Strona główna

JSC na zawodach Kellys Cyklokarpaty w Przemyślu

4
Napisany dnia: 02.05.2018, 13:48 , Tagi: Brak

W minioną sobotę w Przemyślu odbyły się drugie zawody cyklu Kellys Cyklokarpaty. Wyjątkowo (jak na Zawody w Przemyślu) piękna pogoda, jak również ciekawa trasa przyciągnęły na start blisko 650 zawodników.

Organizatorzy przygotowali dla startujących trzy dystanse:

Hobby: 31,7 km – 846 m przewyższenia

Mega: 38,7 km – 1117 m przewyższenia

Giga: 65,7 km 1917 m przewyższenia

Na zawodach w Przemyślu rywalizowało aż 17-tu zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Dystans Hobby wybrało 5 osób. Najmłodsza kategorię HM1 reprezentował Dominik Szumiec, zajmując w niej 12 m-ce. W kategorii HM2 Piotr Gryzło zajął 6 m-ce, natomiast w kategorii HM3 Jakub Siemiączko zajął bardzo dobre 2 m-ce, Sebastian Cyran 12 m-ce, a Krzysztof Kosiek 45 m-ce.

Dystans Mega wybrało 7 zawodników, którzy startowali w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii MM3 najlepiej wypadł Tomasz Leśniak, który zajął 6 m-ce, natomiast Artur Gorczyca uplasował się na 19 m-cu, a Jerzy Reczek na 57 m-cu. W kategorii MM4 Janusz Zaleśny zajął 53 m-ce a Robert Śliwowski 79 m-ce. Kolejny udany start zaliczył Tomasz Radziejowski, który w kategorii MM5 zajął 3 m-ce, natomiast Wiktor Wiśniewicz w tej samej kategorii wiekowej zajął 12 m-ce.

Najwięcej sukcesów zawodnicy JSC osiągnęli w najtrudniejszym dystansie – Giga. Najlepszy start zaliczył Łukasz Szumiec, który w kategorii GM4 stanął na najwyższym stopniu podium. W tej samej kategorii Adam Poniatowski zajął 12 m-ce a Jakub Zbiegień 13 m-ce. W kategorii GM3 Jakub Gryzło zajął 6 m-ce, natomiast w kategorii GM5 Marek Gorczyca zajął 3 m-ce.

W klasyfikacji drużynowej zawodnicy JSC zajęli czwarte miejsce.

W tym samym dniu w odbył się VII Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca. Na dystansie półmaratonu ze Święcan do Karpackiej Troi wystartowało dwoje zawodników JSC. Agnieszka Czyżowicz-Gotfryd zajęła 2 m-ce w kategorii K3, natomiast Marcin Wiącek w kategorii M3 zajął 5 m-ce.

We wtorek 1 maja odbyła się VIII edycja Klasyku Beskidzkiego – zawodów na rowerach szosowych organizowanych w okolicach Uścia Gorlickiego przez grupę kolarską Grupetto Gorlice. Zawodnicy zmagali się na malowniczej trasie liczącej 59 km o przewyższeniu 1240 m.

W zawodach wystartowało pięciu zawodników JSC. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Łukasz Szumiec, który zajął w kategorii wiekowej M3 (40-49 lat) 2 m-ce. W tej samej kategorii Piotr Majewski zajął 51 m-ce. W kategorii M2 (30-39 lat)  Jakub Siemiączko zajął 61 m-ce, natomiast Rafał Cygan 106 m-ce. W kategorii M5 (60 + lat) bardzo dobre 5 m-ce zajął Aleksander Radzik.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Abc
dnia 02.05.2018, 14:59. Identyfikator użytkownika: wpudtvJKWAHI
Ocena
komentarza:
10
B r a w o jsc
@ kolarz :)
dnia 02.05.2018, 22:08. Identyfikator użytkownika: 8nWJlOknPTh5
Ocena
komentarza:
10
Dobra robota JSC :)
@ Olek
dnia 03.05.2018, 06:01. Identyfikator użytkownika: tKIHJ8oD2YVE
Ocena
komentarza:
8
To jest to ! :-)
@ Rally
dnia 03.05.2018, 22:34. Identyfikator użytkownika: 2CA15uai5vy5
Ocena
komentarza:
7
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wójt Staniszewski żongluje starymi inwestycjami

  W gazecie samorządowej gminy Dębowiec "Gminne Echa" wójt chwali się osiągnięciami nie tyle sprzed czterech ostatnich lat, co inwestycjami realizowanymi nawet osiem lat temu. Czy dwumiesięcznik został wykorzystany do prowadzenia kampanii wyborczej? Faktem jest, że Zbigniew Staniszewski po raz piąty ubiega się o urząd wójta gminy Dębowiec.

 • Szanowni mieszkańcy Gminy Jasło

   

  Już w niedzielę wspólnie podejmiemy decyzję, kto przez najbliższe pięć lat będzie sprawował zaszczytny, ale i niezwykle zobowiązujący urząd Wójta Gminy Jasło.

 • PZD z nowym sprzętem i zapleczem socjalnym

  Pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez wiele lat nie mieli odpowiedniego zaplecza socjalnego. W ostatnim jednak czasie wybudowany został budynek wraz z siedmiostanowiskowym garażem, który poprawi komfort i warunki ich pracy. Inwestycja ma się zakończyć wiosną przyszłego roku.

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w czwartek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Szanowni Mieszkańcy Jasła!

   

  Podjąłem decyzję o kandydowaniu na burmistrza Jasła ponieważ - podobnie ja Państwo - pragnę, aby nasze piękne Miasto znów stanęło w rzędzie dynamicznie rozwijających się miejscowości Podkarpacia. - Andrzej Czernecki.

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105