Kolejna porażka Czarnych

16

Porażką 1:2 zakończyło się sobotnie spotkanie Czarnych Jasło przed własną publicznością przeciwko Rzemieślnikowi Pilzno. Decydująca bramka dla gości wpadła w końcowych minutach meczu.

Pierwsza połowa to dominacja drużyny gości. To oni prowadzili grę na boisku czego skutkiem był gol po kontrze w 11 minucie spotkania. W grze Czarnych brakowało dokładności. Mimo tego Nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, lecz bramkarz gości nie skapitulował po żadnej z nich. W 44 minucie goście mogli podwyższyć prowadzenie, lecz na Nasze szczęście piłka nie wylądowała w siatce bramki strzeżonej przez Mateusza Bazana. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1.

Na drugą połowę Nasz zespół wyszedł zmotywowany czego skutkiem był gol strzelony w 49 minucie spotkania. Znakomite podanie od Grzegorza Munii wykorzystał Marcin Warchoł i na tablicy wyników widniał wynik 1:1. Kilka minut później Pilzno nie wykorzystało sytuacji sam na sam a obronną ręką z tej akcji wyszedł Mateusz Bazan. W drugiej połowie to Czarni wiedli prym na boisku i wydawało by się, że kwestią czasu jest wyjście na prowadzenie. Niestety to goście strzelili decydującego gola w 89 minucie po błędzie Naszych obrońców. Do końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie i to Rzemieślnik Pilzno zgarnia komplet punktów przy Śniadeckich 15.