Kolejne zwycięstwo siatkarzy MKS „MOSiR” Jasło

1

W niedzielę jasielscy siatkarze rozegrali kolejny mecz o mistrzostwo IV podkarpackiej ligi siatkówki męskiej z drużyną UKS Kępa Dębica.

Wydawało się, że zespół jasielski łatwo przywiezie 3 pkt z Dębicy, jednak pierwszy set pokazał, że nie będzie to takie łatwe, bowiem dębiczanie długi czas prowadzili w pierwszym secie kilkoma punktami i dopiero w końcówce jaślanie poprawili swoja grę, wygrywając ostatecznie tego seta 30:28. Drugi set również miał bardzo wyrównany przebieg i zakończył się minimalną przewagą 25:23. Dopiero w trzecim secie jaślanie zagrali na dobrym poziomie gromiąc rywali 25:13. Drużyna jasielska nadal jest w posiadaniu pozycji lidera swojej grupy.

Zespół pod wodzą trenera Bartosza Kilara wystąpił w składzie: Piróg K., Błażejowski H., Wiliński O., Zieliński P., Waśko K., Barszczewski M., Barut K., Nowak T., Adam A., Frączek P., Ryszkowski K., Mastaj D.