Strona główna
Rośnij w zgodzie ze sobą – warsztaty rozwoju osobistego
0

Jak odkrywać swoje mocne strony? W czym jestem dobry, a co chciałbym jeszcze rozwijać? Czy to, co dla mnie wydaje się być wadą, dla kogoś innego może być zaletą? Z tymi niełatwymi, ale rozwijającymi pytaniami zmierzyli się wolontariusze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle podczas warsztatów rozwoju osobistego „Rośnij w zgodzie ze sobą”.

Napisany dnia: 22.06.2017, 13:44
Wyprawa rowerowa „Wokół osobliwości Góry Cieklinki”
2

Druga w tym sezonie wiosenna wyprawa rowerowa zorganizowana przez Klub Kulturalno Turystyczny JDK poprowadziła w okolice osławionej góry. 

Napisany dnia: 20.06.2017, 14:00
R-Revolution nagrodzony na „Roztańczonej Wiośnie"
0

Zespół R-Revolution, działający przy Jasielskim Domu Kultury zdobył III miejsce w XI Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna" w kategorii „formy współczesne”. Konkurs organizowany przez Miejsko – Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim odbył się 18 czerwca br.

Napisany dnia: 20.06.2017, 12:00
XIX Ogólnopolski Festiwal Słowa w Lubaczowie: sukcesy recytatorów z JDK
0

Bardzo dobrze spisali się młodzi recytatorzy związani z Jasielskim Domem Kultury na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Słowa, który odbywał się od 15 do 17 czerwca br. w Lubaczowie. Reprezentanci Jasła zdobyli dwie nagrody i dwa wyróżnienia. Nagrodzona została także ich instruktorka i opiekunka Helena Gołębiowska, zastępca dyrektora JDK.

Napisany dnia: 20.06.2017, 10:02
Młodzież rządzi miastem – Żakinada 2017
1

14 czerwca 2017 r. ulicami miasta Jasła przeszedł barwny korowód jasielskich Żaków. W tym dniu młodzież ze szkół gimnazjalnych oraz gimnazjalnych przejęła klucze do miasta oraz powiatu jasielskiego.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 20.06.2017, 09:45
R-Revolution nagrodzony na „Roztańczonej Wiośnie"
0

Zespół R-Revolution, działający przy Jasielskim Domu Kultury zdobył III miejsce w XI Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna" w kategorii „formy współczesne”. Konkurs organizowany przez Miejsko – Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim odbył się 18 czerwca br.

Napisany dnia: 19.06.2017, 14:35
Michał Szpak jurorem w „The Voice of Poland”!
94

Michał Szpak zostanie trenerem i jurorem w ósmej edycji programu „The Voice of Poland”do czego przyznał się oficjalnie na swoim oficjalnym profilu facebook'owym. Piosenkarz zastąpi Natalię Kukulską. 

Napisany dnia: 16.06.2017, 13:02
Księga Diny
1

Dyskusyjny Klub Książki „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na rozmowę o książce Herbjorg Wassmo „Księga Diny”.

Napisany dnia: 16.06.2017, 09:27
Osobnica potrafi się bawić!
6

Tą imprezą w niedzielne popołudnie żyła niemal cała Osobnica. Pierwsza edycja „Pikniku Rodzinnego”, bo o nim mowa, zakończyła się pełnym sukcesem.

Napisany dnia: 14.06.2017, 09:17
Polskie sobótki w Karpackiej Troi
1

W niezwykłą polską noc, 24 czerwca zapraszamy Państwa do Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy na tradycyjne sobótki.

Napisany dnia: 13.06.2017, 14:01
„Święto Ziół” Wysowa Zdrój 2017
3

Klub Kulturalno- Turystyczny JDK przygotował wspólnie z Jasielskim Oddziałem PTTK wyjazd do zacisznego Uzdrowiska Wysowej Zdroju na obchody Święta Ziół organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy w Uściu Gorlickim.

Napisany dnia: 13.06.2017, 09:15
Starożytni podróżnicy w Karpackiej Troi
0

Zapraszamy do Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy, skąd wyruszymy w kolejną fascynującą podróż w przeszłość. Tym razem naszymi towarzyszami będą starożytni podróżnicy, którzy przemierzali szlaki handlowe we wczesnośredniowiecznej Europie.

Napisany dnia: 08.06.2017, 09:30
Nabór do Młodzieżowej Orkiestry
1

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle ogłasza nabór do nowo tworzonej Młodzieżowej Orkiestry. Od kandydatów wymagana jest umiejętność grania na jednym z wymienionych instrumentów: flet poprzeczny, klarnet, saksofon (altowy, tenerowy), trąbka, puzon, tuba, gitara basowa, instrumenty perkusyjne. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Napisany dnia: 07.06.2017, 14:00
„Obrazy z mojego życia” w Galerii JDK
0

Jasielski Dom Kultury zaprasza na wystawę prac malarskich Slavo Čupila „Obrazy z mojego życia”. Wernisaż z udziałem artysty odbędzie się 8 czerwca br. o godz. 18.00 w Galerii JDK.

