Strona główna

Kradną na potęgę!

68
Napisany dnia: 19.05.2017, 08:17 , Tagi: Brak

W mieście Kołaczyce i okolicznych miejscowościach w ostatnich miesiącach doszło do licznych kradzieży i włamań. Mieszkańcy nie śpią po nocach, by pilnować mienia. Mimo to, złodzieje nadal bezczelnie ograbiają sąsiednie domy, a ludzie czują się bezsilni.

Fot: Pixabay.com

W Kołaczycach i Nawsiu Kołaczyckim nasiliły się kradzieże z włamaniem. Do podobnych zdarzeń dochodziło również w Bieździadce. Złodziei najczęściej interesuje sprzęt, który mieszkańcy przechowują w garażach lub pomieszczeniach gospodarczych np. elektronarzędzia bądź sprzęt ogrodniczy. W nocy, kiedy wszystkie latarnie gasną czują się jak ryba w wodzie. – W Wielki Tydzień doszło u nas do kradzieży w ciągu dwóch nocy, zaś w ubiegłym tygodniu przyszli po raz trzeci, tym razem weszli do tunelu. Pierwszy raz, kiedy doszło do kradzieży z włamaniem zorientowałem się rano, kiedy chciałem wejść do garażu. Zauważyłem, że kłódka była pokrzywiona. Gdy dostałem się do środka niczego w środku nie brakowało, ale gdy zerknąłem do drugiego garażu okazało się, że nie ma podkaszarki. Sądziliśmy, że to jednorazowa akcja, ale myliliśmy się. Przyszli następnej nocy i zabrali pozostałe rzeczy – mówi jeden z mieszkańców Kołaczyc, który padł ofiarą kradzieży.

Straty jakie ponieśli sięgają 4-5 tysięcy złotych. Mieszkańcy nie śpią pilnując własnego mienia przed kolejnymi kradzieżami, bo nikt nie wie, kim są sprawcy oraz jak długo ten koszmar jeszcze potrwa. - Człowiek jest już zmęczony, bo zamiast wypocząć w nocy musi wstać rano i iść do pracy. Nigdy nie zwracaliśmy uwagi na młodzież, która wieczorem przyjeżdżała samochodami. Gdybyśmy mogli przewidzieć to co się stanie zadzwonilibyśmy na policję. Chcielibyśmy, aby nikt więcej nie ucierpiał, bo nie wiadomo, kto jeszcze zostanie w ten sam sposób potraktowany – podkreśla jego żona.

Sąsiedzi mogą liczyć na wzajemną pomoc. Od momentu coraz częstszych kradzieży są bardziej czujni i zwracają uwagę na nieznajome osoby, czy podejrzane pojazdy. W ostatnim czasie zauważyli również drona, który latał nad ich posesjami. Miejscowi uważają, że złodzieje dzięki zdjęciom zrobionym z „lotu ptaka” mogli doskonale zaplanować kolejną kradzież. - Boję się tak jak każdy. Widzi pani, że kradną tu i tam. Każdy żyje w strachu, na kogo tym razem padnie. Wygląda na to, że obserwują wcześniej domy – dodaje pani Krystyna z Kołaczyc.

Franciszek Bernal, który jest przewodniczącym zarządu miasta zaznaczył, że nigdy wcześniej nie dochodziło do wielu kradzieży jak w chwili obecnej. Jego zdaniem sprawcy tych przestępstw są doskonale zorientowani w terenie. - Wcześniej do tak nie mieliśmy do czynienia z takimi zdarzeniami, teraz dochodzi do nich niemal co noc, a policjanci robią wszystko co mogą. Trudno powiedzieć, czy są to osoby z gminy czy spoza tego rejonu, ale widać, że dobrze znają te miejsca, bo skąd ktoś wiedziałby jak dojść, wyjść czy uciekać. Ludzie pracują na to wszystko ciężko i to jest przykre – zaznacza.

