Strona główna
Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!
14

Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwo Świata! W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, wczoraj natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

Napisany dnia: 19.11.2018, 07:45
Masaż to pasja - I Konferencja Masażu dl Szkół Województwa Podkarpackiego
1

W dniu 14 listopada 2018 r. w Jaśle odbyła się I  Konferencja Masażu dla  Szkół Województwa Podkarpackiego „Kierunki rozwoju współczesnego masażu” zorganizowana przez Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle.

Napisany dnia: 17.11.2018, 09:12
Dzieci nagrodzone w konkursie fotograficznym
0

Jedenaścioro przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Jaśle, które wzięły udział w konkursie fotograficznym „Piękna nasza Polska cała” otrzymało nagrody i pamiątkowe dyplomy. Celem uczestników było ukazanie piękna naszego kraju. Zdjęcia konkursowe zostały wykonane podczas tegorocznych wakacji.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 16.11.2018, 10:59
Konkurs Bożonarodzeniowy 2018
0

Muzeum Regionalne w Jaśle, ogłasza KONKURS BOŻONARODZENIOWY, na najciekawszy wywiad (kategoria I) dotyczący regionalnych tradycji kolędniczych, oraz na najsmaczniejszy makowiec, sernik bądź piernik (kategoria III).

Napisany dnia: 15.11.2018, 18:00
W Święto Niepodległości w JDK. Ojczyzna - serce nasze własne
1

Widowisko słowno-muzyczne „Ojczyzna - serce nasze własne”, wystawione w niedzielny wieczór 11 listopada br. w Jasielskim Domu Kultury zakończyło tegoroczne - wyjątkowe, ponieważ przypadające w roku 100-lecia uwolnienia się przez Polskę z jarzma zaborców - obchody Narodowego Święta Niepodległości w Jaśle.

Napisany dnia: 15.11.2018, 13:00
Aleksandra Tocka na żywo w „The Voice Of Poland”!
11

Już w najbliższą sobotę, 17 listopada, jaślanka Aleksandra Tocka wystąpi w pierwszym odcinku LIVE, programu The Voice of Poland. Tym razem o awansie do kolejnego etapu zdecydują widzowie poprzez glosowanie SMS.

Napisany dnia: 15.11.2018, 10:38
„Koncert dla Niepodległej”
0

100-lecie odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny– to data niezwykła i okazja do świętowania radosnego, pełną piersią, w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny oraz tych wszystkich, którym serce mocniej bije na dźwięk słowa „Polska”.

Napisany dnia: 14.11.2018, 18:00
Budowa piramidy "Sokoła" na 100-lecie odzyskania niepodległości
13

Połączone siły sekcji kolarskiej, hokejowej Sokoła, przy wsparciu kolegów z Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów postanowiły zademonstrować jaślanom w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odtworzenie jednej z piramid drabinkowych stworzonych przez jasielskiego Sokoła 100 lat temu.

Napisany dnia: 14.11.2018, 11:00
Obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie Filia w Jaśle
4

Święto Odzyskania Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt narodowych. Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość. Musimy więc wciąż pamiętać o  tej dacie i z szacunkiem wspominać tych, którzy przyczynili się do tego, że dzisiaj żyjemy  w wolnej Polsce.

Napisany dnia: 13.11.2018, 09:02
Przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości 2018
3

W Przedszkolu Miejskim nr 9 w Jaśle odbyły się uroczyste obchody z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie zabrakło hymnu państwowego, wierszy patriotycznych, a także symboli narodowych.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 09.11.2018, 15:19
Niepodległa do Hymnu – Jasło śpiewa Mazurka Dąbrowskiego
7

Jasło włączyło się do ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do Hymnu”, której celem jest zaangażowanie Polek i Polaków do wspólnego zaśpiewania hymnu 11 listopada dokładnie o godzinie 12.00. Wspólne odśpiewanie hymnu w Jaśle odbędzie się na jasielskim rynku, tam również rozdawane będą biało-czerwone flagi.

