m-ce, natomiast Artur Gorczyca uplasował się na 19 m-cu, a Jerzy Reczek na 57 m-cu. W kategorii MM4 Janusz Zaleśny zajął 53 m-ce a Robert Śliwowski 79 m-ce. Kolejny udany start zaliczył Tomasz Radziejowski, który w kategorii MM5 zajął 3 m-ce, natomiast Wiktor Wiśniewicz w tej samej kategorii wiekowej zajął 12 m-ce.

Najwięcej sukcesów zawodnicy JSC osiągnęli w najtrudniejszym dystansie – Giga. Najlepszy start zaliczył Łukasz Szumiec, który w kategorii GM4 stanął na najwyższym stopniu podium. W tej samej kategorii Adam Poniatowski zajął 12 m-ce a Jakub Zbiegień 13 m-ce. W kategorii GM3 Jakub Gryzło zajął 6 m-ce, natomiast w kategorii GM5 Marek Gorczyca zajął 3 m-ce.

W klasyfikacji drużynowej zawodnicy JSC zajęli czwarte miejsce.

W tym samym dniu w odbył się VII Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca. Na dystansie półmaratonu ze Święcan do Karpackiej Troi wystartowało dwoje zawodników JSC. Agnieszka Czyżowicz-Gotfryd zajęła 2 m-ce w kategorii K3, natomiast Marcin Wiącek w kategorii M3 zajął 5 m-ce.

We wtorek 1 maja odbyła się VIII edycja Klasyku Beskidzkiego – zawodów na rowerach szosowych organizowanych w okolicach Uścia Gorlickiego przez grupę kolarską Grupetto Gorlice. Zawodnicy zmagali się na malowniczej trasie liczącej 59 km o przewyższeniu 1240 m.

W zawodach wystartowało pięciu zawodników JSC. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Łukasz Szumiec, który zajął w kategorii wiekowej M3 (40-49 lat) 2 m-ce. W tej samej kategorii Piotr Majewski zajął 51 m-ce. W kategorii M2 (30-39 lat)  Jakub Siemiączko zajął 61 m-ce, natomiast Rafał Cygan 106 m-ce. W kategorii M5 (60 + lat) bardzo dobre 5 m-ce zajął Aleksander Radzik.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Abc
dnia 02.05.2018, 14:59. Identyfikator użytkownika: wpudtvJKWAHI
Ocena
komentarza:
10
B r a w o jsc
@ kolarz :)
dnia 02.05.2018, 22:08. Identyfikator użytkownika: 8nWJlOknPTh5
Ocena
komentarza:
10
Dobra robota JSC :)
@ Olek
dnia 03.05.2018, 06:01. Identyfikator użytkownika: tKIHJ8oD2YVE
Ocena
komentarza:
8
To jest to ! :-)
@ Rally
dnia 03.05.2018, 22:34. Identyfikator użytkownika: 2CA15uai5vy5
Ocena
komentarza:
7
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kolejny jasielski talent w „The Voice Kids”!

   

  W sobotę, 19 stycznia 2019 r., w TVP 2, w drugiej edycji programu  „The Voice Kids” zobaczyliśmy 15-letniego jaślanina, Adriana Bałuckiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle. Adrian wykonał utwór „Im not the only one” i otrzymał nominację do dalszego udziału w programie. Młody wykonawca wybrał drużynę prowadzoną przez Cleo.

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105