Jasielska policja od kwietnia do początku maja najwięcej kradzieży z włamaniem odnotowała w gminie Kołaczyce. Funkcjonariusze stają na głowie, by dopaść sprawców tych przestępstw. - Dotychczasowe ustalenia wskazują, że sprawcy działają najczęściej w porze nocnej, kiedy pokrzywdzeni śpią lub wykorzystują nieobecność domowników i właścicieli obiektów. Dostają się do pomieszczeń poprzez wyłamanie zamka, zerwanie kłódki lub wybicie szyby. Włamywacze rzadko decydują się na rabunek w ciemno bez wcześniejszego przygotowania. Przed włamaniem przeprowadzają rozpoznanie terenu, obserwują budynek, sprawdzają zabezpieczenia, poznają przyzwyczajenia domowników, godziny powrotu z pracy czy udawania się na odpoczynek nocny – wyjaśnia st.asp. Piotr Wojtunik z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. - Obecnie funkcjonariusze prowadzą intensywne czynności wykrywcze zmierzające do ustalenia sprawców tych przestępstw. Śledczy sprawdzają każdą informację, docierają do świadków. Wszelkie działania prowadzone są wielokierunkowo we współpracy z funkcjonariuszami sąsiednich jednostek Policji. Nie możemy mówić o szczegółach podjętych czynności kierując się dobrem prowadzonego postępowania - dodaje.

Policja apeluje o zwracanie uwagi na to, co dzieje się w pobliżu naszych domów. Jeśli nabierzemy jakichkolwiek podejrzeń, zapamiętajmy jak najwięcej szczegółów i poinformujmy ich o tym. - Dodatkowe zasuwy, zamki, kłódki, ograniczniki otwarcia drzwi, alarmy oraz czujniki ruchu z funkcją automatycznego włączania światła, znacznie utrudniają przestępczy proceder. Każde dodatkowe zabezpieczenie utrudnia złodziejowi „pracę” i powoduje że traci cenny dla niego czas lub nawet rezygnuje z włamania czy kradzieży – przekonuje policja.

 Ilona Dziedzic

ilona.dziedzic@jaslo4u.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ MrX
dnia 19.05.2017, 09:12. Identyfikator użytkownika: Day1SMzqcs6v
Ocena
komentarza:
11
W Mieście Kołaczyce :)))
@ _loen
dnia 19.05.2017, 10:05. Identyfikator użytkownika: r786TpLrFas0
Ocena
komentarza:
-9
A Ty skąd jesteś?
@ helena
dnia 19.05.2017, 10:27. Identyfikator użytkownika: 9K1fVii954lS
Ocena
komentarza:
11
U nos w mieście łobcy nie kradną...
@ GucciMoore
dnia 19.05.2017, 10:02. Identyfikator użytkownika: BxGosgZgTavK
Ocena
komentarza:
19
"Policja prosi" , "Policja apeluje"-jprdl wstydzili by się. Nie potrafią sobie od takiego czasu z kilkoma złodziejami stodołowych rowerów.
@ rst
dnia 19.05.2017, 10:06. Identyfikator użytkownika: r786TpLrFas0
Ocena
komentarza:
33
lepiej mandaty kierowcom wlepiać bo nie trzeba wysilać się!
@ Yo
dnia 19.05.2017, 12:04. Identyfikator użytkownika: BnT9QYFhhwaV
Ocena
komentarza:
2
Idź do Policji bohaterze, potrzeba takich policjantów jak Ty, to na pewno już by ich zatrzymano dawno. Tutaj musisz kogoś złapać za rękę, na gorącym uczynku. Nie można tak o komuś powiedzieć, że to Ty. Teraz tym bardziej na pewno wiedzą, że dużo policji jeździ w tym rejonie i mogą odpuścić kradzież a co za tym idzie? Będzie jeszcze trudniej ich złapać. Więc każdy, kto cokolwiek widzi powinien zgłaszać i pomagać.
@ Bajubaj
dnia 19.05.2017, 22:54. Identyfikator użytkownika: ahnewzIiGo1H
Ocena
komentarza:
35
Zgłaszać? Komu? Bo policja olewa sprawę. Dwa tygodnie temu wyjeżdżałem do pracy w delegację o 2 w nocy. Jadę po kolegę wręcz polną drogą i widzę czterech ludków i furgonetkę na boku. Dziwne zachowanie, jak przejeżdżam tuż obok. Dzwonię na Policję i zgłaszam że tu i tam, są podejrzane typy i co słyszę? Proszę podejść i sprawdzić co robią! Tak, pójdę sam na czterech typów w środku nocy. Totalna olewka zgłoszenia. Więcej szkoda pisać...
@ Zuza
dnia 21.05.2017, 09:09. Identyfikator użytkownika: 5jL48iDhoEMS
Ocena
komentarza:
7
Hahaha cytat "Dotychczasowe ustalenia policji wskazują na to, że sprawcy działają nocą" a czego się spodziewali że zlodzieje przyjdą w południe na obiad.Faktycznie śledztwo idzie pełną parą.O ja PIER..LE nie wiem czy się śmiać czy płakać,nad tą naszą policją bo tylko błaznów z siebie robią.Wcale bym się nie zdziwiła jakby i ich okradli,bo już kiedyś się zdażyło że przed komisariatem okradli im samochód.
@ obserwator
dnia 22.05.2017, 11:21. Identyfikator użytkownika: v0xKYQ4p9VXn
Ocena
komentarza:
1
Ty się dobrze czujesz, czy może jesteś po nocnej służbie. Uważasz że policja dobrze funkcjonuje? Nie kompromituj się. Totalna olewka ale tak to jest jak do służby przyjmuje się z bądzajkim wykształceniem np: budowlaniec, rolnik, mechanik a później trzeba szukać złodziei. Ja się pytam gdzie w projekcie budowlanym, stajni czy w budowie silnika, szkółka to mało. A większość policjantów uważa się za wybitnych prawników - znawców prawa. Już nawet śmieszne to nie jest, to po prostu żałosne.
@ jan12
dnia 19.05.2017, 10:07. Identyfikator użytkownika: 28WXdM6LX9xT
Ocena
komentarza:
4
Co tam przestępczość Ryska Podkulskiego skazał są na 3 lata pozbawienia wolnosci i tym razem się nie wykręcił.Trzeba iść siedzieć.
@ yoł
dnia 19.05.2017, 10:15. Identyfikator użytkownika: yQ8DoeBk3Jo9
Ocena
komentarza:
33
trzy lata za kilkadzięsiąt milionów?
sam bym chętnie odsiedział
powinni to tego dorzucić utratę majątku a tak...odsiedzi połowę i będzie żył jak gość

