Strona główna

JSC na zawodach Kellys Cyklokarpaty w Przemyślu

4
Napisany dnia: 02.05.2018, 13:48 , Tagi: Brak

W minioną sobotę w Przemyślu odbyły się drugie zawody cyklu Kellys Cyklokarpaty. Wyjątkowo (jak na Zawody w Przemyślu) piękna pogoda, jak również ciekawa trasa przyciągnęły na start blisko 650 zawodników.

Organizatorzy przygotowali dla startujących trzy dystanse:

Hobby: 31,7 km – 846 m przewyższenia

Mega: 38,7 km – 1117 m przewyższenia

Giga: 65,7 km 1917 m przewyższenia

Na zawodach w Przemyślu rywalizowało aż 17-tu zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Dystans Hobby wybrało 5 osób. Najmłodsza kategorię HM1 reprezentował Dominik Szumiec, zajmując w niej 12 m-ce. W kategorii HM2 Piotr Gryzło zajął 6 m-ce, natomiast w kategorii HM3 Jakub Siemiączko zajął bardzo dobre 2 m-ce, Sebastian Cyran 12 m-ce, a Krzysztof Kosiek 45 m-ce.

Dystans Mega wybrało 7 zawodników, którzy startowali w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii MM3 najlepiej wypadł Tomasz Leśniak, który zajął 6 m-ce, natomiast Artur Gorczyca uplasował się na 19 m-cu, a Jerzy Reczek na 57 m-cu. W kategorii MM4 Janusz Zaleśny zajął 53 m-ce a Robert Śliwowski 79 m-ce. Kolejny udany start zaliczył Tomasz Radziejowski, który w kategorii MM5 zajął 3 m-ce, natomiast Wiktor Wiśniewicz w tej samej kategorii wiekowej zajął 12 m-ce.

Najwięcej sukcesów zawodnicy JSC osiągnęli w najtrudniejszym dystansie – Giga. Najlepszy start zaliczył Łukasz Szumiec, który w kategorii GM4 stanął na najwyższym stopniu podium. W tej samej kategorii Adam Poniatowski zajął 12 m-ce a Jakub Zbiegień 13 m-ce. W kategorii GM3 Jakub Gryzło zajął 6 m-ce, natomiast w kategorii GM5 Marek Gorczyca zajął 3 m-ce.

W klasyfikacji drużynowej zawodnicy JSC zajęli czwarte miejsce.

W tym samym dniu w odbył się VII Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca. Na dystansie półmaratonu ze Święcan do Karpackiej Troi wystartowało dwoje zawodników JSC. Agnieszka Czyżowicz-Gotfryd zajęła 2 m-ce w kategorii K3, natomiast Marcin Wiącek w kategorii M3 zajął 5 m-ce.

We wtorek 1 maja odbyła się VIII edycja Klasyku Beskidzkiego – zawodów na rowerach szosowych organizowanych w okolicach Uścia Gorlickiego przez grupę kolarską Grupetto Gorlice. Zawodnicy zmagali się na malowniczej trasie liczącej 59 km o przewyższeniu 1240 m.

W zawodach wystartowało pięciu zawodników JSC. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Łukasz Szumiec, który zajął w kategorii wiekowej M3 (40-49 lat) 2 m-ce. W tej samej kategorii Piotr Majewski zajął 51 m-ce. W kategorii M2 (30-39 lat)  Jakub Siemiączko zajął 61 m-ce, natomiast Rafał Cygan 106 m-ce. W kategorii M5 (60 + lat) bardzo dobre 5 m-ce zajął Aleksander Radzik.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Abc
dnia 02.05.2018, 14:59. Identyfikator użytkownika: wpudtvJKWAHI
Ocena
komentarza:
10
B r a w o jsc
@ kolarz :)
dnia 02.05.2018, 22:08. Identyfikator użytkownika: 8nWJlOknPTh5
Ocena
komentarza:
10
Dobra robota JSC :)
@ Olek
dnia 03.05.2018, 06:01. Identyfikator użytkownika: tKIHJ8oD2YVE
Ocena
komentarza:
8
To jest to ! :-)
@ Rally
dnia 03.05.2018, 22:34. Identyfikator użytkownika: 2CA15uai5vy5
Ocena
komentarza:
7
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pomnik Chrystusa Króla coraz bliżej

  Skwer z pomnikiem powstanie na użyczonej przez miasto działce przy ul. na Kotlinę. Inwestorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Budowy Pomnika Chrystusa Króla.

 • Pierogi rządzą w Tarnowcu

   

  W tym roku, odbył się dziesiąty, jubileuszowy Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi” w Tarnowcu. Tym razem Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla gości ponad 100 tys. pierogów, które w ciągu kilku godzin rozeszły się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

 • Nie chcą masztu sieci Play. Boją się promieniowania

  Mieszkańcy przysiółka Barzykówka w Trzcinicy są zaniepokojeni planowaną inwestycją sieci Play. W pobliskim sąsiedztwie ich domów ma zostać postawiony maszt sieci komórkowej o wysokości 50 metrów...

 • Pierwszy dzwonek tuż tuż…

   

  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już czas, aby zaopatrzyć się w zeszyty, tornistry oraz inne artykuły szkolne. Wybór nie jest łatwy. Warto jednak postawić na dobrą jakość w atrakcyjnej cenie, które zapewnia nowa hurtownia papiernicza Duo Creative Papier, Wojciecha Warywody.

 • Tylko obiecują, a my dalej jeździmy po dziurach

   

  Mieszkańcy przysiółka Podłazie w Żółkowie mają dość obietnic bez pokrycia. Jak twierdzą, od dziesięciu lat czekają na remont trzykilometrowego odcinka drogi. I choć inwestycja miała już być w trakcie realizacji, wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie. Wójt gminy uspokaja i zapewnia, że jeszcze w tym roku nowy asfalt zostanie położony w tym newralgicznym miejscu, na który z niecierpliwością czekają mieszkańcy.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105