Strona główna
Szlakiem kopalni naftowych
2

Część transgranicznego Karpacko-Galicyjskiego Szlaku Naftowego, prowadzącego m.in. przez jasielszczyznę, przemierzyli uczestnicy drugiej w tym sezonie turystycznym wyprawy rowerowej, zorganizowanej w ramach Klubu Kulturalno - Turystycznego Jasielskiego Domu Kultury 9 czerwca br.

Napisany dnia: 18.06.2018, 13:00
Żacy przejęli władze
4

Blisko 50 uczniów z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych przeszło ulicami miasta. Na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle wiceburmistrz miasta przekazała żakom władze.<FOTOGALERIA>

 

Napisany dnia: 18.06.2018, 12:34
Zagłosuj na najlepsze zdjęcie maja
0

W majowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOToEye bierze udział 37 zdjęć. Głosowanie internetowe na najlepsze zdjęcie, zdaniem Internautów, trwa do 21 czerwca 2018 r. Autor zdjęcia wybranego poprzez głosowanie internetowe otrzyma zestaw promocyjny.

Napisany dnia: 18.06.2018, 11:00
Baltic Wood na rzecz ekologii i integracji pracowników
2

Ponad 250 pracowników wraz z rodzinami wzięło udział w Piłkarskim Mega Pikniku zorganizowanym przez Baltic Wood, producenta trójwarstwowych podłóg drewnianych. Na uczestników czekały liczne atrakcje, a jedną z nich było wspólne wykonanie karmników dla ptaków, które zostaną przekazane do pobliskiego nadleśnictwa w Kołaczycach. To kolejny projekt marki, realizowany w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Napisany dnia: 18.06.2018, 09:21
Koncert dla Dudusia
3

Podczas tegorocznych Dni Jasła, w niedzielne popołudnie, odbędzie się koncert dedykowany Jerzemu Dudusiowi Matuszkiewiczowi. Wystąpią w nim między innymi laureaci tegorocznego stypendium, ufundowanego przez naszego wybitnego jaślanina.

Napisany dnia: 17.06.2018, 10:57
Jaślanie dla swojego szpitala
9

Po raz szósty w Jaśle odbyła się akcja charytatywna Antoniański Dar Serca. W tym roku mottem przewodnim akcji były słowa Jezusa Chrystusa: „byłem chory, a odwiedziliście mnie”, a celem - jak zawsze - zbiórka funduszy na wsparcie miejscowego szpitala. Publiczna kwesta odbyła się w niedzielę, 10 czerwca br. i przyniosła 11 330 zł 71 gr.

 

Napisany dnia: 15.06.2018, 11:40
II miejsce w Polsce uczniów klasy mundurowej z Kołaczyckiego Liceum
6

12 czerwca 2018 r. w Senacie RP odbył się finał konkursu „Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień”, którego organizatorem był Senacki Zespół Strażaków.  Grupa uczniów z klasy mundurowej Kołaczyckiego Liceum znalazła się w gronie najlepszych.

Napisany dnia: 14.06.2018, 09:03
Z nauką za pan brat – zakończenie roku akademickiego na JUD
6

9 czerwca 2018 r. w auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza mali studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego uroczyście zakończyli rok akademicki i odebrali gratulacje oraz dyplomy z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta Jasła Elwiry Musiałowicz-Czech i rektora uczelni prof. nadzw. dr inż. Stanisława Polańskiego. Nad merytorycznym programem i przebiegiem zajęć tegorocznej edycji Juniwersytetu czuwała Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.

Napisany dnia: 12.06.2018, 17:00
Żacy ponownie przejmą władzę nam miastem i powiatem
3

W piątek 15 czerwca 2018 r. odbędzie się po raz kolejny Żakinada, w której udział wezmą uczniowie z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Jasła i powiatu jasielskiego.

Napisany dnia: 12.06.2018, 13:58
Jasielski "Medyk" w w ogólnopolskim konkursie Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
2

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle zostało uhonorowane dyplomem Dobrej Praktyki w obszarze „Rozwój szkoły” w ogólnopolskim konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości 2018”.

Napisany dnia: 12.06.2018, 10:20
Bajki na wspak w JDK
0

Dziecięcy teatrzyk "Maskotka", działający przy Jasielskim Domu Kultury, ma przyjemność przedstawić najmłodszym widzom „Bajki na wspak”. Zapraszamy do JDK już w najbliższy czwartek, 14 czerwca o godz. 9.00.

Napisany dnia: 12.06.2018, 08:49
Gdyby jajko mogło mówić – spotkania z Renatą Piątkowską
0

Uczniowie szkół podstawowych oraz uczestnicy Klubu Czytających Rodzin wzięli udział w spotkaniach z jedną z najbardziej znanych autorek książek dla dzieci i młodzieży – Renatą Piątkowską.