kraść to miliony jak Rysiek a nie podkaszarki w Kołaczycach
@ 3Lata
dnia 19.05.2017, 19:34. Identyfikator użytkownika: intYY1FYKttr
Ocena
komentarza:
3
Za kosiarke tez trzy lata... Moze jak bedzie sedzia wyrozumialy to da w zawieszeniu...
@ jan12
dnia 19.05.2017, 11:17. Identyfikator użytkownika: LcQ9nfGR0nJl
Ocena
komentarza:
0
Teraz rozpoczną się następne sprawy,a jest ich sporo.Nic tak nie boli jak nękanie.
@ chorwat
dnia 19.05.2017, 11:38. Identyfikator użytkownika: bxgW9ozOyhAP
Ocena
komentarza:
4
jakby takiego spotkał to bym go ...
@ Wasacze
dnia 19.05.2017, 12:03. Identyfikator użytkownika: uROfzuM8nzs8
Ocena
komentarza:
-3
Sami siebie okradają bo to pazerne te z Kolaczyc.
@ hmm
dnia 19.05.2017, 13:37. Identyfikator użytkownika: PBZ3nmQIfhLQ
Ocena
komentarza:
13
czasami to jest tak ze ktos kto na codzien orientuje sie w terenie wie u kogo i co.nikt obcy...
@ Wasacze
dnia 19.05.2017, 12:04. Identyfikator użytkownika: uROfzuM8nzs8
Ocena
komentarza:
-2
Kamery i monitoring przez internet i wtedy całe miasto można
nadzorować
@ swieccie
dnia 19.05.2017, 12:31. Identyfikator użytkownika: ESw6TlXtPHy5
Ocena
komentarza:
21
Po co ta wredna gmina Kołaczyce wyłącza światła o 24tej.
@ obserwator
dnia 19.05.2017, 14:42. Identyfikator użytkownika: Lsn0UPTWtAWm
Ocena
komentarza:
6
A w gminie Tarnowiec wyłączają o 22,30 !
@ tak
dnia 19.05.2017, 13:17. Identyfikator użytkownika: EkKXyAenGnAT
Ocena
komentarza:
9
Obsadzic posesje wiecej tujami,i wszelkiego rodzaju krzakami bedzie bezpieczniej,sasiad nic nie widzi,i my jestesmy bezpieczni,durnota teraznieszych czasow.Wszystko z umiarem,i pomyslem.
@ Lepiej Nie Będzie
dnia 19.05.2017, 14:44. Identyfikator użytkownika: RvLYQU2mDyy7
Ocena
komentarza:
9
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ hmm
dnia 19.05.2017, 13:36. Identyfikator użytkownika: PBZ3nmQIfhLQ
Ocena
komentarza:
6
no dobrze ale czy drona nie mozna namierzyc?
?? zlokalizowac teren
nie ma zadnych parametrow itp???
@ kkk
dnia 19.05.2017, 14:10. Identyfikator użytkownika: aJr0Tmg0ZixS
Ocena
komentarza:
12
Niech kradną. Jak urzędnicy kradną to nawet prokurator nie przyjmie tej sprawy. Jeden z urzędników w geodezji kilka razy mi powtarzał, że urzędnik co zrobi to musi tak być. Urzędnika się nie karze i mieszkańcy biorą przykład z nich.
@ Kilekiszek Badziewia
dnia 19.05.2017, 14:45. Identyfikator użytkownika: RvLYQU2mDyy7
Ocena
komentarza:
10
Niech okradają urzedników żeby było sprawiedliwie a nie norlanych ludzi co tyrają od rana do wieczora...
@ Ogor
dnia 19.05.2017, 14:39. Identyfikator użytkownika: fOZmFz2ar9mi
Ocena
komentarza:
4
Na drona najlepsza wiatrówka
@ proGun
dnia 21.05.2017, 17:23. Identyfikator użytkownika: bqF0tYqAowIh
Ocena
komentarza:
-3
Na drona nadaje się niby każda broń z jednym POWAŻNYM ZASTRZEŻENIEM: ŻE TRAFISZ. Bo jak nie trafisz to strzelanie sobie po mieście z wiatrówki czy czegoś mocniejszego "panu bogu w okno" może spowodować wypadek albo (słuszną) interwencję Policji i zamknięcie cię "na dołku",a potem przedstawienie zarzutów prokuratorskich.

