Strona główna

Kobiecy Punkt Widzenia - to ma potencjał

6
Napisany dnia: 03.01.2018, 20:02 , Tagi: Brak

14 grudnia w Restauracji Keks w Jaśle odbyły się w ramach projektu Kobiecy Punkt Widzenia pierwsze warsztaty dla kobiet organizowane przez Gabinet Dietetyczny Bonne Sante.

Tematem spotkania był wpływ diety na samopoczucie na co dzień i wydajność w pracy, o czym mówiła Pani mgr Justyna Oszkandy. Dzięki szeregowi przydatnych porad każda, nawet najbardziej zabiegana z Pań, będzie po udziale w warsztatach wiedziała, jak samodzielnie i w krótkim czasie skomponować zdrowy lunchbox do pracy. Uczestniczki otrzymały również garść informacji odnośnie roli snu i wypoczynku, które są niezbędne dla utrzymania prawidłowego poziomu koncentracji, dobrego samopoczucia i wydajności w pracy. Dodatkowo wieczorek uświetniły także warsztaty kulinarne, podczas których powstały pyszne dietetyczne przekąski, którymi każda z Pań mogła się poczęstować.

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przesympatycznych Pań, które licznie przybyły na organizowane spotkanie. Każda z uczestniczek otrzymała przepisy na przygotowywane przekąski oraz miły upominek ufundowany przez Bonne Sante. Wieczór spędziliśmy w świetnej atmosferze i mamy nadzieje, że na kolejnym spotkaniu organizowanym 18 stycznia o godzinie 18.00 również spotkamy się w tak licznym gronie. Podczas kolejnego wieczoru uczestniczki będą miały okazję wziąć udział w warsztatach z coachem. Tematem tego spotkania będą zmiany schematów przekonań w naszych głowach odnośnie takich życiowych wartości jak miłość, praca czy też pieniądze.

Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji już wkrótce.

bs

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ja
dnia 06.01.2018, 16:56. Identyfikator użytkownika: jH1MOA8cXf1a
Ocena
komentarza:
-8
Życiowych wartości takich jak pieniądze.Ha Ha ha
@ BladyKris
dnia 07.01.2018, 11:20. Identyfikator użytkownika: xsxpVAMbquFD
Ocena
komentarza:
5
Jezu co za bełkot.
Lunchboxy, kołcze, prawdy życiowe, sztuczne tworzenie i rozwiązywanie problemów...
Rozmowa o jedzeniu w Keksie to jak rozmawianie o piwowarstwie w barze Pod Papugami...
Dajta spokoj.
@ Czołem Telewizyjne Baranki !
dnia 07.01.2018, 20:50. Identyfikator użytkownika: 7nOG8yan5SQv
Ocena
komentarza:
-4
Coż to na tych stołach te przemiłe panie mają. Chlebuszek ? Węglowodany to najgorszy rodzaj paliwa jaki może spożywać człowiek. Na 100 spalonych cząsteczek cukrów (bo takimi są weglowodany) powstaje 2-3 silnie reakcyjne wolne rodniki które niczym odprysk wypadający z kominka (mitochondrium komórki) na dywan wypala dziurę w dywanie (błona komórkowa itp). W wyniku czego organizm te dziury musi łatać i naprawiać w efekcie szybko się starzejąc. Nie należy spożywać więcej niż 50-100 gram węglowodanów na dobę (w dowolnej postaci). Najlepszym paliwem są tłuszcze wielonasycone które spalają się na wodę destylowaną dając prawie pięciokrotnie więcej energii. Spotkanie się odbyło ale to takie babskie bajdurzenie, aniżeli konkretne rozmowy o prawidłowym odżywianiu.
@ fa
dnia 07.01.2018, 21:01. Identyfikator użytkownika: 1j5nK96KsBpo
Ocena
komentarza:
0
Napiszcie wczesniej kiedy będzie takie spotkanie !
@ JA
dnia 08.01.2018, 13:23. Identyfikator użytkownika: Pb2g0gbPmp99
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Kierowca
dnia 09.01.2018, 11:36. Identyfikator użytkownika: U98h2kUgyrgL
Ocena
komentarza:
6
Zorganizujcie takie spotkanie przed wyborami i określcie na kogo powinny kobiety głosować. Obecność kobiet zwiększa kulturę.
Więcej kobiet we władzach.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105