Napisany dnia: 07.06.2017, 13:00
Zatańczyli koncertowo
0

Wspaniałe popołudnie, pełne niezapomnianych wrażeń i zachwytów, zafundowali publiczności w piątek, 2 czerwca br., młodzi tancerze z Jasielskiego Domu Kultury, którzy na zakończenie roku artystycznego przygotowali koncert tańca. Wystąpiło 100 tancerzy w 15 choreografiach.

Napisany dnia: 07.06.2017, 11:30
Architektura dawnego Jasła w literaturze i fotografii
4

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Architektura dawnego Jasła w literaturze i fotografii”. Wystawa ma na celu zabranie naszych czytelników w krótką podróż po przedwojennym Jaśle. Zaprezentowano na niej zdjęcia i pocztówki, uzupełnione fragmentami wspomnień.

Napisany dnia: 07.06.2017, 10:30
„Wokół osobliwości Góry Cieklinki” Wyprawa rowerowa
1

Klub Kulturalno Turystyczny JDK organizuje drugą, wiosenną wyprawę rowerową do malowniczych miejsc położonych wokół „Cieklinki.” Około 37 km trasa poprowadzi poprzez atrakcyjne zakątki Brzyścia, Łazów Dębowieckich, Duląbki, Cieklina , Wałaskiego, Józefowa i Dębowca. Wyjazd zaplanowany został na 17 czerwca ( sobota) br. godz.9.00, powrót godz.18.00. Koszt wyprawy 10 zł.

Napisany dnia: 07.06.2017, 09:09
"Superniania" czytała dzieciom!
4

W Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Dorotą Zawadzką znaną z telewizyjnego programu "Superniania" w ramach obchodów XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Organizatorem przedsięwzięcia jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 06.06.2017, 14:22
Piotr Madejczyk z Kołaczyckiego Liceum wśród najzdolniejszej młodzieży podkarpacia
1

Piotr Madejczyk, tegoroczny maturzysta Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, został Laureatem Nagrody Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych „Najzdolniejsza Młodzież Podkarpacia”.

Napisany dnia: 06.06.2017, 09:17
Starożytni podróżnicy
2

Zapraszamy do Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy, skąd wyruszymy w kolejną fascynującą podróż w przeszłość. Tym razem naszymi towarzyszami będą starożytni podróżnicy, którzy przemierzali szlaki handlowe we wczesnośredniowiecznej Europie. 

Napisany dnia: 06.06.2017, 08:00
 • Hubal - bohater niezłomny

   

  „Hubal” to niezwykle barwna postać, która głęboko zakotwiczyła
  w świadomości Polaków. W tym roku mija 120 lat od chwili, w której Henryk Dobrzański przyszedł na świat.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

 • Michał Szpak wraca do Jasła ze swoim show… i tłumami fanów

   

  Jaślanie odliczają już godziny do tegorocznych Dni Jasła. Sobotnią gwiazdą imprezy będzie artysta, którego kariera w ostatnim czasie rozwija się z dużym impetem. Aby zobaczyć za scenie Michała Szpaka do Jasła przyjadą jego fani z całej Polski.

 • Pierogi ze szpinakiem wracają do "Wojtka"

   

  W barze "Wojtek" znów można delektować się niepowtarzalnym smakiem pierogów ze szpinakiem!

 • Ekshumowano ciało Stanisława Zająca

  Jak podaje serwis informacyjny rmf24.pl dziś w nocy przeprowadzona została ekshumacja ciała senatora Stanisława Zająca.

 • Jak oszczędzać kupując w sieci?

   

  Zakupy w Internecie to nie tylko oszczędność czasu, lecz także pieniędzy. Nie ruszając się z miejsca w łatwy sposób znajdziemy w sieci interesujące nas produkty, sprawdzimy opinie o nich  i co najważniejsze porównamy ich ceny. Oszczędzać możemy między innymi dzięki korzystaniu z kodów rabatowych.

 • Michał Szpak jurorem w „The Voice of Poland”!

  Michał Szpak zostanie trenerem i jurorem w ósmej edycji programu „The Voice of Poland”do czego przyznał się oficjalnie na swoim oficjalnym profilu facebook'owym. Piosenkarz zastąpi Natalię Kukulską. 

 • Uważajcie na błędy agentów!

  Wystarczy dwóch Piotrów Kędziorów mieszkających w jednej miejscowości, ubezpieczających pojazdy u tego samego ubezpieczyciela, aby mieć do czynienia z błędem, który może spędzać sen z powiek. 

 • Na Dniach Jasła wystąpią Szpak i Wilki

  Przed nami czerwiec! Miesiąc, który od zawsze kojarzy się nam - jaślanom z Dniami Jasła. W tym roku na scenie staną gwiazdy rock'a i popu! Sprawdź jakie jeszcze atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy tej dwudniowej imprezy.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105