Słowem: jak nie masz pewności,że nie trafisz - to do dronów cymbale nie strzelaj żeby ludziom z okolicy krzywdy nie zrobić albo sobie ! Bo przy słabej wiatrówce i trafieniu drona to możesz mieć rykoszet i kulka poleci w twój durny łeb.

Wiatrówkę czy coś mocniejszego warto natomiast mieć w domu do obrony przed włamywaczem albo kimś gorszym.Nie żeby było to tak dobre jak broń która jest na pozwolenie typu glock czy CZetka ale... Mamy chore prawo w tym kraju i jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.No chyba,że ktoś ma ponad 10-15 k zł na pozwolenie sportowe (które mogą zabrać za byle co) i spełnianie warunków ustawy (bo sam zakup broni to kilka tysiączków,ale szafa S1 i papierologia przy wyrabianiu pozwolenia to tysiące zł)
@ Stefan cwaniak kąpany
dnia 19.05.2017, 14:53. Identyfikator użytkownika: Lra7BD6ao9RN
Ocena
komentarza:
7
Zamknąć dwóch cyganów i będzie spokój .a nawet sami znajdą złodziei żeby nie siedzieć
@ jol
dnia 19.05.2017, 16:11. Identyfikator użytkownika: tZSw5os62H34
Ocena
komentarza:
5
to pewnie gang łostoi kolacyce.
@ Stary Glina
dnia 19.05.2017, 16:30. Identyfikator użytkownika: kQ3blbQmqNLc
Ocena
komentarza:
8
Pod artykułem o pijakach za kierownicą napisałem o "lotnych grupach" łupiących mieszkańców naszego powiatu. Niestety, wpis usunięto. Szanowna Redakcja przekonała się , że Stary Glina nie kłamie czy dalej nie wierzy?
@ Odyr
dnia 19.05.2017, 17:44. Identyfikator użytkownika: PNBA6nhfferi
Ocena
komentarza:
-5
Za twoich czasow bali sie pały..a dzis...
@ Stary Glina
dnia 19.05.2017, 19:22. Identyfikator użytkownika: IX9V2ty3zpgM
Ocena
komentarza:
14
No taki stary to ja znów nie jestem ale fakt, że jak zaczynałem to jeszcze szefowie za priorytet mieli służbę bez włamań w rejonie. Dziś priorytet to mandat i pijany rowerzysta. A myślałem, że nowy minister sobie poradzi a tą patologią.
@ maniek
dnia 19.05.2017, 22:07. Identyfikator użytkownika: NMzbAy9oF3lw
Ocena
komentarza:
6
pan wideorejestrator z Brzostku by sie tam przydal;))jak zlodzieje wyprzedzaja sie z lupem ;))
@ analizator
dnia 20.05.2017, 00:02. Identyfikator użytkownika: SV7eit5x1Z5P
Ocena
komentarza:
13
Z rysunku wynika, ze kradnie ninija.
@ hahahaa
dnia 20.05.2017, 14:04. Identyfikator użytkownika: MZUo4JPcow4I
Ocena
komentarza:
8
w samokleskach gmina osiek jasielski tez okradaja obcych a w noc jak sa zielone swiatki wyrostki mlodziezy niszczy mienie mieszkancom wybijaja szyby rozbieraja ogrodzenia , wypisuja po jezdniach roznosci , imaja zupelny odpust od przestepczosci bo jest zeslanie ducha swietego , i z niewinnnego robi sie winnnego i mialo byc inkognito a wszyscy wiedza , za niedlugo wlasnie takie postepowanie bedzie tuszowane i odpuszczone bo jak cytuje ksiedza na mszy pare lat temu ,, nasza kochan mlodziez musi miec upust swojej glupocie ale modlmy sie za nich bo sa mlodzi i od dzisiaj juz sa aniolkami ,,,
@ dobry humor
dnia 20.05.2017, 14:37. Identyfikator użytkownika: sf4xMpQQUp2a
Ocena
komentarza:
8
miejscowym pijaczkom brakuje na wódkę i szukają. łupy można pewnie namierzyć na rynku w jaśle albo u kogoś kto handluje takimi gratami. teraz ludzie jak będą widzieć drona to dzwonią na policję, a tu sobie ktoś zdjęcia panoramy kołaczyc robi. śmiech na sali. złodziej z dronem namierza obkaszarkę. prawdziwy fachowiec.
@ RozsądnyPraworządnyObywatel
dnia 21.05.2017, 17:41. Identyfikator użytkownika: bqF0tYqAowIh
Ocena
komentarza:
-1
Dron może być wykorzystany przez złodziei do obserwacji,ale... bardzo rzuca się w oczy.

