Strona główna

Kobiecy Punkt Widzenia - to ma potencjał

6
Napisany dnia: 03.01.2018, 20:02 , Tagi: Brak

14 grudnia w Restauracji Keks w Jaśle odbyły się w ramach projektu Kobiecy Punkt Widzenia pierwsze warsztaty dla kobiet organizowane przez Gabinet Dietetyczny Bonne Sante.

Tematem spotkania był wpływ diety na samopoczucie na co dzień i wydajność w pracy, o czym mówiła Pani mgr Justyna Oszkandy. Dzięki szeregowi przydatnych porad każda, nawet najbardziej zabiegana z Pań, będzie po udziale w warsztatach wiedziała, jak samodzielnie i w krótkim czasie skomponować zdrowy lunchbox do pracy. Uczestniczki otrzymały również garść informacji odnośnie roli snu i wypoczynku, które są niezbędne dla utrzymania prawidłowego poziomu koncentracji, dobrego samopoczucia i wydajności w pracy. Dodatkowo wieczorek uświetniły także warsztaty kulinarne, podczas których powstały pyszne dietetyczne przekąski, którymi każda z Pań mogła się poczęstować.

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przesympatycznych Pań, które licznie przybyły na organizowane spotkanie. Każda z uczestniczek otrzymała przepisy na przygotowywane przekąski oraz miły upominek ufundowany przez Bonne Sante. Wieczór spędziliśmy w świetnej atmosferze i mamy nadzieje, że na kolejnym spotkaniu organizowanym 18 stycznia o godzinie 18.00 również spotkamy się w tak licznym gronie. Podczas kolejnego wieczoru uczestniczki będą miały okazję wziąć udział w warsztatach z coachem. Tematem tego spotkania będą zmiany schematów przekonań w naszych głowach odnośnie takich życiowych wartości jak miłość, praca czy też pieniądze.

Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji już wkrótce.

bs

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ja
dnia 06.01.2018, 16:56. Identyfikator użytkownika: jH1MOA8cXf1a
Ocena
komentarza:
-8
Życiowych wartości takich jak pieniądze.Ha Ha ha
@ BladyKris
dnia 07.01.2018, 11:20. Identyfikator użytkownika: xsxpVAMbquFD
Ocena
komentarza:
5
Jezu co za bełkot.
Lunchboxy, kołcze, prawdy życiowe, sztuczne tworzenie i rozwiązywanie problemów...
Rozmowa o jedzeniu w Keksie to jak rozmawianie o piwowarstwie w barze Pod Papugami...
Dajta spokoj.
@ Czołem Telewizyjne Baranki !
dnia 07.01.2018, 20:50. Identyfikator użytkownika: 7nOG8yan5SQv
Ocena
komentarza:
-4
Coż to na tych stołach te przemiłe panie mają. Chlebuszek ? Węglowodany to najgorszy rodzaj paliwa jaki może spożywać człowiek. Na 100 spalonych cząsteczek cukrów (bo takimi są weglowodany) powstaje 2-3 silnie reakcyjne wolne rodniki które niczym odprysk wypadający z kominka (mitochondrium komórki) na dywan wypala dziurę w dywanie (błona komórkowa itp). W wyniku czego organizm te dziury musi łatać i naprawiać w efekcie szybko się starzejąc. Nie należy spożywać więcej niż 50-100 gram węglowodanów na dobę (w dowolnej postaci). Najlepszym paliwem są tłuszcze wielonasycone które spalają się na wodę destylowaną dając prawie pięciokrotnie więcej energii. Spotkanie się odbyło ale to takie babskie bajdurzenie, aniżeli konkretne rozmowy o prawidłowym odżywianiu.
@ fa
dnia 07.01.2018, 21:01. Identyfikator użytkownika: 1j5nK96KsBpo
Ocena
komentarza:
0
Napiszcie wczesniej kiedy będzie takie spotkanie !
@ JA
dnia 08.01.2018, 13:23. Identyfikator użytkownika: Pb2g0gbPmp99
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Kierowca
dnia 09.01.2018, 11:36. Identyfikator użytkownika: U98h2kUgyrgL
Ocena
komentarza:
6
Zorganizujcie takie spotkanie przed wyborami i określcie na kogo powinny kobiety głosować. Obecność kobiet zwiększa kulturę.
Więcej kobiet we władzach.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105