Napisany dnia: 08.11.2018, 13:24
Roksana Węgiel reprezentantką Polski na Eurowizji Junior
24

25 listopada w Mińsku odbędzie się 16. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2018. "Anyone I Want to Be" to utwór, który zaśpiewa Roksana Węgiel z Jasła, zwyciężczyni I edycji "The Voice Kids.

Napisany dnia: 07.11.2018, 09:42
Kolorowy jazz – funk w JDK
0

Kołyszące zagrywki, intrygujące harmonie, ciepły tembr tradycyjnych instrumentów afrykańskich zanurzone w jazzowy klimat wsparty dźwiękiem kultowego już syntezatora Mooga złożyły się na koncert grupy Wojtek Justyna TreeOh! Wydarzenie otwarło w ostatnią niedzielę października VI edycję JasMatów – Jasielskich Jazzowych Klimatów, pod patronatem znakomitego muzyka i jaślanina, Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, który 10 kwietnia br. świętował swoje 90. urodziny.

Napisany dnia: 05.11.2018, 13:00
„Człowiek, który zabił Don Kichota” w kinie 22 listopada
1

Po 25 latach walki z filmowymi wiatrakami „Człowiek, który zabił Don Kichota” – zwariowana komedia, a jednocześnie legendarny projekt współtwórcy „Latającego cyrku Monty Pythona” – wreszcie na dużym ekranie!

Napisany dnia: 05.11.2018, 09:40
Targi ślubne już w niedzielę!
6

Już w najbliższą niedzielę 4 listopada 2018 odbędą się Targi Ślubne Jasło. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Restauracji u Schabińskiej przy ul. Floriańskiej 42.

Napisany dnia: 02.11.2018, 22:02
„Akademia Zdrowia” w Medyku ruszyła pełną parą!
1

W jasielskim Medyku od października wystartowała bezpłatna „Akademia Zdrowia”. Jest to inicjatywa Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle  skierowana do mieszkańców Jasła i okolic oraz wszystkich osób, które świadomie podchodzą do zagadnień związanych ze zdrowiem, jego ochroną i profilaktyką.

Napisany dnia: 02.11.2018, 09:30
Arcymistrz na scenie JDK
10

Kilkuminutową owacją na stojąco jasielska publiczność podziękowała Andrzejowi Sewerynowi za fantastyczny pokaz aktorstwa i wrażenia jakich dostarczył jej w poniedziałkowy wieczór, 22 października br. Artysta przyjechał do Jasła ze spektaklem „Wokół Szekspira”.

Napisany dnia: 31.10.2018, 11:45
W Muzeum Regionalnym w Jaśle się dzieje!
3

Muzeum Regionalne w Jaśle serdecznie zaprasza do obejrzenia trzech zbliżających się wystaw. Każda z nich przedstawia inną historię, która może zainteresować właśnie Ciebie.

Napisany dnia: 29.10.2018, 12:00
„Miej odwagę być mądrym”
10

W niedzielę, w Wydziale Zamiejscowym w Jaśle Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zainaugurowano kolejny rok akademicki. Uroczyste ślubowanie żaka złożyło kilkudziesięciu studentów, którzy w październiku rozpoczęli akademicką przygodę z nauką na kierunkach: politologia i pedagogika.

Napisany dnia: 29.10.2018, 11:34
Wieczór z Horrorem - "Granica" już 31 października
0

Kino JDK "Syrena" rozpoczyna nowy cykl o nazwie "Wieczór z horrorem". Projekcja filmu odbędzie się 31 października br., godz. 19.00. Prezentacja „Granicy” będzie seansem przedpremierowym, gdyż film, będący szwedzkim kandydatem do "Oscara" wchodzi na polskie ekrany dopiero w lutym 2019 roku.

Napisany dnia: 29.10.2018, 09:19
 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Konkurs na dyrektora szpitala coraz bliżej

  Rada Powiatu w Jaśle wybrała dziś skład komisji, której zadaniem będzie przeprowadzenie postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. To nie Zarząd Powiatu zatem, jak liczyły na to władze powiatowe zdecyduje o tym, kto zasiądzie w komisji. Wojewoda podkarpacki uchyliła uchwałę w tej materii podjętą przez radę w lutym.

 • Miasto ma w planach budowę mostu

  Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105