Przy okazji - ja tego nie rozumiem.Kamera czy alarm (w sumie kamera też może odpowiednio skonfigurowna robić za alarm) to zaledwie kilka stów. Kradzione mienie warte jest zaś DUŻO więcej.Ja rozumiem.Bieda u nas w regionie itd.Pensje rzędu 1000-1500 na rękę albo mniej bywają dalej.Ale jak chodzi o mienie warte co najmniej kilka naszych pensji to ja bym jednak kilka stów na jakiś alarm czy kamerę plus te 5 wat odżałował.
@ Zimny Lokieć
dnia 20.05.2017, 14:51. Identyfikator użytkownika: wkPzNTAkzqMH
Ocena
komentarza:
7
Co robi Policja ?
@ Karakan
dnia 20.05.2017, 15:18. Identyfikator użytkownika: jx8Z61DwZ2QB
Ocena
komentarza:
14
Policja robi co moze ? Haha ,tak naprawde to spia w aucie
@ Karakan
dnia 20.05.2017, 15:27. Identyfikator użytkownika: jx8Z61DwZ2QB
Ocena
komentarza:
9
Jak czlowiek samnie zlapie tych zlodzieji to nie bedzie ,nasza policja potrafi tylko wlepic mandat za to ze sie nie nie przeszlo na pasach a jesli chodzi o grubsza sprawe to chowaja glowe w piasek . xd Ale i tak szacun dla naszych panow mundurowych bo ustalili ze zlodzieje kradna w nocy .
@ Zdzichu
dnia 20.05.2017, 23:14. Identyfikator użytkownika: zgjjykldahv0
Ocena
komentarza:
0
Toż to wiocha!! Wieś nigdy nie będzie miastem.
@ snajper
dnia 21.05.2017, 07:30. Identyfikator użytkownika: rDQUtiyKgP6l
Ocena
komentarza:
4
czekam na nich z niecierpliwoscia uzbrojony jestem po uszy zapraszam gamoni..
@ Złączeni Kadrem
dnia 21.05.2017, 09:26. Identyfikator użytkownika: 899otW2vmnNo
Ocena
komentarza:
1
Latanie dronem nad Kołaczycami nie jest zakazane.
Jest nad tym miastem przestrzeń otwarta.
Nasz dron również ostatnio latał nad Kołaczycami
Robiąc zdjęcia zachodu słońca, czy kręcąc film reklamujący Kołaczyce
@ xD
dnia 21.05.2017, 14:07. Identyfikator użytkownika: N3bhU29H05y3
Ocena
komentarza:
5
ludność została podsycona głupkowatym artykułem i następnym razem dron zostanie przebity widłami
@ Gospodarz
dnia 21.05.2017, 12:25. Identyfikator użytkownika: Rv5FR46z1N47
Ocena
komentarza:
5
Nie rozumiem dlaczego moja wypowiedź została ocenzurowana
@ do gospodarza
dnia 21.05.2017, 13:14. Identyfikator użytkownika: aSh2lYZOzvnW
Ocena
komentarza:
-1
Cenzuruje automat wyszukując według zbioru słów niecenzuralnych. Jeśli na przykład napiszę "[...]" to zostanie to automatycznie wycięte.
@ Policja
dnia 21.05.2017, 13:16. Identyfikator użytkownika: aSh2lYZOzvnW
Ocena
komentarza:
0
"funkcjonariusze prowadzą intensywne czynności wykrywcze zmierzające do ustalenia sprawców tych przestępstw. Śledczy ... docierają do świadków.
