Strona główna

Już dzisiaj! VIII Zlot Samochodów Terenowych 4×4 w Woli Dębowieckiej

8
Napisany dnia: 22.08.2009, 09:10 , Tagi: Brak
W dniach 22-23 sierpnia br. w Woli Dębowieckiej i Osieku Jasielskim odbędzie się VIII Zlot Samochodów Terenowych 4×4. Organizatorem imprezy jest Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego.

Fot. Archiwum <Więcej zdjęć>Wszyscy, którzy chcą wystartować w rajdzie proszeni są o zgłaszania się za pomocą poczty elektronicznej na adres: jozef@jkmird.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko kierowcy oraz pilota, a także nazwę klubu. Udział w zlocie jest odpłatny: 180 złotych dla członków JKMiRD, którzy opłacili składkę członkowską za bieżący rok, natomiast dla pozostałych uczestników 200 złotych. W ramach wpisowego załogi otrzymają: dwie koszulki zlotowe, dwa ciepłe posiłki, materiały zlotowe oraz bezpłatne miejsce na polu namiotowym. Wpisowe można wpłacać na konto klubu: Podkarpacki Bank Spółdzielczy O/Jasło 77 8642 1171 2017 7100 8295 0001, z dopiskiem „Wpisowe za Zlot”.

Program Zlotu:


22 sierpnia (sobota)

8:00 – Rozpoczęcie pracy biura Zlotu Remiza OSP Osiek Jasielski,
8:00 – Przyjmowanie Załóg,
8:30 – Badanie kontrolne pojazdów (wyznaczeni sędziowie JKMiRD),
9:30 – Przemieszczenie się Załóg do miejscowości Załęże,
10:00 – Start pierwszej Załogi do jazd obserwowanych (2 przejazdy),
15:00 – Przemieszczenie Załóg do Remizy OSP w Osieku Jasielskim,
15:30 – Przejazd kolumną samochodów do Woli Dębowieckiej,
16:00 – Start pierwszej Załogi do wykonania jazdy obserwowanej,
19:00 – Przemieszczenie Załóg na pole namiotowe – dyskoteka organizowana przez KGW Wola Dębowiecka.

23 sierpnia (niedziela)

9:00 – Rozpoczęcie pracy biura w Woli Dębowieckiej,
10:00 – Start pierwszej Załogi do wykonania jazdy obserwowanej,
14:00 – Msza święta pod Krzyżem,
16:00 – Zakończenie Zlotu na Festynie Wiejskim, wręczenie pucharów i medali przez osoby, które objęły patronat nad Zlotem.

Szczegółowe informacje na temat Zlotu udzielają: Józef Biernacki (602 581 659), Bogusław Muszański (501 396 830) oraz Roland Szafarz (606 425 279).

Impreza pod patronatem www.Jaslo4u.pl.

Więcej na stronie JKMiRD: www.jkmird.pl.


jnn

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ...
dnia 15.08.2009, 19:08. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Waldek i tak wygra ;)
@ sexii
dnia 16.08.2009, 13:52. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
hehe jasne:)
@ sexii
dnia 16.08.2009, 13:53. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
a bozynka ta z dołu bo jo z góryy to główną instruktorką będzie hahahahahah::P:P:P:P:P:P:P:P:P
@ abc
dnia 18.08.2009, 07:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
a gdzie ta Wola jest?
@ sexii
dnia 19.08.2009, 15:54. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
na włoli:P:P:P
@ sexii
dnia 19.08.2009, 15:55. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
wola jest: za dębowcem, przed załężem coss jeszcze??? a jak juz nie wiesz to skonsultuj sie z policja to cie zawiezie:P:P
@ szopen
dnia 22.08.2009, 20:06. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
szopen sie zaszopił a szopen to murcok
@ chołi
dnia 23.08.2009, 10:46. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
no oczywiście że Waldek wygra!!!wkońcu to mój Kuzyn
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Radni i burmistrz rozpoczęli swoją misję

   

  Dziś odbyła się sesja Rady Miejskiej Jasła, która zainaugurowała nową, pięcioletnią kadencję tego gremium. Radni złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego rady.

 • Dzisiaj pierwsza sesja Rady Miejskiej na żywo

  Dzisiaj o godzinie 16.00 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miejskiej VIII kadencji. Mieszkańcy Jasła od teraz będą mogli oglądać przebieg obrad online.

 • Aleksandra Tocka powaliła swym głosem na kolana!

  „Wielka Dama” Anny Jantar w wykonaniu wokalistki z Jasła – Aleksandry Tockiej zapewnił 21-letniej jaślance udział w drugim odcinku półfinału na żywo. W przyszłą sobotę odbędzie się kolejny etap, w którym widzowie wybiorą finalistów programu „The Voice of Poland”.

 • Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!

   

  Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwo Świata! W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, wczoraj natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105