Strona główna

Kolejne sukcesy zawodników JKSW

10
Napisany dnia: 12.08.2018, 22:37 , Tagi: Brak

Pomimo trwających wakacji zawodnicy Jasielskiego Klubu Sportów Walki nie próżnują. Znów na ich szyjach zawisły medale, zdobyte w zawodach rangi mistrzowskiej. Litry potu wylewane podczas treningów owocują kolejnymi sukcesami.

Jeszcze w lipcu zawodnicy JKSW wzięli udział w zawodach Mistrzostw Polski w Kickboxingu Light Contact. Brązowy medal z (nazwa miejscowości) przywiózł Wojciech Buś. W kategorii do 84 kg musiał uznać wyższość Łukasza Wichowskiego, aktualnego mistrza świata.

Jaślanin, z dobrej strony zaprezentował się również w zawodach Pucharu Polski w Baltówie. W formule kick light w kategorii wagowej do 84 kg nie miał sobie równych.

Warto wspomnieć, że we wrześniu do Jasielskiego Klubu Sportów Walki rusza nowy nabór. Klub zaprasza na treningi dzieci, młodzież i dorosłych.

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ łodyniec
dnia 14.08.2018, 11:15. Identyfikator użytkownika: v0yYVgWwEgQx
Ocena
komentarza:
4
Brazowy medal z (nazwa miejscowosci)

Ze co ze jak ?
@ Jaslo
dnia 14.08.2018, 11:46. Identyfikator użytkownika: QN1V7AH769yu
Ocena
komentarza:
1
Mistrzostwa Polski w Kurzętniku.
@ J
dnia 14.08.2018, 12:19. Identyfikator użytkownika: tb66c3gYaTWH
Ocena
komentarza:
-3
Light? haha
@ dragoness
dnia 15.08.2018, 09:54. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
0
W odróżnieniu od "full contact", panie ekspert.
@ x
dnia 15.08.2018, 19:45. Identyfikator użytkownika: fXeu4GgpIXFb
Ocena
komentarza:
0
No ja p...e ta znowu tu babo daj sobie spokoj bo juz draznisz ekspertko od wszystkiego
@ dragoness
dnia 17.08.2018, 12:01. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
1
Masz jakiś problem z wiedzą kogoś innego, chłopcze?
@ xxx
dnia 15.08.2018, 20:20. Identyfikator użytkownika: 3WxPOlALZ2Zy
Ocena
komentarza:
1
no ja tutaj nie widzę żadnych zawodników z JKSW tylko ich trenerów z których jeden czynnie uczestniczy w zawodach jako chyba jedyny wiec jaki sukces zawodników ?
@ @
dnia 25.08.2018, 10:51. Identyfikator użytkownika: XPXJoVVM1lNL
Ocena
komentarza:
1
Ładnie razem wyglądają
@ j
dnia 06.09.2018, 05:41. Identyfikator użytkownika: jPExNCRHrzjP
Ocena
komentarza:
0
koniec z tym pseudo zawodnikiem hahah
@ j
dnia 06.09.2018, 05:43. Identyfikator użytkownika: jPExNCRHrzjP
Ocena
komentarza:
-1
do tRENERA to za 100000000 lat może
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Pies został postrzelony z wiatrówki. Miał 15 śrutów w ciele

  W okolicy osiedla Żółków w Jaśle ktoś znęcał się nad pięcioletnim Tolkiem. Piesek miał w ciele aż 15 śrutów. Właściciele psa zgłosili tę sprawę na policję. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do postrzałów i kto jest za to odpowiedzialny.

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105