Napisany dnia: 11.06.2018, 20:00
Muzyczna i taneczna uczta na jasielskim rynku
47

Tłum jaślan z zapartym tchem podziwiał wczoraj występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Plac jasielskiego rynku dosłownie pękał w szwach, a każdy element wspaniałego widowiska, w wykonaniu ponad stu artystów zespołu nagradzany był przez publiczność gromkimi brawami.

Napisany dnia: 11.06.2018, 10:47
Wakacyjne Spotkanie Artystyczne 2018
1

Piraci z Karaibów, Pszczółka Maja, Smerfy, Królewna Śnieżka, Maciuś Strażak – to oni zagoszczą na tegorocznych Wakacyjnych Spotkaniach Artystycznych, które jak w poprzednich latach, odbywać się będą na jasielskich osiedlach.

Napisany dnia: 11.06.2018, 09:51
Wystawa prac prof. Jana Wodyńskiego
1

Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza na wystawę „Jan Wodyński. Prace z daru Bartłomieja Wodyńskiego.” Wystawę zwiedzać można do końca czerwca.

Napisany dnia: 08.06.2018, 10:11
Klub Kulturalno-Turystyczny JDK i PTTK zapraszają na wycieczkę do Sanoka
0

W ostatnią sobotę czerwca (30 czerwca br.) Klub Kulturalno-Turystyczny Jasielskiego Domu Kultury i Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Jaśle zapraszają miłośników zwiedzania na jednodniową wycieczkę do Sanoka., pod hasłem „Galicyjskie klimaty”.

Napisany dnia: 08.06.2018, 10:00
VI Antoniański Dar Serca
1

10 czerwca br. w Jaśle odbędzie się szósta już akcja charytatywna Antoniański Dar Serca. Jej celem będzie - jak zwykle - zbiórka funduszy na wsparcie jasielskiego szpitala oraz - co nie mniej ważne - integracja lokalnej społeczności wokół szlachetnej idei.

Napisany dnia: 07.06.2018, 11:09
Dni Jasła 2018
20

Wzorem lat ubiegłych w ostatni weekend czerwca odbędą się Dni Jasła 2018. Organizatorzy: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury oraz partner wydarzenia – Grupa Lotos – przygotowali mnóstwo atrakcji. Święto miasta odbędzie się na obiektach MOSIRu.

Napisany dnia: 07.06.2018, 09:11
VI Antoniański Dar Serca
2

10 czerwca br. w Jaśle odbędzie się szósta już akcja charytatywna Antoniański Dar
Serca. Jej celem będzie - jak zwykle - zbiórka funduszy na wsparcie jasielskiego szpitala
oraz - co nie mniej ważne - integracja lokalnej społeczności wokół szlachetnej idei.

Napisany dnia: 06.06.2018, 09:01
Zabawa i bezpieczeństwo idą w parze
3

Na stacji kolejowej w Jaśle odbył się dwudniowy piknik z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Dzieci w wieku szkolnym przez zabawę uczą się właściwego zachowania w rejonie przejazdów kolejowych.

Napisany dnia: 05.06.2018, 15:43
 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Kibicuj Polakom w strefie kibica!

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • „Czwórka” ma nowoczesne boisko do gier zespołowych

  Przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu sportowego sfinansowanego w całości z budżetu miasta. Przebudowa wielofunkcyjnego boiska wyniosła ponad pół miliona złotych. - Mam nadzieje, że boisko przez wiele lat będzie służyło obecnym i przyszłym pokoleniom – powiedziała Anna Kamińska-Grzesiak, dyrektor SP nr 4 w Jaśle.<FOTOGALERIA>

 • Dni Jasła „nie” dla OTOZ Animals

  Za pasem jedna z największych imprez w Jaśle, na której chcieli pojawić się działacze z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt „Animals” istniejący od niemal roku na terenie naszego miasta. Ich entuzjazm ostudził jednak dyrektor JDK-u. Uważa, on bowiem, że to wydarzenie nie jest miejscem dla takich organizacji.

 • Mniej pijanych kierowców a więcej reakcji

  W Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyła się II Konferencja "Przeciw Pijanym Kierowcom", w której uczestniczyli przede wszystkim pracownicy służb mundurowych, którzy na co dzień stykają się z tym problemem, ale również młodzież szkolna...

 • Muzyczna i taneczna uczta na jasielskim rynku

   

  Tłum jaślan z zapartym tchem podziwiał wczoraj występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Plac jasielskiego rynku dosłownie pękał w szwach, a każdy element wspaniałego widowiska, w wykonaniu ponad stu artystów zespołu nagradzany był przez publiczność gromkimi brawami.

 • Wracają pociągi z Jasła do Rzeszowa

   

  Na trasę Jasło-Rzeszów już wkrótce powrócą pociągi. Końca dobiega, bowiem modernizacja linii kolejowej 106 na odcinku Boguchwała-Czudec, w ramach, której powstaną nowe przystanki, w tym Jasło Fabryczna.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105