Wszelkie działania prowadzone są wielokierunkowo we współpracy"
Normalny policyjny bełkot. Czy w szkołach policyjnych tego uczą, czy już potem w trakcie służby funkcjonariusze tak głupieją?
@ do pajaca na crossie
dnia 21.05.2017, 14:13. Identyfikator użytkownika: LpWdy1oioWFs
Ocena
komentarza:
7
do szczyla na zielonym crossie: jeszcze raz zobaczę jak jedziesz na jednym kółku, bez świateł, na tej prostej koło Biedronki i w stronę Orlenu to będzie zęby zbierał jak ci drogę zajadę.
jak nie zamontujesz tłumika to będziesz w częściach ten odkurzacz do chałupy nosił. wkurzasz okropnie wszystkich okolicznych mieszkańców więc to jest ostatnie ostrzeżenie.
@ Ktos
dnia 21.05.2017, 17:24. Identyfikator użytkownika: nDfQsZhMSJXK
Ocena
komentarza:
2
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
@ xxxx
dnia 21.05.2017, 18:46. Identyfikator użytkownika: luz6bKDmA5Le
Ocena
komentarza:
6
Nie mogą złapać złodziei ?Po nocach pełno małolatów chodzi Policja powinna spisywać dane osobowe i sprawdzać. Przez te kilka miesiecy ile osób Policja wylegitymowała w nocnych porach można to sprawdzić .
@ mieszkaniec gminy
dnia 21.05.2017, 21:37. Identyfikator użytkownika: uEZW9b8qPKs4
Ocena
komentarza:
9
w dzisiejszych czasach gdzie dominuje potęga kamer, podsłuchów, nawigacji w postaciach mikro czyli niewiarygodnej możliwości aż dziwne, że kilku cieci żerujących na dorobku i nieuwadze innych pląta się pod samymi nosami w tak małej miejscowości. A gdy już złapią tych cwaniaczków, czego z całego serca życzę nam wszystkim powinni zdjęcia z nazwiskami wywiesić na rynku w Kołaczycach, że bezwzględnie obrabiali swoich mieszkańców a może nawet najbliższego sąsiada, bo kara kilku lat więzienia, kilku nawet w zawiasach nic nie da. NIESTETY POLSKIE PRAWO BARDZIEJ DBA O PRZESTĘPCE NIŻ UCZCIWEGO OBYWATELA!!!
@ detektyw
dnia 22.05.2017, 14:14. Identyfikator użytkownika: rg55Hn6y8RsJ
Ocena
komentarza:
2
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Zlodziej pro
dnia 24.05.2017, 16:55. Identyfikator użytkownika: 96mTPUE8bJq2
Ocena
komentarza:
1
I tak nas nas nie zlapiecie xd
@ :"))))
dnia 24.05.2017, 22:47. Identyfikator użytkownika: vPg0HZeyrqke
Ocena
komentarza:
-3
Gliny może nie, ale jak nam się uda to będziesz się modlił o interwencje!!!
@ Zlodziej pro
dnia 26.05.2017, 17:29. Identyfikator użytkownika: OAkwg12HFHYH
Ocena
komentarza:
1
Dobrze czekam . Podaj adres hahah
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Ośrodek w Ożennej wrócił jak bumerang

