Strona główna

JSC na zimowym, słowackim wyścigu MTB

5
Napisany dnia: 12.02.2018, 14:38 , Tagi: Brak

W dniu 10.02.2018r. w słowackich Raslavicach (trasa Bardejov-Presov) odbyły się międzynarodowe zawody w kolarstwie górskim "Cergova Stopa".

Zawodnicy rywalizowali na trasie liczącej 18 km o przewyższeniu ponad 700 m, z metą usytuowaną przy pensjonacie "Cergova Chata". W zawodach brało udział sześciu zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów, którzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii juniorów (15-19 lat) Piotr Gryzło zajął 10-te miejsce.

Pozostali zawodnicy startowali w kategorii Elita (20-39 lat), w której najlepszy okazał się Tomasz Leśniak zajmując 2 m-ce. Jakub Gryzło zajął 11 m-ce, Krzysztof Kosiek 18 m-ce, a Sebastian Cyran 33 m-ce.

W kategorii starszej (50-59 lat), Wiktor Wiśniewicz uplasował się na 16 miejscu.

Warto nadmienić iż w zawodach wziął udział jeszcze jeden zawodnik z Jasła - Grzegorz Więch (magurasport.pl), który zajął 32 miejsce w kategorii (40-49 lat).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy pokonania wymagającej trasy w trudnych warunkach zimowych!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Leń
dnia 12.02.2018, 15:06. Identyfikator użytkownika: m1gUVNu7Q7ha
Ocena
komentarza:
-2
Co tam rowery,w Jaśle ino dżudo się liczy
@ Ja
dnia 12.02.2018, 19:50. Identyfikator użytkownika: akGed0IunQpO
Ocena
komentarza:
11
My ROWROMANIACY finasujemy się "praktycznie"sami poza uprzejmości Sklepy MPM i nieduża pomoc od Miasta-więc KOLEGO "Leń" leż sobie na kanapie i wpisuj-wpisuj-HA-HA.A my jedziemy na trening bo już 20-ta i można potrenować :).
@ roweromaniak
dnia 18.02.2018, 19:06. Identyfikator użytkownika: dGuiPhJsgQk2
Ocena
komentarza:
0
co to jest to dzudo...
@ kibic
dnia 12.02.2018, 15:40. Identyfikator użytkownika: 8NRTEkcZwBmt
Ocena
komentarza:
11
Gratulacje Panowie!
@ scand
dnia 18.02.2018, 20:27. Identyfikator użytkownika: YBKUPcK7hRRC
Ocena
komentarza:
2
Brawo jedyni no może poza Judokami, którzy przyzwoicie reprezentują poziom sportowy miasta na arenach sportowych!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Ile zezwoleń na sprzedaż alkoholu będzie wydawać Jasło?

  Prezydent podpisał w styczniu nowelizację ustawy o ograniczeniu sprzedaży alkoholu. A to oznacza, że władze samorządowe wyznaczą miejsca, w których będzie można pić napoje alkoholowe, wprowadzą limit udzielania zezwoleń na sprzedaż wszystkich alkoholi. Mogą również zakazać ich sprzedaży nocą.

 • Ostatnie dni zapisów do przedszkoli w Jaśle!

  23 lutego mija termin składania wniosków o przyjęcie do jasielskich przedszkoli. Władze miasta wyznaczyły w tym roku termin o miesiąc wcześniej niż w latach poprzednich. 

 • Anna Kopeć odznaczona za niezwykłą odwagę w ratowaniu Żydów

  Gdy w 1942 r. rozpoczęły się masowe mordy Żydów, Anna i Stanisław Kopciowie postanowili pomóc zaprzyjaźnionej rodzinie Kruegerów w ukryciu ich najbliższych za ryzyko utraty własnego życia. Prezydent Andrzej Duda za ten bohaterski czyn odznaczył panią Annę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

 • Rozpoczyna się projekt dla osób młodych w wieku 18-29 lat „ODKRYJ SIEBIE I ZNAJDŹ ZATRUDNIENIE!”

 • Paliła się stodoła. Zagrożone były pobliskie domy

  Około 19.30 w miejscowości Czeluśnica wybuchł pożar budynku gospodarczego znajdującego się w bardzo bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Gdyby nieszybka akcja gaśnicza strażaków, ogień mógłby przenieść się na budynki mieszkalne.

 • Na tę halę czekano 210 lat!

  Mieszkańcy Nowego Żmigrodu, a w szczególności uczniowie Szkoły Podstawowej cieszą się z otwarcia nowej pełnowymiarowej hali sportowej. Z obiektu będą korzystać licealiści, przedszkolaki, a w godzinach popołudniowych dorośli mieszkańcy gminy. Budowa hali trwała dwa lata i kosztowała ponad 4 mln zł.<FOTOGALERIA>

 • W nogach mają już 1000 kilometrów!

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki mają za sobą już ponad połowę dystansu wyprawy. Zimowa ekspedycja przez "Łuk Karpat Zima 2017/2018” wciąż trwa. Śmiałkowie początkiem lutego przekroczyli granicę i kontynuują przejście Karpat rumuńskich.

 • Wicestarosta jasielski aniołem stróżem

  Szpitale muszą dbać o sprzęt niezbędny do wykonywania diagnostyki na wysokim poziomie, jak również innych urządzeń przydatnych w poradniach. Do tego potrzebne są także dobre dusze, które pomogą w osiągnięciu celu...

 • Czy komendant Krzyżak odejdzie ze służby?

  Komendant jasielskiej policji zwrócił się do swojego przełożonego z prośbą o zwolnienie go ze służby w związku z nabyciem praw emerytalnych. Decyzję w tej sprawie podejmie szef Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma na to trzy miesiące.

 • Nowy sprzęt pozwoli dostrzec najmniejsze zmiany chorobowe!

  Od niedawna w Pracowni Endoskopii jasielskiego szpitala wykonywane są badania na nowym urządzeniu najnowszej generacji. To kolejny sprzęt zakupiony w ostatnich latach, dzięki któremu skuteczniej będzie można diagnozować pacjentów.

 • Czołowe zderzenie toyoty z chevroletem w Wolicy

   

  W Wolicy doszło dziś rano do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Wśród poszkodowanych jest dziecko.

 •  

  Zapraszamy  na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105