Strona główna

Kobiecy Punkt Widzenia - to ma potencjał

6
Napisany dnia: 03.01.2018, 20:02 , Tagi: Brak

14 grudnia w Restauracji Keks w Jaśle odbyły się w ramach projektu Kobiecy Punkt Widzenia pierwsze warsztaty dla kobiet organizowane przez Gabinet Dietetyczny Bonne Sante.

Tematem spotkania był wpływ diety na samopoczucie na co dzień i wydajność w pracy, o czym mówiła Pani mgr Justyna Oszkandy. Dzięki szeregowi przydatnych porad każda, nawet najbardziej zabiegana z Pań, będzie po udziale w warsztatach wiedziała, jak samodzielnie i w krótkim czasie skomponować zdrowy lunchbox do pracy. Uczestniczki otrzymały również garść informacji odnośnie roli snu i wypoczynku, które są niezbędne dla utrzymania prawidłowego poziomu koncentracji, dobrego samopoczucia i wydajności w pracy. Dodatkowo wieczorek uświetniły także warsztaty kulinarne, podczas których powstały pyszne dietetyczne przekąski, którymi każda z Pań mogła się poczęstować.

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przesympatycznych Pań, które licznie przybyły na organizowane spotkanie. Każda z uczestniczek otrzymała przepisy na przygotowywane przekąski oraz miły upominek ufundowany przez Bonne Sante. Wieczór spędziliśmy w świetnej atmosferze i mamy nadzieje, że na kolejnym spotkaniu organizowanym 18 stycznia o godzinie 18.00 również spotkamy się w tak licznym gronie. Podczas kolejnego wieczoru uczestniczki będą miały okazję wziąć udział w warsztatach z coachem. Tematem tego spotkania będą zmiany schematów przekonań w naszych głowach odnośnie takich życiowych wartości jak miłość, praca czy też pieniądze.

Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji już wkrótce.

bs

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ja
dnia 06.01.2018, 16:56. Identyfikator użytkownika: jH1MOA8cXf1a
Ocena
komentarza:
-8
Życiowych wartości takich jak pieniądze.Ha Ha ha
@ BladyKris
dnia 07.01.2018, 11:20. Identyfikator użytkownika: xsxpVAMbquFD
Ocena
komentarza:
5
Jezu co za bełkot.
Lunchboxy, kołcze, prawdy życiowe, sztuczne tworzenie i rozwiązywanie problemów...
Rozmowa o jedzeniu w Keksie to jak rozmawianie o piwowarstwie w barze Pod Papugami...
Dajta spokoj.
@ Czołem Telewizyjne Baranki !
dnia 07.01.2018, 20:50. Identyfikator użytkownika: 7nOG8yan5SQv
Ocena
komentarza:
-4
Coż to na tych stołach te przemiłe panie mają. Chlebuszek ? Węglowodany to najgorszy rodzaj paliwa jaki może spożywać człowiek. Na 100 spalonych cząsteczek cukrów (bo takimi są weglowodany) powstaje 2-3 silnie reakcyjne wolne rodniki które niczym odprysk wypadający z kominka (mitochondrium komórki) na dywan wypala dziurę w dywanie (błona komórkowa itp). W wyniku czego organizm te dziury musi łatać i naprawiać w efekcie szybko się starzejąc. Nie należy spożywać więcej niż 50-100 gram węglowodanów na dobę (w dowolnej postaci). Najlepszym paliwem są tłuszcze wielonasycone które spalają się na wodę destylowaną dając prawie pięciokrotnie więcej energii. Spotkanie się odbyło ale to takie babskie bajdurzenie, aniżeli konkretne rozmowy o prawidłowym odżywianiu.
@ fa
dnia 07.01.2018, 21:01. Identyfikator użytkownika: 1j5nK96KsBpo
Ocena
komentarza:
0
Napiszcie wczesniej kiedy będzie takie spotkanie !
@ JA
dnia 08.01.2018, 13:23. Identyfikator użytkownika: Pb2g0gbPmp99
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Kierowca
dnia 09.01.2018, 11:36. Identyfikator użytkownika: U98h2kUgyrgL
Ocena
komentarza:
6
Zorganizujcie takie spotkanie przed wyborami i określcie na kogo powinny kobiety głosować. Obecność kobiet zwiększa kulturę.
Więcej kobiet we władzach.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105