  Przez ostatnich kilka sesji Rady Powiatu w Jaśle próbowano podjąć uchwałę w sprawie Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Jak pamiętamy, większość radnych była temu przeciwna, a brak poparcia okazywała w sposób ostentacyjny. Jednak wczoraj radni przyjęli to zadanie do budżetu powiatu. Co zadecydowało o tym, że niektórzy zmienili zdanie?

 • Mężczyzna zmarł, a w bloku unosił się fetor

  W minioną sobotę w jednym z mieszkań w bloku na osiedlu Szajnochy w Jaśle znaleziono ciało 67-letniego mężczyzny w stanie głębokiego rozkładu. Nieprzyjemna woń, która utrzymywała się wewnątrz bloku zaniepokoiła pozostałych lokatorów. O swoich podejrzeniach powiadomili jasielską policję.

 • Radni rozczarowani nieobecnością przedstawicieli Kronospanu

  Na poniedziałkową sesję Rady Miejskiej Jasła zaproszeni zostali przedstawiciele firmy Kronospan. Radni chcieli porozmawiać z inwestorem na temat fabryki budowanej na terenie miasta. Ten jednak nie przyszedł..

 • Wandale rozrabiają i grają na nosie jasielskiej policji

  W gminie Tarnowiec nie milkną echa po kolejnych wybrykach wandali, którzy po raz kolejny dokonali zniszczeń znaków drogowych. Mieszkańcy są pełni obaw, gdyż liczyli na to, że policjanci rozwiążą problem. Sprawcy licznych aktów wandalizmu wciąż są nieuchwytni i robią co chcą.

 • Nabory na kursy zawodowe oraz gwarancja stażu i zatrudnienia

   

  GOTOWI DO PRACY – program wsparcia dlaosób bezrobotnych. Kto może wziąć udział w szkoleniach: uczestnikami projektu będą osoby bezrobotne mające w dniu przystąpienia do projektu powyżej 29 lat, zamieszkujące zgodnie z definicją K.C na obszarze powiatu strzyżowskiego i jasielskiego.

 • W rozmowach z gminą tkwią w martwym punkcie!

  Kiedy przychodzą roztopy oraz intensywne opady deszczu droga gminna w przysiółku Dąbrowy w Trzcinicy jest grząska, a przejazd przez nią staje się prawdziwą męką...

 • Wyraź swoją opinię na temat planowanego Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle

 • Tragedia w Szebniach

   

  W Szebniach doszło dziś do tragicznego w skutkach wypadku. Pod kołami samochodu ciężarowego zginął mężczyzna.

 • Naprawa i serwisowanie układów klimatyzacji w samochodach osobowych

   

  Firma AB Motors proponuje usługi z zakresu naprawy i serwisowania układów klimatyzacji.

 • Mieszkańcy nie mają wstydu! Wysypują odpady na „dziko”

  Na prywatnej działce w Warzycach przy drodze wojewódzkiej w kierunku Rzeszowa powstało niemałe wysypisko śmieci. Ktoś najwyraźniej postanowił zrobić sobie remont domu. Nie chciał płacić za odbiór odpadów to postanowił materiały budowlane podrzucić komuś innemu. Jeśli jednak w przyszłości zostanie złapany na gorącym uczynku może za to słono zapłacić.

 • Czym jest prezbiopia?

   

  O prezbiopii możemy mówić, kiedy różne sytuacje życia codziennego stają się coraz bardziej uciążliwe ze względu na niewyraźne widzenie.

   

 • Nauka sztuki prezentacji w Słowenii

   

  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Święcanach uczestniczący w projekcie „Youth to Business Enterprise” (Młodzi w przedsięwzięciu biznesowym) wzięli udział w przedostatniej już mobilności w ramach projektu. Tym razem uczyli się sztuki prezentacji, zarówno tej graficznej, jak i tego jak należy zachować się podczas prowadzenia pokazu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105